konie małopolskie

Fajny kawałek chłopaka.

Dziekuję :kwiatek: Jeszcze sporo pracy przed nami.
Narazie czekam, aż mu testosteron wywietrzeje 😁
Thilnen mają starsze, zajeżdżone konie również.
Thilnen w walewicach maj atez polkrewki na bazie mlp, ale moim zdaniem  takie mixy maja lepsze w Prudniku
na stronie tak jak pisze Dorcysia sa albo klacze co sie nei zazrebiaja albo mlodziaki niespelniajace standardu stada- u nas w staninie tez wkrotce kolejna brakacja ( tyle ze my sp na bazie han,hol,kwpn no i jakies tam wlkp)
jutro sie spodziewaj paczki ode mnie na mailu😀
w kazdej stadninie panstwowej praktycznie wszystko jest na sprzedaz- ale jak mowia - zalezy od ceny i od kupujacego😀
galopada_   małoPolskie ;)
13 lutego 2009 12:18
nowonarodzony ogierek od klaczy Juturna (po Hegemon) po ogierze Jurand  💃


jaki wstydzioch! piekna odmiana, gratulacje galopada!!
galopada_   małoPolskie ;)
13 lutego 2009 12:24
czekamy dalej na małego halogene ( etramin na 5 lutego) ciezarowka udaje ze nie wie o co chodzi mleko kapie, a w nocy stoi zadem na gorce zeby jej przypadkiem nie wypadło  🤔wirek:  😁
galopada

cudeńko 🙂 chwal się jak się Halogen pojawi 😉
u nas 311 dzień, a już usiedzieć nie mogę  😁
zuza   mój nałóg
13 lutego 2009 13:42
Dorcysia super chłopak !
Galopada_ śliczne maleństwo.
Dziękuje wszystkim za życzenia dla Hery/Hurty  :kwiatek:
Małopolaki,rzeczywiście długowieczne.Moja babcia pomimo nie za lekkiej przeszłości,przechodzi teraz kolejna młodość i wysadza wszystkich z siodła radośnie brykając  😉
Thilnen   Dżamal Ad-Din
13 lutego 2009 15:54
Dorcysia: to fajnie, widzę, że nie ma co na internecie patrzeć, trzeba pojechać i samemu popatrzeć. Muszę kogoś namówić, żeby pojechał ze mną, bo sama się tak dobrze nie znam na pokroju i dobrym ruchu konia...

Karla: czekam, czekam 🙂

Kurczę, coraz bardziej się na te małopolaki napalam 🙂 Myślałam wcześniej o jakimś sp, ale w małopolakach jest to coś... Są podobne do arabów, niemal równie piękne, ale takie jakby bardziej przystępne dla szarego człowieka. Powiedzcie, jakie macie doświadczenia z tą rasą? Czego się wystrzegać przy kupnie, na co zwrócić uwagę?
RTG nóg
Witam! Cztery lata temu kupiłem 3-letniego, małopolskiego wałacha. Kon w tzw. starym typie konia małopolskiego. Matka Fiesta, ojciec Szuan. Okazał się koniem wyjątkowym pod każdym względem.: chętny do pracy, cierpliwy,zrównoważony i bezpieczny w obejściu. Przez dwa sezony grałem na nim w polo - sprawdził się doskonale , obecnie najmłodsza córka  startuje na nim w zawodach western - trail, i w tej dyscyplinie koń czuje się najlepiej. Szczerze polecam konia rasy małopolskiej, gdyż są to zwierzęta wszechstronnie użytkowe. Poniżej kilka zdjęć Figaro Winner.
                                                                                                      Pozdrawiam
   
