Studia Hipologia Lublin

Założyłam ten wątek aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat tych studiów , szczególnie wiadomość kieruje do studentów lub absolwentów tego kierunku ; )  mam nadzieje że najdzie się ktoś taki kto będzie potrafił zobrazować te studia od kuchni ; ) o wykładowcach , ćwiczeniach, poziomie jeździeckim studentów czyli wszystko i o niczym ; )    studia hipologia lublin  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 kwietnia 2015 19:41
Mamy już wątek o niczym. Ba, i nawet o studiach mamy.
tak  ;d przeczytałam wszystkie ale tak naprawdę nigdzie nie wypowiedział się ktoś konkretnie, kto skończył lub studiuje dokładnie ten kierunek, wszędzie można wyczytać słyszałem że ... moja koleżanka .... itp ; d ja szukam konkretów nadal czekam i na prawdę liczę na czyjąś pomoc  ; )
dodam jeszcze że rozumiem opinie innych że to kolejny  "z dupy kierunek" ,  ale myślę że gdy ktoś ma bardzo konkretny pomysł na siebie nie warto podcinać mu skrzydeł ; ) zaglądam tu,  czekam i liczę na zainteresowanie ; )
Skoro masz taki super pomysł na siebie no to po co ci opinie innych. Kierunek jest nowy, nie wiem czy już ktoś go skończył, a osoby, które są w trakcie nie sądzę by powiedziały Ci coś co zmieni Twoje plany skoro już takowe masz. Równie dobrze mogłabyś zapytać w innych wątkach, które już są a nie zakładac nowy...
Możesz szukać absolwentów zootechniki ze specjalizacją w hodowli i użytkowaniu koni, bo to bardzo podobny kierunek, i ich pytać.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 kwietnia 2015 09:03
I hodowla koni i jeździectwo też kiedyś była na AR. Co nie zmienia faktu, że ten wątek to jeden wielki dubel i w dodatku bez sensu.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się