Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Umbreed, - myśle że chodzi o to, że ceny są wysokie, jak za nieznaną marke. Nie obraź się, ale każdy producent zachwala własny towar, a nikt nie zna opini rzeczy w użytku, bo ich nie ma jeszcze w większej ilości. W ciemno wydać sporą kwotę jest ciężko 😉 Szczególnie, gdy nowa marka rzuca ceny porównywalne z topowymi, sprawdzonymi.
Design jest piękny, ale taka derka np. to na padoku i tak po 2 dniach jest błotna. I teraz pytanie, czy kupić nieznanej marki, ale śliczną, czy sprawdzoną, mniej ładną avalanche, lub w tej cenie 2 derki niezłej jakości innej firmy. Ja ma problem z układaniem sie czapraków, na okrągłym koniu bez kłębu - często mi dziubki  z przodu upadają i przez to czapraki ciągną się tyłem w góre, jedynie sztywne eskadrony leżą zawsze dobrze, jarpol, fp, tragicznie, schocke średnio na jeża. Nie kupię drogiego czapraka nie wiedząc jak się układa, bo nawet najpiękniejszy nie jest wyjściowy, jak źle się układa. Już kilka razy wtopiłam i wiem jak mnie to irytuje.
Btw. zgłaszam osobiste zażalenie na to, że nie ma czapraków w groszki! 🤣 I brakuje mi rzeczywistych, katalogowych zdjęć czapraków w całości, nie tylko jednego modelu i potem wzorów materiału. Dobrze by było zobaczyć 🙂
wątek zamknięty
Ja cen nie komentuję, bo jeżeli jakość jest dobra no to wiadomo, że będzie to kosztować. I nie oszukujmy się, że aktualnie Eskadron ma tendencję, że ceny rosną, a jakość spada. I potrafimy (ja potrafię) dać za brillanta 289 zł, bo jest ładny, ale jakościowo dupy nie urywa. Więc jeżeli Sugarhorse cechować będzie wysoka jakość to jestem na tak. Sakwy mnie nie kręcą, ale derka... pomimo, że wygląda jak majtki bardzo mi się podoba. Kropki  💘 Nawet bym ten napis przebolała, tylko kurcze... Czy ogierowi wypada?
wątek zamknięty
Umbreed
W takim razie ja się zgłaszam na testera ( wcale nie za darmo  😉), odezwę się na fb jak już będzie sklep internetowy  🙂
wątek zamknięty
Sivens, - a ogier to czuje? Ja bym podesżła do tematu z humorem 🙂 Mój koń z łbem z rozmarze xxfull budowy "drobnokościstej" z kopytem jak talerz obiadowy miał różowiaty kantar, bo tylko taki znalazłam z sklepie na szybko w jego rozmiarze, jak mnie okradli. I chodził w nim pare lat. Wszyscy się uśmiechali na ten widok 🤣
Nie oszukuje się, cena jest do przełknięcia - mnie bardziej martwi układanie się tego, jak wypada rozmiarówka itd., bo mam nietypowe budową smoki. I trwałość.

Umbreed - katalogowe fotki mocno skłoniłyby mnie do potestowania 🙂 Też nie za darmo. I też się chętna zgłaszam!

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 marca 2016 11:56
Umbreed, dokładnie jak dziewczyny napisały, nie chodzi o to, że sugerujemy, że rzeczy są złej jakości. Po prostu ceny jak na dotąd nieznaną markę są stosunkowo wysokie. Jak wiemy, czego się spodziewać, że coś jest dobre, to i się te pieniądze wyłoży (bo lepiej raz wyłożyć na coś dobrego, niż kilka razy na tańszą rzecz). Ale w ciemno - to jednak jest spory wydatek. Widzę, że wkładasz w to dużo serca, ale kontakt z grupą docelową działa w dwie strony, dlatego zwracamy uwagę 🙂 Tak czy siak powodzenia, nowych pomysłów nigdy za wiele 🙂

W razie czego też mogę zostać testerką 🙂
wątek zamknięty
Umbreed, dziewczynom chodziło właśnie o tego rzepa na całej długości zapięcia z przodu, którego (jeszcze?) nie ma. Żeby derka była z przodu jednolicie zamknięta, szczególnie na padoku. Ta przerwa pod zapięciem bardzo razi.
I nie obraź się, ale jeśli cena Cottonów nawet nie zwróciłaby Ci ceny produkcji, to chyba gdzieś się za mało potargowałaś albo po prostu nie interesowały Cię jakiekolwiek cięcia kosztów, bo "dizajn" i "dzieło", a nie praktyczne podejście... Całkowicie rozumiem te ceny, to Ty wiesz, ile zostało pracy włożone w te produkty. Ale może gdzieś po drodze dałoby się trochę przyoszczędzić. Nigdy nie jest tak, że "takie ceny muszą być", tylko "takie ceny ktoś chciał dać".
wątek zamknięty
Ceny zweryfikuje rynek, tak czy smak - jest popyt jest podaz 🙂 jak nie bedzie popytu to sie okaze co dalej 🙂
wątek zamknięty
Właśnie, nie nam oceniać, czy będzie popyt 🙂.
wątek zamknięty
keirashara hmm wiesz... nie byłaby to jego pierwsza różowa derka  🤣 kilka czapraków i kantarów też się znajdzie  😉 hmm może róż odpuszczę, ale kropki obowiązkowo 🙂
wątek zamknięty
Sivrite rzep jest ale poniżej karabinczyków, a teraz robię tak, żeby byl na całej długości przodu 😉 Co do cen chodzi o to, że żadna firma usługowa nie lubi małych przedsiębiorców i nie daje specjalnych upustów. Masz rację, cena jest płynna i nie ma co się obrażać na nie, pożyjemy zobaczymy, w przyszłości cenowo mam zamiar wszystkich zadowolić 🙂

