konie małopolskie

widzę szumną fachowość, więc proszę wskaz kilka koni młodych niekoniecznie małopolskich które powinny osiągnąć coś więcej, zobaczymy czy się potwierdzi ,

to jest dla tego konia początek drogi, dlatego w pytaniu napisałem rokuje :-) , według mnie ten koń ROKUJE, czy się mylę to się dopiero okaże i nie ma na two wpływu czy mam jedną 2 czy 3 "klaczuchy",

tworzę nowy wątek bo takj naprawdę rzecz dotyczy nie tylko małopolskich koni, jak koń wygrywa olimpiadę  to każdy wie żśe to dobry koń, sztuką jest widzieć troszkę wcześniej

mogę Ci napisać, o takich młodych, które powinny a nie udało się...ba! mogę nawet napisać dla czego🙂 tylko już na pw
z takich co powinny osiagnac cos wiecej tez moge🙂 tylko napisz mi rocznik Twojego to bede mogla poszukac wiekowo co i jak🙂
nie pisz mi tym co się nie udało i dlaczego, po fakcie to każdy wie ze waluta miała skoczyc i że miął byc kryzys i kazdy wie dlaczego był, napisz o takich które sa młode, niewiele pokazaly  i coś osiągna,
napisalam Ci i o takich i o takich- no i o takich co start mialy taki sobie a teraz szczena opada- masz na pw z imionami i czesciowo z wynikami
asior   -nothing but eventing-
22 marca 2010 18:48
No to juz sie boje co tam Karla w PW naopowiadalas  😎
o Tobie jakos najmniej😉 bardziej o innych...co pare konikow mlp zmarnowali, a jakos pod innymi jezdzcami chodzily badz ciagle chodza na db i bdb poziomie- z  reszta sama wiesz o ktore chodzi😉
Właśnie się dowiedziałam,że 24.03.2010 padł na kolkę Monsun!
było🙂 w wątku in memoriam
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
18 kwietnia 2010 12:52
Salsa młp. Matka : Samba SP od Sanacja SP po Plaster młp. Ojciec : Platon SP od Pamela młp. po Gasparone han.
Wiek. 04. 2007r.
Ona jest młp w paszporcie?  🤔
Poza tym ładny konik 🙂
niemozliwe  🤔
Wiwiana   szaman fanatyk
18 kwietnia 2010 13:01
Platon czy Pluton?  😎

Bo jak to pierwsze, to żadna z niej młp. 😉
Sam Pluton (po Paradoks) też młp z wpisu nie był 😉
nasze malopolskie maluchy urzadzają sobie kąpiele słoneczno-błotne  😁



a tutaj Miss Mleczna Warga  😍

TeQuila ^^   To tylko ja... xD
18 kwietnia 2010 15:01
W paszporcie ma młp. Platon, ale w bazie rodowania koni jest pomyłka.
jakiej bazie?
Platon z tego co wiem nigdy nie byl mlp, byl chyba opisywany jako kuc czy maly kon, nawet na mpmk byl jakos takl wpisany, ale never ever jako mlp
poza tym na boga on ma polowe papieru zachodniego...
ale to twoje rude ma wszedzie praktycznie sp wiec jak moze miec mlp?  😵
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
18 kwietnia 2010 15:10
Nie mam pojęcia czemu jej wpisali młp. Samba też jest SP.  🤔 Jeśli nie pasuje to proszę o usunięcie.
Wiwiana   szaman fanatyk
18 kwietnia 2010 15:11
Tequila, wstaw skan z paszportu, bo to jakieś dziwne rzeczy są....
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
18 kwietnia 2010 15:21
Jak odbiorę od poprzedniego właściciela to wstawie. Nawet jej jeszcze nie przeniosłam do Lublina.  🤔
Wiwiana   szaman fanatyk
18 kwietnia 2010 15:26
A ona jest tego byłego właściciela hodowli - tzn. u niego się urodziła? Tak z ciekawości pytam...
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 kwietnia 2010 15:27
TeQila
Galopada wy tez macie malopolaki???  😜  😍 Sa piekne, poprostu cuuuudowne.  :kwiatek: 🏇
ja stąd: www.stadninakonizabno.dbv.pl a tam tylko młp  😉
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
18 kwietnia 2010 15:50
A ona jest tego byłego właściciela hodowli - tzn. u niego się urodziła? Tak z ciekawości pytam...


Wydaje mi się, że tak. Ale nie wiem na 100%.
Mam pytanie - mój koń dopiero niedawno był opisywany i wczoraj dostałam paszport. Koń miał poprzednio dowód urodzenia źrebięcia i kartę rejestracyjną konia, która miała zastępować paszport na zawodach. Zarówno w dowodzie urodzenia, jak i karcie miał wpisaną rasę SP. Matka - Witamina młp, ojciec - Fanimo KWPN - więc chyba by się zgadzało. Nie wiem, jakie są teraz klasyfikacje, więc chciałam zapytać, czy to możliwe, że wpisano mi do paszportu, że koń jest rasy małopolskiej?
nie, ale jest w zwiazku z tym taki syf ze nigdy nic nie wiadomo  😵
galopada_ , dzięki  😉
A jednak mi tak wpisano:

Mnie jest obojętne, jakiej rasy jest mój koń, ale nie wiem, czy mam z tym coś robić?
Powinien być jak najbardziej SP, ale ja widziałam niestety klacz małopolską po hanowerskim og. Genius, wpisaną do księgi głównej !  😵
Wspomniana klacz:
http://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-94945.html
Dodam tylko, że w 3 pokoleniu ta klacz ma tylko 1 przodka rasy młp i 1 xx, a wymagane jest 7 na 8 młp lub biorących udział w jej tworzeniu (przynajmniej wg starego programu)
ja tak OT - co to jest nazwa handlowa?
Takie kfiatki w paszportach się zdarzają. Np. wałaszek od klaczy pogrubionej NN po ogierze małopolskim i co ? w paszporcie małopolak  🤔
Taa, a nam klaczkę po og. Hebab o, z matki po Modest młp wpisali jako sp, gdzie rok wcześniej ogier po dokładnie tych samych rodzicach był młp.
http://www.allbreedpedigree.com/kalifornia17

A wczoraj powiększyła nam się gromadka 🙂. Oto og. Korund młp (sp?), po Krym młp, od Kolia sp/Modest młp







Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się