Wybory 2015 i to co po wyborach.

Przeciez nie mogę zbadać zdalnie, czy jestes już nażłopany - więc poddaję cię testom, opracowanym przez amerykańskich naukowców.


Fakt oni mają najnowocześniejsze metody na świecie , a testuje je Amerykańska policja. Jak nasi używali najnowocześniejszych cyfrowych alkomatów Amerykanie mieli najbardziej skuteczne metody . Test na chuch , tzw , test linii , abecadło wstecz i dotykanie palcami nosa stojąc na jednej nodze.

Dlaczego kobiety mają z czegoś rezygnować, co ta Platforma znowu knuje?


W zasadzie to ich zapytaj. Pewno przy 5-ce dzieci będą się świetnie bawić , zwłaszcza że dostają kupę kasy , całe dwa i pół koła .  😁 😁 😁

http://demotywatory.pl/3831702/Kotku-panuje-nad-sytuacja

W zasadzie to ich zapytaj.
To poczekamy na materiał TVN, żebyśmy wiedzieli, co myśleć - też uważam, że sami nie powinniśmy interpretować prawd wiary, do czasu, aż kapłani zadecydują 🙂
Może ksiądz Wojewódzki coś wie?
Nestor - No przepraszam że uważam kobiety za osoby posiadające własne zdanie i wolną wole . Jakoś nie wpisuję się w twoją katotilozofię i sposób postrzegania kobiet. Ale zauważyłem ze blisko ci ideologicznie do tych przeciwko którym protestujesz żeby ich tu nie wpuszczać . Czyżby obawy przed konkurencją ???  😲
Nestor - No przepraszam że uważam kobiety za osoby posiadające własne zdanie i wolną wole . 
Wręcz odwrotnie - ty kadzisz kobietom, bo wydaje ci się, że sie na to złapią - i chcesz wmawiać, co mają robić.
Np. pani Komorowska, żona poprzedniego prezydenta - miała 5 dzieci - a inne kobiety żadnego - co ty się wtrącasz w cudze życie - promując jakiś jedynie słuszny model.
Czyżby Platforma miała jakiś program, że na dziecko trzeba mieć specjalne pozwolenie, jak w Chinach? A może tylko dla sprawdzonych towarzyszy?
Was chyba całkiem pogięło, że kobieta ma się pytać urzędnika, ile ma mieć dzieci.
Smok10, znam sporo kobiet, które mają po 3 dzieci i(!) pracują na cały etat za jakieś 1500 netto (ojcowie takoż). Sądzę, że nie pogniewałyby się za 1500 za "nic" (to "nic" ładnie pokazuje twój mem) i możliwość pracy na 1/2 etatu, zwalniając drugie 1/2 dal "młodych gniewnych". Może nawet zdecydowałyby się na czwarte (bo np. mają 3 synów), gdyby wiedziały, że dzieci nie będą chodzić głodne.

Osobiście 3 w rodzinie "beniaminka", "re-voltowe dziecko" mam "ku chwale powiatu" 😀, z całą świadomością że dzieci bardzo potrzeba. Bo już miałam odchowaną "przepiękną parkę". A nie byłoby go na świecie, gdyby nie wolne fundusze, które mogłam przeznaczyć na tę "fanaberię". Mój brat (na stare lata oprócz zarabiania postanowił dokończyć doktorat, ojciec 5, matka pracuje - uczy francuskiego) ma taki "klub znajomych": multimilionerów z co najmniej 5 dzieci (a bywa i 8). Matki w tych rodzinach jakoś nie mają problemu, żeby "siedzieć w domu" i nie czują, jakoby coś im zabrano. A jak nie ma czasu, żeby akurat pojechać do stajni, to końmi zajmą się fachowcy 🙂 (przykład hobby, wcale nie rzadki).

Pieniądze szczęścia może nie dają, ale ich brak - odbiera. 500 to dużo i mało. Mało, bo raptem czaprak i owijki, nie starczy nawet na portki. Dużo, bo prawie wszystkie podręczniki. Mało, bo jak w "Liście do tzw. uchodźców" pisze Pospieszalski(?) - 300 PL to jedne zakupy w markecie (spożywcze) i jedno tankowanie (chodzi o obecny zasiłek na 3 dzieci).

