Westernowa Rewia Mody

Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2015 11:04
Ponieważ grono westowców w naszych szeregach ciągle się powiększa, pomyślałam, że fajnie byłoby mieć trochę miejsca do pogaduszek o westowych ubraniach, padach, ogłowiach na show i innych akcesoriach. Nie chcę spamować wątku westowego, który jest bardziej merytoryczny, ani zagracać Końskiej Rewii Mody, gdzie dominuje klasyka.
Mam nadzieję, że temat się przyjmie 🙂

Na dobry początek wrzucę mojego konia w dwóch padach Western Imports 🙂



To i ja dodam, oglowie z napiersnikiem , tanie, badziewne ale mi sie bardzo podoba na mojej kobyle ;l


Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
13 stycznia 2015 13:28
Temat bardzo fajny - zwłaszcza jeśli nie będziemy się ograniczać jedynie do padów, ale do całości jakby 😍

To D. w padzie Dakota (Western Imports) - co by tu było 🙂


I samo ogłowie:


Teraz czas na ochraniacze w kwiatki 🏇

Dodofon, dzięki Twojemu zdjęciu w czerwieni zastanawiam się czy nam by taki kolor nie podpasował.. Bałam się, że będzie się gryzło z brązowym siodłem, a tu bum - fajnie wygląda 😀
Livia, bardzo fajny wątek. Mimo że ja siedzę a klasyce to lubię czytać temat westowy od czasu do czasu.
Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2015 13:46
rosek, bardzo fajnie wygląda ten komplet na twojej! Ja też nie mam super drogiego sprzętu, ale taki typowy z górnej półki, bardzo ozdobny, mi się z reguły nie podoba 😉

Dodo, pamiętałam te zdjęcia z Końskiej Rewii Mody i liczyłam, że pojawisz się też tutaj 🙂 W czerwieni pięknie!

Viridila, właśnie taki miałam zamiar, bo pady westowe to jednak dość ograniczony temat 😎 Także jak najbardziej nadają się tu ogłowia, siodła, koszule, kowbojki, ostrogi, zdobione wędzidła - no wszystko 🙂 Bardzo ładnie wam w tym zestawie, a ogłowia z V są przepiękne 🙂

Cobrinha, cieszę się bardzo i mam nadzieję, że wątek będzie rósł w siłę 🙂

To wrzucę jeszcze nasze ogłowie - skromne, ale bardzo zyskuje na koniu:



Kusi mnie jeszcze to ogłowie, mam nadzieję że niedługo je zdobędę:
[[a]]http://www.kraemer-pferdesport.de/STONEDEEK-Einohrkopfst%fcck-Tucker.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=182263&ci=247588&prod_number=182263&refKey=BfsT3kStx[[a]]
Viridila
teraz widzę że masz siodło w kolorze...konia :-)
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
13 stycznia 2015 14:10
Magda Pawłowicz, żeby było śmieszniej - zupełnie nie zwracałam na to uwagi jak je mierzyliśmy i przypadkiem wyszło, że ogłowie oraz wodze też pasują 😁

Livia, osobiście się nie mogę napatrzeć na zdobienie na kółkach snaffla - jakąś bliższą fotkę masz? 🙂
.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
13 stycznia 2015 15:49
Muchozol, siodło "na bogato", ale śliczne jest 😍 Moje też ma podobne rzeźbienia, chociaż mniej + brak srebrnych wstawek 🙂
Tuffy, to drugie ogłowie jest na sznurkach, dobrze widzę? Bardzo fajne rozwiązanie - tylko nie bardzo wiem, jak połączyć sznurki ze skórą tak, żeby nie było widać.. a u Was nie widać właśnie 🙂
Livia ja teraz chce kupić Sunnyemu taki jak ten Twój niebieski, tlyko wzór Snake Dance i brązowy (szukałaś jeszcze jednego neibieskiego, na tej stronie są WI z wkładką CSF:
http://www.westernimports.com/Pads-und-Decken/CSF-Pads:::6_56.html )
teraz Sunny ma zwykłego miśka, ale w ślicznych kolorach:

niemniej jednak brakuje mi w nim profilowania i przerwy na kręgosłup. No i wkładki CSF 😉
tutaj porzeźbiłam w paincie na miarę moich możliwości ;P

będzie dobrze? 🙂
jakby ktoś był bardziej oblatany to może mógłby mi ubrać np to zdjęcie

w ten pad: http://www.westernimports.com/Pads-und-Decken/Snakedance-CSF-250-425-CHO-TA::1157.html  :kwiatek:
.
Virdila, zrobię zdjęcie w stajni to Ci pokażę, jak jest połączony sznurek ze skórą.
Muchozol, siodło z ostatniego zdjęcia to Bob's