To już bedzie mój ostatni post na forum, ponieważ ciężko mi pracować przez to bo (o dziwo!) mamy zamówienia do odszycia 😉 także kontaktujcie się z Sugarhorse przez facebooka 😉

Także jak jeszcze 2 osoby zgłoszą się na fanpage'u w celu testów, to dostana rzeczy za friko 😉  ❗ ❗ LAST CHANCE !! Kolejne 5 dostanie rzeczy z 50% upustem 😉

Ciao!
wątek zamknięty
aien   wędrowiec
11 marca 2016 12:21
Mnie interesowały w szczególności sakwy - od wielu lat jeżdżę ze znajomymi rajdy turystyczne i nie znalazłam swoich "sakw życia". Ostatnie uszyła mi firma Caball według mojego wzoru i pomysłu, ale pasujace.. do mojej starej bezterlicówki. Mogłabym eseje pisać o sakwach firmy bonidos i innych wypróbowanych przeze mnie, ale nadal nie znalazłam nic sensownie dopasowanego do siodeł klasycznych. Te wyglądają sensownie, ale powiem szczerze, cena mnie nie tylko powaliła na łopatki, ale też brak możliwości pomacania. Nadal 3 razy taniej jest uszyć z dobrych materiałów na zamówienie do kolejnego siodła. Przyznam szczerze nie znalazłam chyba żadnych sakw z nie-skóry w podobnej wygórowanej cenie.
wątek zamknięty
Sakwy również mnie zainteresowały, ale jednak nie... Trochę nie podobają mi się dwa pomysły na firmę - bardzo możliwe, że sobie je wyimaginowałam, ale możliwe też, że nie. Jeden - zrobimy słitaśne akcesoria, żeby dziewczynki naciągały rodziców, i dwa - zrobimy sprzęt niszowy, a jako, że niszowy, to ludzie nie będą aż tak zwracać uwagi na cenę. Ja wiem, że zakładając firmę trzeba być przedsiębiorczym i nawet najprawdopodobniej zdążyłabym napisać na FB, że chciałabym wypróbować sprzęt, ale nie chcę. Takie dywizy firmowe do mnie nie trafiają, acz pewnie do wielu trafią 🙂. I nie chcę tu nikogo obrażać, żeby zaistnieć trzeba walczyć, ale jednak wolę inne sposoby.
Btw, widuję sporo koni rajdowych, 2 km od mojej stajni jest chyba największa stajnia rajdowa w kraju. Będę się rozglądać za końmi w pastelach :P.
wątek zamknięty
A ja mam wrazenie, ze przez niektorych przemawia mega zazdrosc  🤣 Pomysl jest swietny, produkty z nowatorskim dizajnem, pieknie zaprezentowane w katalogu, jesli sa praktyczne (co bede miala okazje sprawdzic) to jestem pod wrazeniem.
wątek zamknięty
Zazdrosc to chyba za mocno powiedziane 🙂
Aczkolwiek nie lubie tez takiego gadania "za drogie, na pewno tyle niewarte...". Zwlaszcza, ze nikt nie mial w reku 🙂 Jak za drogie to nie kupuje poprostu, co nie oznacza, ze komus moze taka cena pasowac i towar znajdzie nabywcow. Na tyle producent wycenil no i prosze bardzo, w koncu wolny rynek mamy 🙂



wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 marca 2016 12:54
A ja uważam, ze kolekcja jest przepiękna. Żadna z letnich kolekcji nie umywa sie do tego, co tu zaproponowano. Fakt, ceny wysokie, ale za jakość sie płaci, a firma nowa może jeszcze zweryfikuje cennik. Do mnie przemawia, ze jest to produkt polski, a ja lubię wspierać rodzime produkcje.
wątek zamknięty
Ale gdzie zazdrość skoro wszyscy życzą powodzenia? Zawsze jak pojawi się jakaś krytyka to zaraz ktoś wymyśli zazdrość. Jakby czapraki były z alkantary drukowanej to bym była zazdrosna (a raczej zbierałabym kasę na zakup 😉) a bawełna to bawełna nawet za miliony monet. I nigdzie tez nie widzę określenia ze to szajs. To jak z obrazami - malarz stworzy jara się ze mu wyszło, a czasem tylko on.uważa ze to warte miliony. Rzeczy fajne, ceny zuchwale - ale skoro umbreed się na tym zna tak jak pisze to może tedy droga, nie wiem bo ze mnie marketingowiec żaden 😉
wątek zamknięty
Ha, ja też już złożyłam zamówienie na fp i teraz czekam na mój słitaśny czapraczek testowy  🤣
wątek zamknięty
No, nie, z argumentem "to zazdrość!" po prostu nie da się spierać 😀.

