KOWALE

Mój facet sam produkuje takie podkowy w aluminium - wycina takie, jakich konkrety koń potrzebuje . Generalnie, chyba każdy kowal powinien dać z sobie z tym radę mając spawarkę i piec do podków.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2013 20:42
Czy możecie powiedzieć coś o p. Bryzek?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 listopada 2013 20:50
Jeśli o mnie chodzi to ja jestem na nie, widziałam parę koni robionych przez z niego i to zdecydowanie nie to...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2013 21:11
Kurcze, mam problem 🙁 Tu gdzie stoimy konie robi Bryzek i Chrzanowski. Niestety o każdym z nich słyszałam niepochlebne opinie. Generalnie szukam dobrego kowala z okolic Piaseczna, który za werkowanie jednego konia nie zażąda ode mnie szalonej kwoty.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 listopada 2013 21:15
Jeśli chodzi o samo rozczyszczanie to już chyba lepiej Chrzanowski. Ale jak kucie to już na pewno kogoś innego ściągaj.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2013 21:16
Nie, nie. Wyłącznie rozczyszczanie.
Kurczak, Dzwoń do Maćka Broźnego czy nie bywa w okolicy 🙂
Kurczak, mojej kobyle Pan Chrzanowski rozczyszcza kopyta już prawie 3 lata. I doprowadził je do bardzo fajnego stanu po tym jak przez ok 2 lata chodziła w podkowach. I to że stoję u niego w stajni nie ma nic do tego, gdyby nie podobała mi się jego praca to bym go nie prosiła o robienie kopyt mojej babie. Wielu znajomych również korzysta z jego usług i są zadowoleni.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
25 listopada 2013 08:55
Poszukuje kowala z okolic Przasnysza, Chorzel, Szczytna. Dojazd do miejscowości Ulatowo - Czerniaki. Zależy mi na kowalu który robi kopyta metoda naturalna (dr Strasseur) bo tak do tej pory strugałam swojego konia. Niestety kucyka którego kupiłam trzeba zacząć dobrze strugać więc zależy mi na fachowej robocie, bez partolenia. Może kogos polecicie.
Alicja_8, a Z do Ciebie nie dojedzie?
Kurczak, mojego konia robi p. Bryzek. Już od dłuższego czasu. To kucie przodu specjalnej troski. Ja jestem bardzo zadowolona. Do łatwych to zadanie nie należy. Kowal jest w kontakcie w razie czego z naszą Panią wet. Na początku wysyłał jej nawet mmsy, czy dobrze zrobione 🙂
Przez jakiś czas rozczyszczał nasze kobyły wyścigowe na urlopie. Też byłam zadowolona. Dla mnie ważne, że jest cierpliwy w stosunku do konia.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
25 listopada 2013 10:34
Martolina kontaktowałam się z nim i szczerze to najbardziej mi zależey aby to był On, ale po wysłaniu mu adresu zero odzewu. Telefonicznie też ciężko go złapać. No będę próbowała ale w razie co dobrze jest znaleźć kogoś tu blisko. Przed śniegami musze koniecznie zrobić im kopyta bo później tu do mnie ciężko dojechać, a kucyk potrzebuje dobrej ręki kowala.
Próbuj dalej, on ma często kłopoty z zasięgiem, ale wiem że dojeżdża dużo dalej, więc do Ciebie nie powinien mieć problemu.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
25 listopada 2013 10:44
Też mam taką nadzieję 🙂 bo jakoś mam obawy powierzyć kopyta mojego uciekiniera w ręce innego kowala :P
Witam. Czy ktoś ma namiary na dobrego kowala(chodzi mi głównie o struganie kopyt) z okolic Częstochowy? np.Koziegłowy,Myszków,Romanów,Rudnik Wieki,Rudnik Mały,Poczesna itd...Mniej więcej takie okolice 🙄 Może też być z samej Częstochowy 🤣 Z góry dziękuję za pomoc :kwiatek:
Czy ktoś z Dolnośląskiego korzystał z usług podkuwacza Pana Dawida Smolińskiego? Jakieś opinie? Pozdrawiam
Wichurkowa   Never say never...
28 listopada 2013 09:04
A korzysta ktoś tutaj z usług Macieja Zaręby z Andrychowa?
Czy kos ma w posiadaniu nr tel pana Józefa Antczaka (podkowacz)
055 2316090 pod tym nr nie odbiera juz tydzien
504019631
Potrzebuje pilnie kontakt do dobrego kowala, ktory kuje we Wrocławiu, takiego ktory dojedzie kilka km na polnoc. Prosze o pomoc :kwiatek:

Edit: juz doczytam ze polecacie p. Tomka, bede do niego dzwonic.
Czy ktoś wie co się dzieje z p.Jankiem Ciołkiem ❓
Nie mogę się do niego dodzwonić...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 grudnia 2013 08:03
On tak miewa, znajdzie się za jakiś czas 😉
Wiem właśnie 😉 (u nas kuje już ponad 10 lat 😉 ) ale myślałam, że może się coś dowiem i mniej więcej będę wiedziała kiedy będzie w okolicach Warszawy. Jesteśmy już ponad tydzień po terminie  🙁
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
15 grudnia 2013 14:42
szukam kowala który dojeżdża w świętokrzyskie. (bliżej łódzkiego). Takiego który dogada się z młodym koniskiem.
Poszukuję kowala który dobrze podkuje-na podkowy ujeżdżeniowe,czyli bez otworów na hacele,z podkładkami amortyzującymi,w okolicach Warszawy na 4 nogi do 350-400 zł.
Kurcze, mam problem 🙁 Tu gdzie stoimy konie robi Bryzek i Chrzanowski. Niestety o każdym z nich słyszałam niepochlebne opinie. Generalnie szukam dobrego kowala z okolic Piaseczna, który za werkowanie jednego konia nie zażąda ode mnie szalonej kwoty.


Darek Liszka jeżdzi w te strony. Skontaktuj sie z nim.
Ruda_H   Istanbul elinden öper
21 grudnia 2013 16:06
Wrocław i okolice, poszukuje nowego numeru do Marka  👀

660179447 odbija, nie ma takiego numeru


:kwiatek:
Czy ktoś miał do czynienia z kowalem Brzezińskim? Pytam ponieważ w ostatnim tygodniu miałam do czynienia z koniem którego kuje,i cóż,nie wyglądało to ładnie.
Możecie polecić dobrego kowala który dojeżdża w okolice Bydgoszczy/Torunia?
Szukam kowala z okolic Poznania (mieszkam godzinę od). Ktoś dobry, kto nie weźmie ogromnej kwoty, najlepiej do 150 zł (o ile taki kowal istnieje  🤔wirek🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się