Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Livia   ...z innego świata
24 lutego 2016 15:26
larabarson, bardzo dziękuję 🙂

Sivrite, dziękuję 🙂 Tu akurat ten granat jest bardzo ciemny, plus robiłam zdjęcia przy czarnym koniu i pochmurnym niebie 😉

anil, dziękuję bardzo 🙂

Jeszcze taka niespodzianka 😎




wątek zamknięty
Livia, oba dralony przepiękne!
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 lutego 2016 15:33
Livia a jednak! A myślałam, ze w koncu tej derki nie kupiłaś. Ślicznie, jak w każdej 🙂

A mnie szczęście nie dopisało z poszukiwana derka...  😕
wątek zamknięty
Livia, piękny ten petrolowy dralon  🙂
anil22, jakim cudem przeoczyłam, że będzie można wreszcie gdzieś u nas kupić Magic Tack?  😍 Zawsze zachwycałam się tymi naczółkami na instagramie, ciekawe tylko ile taka przyjemność....

Wie ktoś może kiedy pojawią się u nas inne modele z nowej letniej kolekcji? Chodzi mi o bicolory i kantary z futrem owczym. Liczę po cichu, że equishop będzie miał wszystko, co mi się wymarzyło  😎
wątek zamknięty
Będą w Equishopie cena pewnie szalona jak i dralonów 😁
wątek zamknięty
leleiria, magic tack można od dawna u nas kupić: http://briar.pl/pl_PL/producer/Magic-Tack/90
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 lutego 2016 16:44
anai, dziękuję bardzo 🙂

malinowaa, nie było opcji, żebym nie kupiła 😉 Na szczęście załapałam się na drugą turę 😉

wątek zamknięty
Livia, oba pięknie! Choć nie powiem - mango zaskakuje! Super!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 lutego 2016 20:54
Livia w obu mega 😍 ale (jak uwielbiam zestawy niebiesko-granatowe) tak mango wymiata 🙂
wątek zamknięty
Livia, przeszał ta mango derka! Drugi dralon, który mi się podoba. Szkoda, że one mają takie ceny z kosmosu, bo bym chętnie nabyła.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 lutego 2016 21:25
Livia obie cudne!  💘
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 lutego 2016 21:28
Livia no i prawidłowo!  😁 A Mango dralon szał, teraz będę powoli na niego zbierać, mam nadzieję, że nie obudzę się za późno z jego kupnem...  🙄
wątek zamknięty
Livia, - imo w mango dużo, dużo lepiej. Świetnie ten dralon wygląda 😀
malinowaa, - poczekaj, może ktoś wrzuci na rynku wtórnym 😉
wątek zamknięty
Livia aż nie wierzę, ale mango!!!!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2016 07:23
harja, dziękuję 🙂 Mango też mnie bardzo na plus zaskoczył 🙂

Nasturcja-Renata, dziękuję 🙂

budyń
, dziękuję 🙂 Jak tylko zobaczyłam zdjęcie tego dralonu, to wiedziałam że będę musiała go mieć 😁 Ceny, fakt, wyższe, ale bardziej obwiniałabym obecny kurs euro.

emptyline, dziękuję 🙂

malinowaa, warto, bo dralon jest naprawdę piękny 🙂

keirashara, kitty, dziękuję 🙂 Mango do mnie wołało od samego początku 😜

wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
25 lutego 2016 09:07
Livia obie szalowe  😍 😍
Bedzie mozna gdzies dostac jeszcze petrola?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 lutego 2016 14:44
ekuss pytasz o dralona? Chyba w cavalloshop'ie widziałam i możliwe, że w GNLteż jest
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2016 15:32
ekuss, dziękuję 🙂 Były w koniku i GNLu, ale rozeszły się na pniu 🙂 Widzę, że jakaś Lka jest jeszcze w Cavalloshopie.

(Ja mam też nową Lkę na sprzedaż, jakby ktoś był zainteresowany 😉)
wątek zamknięty
Livia, zgadzam się z dziewczynami - mango jak szyte dla niego 😍.

Ja w końcu miałam czas obfocić royal blue i jestem nieskromnie zakochana 😁. Proszę wybaczyć okrutnie zawinięte owijki.


wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2016 16:04
xymena, pięknie! Ten odcień niebieskiego jest tak cudowny, że sama też się skusiłam na cottona 😍

Przy okazji, kiedy zaczną się promocje na jesienne NG? 🙂
wątek zamknięty
Czy posiada ktoś zdjęci padu Yorka Arwila Liberty i Sedona?  👀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 lutego 2016 20:15
A ja mam dowod ze rude w petrolu naprawde zacnie wygladaja 😍
wątek zamknięty
Zairka, komplet przepiękny, ale tym goleniem to ktos konia skrzywdzil 🤔
wątek zamknięty
Orzeszkowa, miałam takie same przemyślenia :P ale ja mojego też w tym roku skrzywdziłam i wyglądał jakby ktoś go w paski wygolił xD

A Petrol to jeden z najpiękniejszych kolorów, chyba na każdej maści wygląda cudnie.
wątek zamknięty
Bunio miał wygolony brzuch w klinice, potem miał dogolone, żeby to trochę lepiej wyglądało, stąd też takie dziwne twory :P Co nie zmienia faktu, że nie wiem zairka dlaczego nie ogoliłaś go po prostu całego, żeby wyglądał jak koń.
wątek zamknięty
Zairka juz pisała ze chciała normalnie padokowac i jeździć bez hali wiec nie chciała golić szyi 😉 co do golenia to sam wzór byłby ok gdyby był zrobiony równo 😉
wątek zamknięty
escada Wiem, że pisała, ale akurat w tej kwestii jej nie popieram, bo co ogolona szyja ma do padokowania? :P
wątek zamknięty
Ja sie wzoru nie czepiam, bo jak sie komus kon poci głównie na slabiznach i lopatkach a wyciera na klacie to nawet moze byc to sensowny patent. Czepilam się wykonania, bo kon piękny, komplet rewelacyjny, a ogolony jakby mu myszy sierść wygryzly 😉

Co do szyi i padokowania - nie mam hali, padokuje 15 lub 24 godziny ba dobę i wszystko, c
o golone, jest golone razem z szyja 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 lutego 2016 07:54
dobrze ze niedlugo wiosna i problem sam sie rozwiaze 😉 mysle ze na tyle ze dwoch total laikow w tym temacie dogalalo ogolonego do golej skory konia to naprawde nie jest zle  😂
siwens bo nie mialam ochoty bawic sie w kaptury a niestety nauczona po Zajkowym przewianiu szyji juz Bunia narazac nie mialam ochoty
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 lutego 2016 08:27
Dziewczyny, help :kwiatek: jako wszechwiedzące może będziecie wiedzieć gdzie kupię taką siatkę? 😜

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.