czego używacie do słuchania muzyki ? mp3 , mp4

Jaki warto kupic ?
co poleciacie , jakie sami posiadacie ?

mi własnie dzis umarła mp4 była beznadziejna i zastanawiam sie jaka teraz kupic  😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 grudnia 2008 18:59
Ja mam ipod'a i nie zamieniłabym go na nic innego.
Nawet na coś nowocześniejszego.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
27 grudnia 2008 19:00
Ja polecem... komórkę  😉
Przez 1,5 roku używałam Sony Ericsson'a w580i, a od kilku dni mam SE w595 - i nic mi więcej nie trzeba. Świetna jakość dźwięku, bardzo przyjazne menu. Fakt, że bateria przy słuchaniu muzyki nie jest bardzo żywotna, ale można kupić zapasową za kilkanaście zł na allegro i wszystko gra  😀
Mam mp4 firmy nie-wiadomo-jakiej od 2 lat, mam dużo nut, ale tego ustrojstwa używam tylko w podróży, gdy leżałam w szpitalach i w innych miejscach, gdzie nie można głośno słuchać muzy (denerwujące są trochę słuchawki od niego). Tak to używam swojego fonu (Nokii 6300) do puszczania głosnej muzy na przerwie w szkolnym wc  😎
trzynastka   In love with the ordinary
27 grudnia 2008 19:27
używam iPhone . Jakość dźwięku super 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 grudnia 2008 19:53
do biegania mam iPoda nano 8GB, w ciągu dnia iPhone'a 16GB. nie zamieniłabym tego na żaden inny sprzęt 😀
moja mama korzysta z iPoda 4GB i też jest bardzo zadowolona.
hehe, ja mam MP4, i rodzice kupili go w biedronex`ie  😁 działa już około 1 rok. 
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
27 grudnia 2008 20:27
Uzywam mp3 ZEN. Fajna zabaweczka i malutka🙂
Jak leżałam w szpitalu to życie ratowała mi moja niezawodna Nokia 😉 Teraz bardzo rzadko mp3 jak jeżdżę komunikacją publiczną 😉
ja potrzebuje na jazde a ipoda lub telefonu nie wezme bo będzie mi przykro jak spadne a z tego nic nie zostanie  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 grudnia 2008 21:42
ciska, spoko ja kupiłam swojego ipoda nano 4GB na allegro. Nowego, oryginalnego, w cenie atarkcyjnej, gdzieś tak połowa sklepowej więc warto pomyśleć. Może wcale tak drogo Cię nie wyjdzie.
jak do jazdy to tylko mp3. spadniesz, rozwalisz, kupisz nową i nie będzie ci żal 😉
a ja mam taki sprzęt 
od jakiegoś miesiąca, i naprawde  👍 😜  😁
Ja używam jedynie radia lub lapa.. MP3 mam ale zabieram jedynie jak jadę np. na wakacje co by się nie nudzić w samolocie bądź na plaży.
Samsung Z5, po 1,5 roku praktycznie jak nówka. 2GB, zmieściłam sporo Floydów 😁 mnóstwo innych rzeczy, dalej mam wolne. Pancerny, niezniszczalny, bateria wytrzymuje tydzień używalności (codziennie ok 2h), czasem przy -5C dłużej się włącza. Jedyny minus - ładowanie wyłącznie przez USB, raz próbowałam z sieci, rozwaliło mi baterię, ech, ta technika...Ale po naprawieniu - nówka. Z czystym sercem polecam.

No i jak dla mnie największy bajer - można ustawiać dowolną tapetę, przy okazji poręczna przechowalnia - choć w kiepskiej jakości - zdjęć  😅

Aaa...jedna z dostępnych wersji kolorystycznych - różowy  😁
Uzywam mp3 ZEN.

ja tez! niezniszczalna skubana! ekran juz ledwo dycha, bo kiedys pozadnie zamarzl, ale muzyka dziala bez zarzutow 😀
Ja Czekam Aż dojdzie pocztą moja trzecia mp3 ,  mp4 jakoś nigdy nie chciałem bo i tak bym na niej nic nie oglądał tylko słuchał , a wszystkim znajomym którzy mieli mp4 poprzepalały się ,popękały ,  lub powylewały się wyświetlacze  ^^

Dlatego pozostaje przy mp3 najlepiej by było wgl bez wyświetlacza
a ja jestem niedzisiejsza normalnie
i zatrzymałam się na epoce mini disców;]
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
28 grudnia 2008 12:01
Ja mam mp3 GRUNDIG'a MPaxx MP 751/1GB i jestem bardzo zadowolona 💃
Ja używam MP3 SONY NW-E002. Jestem bardzo zadowolona. Co do trwałości to również nie mogę narzekać. Po tej ilości upadków na podłogę, a nawet do wody to działa bez zarzutów. Jak najbardziej polecam 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 grudnia 2008 14:24
sony ericsson muzyczny

już i tak za dużo wożę w torebce 😉 nie chce mi się bawić w arsenał sprzętów
lubię komórki w których wszystko jest i działa jak należy

jak na razie mam trzeciego sonyego i bez zarzutu - kocham te telefony

a muzyka - jakość dźwięku - perfekcyjna

wcześniej był d750i a teraz w580i
wasia   Goniąc marzenia!
28 grudnia 2008 16:56
mp3 Samsung YP-Z5F
Genialny, łatwy w obsłudze i wytrzymały(!).
Kilka silnych upadków na ziemie, 2 uderzenia o betonowy kosz na śmieci, oraz podróż z pierwszego piętra na glebę nie spowodowało śmierci  😎
Mery, to prawda Zen są rewelacyjne  😁
Ja korzystam z Creativa Zen Mosaic i jestem zachwycona. W ogóle Greativy ujmują mnie swoim wyglądem, ceną i trwałością, zwłaszcza, że ja specjalnie o sprzęt nie dbam.
śliwkowa  ale odjazd !  😁 😁 😜  śmieszny wygląda  🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 grudnia 2008 10:19
Ja mam od kilku lat mp3 sony z limitowanej edycji [nie pamiętam jaki model], teraz zamierzam zmienić telefon na bardziej pojemny od mojej nokii, a myślę właśnie w zainwestowaniu w iPoda.

Jaki jest mniej więcej koszt takiego ustrojstwa? Drogo?
WOW
nie wiem co te mp3 i inne dziwolągi...
do słuchania muzy używam...
hmmm = radia w aucie... (takiego na kasety)

ale ja stara jestem
i nie odczuwam potrzeby posiadania innych ustrojstw ;-)
ja słucham w czasie jazdy bo wtedy mniej sie skupiam na tym ze mój koń doprowadza mnie do szału i mam ochote go skrzywidzic  a tak to lalala jedziemy dalej  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 grudnia 2008 15:25
Notarialna, masz na myśli ipoda czy iphona ? bo coś mówiłaś o telefonie :p
Jeżeli chcesz kupić ipoda to polacam zajrzeć na allegro, ja kupiłam swojego Ipoda nano 4 GB, nowego, oryginalnego, za połowę ceny sklepowej, a nawet chyba jeszcze ciut taniej.


ciska, całkiem fajnie się tak jeździ ale ja bym nie mogła. Tak to słysze wszystko co się dzieje dookoła, czy koń np. nie zaczoł sapać, oddech mu się przyspieszył czy puknoł o drąg itp.
Kiedyś lonżowałam słuchają muzyki ale to wszystko było na krótką mete bo i tak nie wytrzymuje, muszę wiedzieć co się dziej 😉
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2008 15:36
edit
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się