Blokowanie użytkownika w ogłoszeniach

Ostatnio chciałam poszukać okazyjnie kilku rzeczy w ogłoszeniach i tak mi się nasunęło, że kilku sprzedających najchętniej bym zablokowała, bo mają bardzo dużo ogłoszeń, które mnie wogóle nie interesują (np. nowe, markowe rzeczy w cenach sklepowych). Jest taka możliwość? np. ignorowanie użytkownika ?
Pewnie nie ma ale ja bym nerkę dała za filtr żebym tych wszystkich gaci nie musiała codziennie oglądać... 🙂
Ja dorzucę swoją za usuwanie / blokowanie propozycji cenowych
Po ciul ludzie dają propozycje, skoro nie odpowiadają potem na żadne wiadomości?? 🤔
Burza, o totototo!

_Gaga, heh i jeszcze mnie wkurzają rzeczy bezcenne! W okienku cena - brak ceny. A w opisie już jest. Często zaporowa, bo towar używany za 10% mniej niż w sklepie to ja podziękuję... wolę dołożyć 10% i mieć paragon i gwarancję.
Przecież każdy z nas ma jakąś opinię ile chce za swój towar, zawsze można rozważyć propozycje cenowe jeśli ktoś oferuje nieco mniej.
jak mnie wkurzają wiszące propozycje. Piszesz, że Ci pasuje i brak odzewu  🤬
olga96, dokładnie o tym piszę
a kolejny czytający ogłoszenie patrzy na propozycję i myśli: "eee nie da rady negocjować, to nawet się nie odzywam"
A jak dla mnie najlepszym wyjściem byłoby, gdyby propozycje utrzymywały się ok 2 do 3 dni. Po tym czasie by znikały. Też wkurza mnie, jak daje propozycje, przez tydzień nikt się nie odzywa i kupuję daną rzecz u innej osoby. Po x czasu, gdy już o tym zapominam dostaję wiadomość, że odpowiada mu moja propozycja, już nawet nie pamiętam za co.99
Dlaczego jak dodam ogłoszenie to po chwili mam czerwono i ogłoszenia nie widać?
Czy Administrator mógłby wypowiedzieć się na temat propozycji cenowych
Nie po raz pierwszy dostaję propozycje do ogłoszeń a nikt z oferentów nie odpowiada na PW - toć to bzdura totalna
Nie da rady tego wyłączyć? Od aukcji jest Allegro nie re-volta...
Fajna byłaby możliwość zaznaczania w ogloszeniach czy chcemy pod nimi otrzymywać propozycje cenowe czy nie.
A mnie interesuje czy moderator może zmienić opcje w ogłoszeniu, w ogłoszeniu napisałam że usługi oferujemy na całą Polskę. Jednak co jakiś czas widzę że jest woj. śląskie. Czy może system sam coś sobie przestawia?
[quote author=_Gaga link=topic=96964.msg2287028#msg2287028 date=1423381799]
olga96, dokładnie o tym piszę
a kolejny czytający ogłoszenie patrzy na propozycję i myśli: "eee nie da rady negocjować, to nawet się nie odzywam"
[/quote]
ja z drugiej strony- próbuje najpierw PW, propozycje ceny (zaznaczone, ze do negocjacji!), e-mail i... Nic! Zero odzewu, nie wiem czy ktoś nie chce mi sprzedać, czy nieaktualne czy co... Zero jakiegokolwiek kontaktu, jest jakiś inny sposób "dotarcia" do osoby sprzedającej czy pozostaje tylko dać sobie spokój?
Mam pytanie dlaczego moje ogłoszenie jest zablokowane i ukryta z jakiego powodu? Gdzie mogę się dowiedzieć szczegółów?
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/24557
beta, bo straciło ważność. musisz je odświeżyć.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się