Instagram - czy ktoś korzysta?

Aaaa  😡 jeszcze zielona w tym jestem 😉 to co mam zainstalowac zeby widziec te emotki?
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 czerwca 2016 20:50
Poszukaj "Emoji" w Google Markecie. Ja tam korzystam ze Swiftkey zamiast klawiatury systemowej i ona ma Emoji, jest też wygodniejsza, łatwiejsza i ma bardzo dobrą autokorektę.
Ale to też nie będzie dawało gwarancji, że wszystkie emotki się wyświetlą, bo jest chyba ok 150 emotek tylko dla iPhone'ów. W ogóle to głupie, że w zależności od telefonu (albo systemu operacyjnego?) emotki wyglądają inaczej.
a da rade zrobić tak żeby działało tylko na samym instagramie a nie dodatkowo na klawiaturze od sms?
Hej,ważne pytanie ,czy na insta można zablokować osoby?Zeby nie mogły widzieć zdjeć ?
(Nie chodzi mi o prywatne konto,tylko zeby np jedna osoba nie widziała )
Lenka17 można, wchodzisz na profil tej osoby i w samym rogu z prawej strony masz 3 pionowe kropeczki, naciskasz i masz tam opcję blokuj  🙂

Przy okazji ja się dopisuję: @madaimfake
Averis   Czarny charakter
08 lipca 2016 18:50
I ja się dopisuję  moim kontem podróżniczo-blogowym 🙂 https://www.instagram.com/przesadnik.pl/
jak wchodzę na tą opcję "serduszko" zeby zobaczyć co kto polubił to jeszcze parę dni temu ta lista byla dużo dłuższa bo wyskaliwały polubienia moich znajomych sprzed ok. 6-7 godz a teraz lista jakby się skróciła i widze tylko co kto polubił góra 20 min wcześniej. U Was też się tak zrobiło?  😵
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 sierpnia 2016 21:46
Ja mam chronologicznie, im niżej zjeżdżam tym starsze polubienia.
To zależy ile lajków dostajesz. Jak bardzo dużo, to nie zobaczysz takich z przed 6-7 godzin, bo one wyświetlają się z tego co zauważyłam do pewnego momentu. Jak dostaję ponad 100 lajków, to już nie widzę tych pierwszych.
tzn. mi chodzi o polubienia moich obserwowanych ale nie mojego profilu, tylko jakiś tam obcych. Nie wiem, czy jasno tlumacze 😉 jeszcze parę dni temu ta list była długa bo były polubienia sprzed 7 godz a teraz raptem sprzed 20 min, ehhh. wolalam starszą opcję bo wyszukiwałam dzięki temu fajne, nowe profile
Aaaa ok. Teraz rozumiem. A to nie wiem, bo ja nigdy na to nie patrzę :P
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 sierpnia 2016 22:00
hanexx - a nie możesz scrollować tego niżej? No ja tak jak mówię (a mówimy o tym samym) mogę sobie zjechać w dół nawet i do kilku dni wstecz.
Kastorkowa tzn. przewijam sobie niżej i bach, koniec, nie mogę już dalej 😉
można to jakoś zmienić w ustawieniach?
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 sierpnia 2016 22:13
A nie wiem, u mnie mogę zjeżdżać ile wlezie w dół, zawsze tak miałam. Coś Ci się popsuć musiało 😀
Chyba tak 🙁 jak ktos wie co z tym zrobic nie da zna  :kwiatek:
Ja id samego początku mogłam widzieć tylko sprzed max 20 minut i myślałam, że to normalne. 👀
U mnie widac do 2 tygodni wstecz.
bo mi o to chodzi, Wam też? 😉 może ja jakieś aktualizacji nie zrobiłam czy coś  🤔 ajjj, wkurza mnie to, bo dużo z tego korzystałam
 Znów za duże zdjęcie
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 sierpnia 2016 17:16
Kończy mi się na 4 tygodniach wstecz
Kastorkowa fajnie masz 😉
a macie jakaś dobrą stronkę do przeglądania insta na kompie?
Dziala Wam stories? W sensie ta niedawno powstala funkcja insta? 😉
hanexxx, tak, bez zarzutu 😉
Aby dodawać zdjęcia z kompa trzeba jakaś dodatkową aplikację instalować ? Mam fatalny aparat w telefonie  😡
Dołączyłam jako szopenowaasia 🙂
A da się w ogóle dodawać z komputera? Też mam w telefonie tragiczny, ale przerzucam zdjęcia z komputera na telefon i wtedy dodaję  😁
Czy ktoś korzysta z Instagrama z Windowsa? Mam problem z aplikacją, muszę co jakiś czas ją wywalać i instalować od nowa  🤔
Lenka17 można, wchodzisz na profil tej osoby i w samym rogu z prawej strony masz 3 pionowe kropeczki, naciskasz i masz tam opcję blokuj  🙂

Przy okazji ja się dopisuję: @madaimfake



A da sie zrobic zeby nie widziała jednego konkretnego zdjęcia ?
daktylova
a jak się kogoś blokuje to dostaje o tym powiadomienie? Albo wchodząc na nasz profil ma napisane coś w stylu 'jesteś zablokowany' czy, że 'konto prywatne'?  👀
Gniadata   my own true love
03 listopada 2016 19:50
Nie dostaje powiadomienia, tak samo nie wejdzie na Twój profil 😉 tak samo Ty na jego. W ogóle nie bedziecie widzieć swoich profili.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się