Wybory 2015 i to co po wyborach.

Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 grudnia 2015 06:52
Duda zaprzysiągł już 4 sędziów. Nie wierzę, oni to naprawdę robią  👿
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 grudnia 2015 07:05
Lotnaa, ale czytaj co tu ludzie piszą. Ich to cieszy, oni tego chcą.
A cała reszta to spiseg złych mediów, Żydów, cyklistów, masonów, gejów, lesbijek i Arabów.
Murat- Ale z in vitro ( też ) powstają podatnicy którzy będą płacić na twoją emeryturę a ci co czekają latami w kolejkach to w większości emeryci. 😂 Dofinansowanie in vitro to inwestycja ekonomiczna. Tak jak w firmie , nie zainwestujesz to nie zarobisz. A wydać to już każdy debil potrafi.  🤣

http://www.tvn24.pl/prezydent-odebral-slubowanie-od-nowych-sedziow-tk,599672,s.html

Szybka akcja przejęcia państwa w jeden dzień  😵

A obietnice gospodarcze za rok albo nigdy

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/kowalczyk-wyzsza-kwota-wolna-od-podatku-rok-pozniej,599665.html
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 grudnia 2015 07:24
Strzyga, gdzie ktokolwiek pisał, że te działania są w porządku? Tylko widzę zaskoczenie, że działania PO przechodziły bez echa, a były na podobnym poziomie
[size=10pt]Strzyga, gdzie ktokolwiek pisał, że te działania są w porządku? Tylko widzę zaskoczenie, że działania PO przechodziły bez echa, a były na podobnym poziomie[/size]


Chyba sobie kpisz  😲 Podaj przykłady !!!
Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 grudnia 2015 07:28
Strzyga, zapomniałaś o ludziach z bruzdą na czole...
Zastanawiam się, czy po tym jak już Polskę wyrzucą z UE, będę musiała wracać do kraju, czy będę się mogła starać o azyl polityczny...
Strzyga, zapomniałaś o ludziach z bruzdą na czole...
Zastanawiam się, czy po tym jak już Polskę wyrzucą z UE, będę musiała wracać do kraju, czy będę się mogła starać o azyl polityczny...


Trzymaj miejsce dla reszty , może dołączymy  🤣
A PiS czytając co piszecie w myśl swojej zasady  "Kto nie jest z nami, ten przeciw nam." pomyślałby sobie " Nie jesteście prawdziwymi patriotami, nie jesteście prawdziwymi Polakami, w takim razie droga wolna, won z kraju"
Tak widzę tę partię.
A PiS czytając co piszecie w myśl swojej zasady  "Kto nie jest z nami, ten przeciw nam." pomyślałby sobie " Nie jesteście prawdziwymi patriotami, nie jesteście prawdziwymi Polakami, w takim razie droga wolna, won z kraju"
Tak widzę tę partię.


Przecież im o to chodzi. Najpierw przejąć władzę ( co już zrealizowali ) a potem pozbyć się opozycji. Nacieszyliśmy się wolnością  😤
Pis sami wie ze robi cos zlego, sorry, kto sie tak spieszy i organizuje zaprzysiezenie o 4 nad ranem!!To wyglada jak przewrot! No tak mi sie kojarzy to wszystko, noca,  bezprzemyslenia, jak w jakims niedorozwinietym kraju!

W maju pis mogl organizowac demonstracje, ale tego nie robil, podal ustawe do tk i wszyscy oczekiwali wyroku w tej sprawie. Jak w kazdym normalnym kraju.
Muszę przestać wchodzić do tego wątku, bo ilekroć tu włażę to mi ciśnienie skacze i oczom nie wierzę, że ludziom tak bardzo podobają się działania PISu, że co by PIS  nie zrobił to jest super, zawsze znajdą wytłumaczenie na to co kaczka wymyśla  🤔
Teraz in vitro - jutro zakaz używania prezerwatyw (bo nie po chrześcijańsku) a pojutrze się wezmą za kolor papieru toaletowego, z którym się chodzi do kibla. Żenada.
Niech patologia się mnoży, każdy dostanie swoje 500 zł- będą mogli dalej uwalniać kraj od niżu demograficznego, oni pewnie nie chodzą po lekarzach.
slojma   I was born with a silver spoon!
03 grudnia 2015 08:11
larabarsonNo nie kazdy dostanie 500zl jesli nie jestes gorliwym chrzescio-pisowcem nie dostaniesz nic. Az niedobrze mi sie robi jak widze co sie dzieje.
To jest najlepsze ,, POŚPIECH MOŻE MIEĆ NEGATYWNY WPŁYW""  😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Mówi to ktoś kto Ustawy przepycha w jedną noc !!!  😁 😁 😁 😁

http://tvn24bis.pl/wiadomosci-walutowe,77/pomoc-prezydenta-dla-frankowiczow-prace-trwaja,599692.html

500 zł na dziecko dostaniesz , jak najpierw zabiorą ci wszelką inną pomoc.