No, ale sytuacja się zmieniła. Już nam dzieci niepotrzebne. Będą w nadmiarze. Muzułmańskie. W sumie - tak poczytać re-voltę: Co za różnica? Kultura ciekawa, nie ma księży  💃 Coś takiego jak "naród" dawno wyśmiane. Muzułmanie są bardzo "tęczowi", przynajmniej gdy chodzi o mężczyzn (i chłopców). Nie ma różnicy kto zarabia i na kim, byleby zarabiał, jesteśmy Europejczykami, wszystko jedno jaki kolor skóry. Wrażych krzyży nie będzie. Można mieć kilka żon  💃 (a już kotbury pisała, jakie to fajne dla kobiet) Polska trudna jezyk, arabski łatwiejszy (i bardzo potrzebny). Itd. Czyli nie ma sprawy. A kwestię alkoholu na pewno da się jakoś załatwić (zasadniczo co w domu to nie grzech). W sumie - nie moje małpy. Synowie jakoś sobie dadzą radę, córka pewno wyjedzie do Korei...
Majowa, też dobra definicja. O to chodzi. Że taki "n" non stop czerpie korzyści z tego, że żyje w społeczeństwie, takim żywym tworze zbiorowym, a swojego wkładu - nu nu. Korzyść jednostronna. To "ja" np. mam finansować autostrady, żeby "taki n" sobie po nich pomykał. Choć "ja" np. jeżdżę rowerem, a autostrady na kredyt, za który płacimy wszyscy.
Pasożyt, truteń - niewielka różnica. Niech będzie truteń.

Place za autostrady przy kazdym przejezdzie i przy kazdym litrze paliwa ktore kupuje. Nowe drogi sa finansowane glownie z oplaty paliwowej wiec g* sie dokladasz jezdzac rowerem. nie korzystam z zadnych zasilkow i ulg, za to place calkiem sporo dochodowego. I nazywasz mnie trutniem? Za to ze oddaje x tysiecy miesiecznie, z czego spora czesc idzie na potrzeby tegoz spoleczenstwa, z ktorego mam co dokladnie? Oprocz bycia obrazanym przez takich jak ty?
Ja korzystam, nic nie dajac? Jest wlasnie dokladnie na odwrot, ale prozno oczekiwac logiki od lewackiego umyslu.
n - Podobnie jak ja , może dla tego głosuję na PO. Ci co mają wielkie roszczenia wybierają przeciwną opcję .  😉
n, czemu się burzysz, jak jesteś cennym członkiem społeczeństwa to nie trutniem, prawda?
A autostrady nie są z opłat paliwowych tylko na kredyt. Zaciągnięty przez PO, "miszcza" kredytów.
halo - Jeżeli nawet to najlepszy , najbardziej opłacalny i najlepiej spożytkowany kredyt w historii RP . 😉 Choć można było te pieniądze przeżreć na zapomogi , zasiłki a rozwijać się z dupy. Niemcy ( oprócz planu Marschala ) po wojnie zaczęli się bardzo dynamicznie rozwijać własnie sieci autostrad.

Więc jak chcesz krytykować to swoje znienawidzone PO to znajdź sobie lepszy argument. 😉
busch   Mad god's blessing.
20 września 2015 23:11
Smok10, a to, że te autostrady były w cenie czasem przewyższającej budowę dróg w górach, też Ci się podobało? A to, że pomimo tego drogi wciąż są w remoncie, bo pewnie nie dość pieniędzy nakradziono z samej ceny autostrady i trzeba było jeszcze na lewo sprzedawać materiały - i końcowy efekt jest żałosny? Rozumiem, że nie masz też nic przeciwko płaceniu za każdą podróż taką drogą, i to jeszcze dużo więcej, niż np. Czesi płacą za miesięczną winietę na cały kraj?
Smok10, jak by nie było to na autostrady nie poszły Całe gigantyczne kredyty PO, tylko niewielka ich część. Gierek chyba był bardziej w tym umiarkowany.
Ja nie wiem gdzie poszły ale w moim otoczeniu Polska zmieniła się diametralnie. Jadę przez wsie i miasteczka ,wszędzie piękne place zabaw ,nowe drogi obwodnice autostrady . Jeżeli ktoś tego nie chce widzieć bo wolał by te pieniądze przeżreć i dalej mieszkać w syfie to jego sprawa , ja wolę taką opcję . Jedyny i bardzo ważny problem na teraz ,to ludzie powinni więcej zarabiać , ale myślę że czym u nas bedzie lepsza infrastruktura komunikacyjna tym chętniej będą u nas inwestować i będzie więcej miejsc pracy. Nie wiem , skoro ty jeździsz rowerem ,to może nie wypuszczasz się w dalszą okolicę a zmiany do ciebie nie dotarły 🤔 🙁 Fakt , Ciężko gdzieś dalej wyjechać na rowerze a tam gdzie mieszkasz może faktycznie zatrzymał się czas. Ale to znowu szansa na skansen ,pierwotną przyrodę i biznes agroturystyczny. Ludzie pracy lubią takie dzikie zadupia. 🤣 Może spróbuj z tej beczki ,to odniesiesz sukces i nie będziesz tak narzekać .  😁
Pierwsze przecieki z gabinetu PEK, dotyczące nowego programu PO - likwidacja emerytur lub praca do śmierci - są już pierwsze publikacje sondujące opinię publiczną.

