Baltica Tour - wolontariat

Witam Was  🙂
Jako, że nie znalazłam jeszcze żadnego wątku, ani postu łączącego wolontariuszy na Balticę, postanowiłam sama to zrobić. Może i wcześnie i żyje się cavaliadą, ciekawość mnie zżera  😀
Czy ktoś stąd może wybiera się jako wolontariusz do Cieko w tym roku?  😉

Rozszerzyłam tytuł.
Można ten wątek nazwać ogólnie Baltica Tour 2015, w końcu w tym roku są dwie 🙂  🏇
Ja się wybieram na majową edycję, ale jako fotograf  💃
Ja właśnie wysłałam zgłoszenie na edycję letnią  😉
Wiadomo już, w jakich dniach będzie się odbywała edycja letnia? Wysłałam zgłoszenie, a nigdzie nie mogę się doszukać terminu.  😡
edit: znalazłam - na GŁÓWNEJ stronie. ale ze mnie ślepiec.  😂  😡
BALTICA SUMMER TOUR 2015 odbędzie się w dniach 28.07-09.08.

Dostałam już odpowiedź, że jestem przyjęta więc być może się spotkamy 🙂
Zgłosiłabym się na letnią edycję, ale nie mogę znaleźć, co trzeba wpisać w zgłoszeniu?

Chociaż w sumie się zastanawiam, czy jako widzo-fotograf nie przyjechać, z domu daleko nie mam. 🙂
Nirvette   just close your eyes
04 marca 2015 17:07
O kurczę, zapomniałam! Jest jeszcze nabór na edycję wiosenną? Czy już "po ptokach"? 😵
I w ogóle czy ktoś mi może powiedzieć, jak taki wolontariat wygląda? W sensie, ile godzin dziennie, czy można normalnie gdzieś wyjść, pozwiedzać, porobić zdjęcia? Czy raczej jest to na zasadzie praca, praca, praca? 🙂
joanka568 dzięki, już znalazłam 😀
po jakim czasie Ci odpisali? nigdzie nie ma żadnego szablonu zgłoszenia, więc napisałam co wiedziałam i dodałam jedno swoje zdjęcie, a teraz się intensywnie zastanawiam, czy w ogóle spojrzą na to moje zgłoszenie.  🤣
A wysylalyscie zgloszenie ankiete czy napisalyscie maila?
iwonka1997 nie znalazłam zgłoszenia - ankiety.. napisałam po prostu maila. są ankiety?
Znalazlam cos takiego:
https://docs.google.com/forms/d/1-APAy5rXb_xmJsGWVvCwXU8aOcxrPgo6qWr7ECfEhe4/viewform?c=0&w=1
Wyslalam jakis czas temu i czekam i czekam i nic.
myślisz, że mogę wysłać im także tą ankietę?  🤔
Mysle, ze chyba tak. Ja zastanawiam sie czy nie wyslac maila...
Ja pisałam do nich już w grudniu i przysłali mi gotowy formularz do wypełnienia. Ogarnęłam go i wysłałam na maila a w odpowiedzi dostałam linka do ankiety... Po wypełnieniu ankiety czekałam na odpowiedź jakieś 1.5 tygodnia 🙂
no to ankieta wysłana!
iwonka1997 jeśli uważasz, że lepiej będzie wysłać maila - wyślij, ale w ankiecie moim zdaniem są wszystkie potrzebne informacje, łącznie z pytaniem o wzrost i rozmiarem koszulki - a mi na przykład byłoby głupio napisać na koniec coś w stylu "PS noszę rozmiar S. przygotujcie mi jakieś ładne koszuleczki!"  🤣
szasta hahaha!  🤣 Ankietę wysłałam już dawno. Czekam na odpowiedź i nadal nic. Sama nie wiem... Może już za późno albo poprostu jest tylu chętnych,że nie nadążają. Eh.
Ja byłam w ubiegłym roku, w tym też chyba pojadę, pisałam do nich, ale nie odpisali jeszcze.
Karino opiszesz mi jak to wygląda? Może być na pw. :kwiatek:

