Wybory 2015 i to co po wyborach.

Chyba jakaś aura w okolicach Oświęcimia!  Jak ten kierowca mógł się zatrzymać przed pasami, skoro za nim taka ważna osoba jechała, teleportować się powinien. Ciekawe, o co go oskarżą.

Biedna kobieta, znowu straci pamięć. W końcu dojdzie do tego, że będzie miala permanentny zanik pamięci, tak na wszelki wypadek. 

Edit:

A swoją drogą, jaki ten rząd mocno dojny. Każde nikto wozi się w rządowej kolumnie.
Strasznie się rozbijają tymi autami  🙄 Jakoś za PO nie mogę sobie przypomnieć żadnego dzwona a rządzili 4 razy dłużej , a PIS przez 2 lata  już ro.....o połowę rządowej floty  😵

Ale to fakt , oni są mistrzami destrukcji , Puszcza rosła setki lat wycieli ją w parę miesięcy , Markę Polskich Koni Arabskich budowano przez stulecia a oni zniszczyli w 2 miesiące . Polski wizerunek na arenie międzynarodowej budowano latami i wszyscy nas chwalili a oni tylko  przyszli najpierw wprowadzili Ustawę o IPN i zmienili ten obraz o 180 stopni . O Unii już nie wspomnę gdzie z lidera rozwoju patrzą na nas jak na UFO zwłaszcza w kontekście zamachu w Smoleńsku , no i Sądy  😲 😲 😲

Unia chyba już nas nie ogarnia , bo będziemy jako jedyni w UE podważać postanowienie TSUE , które jest niepodważalne i nie ma od niego odwołania . 😵

Tu już nie chodzi o to czy mu chcemy być w UE tylko czy UE i jak długo z nami wytrzyma .  🙄

https://www.tvn24.pl/prezes-tsue-ignorowanie-decyzji-trybunalu-to-proces-podobny-do-brexitu,878792,s.html

Swoimi działaniami PIS nam załatwia POLEXIT , tyle że jeżeli coś się stanie to swoim wyborcom powie że oni chcieli być w Unii tyle że zła Unia ich wyrzuciła a to wszystko wina Tuska . 😤

Co do edycji postów - pisałam z telefonu i niestety, ale nie mogę wtedy dodać dłuższej wiadomości niż dwa zdania, o czym pisałam. Ale wiem, mea culpa.

trusia - nie dramatyzuj. Nigdzie nie napisałam, że masz na kogokolwiek głosować, tylko że można też na ludzi spoza partii, żeby trochę przewietrzyć te wszystkie układy i to nie jest tak, że jedyny wybór to PiS albo PO.
PiS im krzywdy nie zrobi, bo od PO różni się tylko niuansami... Jedni i drudzy są siebie warci.

A co do reprywatyzacji - napiszę po raz kolejny, nie uważam, że sama w sobie jest zła, wręcz przeciwnie. Tylko chodzi o to, że były przy tym spore "nieprawidłowości" (nagle ludzie żyją po 140 lat...), co przyznała i HGW i PO i sam Trzaskowski, tylko linia obrony jest taka, że to ci źli urzędnicy, a ona oczywiście nic nie wiedziała.... 🙂
Już nie chce mi się tego tłumaczyć.
Możecie odetchnąć z ulgą, więcej nie popełnię grzechu wyrażania swojej opinii w tym wątku 🙂
Agn90, jesli ty widzisz tylko niuanse między PIS a PO to ja sie boje jak ten kraj skończy.. sadząc po twoim niku to urodziłaś sie juz po upadku komuny i większość doroslego (świadomego) życia spędziłaś żyjąc juz w Unii Europejskiej, korzystając z różnych przywilejów życia w demokracji i pluralizmie oraz w UE.

Niestety nie zawsze tak było i nie ma gwarancji ze tak dobrze bedzie nadal jesli takie partie jak PIS beda rządzić tym krajem - demolujące ustroj państwa, upolityczniające wymiar sprawiedliwości, uprawiające dyktaturę większości ( to co sie dzieje w sejmie jest zatrwazajace, przyjmowanie ustaw w ciągu godziny, po nocach, bez żadnych konsultacji albo w konsulatacjach fasadowych), do tego hipokryzja bokami sie wylewa. Oni naruszają podstawowe zasady na ktore zgodziliśmy sie wstępując do UE. A bez UE to jestesmy w d...ie.

Ja wiem ze to nudy - demokracja, sady ale do czasu.. aż to odczujesz na własnej skórze, bo jak ty byś była ta kobieta z samochodu ktora miała kolizje z wozem Szydło to inaczej spojrzałabys na sprawy...

