Instagram - czy ktoś korzysta?

Facella   Dawna re-volto wróć!
25 listopada 2019 19:19
Zgłoś to na ig, spróbuj odzyskać hasło przez maila. Zmień hasło do maila na którego masz założone konto. Jeśli masz je powiązane z Facebookiem, zmień hasło do maila na którego masz fb, potem zmień hasło do fb. Sprawdź czy na mailu nie masz jakichś ważnych dokumentów i je zastrzeż. Niestety przerabiałam wlama na Facebooka w zeszłym roku. Szybko zareagowałam, wiec szybko odzyskałam i nic się nie stało.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
25 listopada 2019 21:37
Zgłosiłam, mam nadzieję, że uda się odzyskać, bo ktoś zmienił już adres email i hasło.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 listopada 2019 22:24
Zabezpiecz co możesz, jak dostał się do insta i zmienił mail, to znaczy, ze do skrzynki/Facebooka tez się dostał.
Ja tak z innej beczki, gdzie poczytać o zmianach trendach w social media? Polecicie jakieś fajne blogi? 🙂

Co daje oznaczanie innych kont na swoich materiałach?

To jest takie "pochwalenie się" znajomością? I zrobienie komuś promocji na swoim profilu?

A może takie oznaczenie dociera do odbiorców tego kogoś? Czyli wtedy ja mogę się promować poprzez oznaczanie innych?
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 lutego 2020 18:54
Mówisz np. o story? Czy o postach?
Jeśli w story to ten kto jest oznaczony może to udostępnić w swojej relacji na przykład ( i dopiero wtedy widzą to jego obserwujący)
W postach oznaczanie  jest w sumie promocją, można też zobaczyć zdjęcia na których jest ktoś oznaczony, można tak promować marki i tak dalej.
O postach. Mam ten instagram chwilkę, ale dalej nie ogarniam w pełni możliwości. 😉 A muszę zacząć nim pracować.
Ale właśnie odkryłam, że jest taki przycisk na każdym profilu "z oznaczeniem"! Brawo ja!  😉
Ciekawe tylko ilu obserwatorów dużych kont tam zagląda?
armara, Hatalską znasz? -> http://hatalska.com/kategoria/internet/
mils   ig: milen.ju
24 lutego 2020 07:16
Pytanko: nie mam opcji wyciszenia czyjegoś konta. Wchodzę w profil tej osoby, rozwijam z trzech kropek opcje i mam: zablokowanie, ograniczenie, usunięcie z obserwowanych, ukrycie mojej relacji... Ale wyciszenia konta tej osoby brakuje. Ktoś wie jak to zrobić?
mils trzeba wejść w profil tej osoby i rozwinąć zakładkę "obserwujesz", która jest pod opisem profilu, z lewej strony. Tam jest opcja wycisz.
mils   ig: milen.ju
24 lutego 2020 08:55
czerwona.sofii no niestety nie, na Iphonie nie da się rozwinąć opcji "Obserwujesz". 🤣 Mogę tak zrobić, jak ktoś inny ma telefon na androidzie, ale jak chcę wyciszyć osobę, która korzysta z Iphona, to już opcji rozwinięcia "obserwuj" nie mam. 🤔wirek:

Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lutego 2020 12:40
A masz aktualną wersję aplikacji?
mils   ig: milen.ju
24 lutego 2020 12:42
Facella dzisiaj świeżo aktualizowane właśnie w tym celu. 😁

[s]edit. Już wiem! Znaczy, odkryłam co to za problem. Oczywiście oprogramowanie nie ma nic do tego (blondynka). 😡 Natomiast mam możliwość rozwinięcia opcji, gdy kliknę "Obserwuj" w profilu, ale tylko takim zwykłym. Nie mam tej opcji w profilach, które są jako konta profesjonalne, czyli te firmowe np. Dlaczego tak jest?[/s] Dobra ogarnęłam. Jeju, takie zagrywki mnie stresują. Oczywiście najciemniej pod latarnią. Można wyciszyć oczywiście, tylko nie pokazuje się przy kontach firmowych "strzałeczka" do rozwijania opcji. A przez jakiś czas na iOSie było tak, że automatycznie się robił unfollow po kliknięciu w przycisk "Obserwujesz", bez żadnego potwierdzenia czy na pewno, dlatego mnie to zmyliło.
armara, Hatalską znasz? -> http://hatalska.com/kategoria/internet/


Dziękuję, znam 🙂
Do mnie właśnie też ktoś się włamał i zmienił maila. Gdzie mogę zgłosić konto, bo nie mogę tego znaleźć?