i w załączniku jeszcze jeden treningowy pad Mattesa z futrem (ochraniacze takie w teren, jakieś klasyczne)
Ja za to uważam, że najlepiej będzie mu w błękicie i drugie zdjęcie świetnie to oddaje. Pierwszy wariant zupełnie mi się nie podoba.
Kastorkowa   Szałas na hałas
13 stycznia 2015 16:07
KasiaKliczkowska proszę  :kwiatek:
.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
13 stycznia 2015 16:16
Muchozol, Tex Tan 🙂
.
Livia dzieki. Bardziej mi chodzilo o to, ze jakos marna . poodkrecaly mi sie te ozdobne gwiazdki, nie raz odkrecila mi sie wodza. Ogolnie oglowia na nity sa do de.
Lubie oglowie ,ze zdjecia, tez na nity ale je zapobiegawczo zakleilam klejem. Oglowie z wedzilem na stale 😉 Mialam do niego tez piekne , dlugie wodze , ale na rajdzie mi je kobyla porwala.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
13 stycznia 2015 16:58
kasiakliczkowska - ten pad z tym szerokim turkusowym błękitem ( 3 Twoja fotka ) ma futro pod spodem ? Jeny .... zarąbisty jest  😍
O rany! ale Wasze konie pięknie wyglądają! Bardzo podoba mi się sprzęt westowy. Eh, kiedyś jeździłam westernowo mile to wspominam. Tak oglądam ogłowia i szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie kupić takiego "delikatnego". Spodobało mi się między innymi ogłowie Livii. Cóż, powstał dylemat czy mieszać style, tak, żeby wyglądało dobrze, a nie "każda rzecz z innej parafii" .  Co o tym sądzicie?
Na początek. Siodło Billy Cook wade tree i roundpad z odpinanym futrem Mattesa.
Siodło genialne w teren, głębokie, mega wygodne, choć twarde i cieżkie ( ponad 20kg)
Dziewczyny, sprzęt macie piękny! Bardzo mi się podobają ogłowia, szczególnie Livii i pierwsze Tuffy.
Muchozol, siodło już kiedyś podziwiałam, ale wodze mi umknęły. Szkoda, że w klasyce nie robią takich ładnych!

Obejrzałam sobie showpady na stronie horsepassion i widzę, że tu też można zbankrutować. Wzięłabym wszystkie z turkusowym 😀


Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2015 17:55
Viridila, Muchozol już wstawiła fotkę, ale tu masz jeszcze fest zbliżenie 🙂

[url=http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale8_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B181007.jpg]KLIK[/url]

Muchozol, dzięki! Ograniczenie się do samych padów przy westowym skromnym wyborze byłoby... ubijające 😁 Łoł, twój mąż jest mistrzem stylu, wodze obłędne!

Tuffy, pierwsze ogłowie prześliczne 🙂 I niebieski zestaw boski.

kasiakliczkowska, o, dzięki za tą stronę! Widzę piękny, czarny pad z czerwonymi elementami - już mam na co zbierać 😜 W tym brązowym padzie będzie Sunny'emu bardzo ładnie 🙂

rosek, fajne też to drugie ogłowie, choć ja za tymi "kitkami" osobiście nie przepadam 🙂

nefryt, jak dla mnie to połączenie westowego ogłowia z klasycznym siodłem wygląda... okropnie 😉 Jakiś czas, jak jeszcze nie miałam siodła west, właśnie tak jeździłam. To zupełnie inna stylistyka i to niestety widać...

anai, dziękuję! Mnie to ogłowie się wydawało takie niepozorne, chciałam je jako najzwyklejsze treningowe - a potem zobaczyłam je na koniu i przepadłam 🙂

A dla smaczku, ogłowie które mega mi się podoba, ale pewnie nigdy nie będzie mnie na nie stać, wykonanie Kata Fay:

[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10170999_1453371094900432_8988098586668167090_n.jpg?oh=65a647c191754731725b5e2a72903c42&oe=552A7471&__gda__=1429875706_81db410827dabc7eb4789ced02c70354[/img]
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
13 stycznia 2015 18:28
Livia, widzę, że chorujemy na to samo ogłowie 😀 Od kiedy smartini pokazała je w kąciku west to sobie wzdycham cyklicznie.. TEN NAUSZNIK 😍
Kastorkowa dziękuję bardzo! Stawiam teraz na ten brązowy.

Aleks to nie jest pad, tylko kocyk polożony na ten pad nr 1 (on jest z samym futerkiem) Mayatex, kupiony przez horsepassion(nie ma tego wzoru na stronie, ale można sprowadzić). Kupiłam, żeby "zwęzić" siodło, ale sprzedałam go szybko niewiele tracąc bo jednak nie jest to to co chciałam (w sensie rozwiązania, bo sam kocyk tej firmy to najwyższa jakość- stąd cena 😉) i też ten niebieski na nim gryzie mi się z turkusem (trochę nie uzgodniłam dobrze koloru przed zamówieniem). Ale jest też taki sam pad: http://horsepassion.pl/kon-jezdziec/siodla-osprzet/pady/pad-western-nrha-pad-bar-8-classic-equine.html

maluda Z błękitów lub turkusów to może sobie sprawię kiedyś jakiś kocyk inny, bo pady profilowane i z amortyzacją i jeszcze w ładnym odcieniu z turkusem kosztują 1000+ 😉 Miałam wcześniej ten co ma Livia (no ale to jednak niebieski, granat)  ale na moich koniach moim zdaniem nie wyglądał zbyt fajnie, na jej karym zupełnie inna bajka.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
13 stycznia 2015 19:57
O!!!!! o widzisz 😀! Dzięki Ci za tego linka z padem  :kwiatek:  😍 jeny, jeny ... do listy muszę dopisać i zacząć już zbierać! To są zdecydowanie moje kolory. Na mojego ulubieńca byłby akurat 🙂.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się