EDIT: Powód krytyki nie jest ważny, to zawsze zazdrość!
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 marca 2016 12:59
Przecież cottony to tez tylko bawełna, a sa niezniszczalne.
wątek zamknięty
Polemizowałabym na temat ich niezniszczalności  😉
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 marca 2016 13:04
Tulipan moje żyją, maja sie swietnie, a nie jestem oszczędną z ich praniem. Fakt, mnie i Ciebie pewnie różni częstotliwość treningów, ale jak widać konsumenci sa różni i maja rożne potrzeby
wątek zamknięty
A ja mam wrazenie, ze przez niektorych przemawia mega zazdrosc  🤣 Pomysl jest swietny, produkty z nowatorskim dizajnem, pieknie zaprezentowane w katalogu, jesli sa praktyczne (co bede miala okazje sprawdzic) to jestem pod wrazeniem.


Ja również odnoszę takie wrażenie 😉 i na prawdę można pozazdrościć, bo katalog zrobiony pięknie! A jako osoba, która coś tam dzierga na maszynie, to muszę przyznać, że wyglądają te produkty porządnie - przynajmniej na zdjęciach. Co do wzburzenia o koszt, to jeśli bawełna, z której zrobione są czapraki to dobra BAWEŁNA konkretnej jakości, o której myślę, to cena nie jest jakoś strasznie kosmiczna.
Ja życzę powodzenia właścicielkom, bo fajny powiew świeżości  🏇
wątek zamknięty
Rudzik cottony są niezłe, ale u mnie miano niezniszczalności mają Anki  😉 Tak jak piszesz - każdemu według potrzeb.
wątek zamknięty
dairoxroxi, o, a można maila do tej pani od Jockeya? I z ciekawości, po ile są te czapraki?

Spojrzałam na sugarhorse na komputerze i dopiero zauważyłam, że to ma dopisek sweetland. Już rozumiem cukierkowość :P Ciekawa jestem tej kolekcji basic, bo teraz tylko szare kropki by dla mnie przeszły  😜 I brakuje mi półderek do jazdy. Cenę w sumie rozumiem, fajnie zapakowane, katalog też ładny, zdjęcia fajne, materiały też swoje kosztują. Tylko mając do porównania caball czy jarpol... :P Chyba Lukar też robi drukowane czapraki. No, ale jak kogoś stać, to czemu nie.
No i dobra, przyznaję, kaloszki mi się podobają w te kropki i paseczki  😜
wątek zamknięty
zrobimy słitaśne akcesoria, żeby dziewczynki naciągały rodziców


O przepraszam, ja już stara dupa jestem, a na widok kropek się ślinię 🙂


Co do cen, kolorystyki, wzorów można się spierać, bo gusta są różne i oczekiwania też. Natomiast sama firma zrobiła kawał dobrej roboty moim zdaniem. Wszystko wygląda profesjonalnie, wpada w oko i jeżeli produkt jest wysokiej jakości to myślę, że osiągną sukces 🙂

Bardzo ciekawi mnie jakość czapraków. Chętnie bym przetestowała, ale no nie mam na czym aktualnie, więc czekam z niecierpliwością na pierwsze opinie 🙂
wątek zamknięty
[quote author=Sivrite link=topic=98782.msg2511351#msg2511351 date=1457699656]
zrobimy słitaśne akcesoria, żeby dziewczynki naciągały rodziców


O przepraszam, ja już stara dupa jestem, a na widok kropek się ślinię 🙂[/quote]

Jasne, nie chodziło mi o to, że starym babom się nie spodoba taki sprzęt, ja czasami też się ślinię do słitaśności :P. Ale powiedzmy sobie szczerze, że chyba nie jesteśmy pierwszy targetem tej kolekcji :P.
wątek zamknięty
budyn nie pamietam ale jakoś pony bawełna 90-100 a satynowe jakoś 140-170
Pewnie louders.vr@gmail.com

Ja czekam na przypływ kasy i będę ochraniacze zamawiać pewnie, może akurat w tym czasie  ktoś nabędzie i zda dodatkową relację 😀
wątek zamknięty
dairoxroxi, dziękuję bardzo dobra kobieto.
wątek zamknięty
Przecież cottony to tez tylko bawełna, a sa niezniszczalne.


Średnio, do tego ciężko doprac. Alkantara czyści się o niebo lepiej. Z tego względu pozbyłam się wszystkich niciakow 🙁
wątek zamknięty
Mi się tam bardzo podobają, chyba zamiast eskadrona zainwestuje w tym roku w to. 😜 Co prawda dla ogiera... 😁
Fajnie wspierać polskie. :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.