Thilnen   Dżamal Ad-Din
13 lutego 2009 19:13
Super konik! A można widzieć z jakiej stadniny/hodowli go kupiłeś?
Kupiłem go od prywatnego hodowcy z okolic Przedborza. Hoduje on wyłącznie konie małopolskie. W tej chwili ma dwuletniego ogierka, który dosłownie jest klonem Figaro. W kwietniu będzie już u mnie w stajni.  Jeżeli byłabyś zainteresowana koniem z tej hodowli, proszę powiedz. Pozdrawiam!
Thilnen   Dżamal Ad-Din
13 lutego 2009 19:52
Rozglądam się na razie za możliwościami, chciałabym kupić konia z pewnego źródła, z pierwszej ręki (czyli od hodowcy, u którego koń się urodził), a nie od handlarza). Jeśli możesz polecić tę stadninę, to na pewno wezmę ją pod uwagę 🙂
Witam ponownie! Oczywiście gorąco polecam zakup konia z tej hodowli.! Właściciel współpracuje ze Stadem Ogierów w Bogusławicach, a konie  są jego oczkiem w głowie!!! Szczegóły podam na pw.  Zdjęcie z meczu polo i zaraz po... Pozdrawiam!


bardzo proszę nie przekroczyć cienkiej lini zachwalania źródła od reklamy / ogłoszenia 🙂 /o.
galopada_   małoPolskie ;)
14 lutego 2009 17:02
i jest mały Halogen walentynkowy 🙂



Pursat   Абсолют чистой крови
14 lutego 2009 17:05
Ale cudo 😍
galopada_   małoPolskie ;)
14 lutego 2009 17:51
nareszcie kary zrebak!  😵 i na dodatek z odmianami  😜 a wszyscy bali sie ze bedzie rude
Pursat   Абсолют чистой крови
14 lutego 2009 18:14
Może gdzieś mi umknęło - ale od jakiej klaczy ten mały?
galopada_   małoPolskie ;)
14 lutego 2009 18:24
Jantra  m.Jurata po Przedświt XIII-4 / o.Bajt po Wiedeń oo
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
14 lutego 2009 18:49
galopada_ cudny!!!  💘
prześliczny źrebol  😜 ładne odmianki  😍
galopada_   małoPolskie ;)
14 lutego 2009 19:22
+trzy skarpetki  😅
piekny  😍
Manta   Tyłkoklep leśny =)
14 lutego 2009 22:53
jako, że Wy macie i wiecie wszystko =P to napewno ktoś ma gdzieś zachomikowane zdjęcia takich koni jak:

Dieta młp
Dresk młp
Dansing młp

Jakby mogła prosićo wstawienie tych fot to bylabym barrdzo, barrdzo wdzięczna =)
jaki cudny maluszek! u mnie zre[baki dopiero latem ale jak dobrze pojdzie to 5...URL=http://imageshack.us][/URL]
http://imageshack.us][IMG][[a]]http://img25.imageshack.us/img25/5374/dscf6820fo5.jpg" alt="" />
to bedzie 5...moge sie pochwalic tylko dwulatkiem i poltorarocznym(jesli teraz uda mi sie to wyslac w calosci...
🙄
Witam! Źrebię naprawdę piękne! Gratuluję!!! Czy mogłabyś wstawić więcej zdjęć  źrebaczka wraz z mamą? Gdzie można obejrzeć ojca? Pozdrawiam!
slojma   I was born with a silver spoon!
15 lutego 2009 07:45
galopada_- cudowny... proszę o więcej zdjęć tego ciasteczka 😀
Mały halogen świetny

Gdzie można obejrzeć ojca? Pozdrawiam!

polecam ten temat dotyczący Halogena http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=103.0


Dresk młp
Dansing młp

Jakby mogła prosićo wstawienie tych fot to bylabym barrdzo, barrdzo wdzięczna =)


tutaj masz Dreska
http://www.hij.com.pl/art.php?dzial=hodowla&id=furiozo.htm

a tutaj Dansinga
http://www.koniemalopolskie.pl/koniemalopolskie/index.php?id=product&dzial=ogiery_malopolskie_nowej_daty&&produkt=176

boswell, powiedz o nich coś więcej 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
15 lutego 2009 09:09
Mały halogen świetny
Duży też (przejrzałam temat podlinkowany przez Ciebie) - tylko szkoda, że już bezjajeczny 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się