67 lat to minimum, a w przyszłości wiek emerytalny będzie trzeba dalej podnosić.

http://tinyurl.com/psude7k

Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha ujawnia oszustwa Jerzego Buzka i plany likwidacji emertur (zastąpienie ich zasiłkami, jednakowymi dla wszystkich):

Wyższy wiek emerytalny był raczej kontynuacją zmiany, którą zapoczątkowała reforma z 1998 roku. Już wtedy wprost zapisano, że celem zmian w systemie emerytalnym - czy to się komuś podoba czy nie - jest obniżenie wypłacanych świadczeń.


Myślę, że jesteśmy skazani na system emerytalny, w którym każdy ma gwarancję równego świadczenia emerytalnego, po osiągnięciu określonego wieku, bez płacenia jakichkolwiek składek. To emerytura obywatelska. Gwarantowane świadczenie nie będzie oczywiście wysokie, ale pewne. O resztę każdy będzie musiał zadbać sam, co wydaje się nie tylko racjonalne, ale i sprawiedliwe.

Warto zwrócić uwagę, że liberał ekonmiczny Sadowski stwierdza tu wprost, bez ogródek, że państwo musi realizować zasadę sprawiedliwości społecznej - wszyscy mamy równe żołądki.
Godzi się wskazać, że dalej tow. Sadowski twierdzi, że świadczenia będą wypłacane z podatków - chociaż stara się nieudolnie zastąpić je eufemizmem "rozwój gospodarczy".

Podatki płacimy różne - a świadczenia miałyby być jednakowe. Czyli - liberał Sadowski twierdzi to, co Lenin - od każdego wedle zasług, każdemu wedle potrzeb - czyli po równo - bo to jest sprawiedliwe. 

Tu ukazuje się zadanie, jakie musi przepracować Grupa Problemu 966r. - tj. czy Lenin był liberałem gospodarczym - czy liberał Sadowski jest komunistą - oraz, który z nich prezentuje kanon wiary, a który odstępstwo - tj. czy Sadowski może pełnić obowiązki kapłańskie.

http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/system-emerytalny-wymaga-glebokich-zmian,2166610,4141

Według nie potwierdzonych wiadomości konsultantem rządu d/s emerytur w randze ministra ma zostać dr. Kononowicz (hasło reformy: "nie będzie niczego"😉.

I najlepsze na koniec - na informatyzację ZUS wydano ok. 6 miliardów złotych (na sam system 3) - a utrzymanie komputerów kosztuje prawie miliard rocznie.
Jeżeli prawdodpodobny jest system, o jakim mówi pan Sadowski - to ani ten system, ani komputeryzacja nie była i nie jest potrzebna - wystarczy ustalić arbitralnie wysokość emerytury socjalnej na głowę - i już. Ponieważ miałaby być jednakowa - to nie trzeba ewidencjonować składek, nie trzeba wyliczać kapitałow początkowych - a cała propaganda Buzka na temat przyszłych emerytur była ściemą dla naiwnych.

Dla miłośników teorii spiskowych - gdyby taki nowy system wszedł, to nie pozbawia on nikogo praw nabytych  tj. już ustalonych emerytur. Więc można sobie wyobrazić, że wypasione emerytury beneficjentów komuny pozostałyby na dotychczasowym poziomie - a bydło dostałoby już tylko zapomogi. Ci bez wypasionych emerytur - albo sami wcześniej zejdą (np. z braku środków na pigułki i zabiegi) - albo popracuje sie nad nimi, by chętniej składali podania o zakończenie ich zwierzęcego bytu. Organ "episkopatu" d/s rozwiązania problemu 966 już nad tym pracuje. Ostatecznie prawo do opuszczenia tego padołu nie może być brutalnie łamane siłą, przez kaczofaszystowski reżym.
Smok10, mamy piękne drogi, piękne rondo, dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych, nówkę sztukę "siłownię na powietrzu", nówkę sztukę "skwer integracyjny" - oczywiście puste (siłownia jest już w hali sportowej), to wszystko nie powstało za darmo, a NIC z tego w najmniejszym stopniu nie pomogło mieszkańcom.
A ponieważ przyszło mi bywać w gremiach omawiających różnorakie "fundusze na rozwój", również "rozwoje agroturystyki" etc. to wyrobiłam sobie opinię.
Pieniędzy nie dostanie nikt, kto chce zrobić coś konkretnego - coś pozwalającego Zarabiać.

