Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Mialam nadzieje, ze moze to byc sand, ale w takim razie szukam ich nadal 🙂 dziekuje za podpowiedzi
wątek zamknięty
Szukałam i szukałam i znalazłam  😎
Eskadron Next Generation Stars na Kuli  😍
Więcej zdjęć niedługo!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
Libeerte, - dzięki, dokładnie, kolor best of the best, kocham go na swoim koniu 🙂
GosiaG, - dziękuję 🙂
Weerka, - super rudzielcowi w derce! I widzę nawet golenie w ten sam deseń jest 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 stycznia 2016 09:06
Weerka, bardzo ładnie! Ta dera w ogóle jest fajna 🙂
wątek zamknięty

Weerka, - super rudzielcowi w derce! I widzę nawet golenie w ten sam deseń jest 😀


Ogolony też w gwiazdki, może dzisiaj uda mi się pstryknąć zdjęcie w całosci to wrzucę do Zdjecia naszych koni  😀
Derka jakościowo ... nie urywa ale jest słodka  😍
wątek zamknięty
Weerka, - ooo, to jestem zdziwiona, bo moje polarki eskadronowe urywają i to mocno. Czyżby pogorszyła się jakość? 🤔
wątek zamknięty
keirashara Gładkie są lepsze jakościowo od wzorzystych. Te w gwiazdki, kropki itp. są cieńsze.
wątek zamknięty
Sivens, - to uff, że mnie żadna ze wzorzystych der w sobie nie rozkochała, będę się trzymać od nich z daleka.
wątek zamknięty
Moja paczuszka dotarła, jestem zakochana w słodkości tego zestawu. Z niecierpliwością czekam na pogodę  😍



edit. zapomniałam dopisać komplementów dla dziewczyn  😁
keirashara Jestem zauroczona waszym kompletem, stanowczo strzał w dziesiątkę!
Nirv Dokupcie jeszcze różowe owijki i będzie cukiereczek z niego, mega fajnie 🙂

edit2. Dodaje jeszcze derkę po siwym, chciałam ją sprzedać ale coś mnie wzięło żeby przymierzyć na kuca, no i proszę- idealna !
Trochę za długa jak widać, ale w klacie w sam raz 🙂 bardzo mnie to cieszy bo musiałabym kupować jakąś nową do boksu czy na treningu 😀
wątek zamknięty
Nirv ładny cukierasek, ale jednak platinum to nr1.
keirashara  😍 😍 😍
Weerka na takim koniu to wszystko będzie dobrze wyglądać.
dairoxroxi zazdraszczam kaloszków!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2016 11:27
dairoxroxi, piękne te kropki, czekam na zdjęcie na koniu 🙂 Swojego jeszcze nie ubrałam, może nadarzy się jakaś ładniejsza pogoda 🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi, uroczy ten zestaw  😀
Nirv, a Ty jesteś główną sprawczynią tego, że ubyło mi w portfelu parę stów.  🤬 To przez Twoje fotki kupiłam ten niciakowy róż dla naszych maluszków  😍

Rudej też coś wpadło 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 stycznia 2016 14:03
brzezinka czekam na zdjęcia na kucu. Będzie czadowo  😜
Oglądałam tego różowego NICI w sklepie i się nawet zastanawiałam czy by go nie nabyć, ale mąż na mnie spojrzał z taka mina  🤔 że sobie darowałam  😉
wątek zamknięty
keirashara, dairoxroxi, minęła mi faza na wzorki, ale wasze kropeczki są obłędne. Chociaż czekam na fotkę kropek na srokaczu, bo wygląda na niezły miks :P
GosiaG, chyba nie pisałam, ale przeszał jest!

Ja sobie fundnęłam zestaw od okunki, ale dopiero w weekend obfocę, bo na razie jestem na konia jeszcze obrażona  🤬 Sama muszę z boku zobaczyć, bo nie jestem przekonana czy koniowi pasuje jasny fiolet... Taa, problemy 😜
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
13 stycznia 2016 21:11
A ja wreszcie ze zdjęciami moich zakupów z Austrii:



Mam nadzieję, że już w weekend uda mi się cyknąć jakieś foty na koniu  🏇
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 stycznia 2016 20:00
harja,  ładne to!
keirashara, rzadko mi się ten kolor podoba, a le tu wygląda super!

