Westernowa Rewia Mody

Bardzo proszę 🙂

Livia a nie wrzucałam już jakiś zdjęć w drugim wątku? Bo się pogubiłam. Mam kilka jeszcze z czasu jak zalegał śnieg to wrzucę 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lutego 2016 07:53
Livia niestety mój wypadnięty dysk nie pozwolił mi w niedzielę na wyjazd ale za to moja córka skutecznie testuje siodło
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2016 09:29
Euforia, haha, twoja córa rządzi 😂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lutego 2016 10:03
niedaleko spada jabłko od jabłoni  😉

edit:
teraz to sie chyba za ogłowiem i wodzami muszę rozglądać bo mi kolorystycznie nie pasują 🙄
Livia   ...z innego świata
03 lutego 2016 10:52
Albo możesz siodło przyciemnić, np. olejować czarnym olejem i potem zwykłym 🙂 Ja tak robię, jak mi kolory nie pasują 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 lutego 2016 11:01
siodło już wysmarowałam preparatami do skóry więc już nieco ściemniało, podejrzewam  że z czasem od słońca też zmieni kolor. Może masz i rację, poczekam i zobaczę jak się skóra zachowa w trakcie użytkowania.
]
Livia   ...z innego świata
20 lutego 2016 14:35
Wreszcie złapałam trochę słońca i mogłam obfocić jeden z naszych nowych nabytków 🙂 Pad WI, model San Pedro 🙂



Livio ale ten pad jest śliczny  😲 😲 kolory pięknie pasują do Twojego konia 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
20 lutego 2016 21:43
Pięknie, no ale ładnemu we wszystkim ładnie
Livia   ...z innego świata
21 lutego 2016 16:55
Mosewa, dziękuję bardzo 🙂 W tej chwili to jeden z dwóch padów z wzorkami u mnie, drugi jest taki sam, tylko w kolorach czerwony-szary 😁

Euforia, dziękuję 🙂 Jak się sprawuje twoje siodło?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 lutego 2016 07:32
Livia siodło jest ok, jak za taką cenę jest super, usadza mnie zupełnie inaczej (lepiej),  ale chyba nie na mojego konia. Terlica zbyt mocno wygięta i po dopięciu popręgu tył podnosi się do góry. Wystawiłam do sprzedania nie będę kombinować z podkładkami.
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2016 10:12
Euforia, a to szkoda, bo ładne było! Ale jak nie pasuje, to jasne, lepiej poszukać czegoś bardziej odpowiedniego.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 lutego 2016 10:35
Wrócę chyba do bezterlicówki . Dobrze się w nich jeździ i łatwiej do konia dopasować.
Mam pytanie, jakie zapięcie do wędzidła w ogłowiu polecacie najbardziej?  😉
Mam pytanie, jakie zapięcie do wędzidła w ogłowiu polecacie najbardziej?  😉


To zależy czy zamierzasz często zmieniać wędzidła czy nie?

Livia mam pytanie. Gdzie kupowałaś pady Stonedeek i czy nie chciałabyś się jakiegoś pozbyć? :P
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 lutego 2016 21:05


Livia pady Stonedeek i czy nie chciałabyś się jakiegoś pozbyć? :P


podpinam się pod pytanie?
Livia   ...z innego świata
27 lutego 2016 08:33
Konikowka, ja najbardziej lubię śrubki albo tzw. quick change, rzemyki ciągle mi się rozwiązywały 😉

Nique, Euforia, pady Stonedeek można kupić normalnie w Kraemerze 🙂 Cena regularna to teraz 55 Euro. Co do pozbywania się, będę miała jeden na sprzedaż, ale lepiej przejdźmy z tym na PW 😉
http://horsepassion.pl/kon-jezdziec/oglowia-wodze?product_id=703

To jest najlepsza forma ogłowia. Mam i na  srubki - odkrecaja się. Mam na concho. Też dupa. Mam na rzemyki, odwiazuja sie.
[quote author=Euforia_80 link=topic=96809.msg2500803#msg2500803 date=1456137320]
Wrócę chyba do bezterlicówki . Dobrze się w nich jeździ i łatwiej do konia dopasować.
[/quote]
Na jakim modelu stanęło?

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 lutego 2016 19:42
Teraz będzie chyba to:
http://amreitsport.shopgate.com/item/343636
Koleżanka ma ten model tylko 15, jeździłam w nim i jest w pożądku tylko ja 16 potrzebuję . Na koniu leżało zdecydowanie lepiej niż obecne terlicowe.
Nie znam. Jak przetestujesz to podziel się opinią.
Ja mam u siebie Barefoot'a Arizonę.
Livia   ...z innego świata
28 lutego 2016 08:32
Dodofon, też nie do końca, bo jak te paski przytrzymujące są za wąskie, to mogą przeleźć na drugą stronę i też puścić. Miałam tak w jednych wodzach, musiałam je podoklejać taśmą, żeby były grubsze 🙂

Euforia, wygląda nieźle 🙂
To masz inne. Ja mam sztywne, grube, one maja podkładkę i nie ma szans aby wyszły od spodu.
Livia   ...z innego świata
28 lutego 2016 13:29
Bardzo możliwe, te moje wyjątkowo cienkie są 🙂 Tu coś widać: http://re-volta.pl/galeria/foto/132041 🙂
Ja również walczę z dopasowaniem siodła… Euforia trzymam kciuki żeby to pasowało. Jak już zmienię siodło to mam zamiar namierzyć turkusowy pad stonedeek 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 lutego 2016 20:15
Maluda jak tylko będę miała tę przyjemność przetestować to podzielę się oczywiście swoją opinią
Livia jak za taką kasę to jest ok.
Nique dzięki i ja oczywiście za was trzymam kciuki  😉.
Livia   ...z innego świata
02 marca 2016 11:05
Dzisiejszy Caball w kolorze słonecznej pomarańczy - piękny, wesoły kolor, akurat na zbliżającą się wiosnę 😍



Bardzo dziękuję za odpowiedź w sprawie ogłowia  🙂
Ja właśnie zakupiłam na śrubki i się zobaczy, ale bardzo żadko zmieniam wędzidła więc może jakoś mocno dokręce  🙂
Polecam przetestować takie wędzidło podczas jazdy na ujeżdżalni 🙂 Znajoma wybyła w 8 godzinny teren żeby "rozdziewiczyć" ogłowie… Poszła śrubka (w galopie) i amen xD Dobrze że sytuacja zakończyła się szczęśliwie (zapasowej śrubki co prawda w kieszeni nie miała, ale związała jakoś rzemieniem całość). Teraz wymieniła śrubki na trochę większe, porządniejsze i… przykleiła xD Więc obecnie ma ogłowie do tylko jednego wędzidła.
mila   głęboka rekreacja
03 marca 2016 05:30
Czy ktoś spotkał się z ofertą siodeł robionych na wymiar z firmy mrleather?
http://mrleather.org/siodla/oferta.htm

Zastanawiam się nad zrobieniem siodła pod konkretnego konia i szukam opcji.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się