Westernowa Rewia Mody

.
Ładnie, ładnie 🙂 Do mnie też jedzie nowe ogłowie - pochwalę się jak dotrze.

Livia miałam właśnie pytać czy nie dusi go ten napierśnik (jestem świeżo po przeczytaniu całego internetu w kwestii dopasowania napierśników bo chcę Jackowi sprawić), ale widzę że piszesz że za ciasny 🙂

Ja chyba się zdecyduję na model który się nazywa "pulling breastcollar" lub "choker"
Livia   ...z innego świata
26 września 2016 13:00
Muchozol, dziękuję 🙂 Na pewno będę przyciemniać, bo mnie trochę razi ten jasny kolor 😁

Nique, niestety, mimo że to rozmiar full, to paski zdecydowanie krótkie - nie wiem, czy nie będę musiała ich po prostu wymienić, ale spróbuję najpierw z dziurkami. Pochwal się koniecznie nowym ogłowiem 🙂
Livia na takiego poważnego chłopa to chyba xFull by się przydał 🙂

BTW bosal nie za wysoko?
Livia   ...z innego świata
26 września 2016 18:35
Nique, bosal jest dobrze - wodze są dość napięte (zawinęłam o horn, bo schylał mi się do trawy 😉) i dlatego sprawia wrażenie, że jest za wysoko 🙂 Normalnie wygląda tak: http://re-volta.pl/galeria/foto/159115 🙂
No tak, nad żarłokami ciężko zapanować 😀
.
A istnieje takowy? 😀 Chociaż w sumie Jacek ani razu mi w terenie ryja nie schylił do trawy… NIDGY… Ale za smaczki da się pokroić 🙂
.
Livia   ...z innego świata
27 września 2016 07:27
Może to niewychowawcze, ale ja swojemu (swoim) pozwalam w terenie się schylać i podjeść. Jeżdżę raczej spacerkowo, do tego wychodzę z założenia, że teren to ma być przyjemność dla nas obojga 😉

O dziwo nauczyłam je na tyle, że w większości wypadków jak "pozują", to stoją na trawie i wtedy jej nie ruszą 😂

edit: jakoś nie po polsku napisałam 😉
Każdy inaczej podchodzi do tego tematu i ma prawo, chociaż wiele też zależy od samego konia. Ja nie pozwalam, bo mam żarłoka, który później zamiast się skupić to wyszukuje najlepsze źdźbła trawy. Ma jasno określoną komendę - przyzwolenie i na nią reaguje. No cóż, taka ze mnie zła kobieta.

.
Nique wywołuje Ciebie do tablicy tutaj, gdyż nie chce zaśmiecać drugiego wątku: gdzie kupowałaś ogłowie dla Jacka?  😉
Sierra masz szczęście że w pracy mi się nudzi i przeglądam rv na bieżąco 😀 Na niemieckim ebay'u go przyczaiłam 😀
Tego się obawiałam... 🤣  nie tego, że się nudzisz w pracy, tylko tego, że to nie z PL ogłowie  🤬

A ja się zbieram i zbieram, żeby zrobić zakupy w USA i zebrać się nie mogę. Ciągle są ważniejsze wydatki :/
Livia   ...z innego świata
05 października 2016 11:39
Niemiecki ebay to prawdziwa kopalnia cudeniek 😍 Ja swój sprzęt mam też w dużej większości z Niemiec, w Polsce niestety jest stosunkowo mały wybór (choć mimo wszystko sytuacja cały czas się poprawia)...
Sierra jak chcesz to możemy się zbierać razem. Co prawda ważniejsze wydatki zawsze są... Ale co tam 😀
Livia fakt, sytuacja progresuje, ale jednak nadal lepsze rzeczy i w lepszych cenach można dorwać na rynku niemieckim.
.
Mucha oczywiście, ja zawsze chcę coś tam :P Wodzę piękne, ale ja jednak za bardzo przystosowałam się do linowych noooooo 🙁
Livia   ...z innego świata
05 października 2016 12:28
Muchozol, tak, te mi się straszliwie podobały 😍 Idealnie by mi pasowały do ogłowia, które mam do hacka, i napierśnika 😀

(jakbyś kiedyś zamawiała, to się sobie pozwolę wtedy odezwać :kwiatek🙂
.
Mucha na pewno <3 Padzik by mi siadł bo mój ukochany powoli kończy żywot.
.
Z cyklu "trudne sprawy", w desperacji chciałam zamówić w DE/UK/USA wędzidło dla Czeczka i wszędzie przerastały mnie koszta. Znowuż jedyna firma w PL dystrybuująca te kiełzna zdecydowanie nie wzbudza mojego zaufania. Z desperacji czekałam na używane i doczekałam się, ale w klasycznym wydaniu. Cóż, liczyłam, że nikt się nie pozna. Poznali się od razu... era "western dressage" trwa 😉
Z cyklu "trudne sprawy", w desperacji chciałam zamówić w DE/UK/USA wędzidło dla Czeczka i wszędzie przerastały mnie koszta. Znowuż jedyna firma w PL dystrybuująca te kiełzna zdecydowanie nie wzbudza mojego zaufania. Z desperacji czekałam na używane i doczekałam się, ale w klasycznym wydaniu. Cóż, liczyłam, że nikt się nie pozna. Poznali się od razu... era "western dressage" trwa 😉


Mylers? 😀

Ja jeżdżę w stubbenie golden wings. Na szczęście nikt o nic nie pyta  👀
A jakże! Oczywiście, że Myler 😉
Ciebie zdemaskowali od razu, ja się jeszcze ukrywam w dresażowym świecie. Jakoś mi się skojarzyło z tym memem xD

BTW jak napisałaś że firma dystrybuująca w Polsce nie wzbudza Twojego zaufania to od razu wiedziałam o kogo chodzi xD

Jakie to macie, pochwal się?
Finalnie nabyłam takie:

Ale trochę "smutek" bo westernowe jest przepięknie zdobione:  😍

No chociaż takie mogło się trafić... ale nawet takie nie trafiło się:

Ale nie ma co chlipać, przynajmniej jest ścięgierz dokładnie taki jaki potrzebuje i było w dobrej cenie 😉
Wygląda trochę jak westowe xD A ono jest w jakiś sposób łamane, czy tylko te części są jakby obrotowe?

Livia umknął mi Twój komentarz odnoście napierśnika. Masz taki który by pasował do mojego ogłowia??? Skąd? 😀
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się