W pewnym sensie patrzę na państwo jak na firmę. O jakości firmy nie stanowi biuro, "infrastruktura", pojazdy i smartfony - stanowi produkt/usługa i miliony zadowolonych KLIENTÓW/NABYWCÓW.
Często bywam w gospodarstwach agroturystycznych i jest tego multum , dodatkowo ludzie którzy chcą je prowadzić nie narzekają .  W Polsce zaczynają mieć taki status jak Motele w USA. Ja nie bardzo rozumiem. Ty wyszukujesz same trudności i najchętniej zdała byś się na państwo. Państwo powinno wydawać licencje ,pilnować twoich interesów , pomagać ci w biznesie ,dawać kasę z każdej strony . Masz dzieci - kasa , nie masz roboty - kasa , nie chce ci się pracować - kasa . Ale chyba na tą kasę ktoś musi zap........ć  😤 Nie wiem może ty myślisz że to manna z nieba . Prezydent rano wstaje z wyra podchodzi do okna i modli się a kasa leci jak manna z nieba dla jego cudownych poddanych. 🙄 Rozumiem ludzi którzy mają trudną sytuację materialną bo opiekują się ciężko chorym dzieckiem i nie mogą pracować , jestem za tym żeby tym ludziom pomagać ,ale ilu byków siedzi na wsiach chla wódę a rodzina chodzi po zapomogę . 😤 Ja nigdy nie miałem postawy roszczeniowej ,nigdy od państwa nic nie dostałem poza tym że całe życie tyram i walę podatki na tych co mają wieczne roszczenia Daj, Daj, Daj  😤 Gdybym dostał się kiedykolwiek do rządu i miał wpływ na cokolwiek , to pierwsze co bym wprowadził to przymus pracy ( Unia by mnie za.......a ) i bykowe ( skończyło by się siedzenia na maminym garnuszku 😉 . Zaraz się włączy Nestor (obrońca ucieśnionych ), ale za komuny był obowiązek pracy a jak nie to na Żuławy do kopania dołów  🤬 Odechciało by się zasiłków.  😁 😁 😁
Smok trochę się czasy zmieniły z tym bykowym  😂 Myślisz, że każdy nieżonaty/niedzieciaty/niezamężna siedzi na garnuszku rodziców?
Mam trochę znajomych singli i są to w większości osoby od dawna samodzielne, pracujące i utrzymujące się całkowicie na własną rękę.

... Choć muszę Ci przyznać rację, jeśli chodzi o wsie, tam faktycznie sytuacja wygląda inaczej. Tyle że tam, zwłaszcza w przypadku młodych mężczyzn, bycie żonatym i dzieciatym bynajmniej nie oznacza, że się pracuje i cokolwiek od siebie daje społeczeństwu. Moja mama kiedyś próbowała załatwić pracę mężowi jednej młodej dziewczyny ze wsi, która dorabia m.in. myjąc okna i sprzątając mieszkania w mieście - załatwiła trzy różne możliwości, odrzucił każdą, bo.. nie chciało mu się wcześnie wstawać. Siedzi w domu, przepija i przepala to, co żona zarobi harując cały dzień.
Przecież mnie właśnie o takic cbodzi. Co mnie obchodzi co ze swoim prywatnym życiem robi tyrający singiel.? 🙄
Tylko jak w takim razie ustalić, kto ma to bykowe płacić, a kto nie?  😉
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bykowe
O! Faktycznie coś takiego było.  😲
Obiecanki cacanki  😁 http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/dluzsza-praca-to-wyzsza-emerytura-duda-obala-argument-pis,579251.html
Jak PO chciało wprowadzić to PIS był przeciwny i mówił o zabiegu pijarowskim na potrzeby kampanii , Jak p.Duda chce to już jest Ok.
Obiecanki cacanki  😁 http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/dluzsza-praca-to-wyzsza-emerytura-duda-obala-argument-pis,579251.html
Jak PO chciało wprowadzić to PIS był przeciwny i mówił o zabiegu pijarowskim na potrzeby kampanii , Jak p.Duda chce to już jest Ok.

