Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Kastorkowa, idealnie ten sam kolor, który wstawiłaś ma Horze Chooze. Na żywo przepiękna ciemna zieleń, gdyby nie to, że już mam dwa zielone czapraki, to bym się sama skusiła:

wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 marca 2016 16:26
Kastorkowa mam w domu próbkę tego materiału Caballa szmaragd i jest przepiękny! Głęboka, ciemna i intensywna zieleń, do tego ma połysk taki fajny. Jak tylko więcej gotówki wpadnie, to będzie mój 😍 Jest taki jak tej bluzki, którą wstawiłaś, tyle, że z połyskiem właśnie.
wątek zamknięty
harja - całkiem ładnie, choć akurat ten czaprak w pełni mnie nie kupuje 😉

Livia - czyżbyś już się na nowe mango skusiła? obawiam się, że jak je pokażesz na swoim to przepadnę!

Nastraszona wielkością Jockey'ów postanowiłam dziś przymierzyć swój. Nawet na chwilę mi słońce wyszło  🙂

Sam czaprak:


I niezadowolona Czarnecka, bo przecież kto to wymyślił, żeby konia ustawiać uszami do wiatru i jeszcze nie dać do siebie podejść  🙄


Generalnie na żywo prezentuje się lepiej - mieni się z daleka. Tylko następnym razem wezmę jednak czarne wodze  😀
wątek zamknięty
Zeave, mi po zdjęciach szczeka opadła, a co by było na żywo (skoro piszesz, że jest jeszcze lepiej!)  💘
wątek zamknięty
Dżastin, - dawaj fotki na koniu 🙂 Super wygląda z tą kontrastową lamówką, taki nie nudny 🙂
harja, - piękniaście jak zwykle! Super Kubie w niebieskim 😀
Zeave, - idealnie do maści i naczółka 💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 marca 2016 19:27
Zeave, tak, skusiłam się na cottona, tylko czekam na jakąś fajniejszą pogodę żeby obfocić - i dlatego piszę, że warto 🙂 Ale pięknie w tym Jockeyu! Cudownie Czarnej!
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Powiem szczerze, że miałam duże wątpliwości, co do tego czapraka, ale.... już nie mam  🤣

Livia - no to już po mnie, tj. po moim portfelu  😵 😀
wątek zamknięty
Zeave, wow, jest szał  😜
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
06 marca 2016 21:19
Livia, dzięki  :kwiatek:

Zeave o kurczę, mega  😜
wątek zamknięty
Gdy patrze na tą fotkę, to nie mogę się doczekać kiedy Jockey'e będą dostepne  💘
wątek zamknięty
Zeave, ooo, rewelacja, już wiem, jaką kolejną szmatę dostanie mój czarnuch 😍
To ten, wie ktoś, kiedy te czapraki będą dostępne internetowo?  👀
wątek zamknięty
Zeave, dzięki za opinię 🙂
Przepiękny ten Jockey, choć cosik mi nie pasuje w kroju - albo nieodpowiedni profil do siodła, albo szlufki za blisko i mam wrażenie, jakby przód czapraka miał się zaraz pod siodłem całkiem schowac 😉 Ale kolor do konia cudo!
keirashara, dziękujemy :kwiatek:
wątek zamknięty
harja, - one mają taki dziwny krój. Takie długaśne w poziomie są, nie wiem czy to vs, czy dl, ale ich dl-ki są w dodatku krótkie. Mnie to głównie powstrzymało przed kupnem, bałam się, że będzie tragedia na moim okrągłym koniu i czapraka pod tybinke mi nie starczy...
wątek zamknięty
No dobra, jakość nie powala na kolana, ale coś tam mam 😀



Bałam się że tych pasków na srokatego, ale jak dla mnie jest top  💃
wątek zamknięty
Zeave Wooow !! Mega jest ten złoty, mam zielony i jestem zakochana w jakości, ciurany non stop a wygląda jak nówka. Pamiętasz czy mieli jakieś w stylu royal blue?  👀
Dżastin Bardzo mi się podoba, ale wyleczyłam się póki co z niego, przynajmniej na tyle żeby nie kupować full DL za 300 zł jak potrzebuje PD  🤣
wątek zamknięty
dairoxroxi, ten full jest strasznie długi, nawet mi się wydaje że dłuższy niż normalne cottony full dl. Ciesze się, że się podoba, bo długo chorowałam na jakiś granatowy odjazdowy czaprak  😜
wątek zamknięty
Dżastin, - nie no, szał ciał!  😜 Boski jest!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 marca 2016 08:12
Dżastin, bardzo ładnie, elegancja!
wątek zamknięty
keirashara, Livia, dziękuje  :kwiatek:  💘
wątek zamknięty
Po dłuuugiej przerwie witamy ponownie z Maciejkiem!  😀
I nie z pustymi rękami 😉 a z cudeńkami Sugarhorse  😍 , w których mieliśmy okazję dumnie pozować  😅

Czarpak i ochraniacze Pale Gray Chevron i Pale Gray Dots z kolekcji Sweetland




I nasza kochana Siwuchna <3
Derka Powder Pink Dots z kolekcji Sweetland



wątek zamknięty
Frog- dera zdecydowanie złapała mnie za serducho-przesłodka !!!  😍
wątek zamknięty
Ojejuszku Frog ależ słodkości 😍
Daj jakiegos linka do tych cudeniek!:-)
Edit.: juz mam:-)
wątek zamknięty
Frog in the Fog prze prze prze  😍 😍 😍
Jakiś link?
wątek zamknięty
dairoxroxi - niestety nie kojarzę  🙁  mój po jednej jeździe wygląda ok,  zobaczymy, co będzie dalej  😉

Dżastin - elegancko, jestem na tak  😀

Frog in the Fog - całkiem fajny ten czaprak, nie pogardzę linkiem  😉
wątek zamknięty
Frog cudny zestaw w ogóle cała kolekcja tej firmy 😍 oglądając katalog nie wiem na jaką kolorystykę sie zdecydować, ale czaprak i ochraniacze na pewno będą moje  😜
wątek zamknięty
dairoxroxi a ja sierota nie znalazłam..... wrzucisz linka?
wątek zamknięty
https://issuu.com/sugarhorse/docs/katalog_final/1
Na Facebooku mają profil i piszą, że sklep internetowy wkrótce 😀
wątek zamknięty
:kwiatek:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 marca 2016 07:16
Sugarhorse sama słodycz!  😜 Niby nie moje klimaty, za mało stypy, ale może tak na wiosnę taki błękicik w kropki...?  🤣
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 marca 2016 08:04
Gdzie można kupić te czapraki Jockey :kwiatek:?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.