Tu Smarzowski bardzo jasno opisuje o co chodzi z tymi sądami, krótko i na temat:



Wolność i swoboda nie są dane raz na zawsze  🤔

Tylko chodzi o to, że były przy tym spore "nieprawidłowości" (nagle ludzie żyją po 140 lat...), co przyznała i HGW i PO i sam Trzaskowski,


A spadkobiercy to pies !!!  😤 😤 😤

Mój kuzyn dopiero w 3 pokoleniu odzyskał rodzinną własność i to po latach walki ,  zrujnowaną przez lokatorów . Z pięknej nieruchomości została ruina do wyburzenia  😤 Jedyna wartość to działka no i brak formalności ( wniosek o remont i rozbudowę bez wniosku o pozwolenia na budowę i WZ ) Kamienice pozostawili w zgliszczach  😤 😤 😤 Z łaski i po wieloletnich bataliach oddali mu zgliszcza  😤
😤
Te spore nieprawidłowości dotyczyły tak samo PIS u jak i PO , ale nie oni są za to odpowiedzialni tylko organy ścigania . 😉 Jeżeli w państwie dochodzi do przestępstwa to za jego wykrycie odpowiadają organy ścigania , czyli wszelkie służby które się tym zajmują . 🤔

Tak że afera reprywatyzacyjna jest tylko w twojej chorej wyobraźni  🙄 No i polotyków twojej opcji , tyle że to jak z aferą taśmową . Kto taśmą wojuje od taśmy ginie  😁 😁 😁 😁


PIS będzie uwalniał sądy z post PZPR - owskich sędziów , z ramienia PIS odpowiedzialny jest za to Prokurator stanu wojennego nr 25 na tej liście  😵 a to lista działaczy PZPR ale już po PIS owskim rozgrzeszeniu https://koduj24.pl/maria-nurowska-stworzyla-liste-politykow-pis-zasluzonych-pzpr-owi/

Debeściak to nr 1 na tej liście z wielkimi tradycjami rodzinnymi   😲 [[a]]https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C4%85dzi_Kry%C5%BCe_%E2%80%93_b%C4%99d%C4%85_krzy%C5%BCe[[a]]

Za to nr 2 jest szczególnie zasłużony. Obecnie na najbardziej finansowo intratnej posadzie z ramienia PIS  😉
dea   primum non nocere
25 października 2018 21:52
Na telefonie da się edytować posty i wtedy można wpisać dłuższą wiadomość. Pisząc nowego posta faktycznie się wchodzi na buga. Przyciski się zasłaniają i np. nie da się wysłać. No ale obejście działa 😉
Regularnie z tego korzystam.
agn90 - No i gdzie te afery PO ??? Trochę mi głupio bo ja tak podaje przykład za przykładem Jak to wspaniale rządzi i rządził PIS  a z twojej strony miało być tyle afer PO i nic  🙄  Ani jednej  🙄
Na telefonie da się edytować posty i wtedy można wpisać dłuższą wiadomość. Pisząc nowego posta faktycznie się wchodzi na buga. Przyciski się zasłaniają i np. nie da się wysłać. No ale obejście działa 😉
Regularnie z tego korzystam.

jak się obróci ekran w poziomie, to się przycisk wyślij pokazuje 🙂
To, ze ceny mialy wzrosnąć bylo juz wiadomo w lipcu. (Wyniki spółek gieldowych)  Nie wzrosły przed wyborami, a teraz już trzeba straty wyrównać, więc podwyżki planowane są już od tego roku, pewnie od połowy listopada.

Koleżanka pracująca na stacji paliw twierdzi, ze od ponad miesiaca paliwo sprzedawane było poniżej kosztów zakupu lub w ich cenie. Gdyby nie sklep, nie miałaby z czego pensji wypłacić. Prowadząc stację cieszy się z niehandlowych niedziel.
Węgiel kupujemy z Rosji, nasz leży pod ziemią, bo się nie oplaca i lepiej wygaszać kopalnie. Z resztą to pikuś bo i tak się kiedyś skończy, dziwi mnie jednak, że tak się bronimy od elekrtowni atomowych i od wydobycia gazu łupkowego. Ojciec dyrektor nabrał kupę kasy na wody geotermalne, miał z tego ogrzać pół kraju 😉 i co?
A co im przyszło z walki z wiatrakami ???

krótki link
efeemeryda   no fate but what we make.
26 października 2018 16:41
Smok10 proszę skróć linki bo się wszystko rozjeżdża na telefonie  :kwiatek:
Sorry , ale nie umiem.  🙁