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/150-tys-rodzin-moze-stracic-cala-pomoc-spoleczna,599341.html
No za chiny nie mogę uwierzyć, że jeszcze są myślący ludzie akceptujący i pochwalający to co robi aktualnie PIS. Co Wy macie na oczach, co to, sekta jakaś ??? Flaki mi się wywaracją gdy posłowie PIS mówią, że wszyscy Polacy ich wybrali. No ja ich nie wybrałam, chyba że z tego względu nie jestem juz Polką dla nich. Ludzie opamiętajcie się jak możecie pisać, że Platforma robiła takie same numery jak PIS, to trzeba oka nie mieć, żeby pier.... taki głupoty.
Napisałabym raczej że PO robiło niewiele grzejąc dupinki za zasiedzianych stołkach.
Ale porównywanie działań Po i PiS to jak porównanie żółwia z czołgiem.
Te nocne manewry........ 🙇

Co do komunistów w każdej rodzinie to też miło mi poinformować , że w mojej ich nie było.
U mnie w rodzinie również nie było komunistów, mimo, że ojciec był żołnierzem zawodowym. Życzliwy sąsiad - majorek doniósł do jednostki, że wysłał swoje dzieci do komunii, to przez rok premii nie dostał. A mama pokazywała nam czołgi podczas stanu wojennego, w domu głośno mówiło się o Katyniu.
espana, a nie mieliście przypadkiem "politycznego" w bloku? Na tym osiedlu chyba w każdym bloku "wojskowym" umieszczano jednego 😉. U nas w bramie mieszkał. Zabawne to było, bo w naszym bloku mieszkali: dowódca eskadry, dowódca pułku itp a ich dzieci co tydzień grzecznie do kościoła, komunii itp. I jak on biedny miał na nich donosić 😉
No właśnie w bramie obok mieszkał "majorek" - konfident, komuch, donosiciel i postrach dzieci 🙂
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
03 grudnia 2015 09:00
Smok10 ja akurat za dawaniem 500 zeta na dziecko nie jestem. Darmowe podręczniki, darmowe obiady i II śniadania w szkole, finansowanie zajęć dodatkowych, darmowe żłobki i przedszkola (w odpowiedniej ilości), darmowa i łatwo dostępna opieka medyczna i dentystyczna dla dzieciaków - tak, forsa do łapy - nie.

Ale ten artykuł z tego linka, to jest napisany chyba tylko po to, żeby napisane było i żeby zasiać zwątpienie. Ile te zasiłki na dziecko wynoszą, ile tej pomocy społecznej ci ludzie dostają, to już nie pofatygowali się wyliczyć.

A konkluzja taka: Zabiorą 77 zł/106 zł zasiłku, żeby dać 500. No straszne. Ci ludzie powinni protestować pod pałacem prezydenckim.



A ja tam uczciwie przyznaję, że z wychowania jestem komunistka. Z ideałów i przekonań anarchistka, a z rozsądku i potrzeby chyba liberał.
Napisałabym raczej że PO robiło niewiele grzejąc dupinki za zasiedzianych stołkach.
Ale porównywanie działań Po i PiS to jak porównanie żółwia z czołgiem.
Te nocne manewry........ 🙇



PO robiło wiele dla gospodarki i niewiele dla zwykłych ludzi. A jeszcze mniej o tym mówili. Pomijam że ludzi kuli w oczy. Zachowania polityków jak celebrytów to kiepski pijar. Drogie zegarki czy ośmiorniczki i butne zachowanie to tak naprawdę nieistotny drobiazg ,ale wizerunkowo to katastrofa. Niestety dzisiaj . Pijar ,Marketing czy dbanie o wizerunek jest ważniejsze niż de facto to co robisz. Sorry , taki mamy klimat !  😁