Edit: Nie znalazłam, ale udało mi się zalogować przez fb i zmienić ponownie e-maila i hasło...
Zasada wspomnień na insta jest taka sama, jak na facebooku, że równo 24h po zobaczeniu ich pojawi się następne, jeżeli jest?
I czy, tak jak na facebooku, można gdzieś je znaleźć, zanim się pojawi powiadomienie?
Mi się pojawiają o jakiejś dziwnie późnej porze, najczęściej to już wtedy śpię i dopiero rano widzę, że coś miałam.
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 kwietnia 2020 20:42
Flygirl w archiwum relacji się pojawiają jeśli miałaś jakieś story wrzucone równo rok czy ileś tam lat temu. I wtedy możesz udostępnić wspomnienie. Nie pojawiają się żadne powiadomienia, że jest jakieś. Przynajmniej u mnie. Sama sobie sprawdzam  😉
Chyba ci się pomyliło ze snapchatem, na insta są tylko wspomnienia postów, a nie relacji. Jakby tak było, to miałabym ich milion, bo ja raczej wrzucam instastory niż posty.
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 kwietnia 2020 20:48
Flygirl oczywiście, że są wspomnienia relacji  😀 Wyślę Ci zaraz screena na insta  😉
mils   ig: milen.ju
14 kwietnia 2020 10:21
flygirl jest archiwum wszystkiego. Jak wejdziesz w swój profil, to po prawej stronie masz do rozwinięcia opcje, tam masz archiwum. Możesz sobie wybrać czy ma Ci wyświetlić stare relacje czy zarchiwizowane posty (te uprzednio trzeba samemu zarchiwizować). Po jakiejś aktualizacji wyświetla w powiadomieniach, że rok/dwa lata temu dodałaś post.
W archiwum postów mam pusto, a wspomnienia mi się pokazują, więc chyba nie ma to związku. 👀
O te powiadomienia mi chodzi.
mils   ig: milen.ju
10 czerwca 2020 14:32
Ja mam znowu głupiutkie pytanie. Na profilu Julki Świętochowskiej widziałam nową czcionkę na stories. Idealnie się wpisuje w moją estetykę, w końcu mogłabym normalnie kogoś oznaczyć, a nie bez odnośnika jak to robię już jakiś czas w aplikacji Unflod. Ja tej nowej czcionki nie mam - aplikacja zaktualizowana, wczoraj rano w ogóle odinstalowałam i zainstalowałam raz jeszcze, bo mi złapała jakiegoś laga. Pewnie obejdę się smakiem, bo nowa czcionka udostępniona dla osób z x obserwujących, co? 🙄
mils, najprościej zapytać Julki, może innej apki używa :P
mils   ig: milen.ju
10 czerwca 2020 16:36
budyń no raczej, zrobiłam to pierwsze co i powiedziała, żebym zaktualizowała aplikację. 😉
mils, a samo oprogramowanie telefonu masz zaktualizowane? No i też, nie wiem na jakiej zasadzie, ale niektóre funkcje co u niektórych już są, u innych pojawiają się po jakimś czasie. Ja tak miałam z tą "naklejką" do różnych challengów na instagramie, wszyscy się bawili w najlepsze, a ja nawet nie wiedziałam jak to działa, bo u mnie nie było :P i też nie do końca kwestia telefonu, myślałam, że dlatego, że mój to nie ajfon, ale kumpela z ajfonem też tego nie miała, pojawiło się jakoś tydzień-dwa później.
Mi telefon sam coś zaktualizował i miałam z 10 czcionek do wyboru.
Dziś patrzę- znów zmiana. Nagle mam tylko 4 czy 5.
Sam sobie telefon aktualizuje i zmienia. I jak widzę, raz na lepsze raz na gorsze.
A te filtry, które tworzą ludzie, to da się jakoś nałożyć na zdjęcia dodane z aparatu? Czy tylko wtedy jak się robi zdjęcie używając Instagrama?
flygirl, niestety tylko na robione instagramem :/
Hej! Czy istnieje aplikacja, która sprawdza datę ostatnio dodanego zdjęcia na profilach, które obserwuję? Chciałabym odlajkować nieaktywne konta, ale szukam szybszego sposobu, niż ręczne otwarcie każdego po kolei.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 października 2020 16:34
Odkopuję, bo razem z Siwym koniem dołączamy do świata instagrama  🤣 jako: mygreybay    😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się