Zastanawiałem się, dlaczego przez dwa dni nic - a tu jest odpowiedź, że nareszcie są instrukcje z TVN, co napisać.

Ty nie wiedziałeś tego,że emerytura jest wyliczana m.in. na podstawie okresu składkowego i wysokości składek? Naprawdę?
Tego, że nieosiągnięcie wieku ustawowego nie daje prawa do jakichkolwiek świdczeń emerytalnych, choćbyś wpłacił więcej niż inni?
Tego też nie rozumiesz prymitywny manipulatorze? Tego, że chce ci się sikać po kilku piwach też cię dziwi? I co jeszcze?
Ten kot, co mu ogon wykręcasz za kilka miesięcy zdechnie od tych wigibasów.
Ależ Pisiórku , to pani Szydło neguje ten fakt , nie ja. . Jak chcesz się powoływać na link który dodałeś w załączniku to chociaż go przeczytaj. 🤣 Prezydent zrobił to co chciało zrobić PO a PIS ich za to wyśmiewał. Nawet nie dogadali się z własnym prezydentem co mają mówić i co popierac. W tym Zacietrzewieniu oni nie wiedzą o co  chodzi ale są przeciw. 😁 Jeszcze trochę i okaże się że Prezydent z PIS to 5 kolumna PO. 😁
(...)
W tekście spod linka do TVN są dwa kłamstwa - pierwsze już w pierwszym zdaniu.
Nie ma z czym polemizować.
I tu też nie ma . Obietnice w najważniejszych sprawach państwa pisane na kolanie  😲
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/projekt-ustawy-obnizajacej-wiek-emerytalny,68,0,1909572.html

To ze strony WP. Ale oczywiście dla ciebie miarodajne są tylko media z Torunia  😁 😁 😁
I tu też nie ma . Obietnice w najważniejszych sprawach państwa pisane na kolanie  😲
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/projekt-ustawy-obnizajacej-wiek-emerytalny,68,0,1909572.html

Oczywiście, że nie ma co polemizować - zarówno portal money.pl, jak tzw. ekonomisci reprezentują interesy banków i korporacji - więc trudno, by nie byli a contrario temu, co zamierza prezydent.
Ja bym się zdziwił, gdyby go poparli. Oni są tak prymitywni - że nawet nie rozumieją głoszonych przez siebie sprzeczności - że jednocześnie emerytury mają być mniejsze i więcej kosztować. Udają, że nie rozumieją, że liczy się sumaryczny wpływ składek czy podatków, odniesiony do obciążeń - a nie kto i ile płaci i ile ma lat.

Gra, w której chyba nieświadomie uczestniczysz, dając sobie ryć beret polega na tym, że PO ratuje, co się da - i chce ugrać w parlamencie możliwie jak najwięcej mandatów - bo jak PiS dostałby, jak Orban, carte blanche na różne działania, to się skończy bajkowe życie, skończą sie granty, skończą się wpływy z reklam - bo z tego żyją tzw. ekonomiści i portale w rodzaju money.pl. - nikt nie będzie płacił nieudacznikom, co nic nie potrafią załatwić.

Merytorycznie te analizy są g... warte - bo ich się w tak krótkim czasie zrobić nie da - i jest wiele zmiennych, więc nie jest to do policzenia. "Ekonomiści" bronią tych wskaźników, które są istotne dla banków i koproracji - a nie dla zwykłego Kowalskiego - i tyle. Co mnie, czy innych to obchodzi, że bank sobie zarobi mniej? I tak te banki nie udzielają kredytów dla firm, co najwyżej obrotowe - a na lodówkę czy samochód to ja pożyczać nie muszę - więc mi bank do niczego nie jest potrzebny, żaden.

Równie dobrze przelewy mogłaby obsługiwać państwowa poczta - skutek byłby ten sam, tyle, że w państwowej kasie byłoby kilkadziesiąt miliardów więcej. Deficyt byłby mniejszy - albo dróg więcej i mniejsze naciski od instyutucji zewnętrznych - czyli mniejszy szantaż.  Nie mam też potrzeby finansować ryzyka Unicredito, City, różnych HBS-ów, czy innych Niderlandów i ponosić ich starat - bo mam to w dupie.