Wysłałam ankietę. 🙂
Karino1998 ja również poproszę jeśli można.  😉
Karino1998 jeśli możesz, to ja też poproszę  :kwiatek:
iwonka1997 no właśnie ja się boję, że mi nie odpiszą, albo że mają już tylu chętnych, że się nie załapię - a naprawdę chcę pojechać - zawsze to coś ciekawego.
Ja wysyłałam zgłoszenie już dawno (w grudniu) zaraz po tym jak pokazała się informacja, ze robią nabór. Praktycznie od razu dostałam maila z formularzem zgłoszeniowym, po czym go wypełniłam i odesłałam. Tym razem odpowiedź była po tygodniu, trochę ponad o ile dobrze pamiętam, że jestem przyjęta na edycję wiosenną i poprosili o info jaki rozmiar koszulki sobie życzę  😎
Na świecie koni było info o tym, podali tam maila, na którego wysłałam  😉


Też jestem ciekawa jak to będzie wyglądało, bo podobno organizują nawet transport z miejsca naszego zakwaterowania na miejsce zawodów i z powrotem, a niedaleko jest morze  😍 idealne na odpoczynek po godzinach  😁
To ja napisze tu 🙂 Ogólnie było mało osób, bo ok 20, na dwa tygodnie, więc każdy popylał po te 12h, z przerwami na jedzenie i chwile odpoczynku, więc wątpie że będą mieć "za dużo" chętnych.  Jest dosyć intensywnie, ale bardzo fajnie. Masz zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, dwie koszulki, czapeczke i kurtkę ( a przynajmniej tak było). Zajeżdza się tam o 8😲0, je śniadanie i cały dzień pracuje przy określonej pracy, z przerwami + przerwami na jedzenie (któro było przepyszne) . Byłam tylko na 1 tydzień, ale potem żałowałam, że nie zostałam dłużej. Uruchomiłam znowu angielski, więc byłam mega zadowolona, pracowałam jako speaker na rozprężalni. Było momentami ciężko, jak było nadawane live to był mega stres bo dużo ode mnie zależało, ale ja lubię prace pod presją, więc  😉 W ubiegłym roku było kilka niedociągnieć, ale to wiadomo, był 1 raz. Zakwaterowanie też spoko, nie narzekałam, tylko że dojeżdżaliśmy autobusem codziennie. Dla +18 zwaliste riders party. Trzeba mieć w razie "w"  gumiaki i okulary, bo kwarc daje po oczach. Jak jakieś bardziej szczegółowe pytania to walcie.
Teraz żałuję, że nie wpisałam preferencji pracowych, bo gdybym miała być takim spikerem, to chyba bym zrezygnowała. 😂 A właśnie, przydzielili cię do tej pracy i musiałaś tam być, czy można coś tam negocjować, jeżeli wybitnie nie pasuje?
Mogłabyś napisać właśnie co pozabierać? Czegoś Ci brakowało, o czym nie pomyślałaś, że trzeba zabrać... 😀
Riders party, mhm, sounds goooooood  😀
fly można było negocjować, zawsze jest miejsce przy kupach  🤣 To akurat dla mnie była wymarzona funkcja.
Wirgi buty na zamianę jak zmokną (były ulewy), buty na ulewe, okulary bo kwarc mega odbija, jedzenie ( :hihi🙂, nie brać za dużo koszulek bo tam i tak cały dzień w tych z wolontariatu.
Juz wolałabym kupować niż spikerować. 😁 No ale nie nastawiam się, szczerze wątpię, żebym się dostała, mam życiowego pecha. 😀
flygirl też mam takie odczucia co do tego pecha, może nie załapiemy się razem?  😁
Dziewczyny,  a moze akurat zalapiemy sie wszystkie? Myslmy pozytywnie. 🙂
Nirvette   just close your eyes
05 marca 2015 11:49
Dziewczyny, bez paniki, wolontariusze nadal poszukiwani! 🙂 Dzisiaj wysłali mi formularz zgłoszeniowy (yay, jednak nie przegapiłam terminu 😅 ), a jako, że pochwaliłam się wolontariatem na Cavaliadzie, to pytali, czy jacyś moi znajomi z Cav. nie chcieli by się również zgłosić. Podejrzewam, że sporo miejsc jeszcze mają. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się