Westernowa Rewia Mody

Livia - aaaa to przepraszam! Myślałam, że to taka przestroga! 🙂 No tak... Johny (mój kopytny) może i folglut, ale w wersji skompresowanej 😉
ja już niecierpliwie czekam na padzik (Classic Equine)  🏇. Ale...ponieważ (o zgrozo) akurat jak już zamówiłam ten, pojawiła się możliwość ściągnięcia tanio gel padu (zawsze chciałam gel pad  😀iabeł🙂 i to z kocykiem, który mi się podobał- zastanawiam się, czy go nie wziąć "na zaś", a swój brązowy wystawiłam na sprzedaż. Kobiety mają trudniejsze życie 😉
Livia   ...z innego świata
28 lipca 2015 10:56
gocunio, spoko 🙂 Mój niby duży, a plecy też ma krótkie 🙂

kasiakliczkowska, zgadzam się! Babom zawsze pod górkę 😂 😎 Będę zamawiała jeszcze Caballe i nad wyborem 2-3 kolorów myślałam chyba z tydzień 😵
.
Muchozol i dobrze, skoro kierunkujesz się na west to trzeba inwestować 😀 U mnie to nie takie proste bo powoli znajduję się w  sytuacji, w której mam 2 komplety- klasyczny i westowy (i zero oszczędności na koncie ;P) Dlatego ja się jednak nie zdecyduję na tego Impacta niestety, bo jednak wychodzi tyle samo co ten mój Classic Equine- to jednak bardzo drogie pady, nie ma potrzeby mieć dwóch. Za to zapytam, czy może uda się ściągnąć ten różowy kocyk, którego u nas nie ma  😅
Aaa ktoś wziął Impacta i ja o tym nie wiem?  😡
Euphorycznie napisałam Ci na priv
.
Livia   ...z innego świata
29 lipca 2015 12:17
Mamy z dzisiaj parę zdjęć w padzie Stonedeek - ja się z niebieskich i fioletów nigdy nie wyleczę 😍



.
Livia   ...z innego świata
29 lipca 2015 14:21
Muchozol, dziękuję, ja też w nim jestem zakochana 💘 A u ivett zamówiłam... dwa kolejne fiolety 😁
Właśnie - z których kolorów u ivett można wybierać?  👀 👀
Livia   ...z innego świata
29 lipca 2015 14:26
Euphorycznie, wszystkie alkantary - do wyboru, do koloru, na teraz wiem tylko, że nie ma trawiastej zieleni 🙂
nowy padzik jest- bardzo stonowany. Trzeba będzie ożywić jakimiś ochraniaczami (tu staruszki, które wyciągnęłam z piwnicy i trzeba będzie puścić w świat).
Wyciągnęłam też ogłowie do snaffla.
.
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2015 16:41
kasia, ładny ten pad, chociaż taki... niewidoczny trochę 🙂 Ten wasz poprzedni brąz był bardziej wyrazisty 🙂
Muchozol dzięki, Livia- to prawda, tak jak mówiłam, akurat tutaj kluczową rolę odegrały właściwości amortyzujące padu. Wolę troszkę mniej ładny ale mam spokojną głowę, że duże, ciężkie, sztywne i nie tak znowu idealnie dopasowane siodło leży na czymś super przebadanym 😉
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2015 17:06
kasia, no jasne, użytkowość przede wszystkim 🙂
Kasia śliczny jest Sunny 😀 Żałuję, że nie zobaczyłam go na żywo w stajni, ale gonił mnie czas i Julkę ciężko było wciągnąć do samochodu


a ja mam poprzedni pad Kasi  😜
zdjęcia będą w niedzielę
jak Jarek go zobaczył to stwierdził, że idealnie będzie pasował Banditowi 😉

ach te brązy🙂
Livia   ...z innego świata
31 lipca 2015 07:34
Złota, oo, na twoich te brązy powinny być szałowe 🙂
Złota to pewnie moja wina, że Cię nie wciągnęłam do stajni  😡 ale wybacz- bujamy się z Miltonem z opatrunkami i zajmuje mi to w stajni całą głowę ;/ Także jak przyjedziecie na kucyki to na pewno poznasz Sanulka 🙂
.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
31 lipca 2015 12:48
A ja za to się nie mogę doczekać twojego SHOWLOOK w komplecie na zdjęciu. Muchozol, oficjalnie stwierdzam, że się obijasz ze skompletowaniem swojego sprzętu i pozostawiasz nas w ciągłej ciekawości. Masz (z tego co widzę) taki sam gust jak ja i NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ by zobaczyć zdjecia Ciebie ubranej na błyszczącej Muszce  😅
.
Livia   ...z innego świata
01 sierpnia 2015 11:12
Muchozol, tak, podtrzymuję, chcę was zobaczyć w pełnej wersji show! 🙂 Zrób bez czapsów, jak tylko wrócisz, a jak dojdą czapsy - to zrobisz jeszcze raz z czapsami 😀
.
Muchozol, weszłam tu po jakimś czasie przerwy poczytać co u Was i widzę zmiana na plus! Nie dość, że pełnia optymizmu od Twoich wpisów bije to jeszcze będziecie błyszczeć!!! CZAD! W końcu weszłaś na słuszną drogę 😉
Livia, dla Was niebieskie i fiolety są stworzone 🙂
.
Livia   ...z innego świata
02 sierpnia 2015 11:41
anai, dziękuję, tych kolorów u mnie nigdy za wiele 😀
http://allegro.pl/impact-gel-pad-czaprak-western-okazja-i5571897410.html    😍  ten niebieski czad od razu widzę na kasztanie  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się