Natomiast dziwię się twojej bezczelności - że jak Kopaczowa otwartym tekstem obiecała niskie podatki w skali 10% - to siedziałeś cicho - bo to było wyjątkowo bezczelne, a kiełbasa wyborcza wyjątkowo nieświeża - i wtedy twoi "ekonomiści" doskonale wiedzieli, jak to tłumaczyć - i co najistotniejsze czuli sie w obowiązku wyjasniać, że to chodzi zupełnie o co innego. To tych ekonomistów pozbawiło jakiejkolwiek wiarygodności - no, ale wiadomo, że oni prace mogą znaleźć w banku, funduszu czy innym podobnym zakładzie - bo do normalnego nikt by ich nie przyjął.
Czego się nie da ??? Policzyć do 90 - ciu i to z możliwością pomyłki o miliard  😲 Dzisiaj gdy latamy w kosmos i wyliczamy trajektorię lotu promów orbitalnych biorąc pod uwagę miliony zmiennych , ekonomiści z kancelarii prezydenta popełniają kardynalne błędy w podstawowym działaniu . 😲 Pi....sz jak potłuczony .  😁

Ja nie przeczę że p. Premier zaczyna wykonywać nerwowe ruch rodem z kampanii prezydenckiej , kiedy to Prezydent Komorowski zarządził bezsensowne referendum żeby ratować spadające sondaże i prawi przeróżne głupoty , ale w ilościach obietnic i robieniu głupot daleko jej jeszcze do p.Prezydenta i PIS- u.  😁 W przeciwieństwie do ciebie nie jestem beznamiętnym fanatykiem PO . Wiem że popełnili wiele błędów , zwłaszcza zaniechania , bo mogli wiele rzeczy zrobić trochę dynamiczniej, ale jak dla mnie nie jest to powód do robienia rewolucji. Ale umiem też docenić to co zrobili i czego efekty widać gołym okiem. 😉 Nie jestem typem rewolucjonisty i chce mieć trochę spokoju zwłaszcza że od czasów kiedy stałem się pełnoletni żyję cały czas w kraju przemian. ( wcześniej była komuna ). Mając wiedzę co było kiedyś i jak jest teraz , w życiu nie zagłosuję na żaden PIS. 😎
(...)
Głosuj, na co chcesz - to jeszcze wolno - nie mniej dinozaury, co miały wyginąć są coraz młodsze i coraz lepiej przystosowane.
Agora planuje 4 nowe kanały na Multiplexie - będziesz miał swoją enklawę, gdzie ci nikt nie podskoczy.
Tylko się nie powieś, jak PO dostanie 7,83% - i nie zamykaj potem w domu - nikt cię nie zje, bez obawy.
Ale ja szanuje wybór młodych dinozaurów. To wolny i demokratyczny kraj i można sobie głosować na kogo się chce . To że ja mam odmienne zdanie o niczym nie świadczy. Czy będzie PO czy PIS czy Petru czy ktokolwiek inny będzie dalej musiał iść raz obraną drogą . Tutaj żadnej rewolucji nie będzie co najwyżej małe wojenki lokalnych cwaniaków , nikt prochu nie wymyśli ani systemu nie obali. To tylko moja opinia po tym co widziałem przez 2 lata ich rządów i 8 lat ujadania ,szczucia , rycia podkopów i podkładania świń , dlatego jestem na nie . A Jak dostaną nawet 90% to ,, Vox populi vox dei '' Posiedzą może 4 lata a potem pójdą w niebyt  😁 😁 😁 Nawet wyliczenia kosztów reformy emerytalnej robili na 4 - ry lata bo widocznie nie wierzą w cuda że porządzą dłużej . Narobią trochę syfu i znikną , 😁 😁 😁
8 lat ujadania ,szczucia , rycia podkopów i podkładania świń,
No sam widzisz - a ty chcesz na nich głosować.
[quote author=Smok10 link=topic=97161.msg2424162#msg2424162 date=1442945882]
8 lat ujadania ,szczucia , rycia podkopów i podkładania świń,

No sam widzisz - a ty chcesz na nich głosować.
[/quote]

Akurat to o twoich nieudacznikach co przez 8 lat szczekali w tle marząc że kiedyś zasiądą na wysokich stołkach  😁

Ja mogę tylko zagłosować na tych których twoi obszczekiwali przez 8 lat  😁 😁 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się