Na obietnicach 500 zł na dziecko ,to stracą co co najbardziej na nie liczą  😁 😁 😁 Wiele rodzin patologicznych często wielodzietnych liczy na dodatkową kasę , tyle że wychodzi na to że to nie będzie dodatkowa kasa , tylko kasa zamiast  😁 😁 😁 I nic im w budżecie nie zmieni. Zabiorą zasiłek a dadzą dodatek i kasy na tanie winko wcale nie przybędzie ,a dzieci jak były głodne tak będą głodne .  🙄 Zwykły zabieg pijarowski ,z którego skorzystają nieliczni.
A ja niestety mam dość tego wątku.
Niedawno ktoś się tutaj zastanawiał, gdzie są inni zwolennicy PiS-u, i ktoś zauważył słusznie, że zostałam prawie sama na placu boju.
A więc sobie idę.
Bo zmasowana fala nienawiści, szyderstwa i pogardy, jaka się wylewa w tym wątku, jest nie do zniesienia. I powinna być nie do zniesienia dla każdego, niezależnie od opcji politycznej.
Nie widzę powodu, żebym się miała dalej na to wystawiać.
Do pewnego momentu fajnie było z Wami porozmawiać, zwłaszcza że ja nie wartościuję ludzi na lepszych i gorszych ze względu na to, na kogo głosowali w wyborach. Ale przestało być.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
03 grudnia 2015 09:10
PO robiło wiele dla gospodarki i niewiele dla zwykłych ludzi.


I w ten sposób strzelili sobie w kolano. Nie ma w kraju aż tylu bogatych z układami, żeby na nich opierać swój elektorat.

A w kraju, gdzie klasa średnia ma się dobrze i się bogaci, a nie biednieje, to i ośmiorniczki i zegarki, tak by w oczy nie kuły.

Murat - Nie dziw się że NORMALNI  ludzie jak na to patrzą to im się nóż w kieszeni otwiera. Gdy widzisz że twój kraj jest rozmontowywany i zmierza w kierunku dyktatury to są ludzie którym się to nie podoba i głośno zaczynają protestować !

Jeżeli tego nie widzisz , to nie dziw się że zostajesz sama na placu boju. Jak mawiają tylko krowa nie zmienia poglądów. Jeżeli tobie dalej się to wszystko podoba i nie widzisz w tym nic strasznego , to i nie dziw się że jest tak jak jest  😉

El Madziara- Nie myśl sobie że tego nie widziałem . Wiedziałem i byłem załamany , ale pomiędzy skokiem z mostu na bunge a po prostu skokiem z mostu też widzę różnicę . To się nazywa instynkt samozachowawczy ! Dlatego głosowałem na PO i nigdy , przenigdy nie zagłosował bym na PIS. Mogłem na NOWOCZESNĄ , żeby chociaż był cień szansy że wygrają z PIS , ale niestety nie było   😵
Myślę, że PiS da te 500 zł i nawet jeśli coś odbiorą ( zasiłek) to będzie bliskie temu co obiecywał. Stanie na rzęsach a da te 500 zł. Tak samo jak obniży wiek emerytalny i tę kwotę wolną od podatku. Zdaje sobie sprawę, że to zapewni mu "miłość" poddanych na wieki i głosy poparcia.
Myślę, że PiS da te 500 zł i nawet jeśli coś odbiorą ( zasiłek) to będzie bliskie temu co obiecywał. Stanie na rzęsach a da te 500 zł. Tak samo jak obniży wiek emerytalny i tę kwotę wolną od podatku. Zdaje sobie sprawę, że to zapewni mu "miłość" poddanych na wieki i głosy poparcia.


Oczywiście . 500 zł na dziecko jakoś tam wyrzeźbi a skutki przywrócenia wieku emerytalnego odczujemy dopiero za 10 czy 15 lat więc kto by się tam martwił .  😁 Reszta już jest odkładana na daleką i nieznaną przyszłość .

Ciąg dalszy wrogiego przejęcia !

http://tvn24bis.pl/wiadomosci-gieldowe,76/zmiany-radach-nadzorczych-enei-energi-i-tauronu,599712.html

I ciekawe co teraz ???

http://www.tvn24.pl/trybunal-zdecyduje-o-sedziach-wybranych-przez-poprzedni-sejm,599644,s.html