Dzięki wielkie  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Smoku,to się robi tak:
--> [ url=tutaj wpisujesz adrew www] tutaj wpisujesz, co ma się wyświetlać [/url ]
czyli np.:
--> [ url=https://innpoland.pl/146305,walka-pis-u-z-wiatrakami-produkujacymi-prad-moze-nas-kosztowac-560-mln-zl]krótki link[/url]
tylko bez spacji po pierwszym nawiasie, wtedy wychodzi tak:
--> krótki link
najgorsze jest to, że przez podniesienie podatków na start, kiedy firmy dopiero raczkowały, PiS podniósł podatek i kilka firm upadło. Teraz dojdzie jeszcze kwestia odszkodowań. Pamiętam jak się przed opodatkowaniem jeden polityk wypowiadał, że trzeba go nałożyć, bo firmy wiatrowe prąd kradną 😀

Jak już Elbląg stanie się miastem portowym, po przekopaniu Mierzei Wiślanej, to mają przed miastem postawić zaporę wodną i elektrownię 🙂 lepsze to niż nic  😂
Pamiętam jak się przed opodatkowaniem jeden polityk wypowiadał, że trzeba go nałożyć, bo firmy wiatrowe prąd kradną 😀


Ten pan polityk użył skrótu myślowego , bo firmy kradną wiatr a produkują prąd ,ale najgorsze dla opcji tego polityką jest to że on i jego opcja  z tej całej sytuacji zbiorą burzę  😤
Oby, bo może to ich kiedyś nauczy myśleć przed podejmowanymi decyzjami. Szkoda tylko, że nie muszą odpowiadać za swoje porażające pomysły własnym majątkiem, tylko nam ceny podnoszą  😤
Jak już Elbląg stanie się miastem portowym, po przekopaniu Mierzei Wiślanej, to mają przed miastem postawić zaporę wodną i elektrownię 🙂 lepsze to niż nic  😂


Nie wierzę że to piszę, ale akurat ten pomysł uważam za udany, jedyna rzecz poza reformą szkolnictwa wyższego którą pisiory się popisały (bez sarkazmu). Przekop mierzei może dźwignąć nie tylko Warmię i Mazury, a całą ścianę wschodnią (o ile się streszczą z budową S19 na co się nie zanosi). Tyle, że sam przekop mierzei to jedno, infrastruktura portowa to drugie. Na pewno na plus dla lokalnego rozwoju i to mocno, o ile coś z tego będzie całościowo funkcjonującego na dobrym poziomie, a nie drugie lotnisko w Radomiu.
Pożyjemy , zobaczymy. Inwestycja miała ruszyć od dnia kiedy p. Kaczyński wbił łopatę ,ale póki co na tym jednym sztychu pozostało  😁 Pomysłów to oni mają , nie można im odmówić , tyle że w trakcie kampanii , potem jeśli chodzi o wykonanie to oddają to czego PO nie zdążyła zakończyć ale nowego nic nie widzę  🙄
Żegluga po Wiśle miała ruszyć 🙂 jakoś też ucichło
Żegluga po Wiśle miała ruszyć 🙂 jakoś też ucichło


Temat rzeka  🤣 40 lat temu już o tym mówili ,Ren im się marzył , tyle że ta Wisła to albo sucha albo same łachy i mielizny albo wylewa , strasznie kapryśna i przez lata zapuszczona . Chyba nawet PIS jej nie ureguluje  😎 No chyba że Prezes każe , to co innego  😁

No ale jak by tak zabrali 500+ i wrzucili do Wisły ?  🙄
Oby nie regulował...
Zniknął słupek wyznaczający miejsce przekopu Mierzei Wiślanej 😉
dea   primum non nocere
27 października 2018 18:02
Mnie zastanawia, kto wreszcie sprowadzi wrak tupolewa 👿
Zniknął słupek wyznaczający miejsce przekopu Mierzei Wiślanej 😉

Czy wiadomo może, kiedy prezes pójdzie w ślady swego słupka ?...
Mnie zastanawia, kto wreszcie sprowadzi wrak tupolewa 👿


Może nasi laweciarze ???  🙄
Mnie zastanawia, kto wreszcie sprowadzi wrak tupolewa 👿

A po co? Aby Kaczyński sprzedawał odłamki jako relikwie? 😉
Rollnick - trzeba by go zajumać, a nikt nie chce 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 października 2018 19:05
Megane, bo było darcie mordy, że PO nawet wraku nie potrafi sprowadzić. Przyjdzie PiS i sprowadzi 😀
Ciekawe kiedy powróci teoria zamachu  😵
Strzyga, wiem. Dlatego pytam po co? Aby rozwiać wątpliwości?
Ciekawe kiedy powróci teoria zamachu  😵

Niedługo, przed kolejną rocznicą katastrofy  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się