PO
Będziemy szanować każde orzeczenie Trybunału w tej sprawie (http://www.tvn24.pl)
Tunrida  , ci sami ludzie wkrótce oddadzą te 500 PLN i  inne "bonusy" mściwej ekonomii. W ubiegłym tygodniu uczestniczyłam w branżowym spotkaniu biznesowym - w  mojej branży , niesamowicie podatnej na ostatnie polityczne manipulacje, nie będzie prawdopodobnie żadnych podwyżek wynagrodzeń w 2016 r. Firmy  dokonują szybkiej modyfikacji budżetów  i tworzą rezerwy na wyższe koszty utrzymania zatrudnienia i obsługi fiskalnej i kapitałowej.
Moja firma właśnie podjęła taką samą decyzję - nie bedzie planowanej podwyżki wyngarodzeń ( od 4 do  6% ) . Pracownicy jeszcze tego nie wiedzą , ale nawet jeśli dostaną 500 PLN na dziecko , to nie dostaną  kilkuset PLN podyżki . Właśnie obcięlismy też świąteczne bonusy - będą o 150 PLN niższe niż w ubiegłym roku, różnica poszła na rezerwy. A wszystko to pod wpływem prognoz zwiększonych kosztów utrzymania konkurencyjności w nadchodzących latach. Ludzie nie dostaną podwyżek ,więcej zapłacą za czynności administracyjne , więcej za obsługę kredytów , więcej w supermarketach , więcej na łapówki na ratowanie zdrowia i zycia i leczenie prywatne oraz za granicą, więcej za elektronike i sprzęt AGD, itp.  
Pis naprawde nie widzi , że z każdym populistycznym i nieprofesjonalnym pomysłem gospodarczym rzucanym w eter i w real  podcina gałąź , na której siedzi . Nie widzi , czemu potrzebny jest silny i rozwijający sie sektor bankowy , zdrowa giełda ( na której notowane są również akcje państwowych spółek )  , jak deficyt budżetowy tak ochoczo używany do finansowanie kiełbasy wyborczej  wpływa na aktywa Państwa utopione w papierach.  Ekonomia populizmu  nie zdzierży i wkrótce odwróci się , doddając pisowi z przysłowiowego liścia , mówiąc : "Gospodarka , głupcze !"
Ci co głosowali na PIS tego nie widzą , ich elektorat czeka na 500 zł na dziecko i jakikolwiek inny ochłap jaki im obiecają . Oni nie mają bladego pojęcia o ekonomii , bo już same te nocne akcje i szum wokół tego co się dzieje jest druzgocący dla giełdy i inwestorów. Ale co to obchodzi szaraczka . Tzn , będzie tylko oni są w tej szczęśliwej sytuacji że jeszcze o tym nie wiedzą . Dopiero jak ich to dotknie bezpośrednio i poczują skutki na własnej dupie to podniesie się lament , tylko że wtedy będzie już za późno.  😵 Nawet nie będzie się komu poskarżyć . 😁
Smok10, nie podniesie się żaden lament - jestem pewna. Ci sami ludzie, które czekają tak na te przykładowe 500zł od rządu (no suuuper rząd pisowy, kochany taki, o ludziach myśli) uważają,że jak ceny wzrastają w sklepach, to główne jakiś Schmidt czy inny Bauer je podnosi głównie z chęci wykorzystania biednego Polaka. A podwyżek też nie daje krwiożerczy szef specjalnie, żeby się nachapać a nie dlatego, że mu koszty pracy skoczyły bo rząd dla tych 500zł (i paru innych "prospołecznych" rozwiązań) wprowadził szereg rozwiązań łupiących. Ehh. Zobaczysz  - za 2-3 lata rząd będzie super, a reszta zła. :P
ekonomicznie to pis wie tyle co małpa o balecie,a ja regularnie załamuję ręce jak czytam ich dziwne pomysły.I prawne i ekonomiczne.
A najgorsze jest to że został wybrany przez ogłupiałą część narodu,która zajęta jest głównie wietrzeniem spisków i mówieniem DAJ DAJ DAJ bo nie mam,i jedynym sposobem na ucięcie tego,co się dzieje jest wysłanie rządu na wycieczkę lotniczą,if you know what I mean-bo mają większość,swojego prezydenta i teraz swój TK.
W skrócie po PO wiadomo było czego się spodziewać,a teraz to jest nieprzewidywalna nocna karuzela nakręcana przez wariatów.
nie nazwalabym wyborcow pisu oglupialymi. poprostu ci ludzie chcieli "dobrej zmiany" o ktorej zapewniala usmiechnieta i dobrotliwa pani Szydlo, ci wyborcy widzieli ze tylko PIS moze doprowadzic do zmiany jako najwieksza partia opozycyjna. tak dziala demokracja. teraz inna sprawa czy ta "dobra zmiana" miala oznaczac to co sie teraz dzieje i czy ci wyborcy dalej by wybrali PIS jesli mogliby czytac w szklanej kuli.
krotko mowic PIS zrobil wielu wyborcow w jajo i pokazuje fige z makiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się