Ja mam dziś zaśnieżonego kucyczka w komplecie plum. 🙂
wątek zamknięty
Dziękuję wszystkim :kwiatek:
dairoxroxi, - jestem ciekawa efektu kropek na łatkach! 😁 Derka śliczna, super, że zostawiasz 🙂
brzezinka, - pokazuj na koniskach! 😀 Przynajmniej Twoja córka będzie miała szmatkę stosowną do wieku, nie tak jak większość z nas 🤣
vissenna, - klasa 🙂
emptyline, - śliczne rudości! Pięknie w plum, ciekawie tak. Swoją szosą co to za nowy model?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 stycznia 2016 20:42
keirashara, a takie nasze maleństwo stajenne, dzierżawione przez koleżankę. Wagant, lat 19. 🙂
dairoxroxi zazdraszczam kompletu. Niestety mój portfel ma jakąś dziurę albo uprawia jakiś hazard, bo nie znalazł dla mnie pieniędzy na ten zestaw.  🤣

Jeszcze mam jakiegoś Całuska wyciętego z kadru - czaprak denim, dralon navy-grey i ochraniacze Horze.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 stycznia 2016 20:46
Brzezinka Co to za czaprak dla Rudej?
Vissenna czekam na zdjęcia na modelu 😀,
emptyline kucyk śliczny i fotogeniczny, komplet też niczego sobie 😀
Ale jednak co Całusek to Całusek 😍 💘
Ja jakoś do tych kropeczek i serduszek nie mogę się przekonać.
wątek zamknięty
emptyline, rudzielec śliczny, ale faktycznie Całus zdecydowanie najlepszy :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 stycznia 2016 23:00
Najlepsi są razem!  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 stycznia 2016 08:23
vissenna, niezłe te twoje zakupy 😎

emptyline, ten plum wygląda na tym zdjęciu jak granat- ale to zawsze był taki kolor "pomiędzy" 🙂 A na Całku nie mogło zabraknąć różu 😀 Ale komplet bardzo fajny!

wątek zamknięty
emptyline, super stylowi, jak zawsze 🙂 W ogóle gdybym nie wiedziała i nie widziała na zdjęciach różnicy wzrostu między jeźdźcem a koniem, to bym nie powiedziała, że Całus to kuc! Taki... DUŻY się zrobił 😀
A granaty na kasztanie - klasa 🙂
dairoxroxi, ile słodkości kropkowych, czekam na foty na koniu 😉
wątek zamknięty
emptyline piękny ten plum na rudym 😍

dairoxroxi nie mogę się doczekać zdjęć na modelu  😉

W końcu uznałam za stosowne wyciągnięcie z szafy błękitnego BVertigo i jestem mile zaskoczona 😅 Leżał w szafie jeszcze z metkami i czekał na moją męską decyzję od dłuższego czasu i dzięki pięknej pogodzie w końcu się doczekał 💘



wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, keirashara Proszę, foto na modelce 🙂

lusia722 To busse fleur de lys  🙂
wątek zamknięty
marlin1990, - nie no, czaprak dobrany do tła i konia w stopniu perfekcyjnym  😎 śliczny odcień błękitu!
brzezinka, - róż powoduje cukrzyce ilością słodkości! 😀 A busse mnie mocno pozytywnie zdziwił, choć na sucho wygląda przeciętnie, to na Twoim koniu szałowo! 😍
wątek zamknięty
brzezinka Niciak na kucyku przesłodki! bardzo mi się podoba  💘 brąz tez ciekawy
emptyline Całus po prosu szał  😜

Parówka dziś woziła się tak ^^
wątek zamknięty
stówka piękny ten czaprak 😍

keirashara dzięki  :kwiatek: zastanawiam się czy granatowe owijki dałyby radę w tym połączeniu  😜
wątek zamknięty
emptyline możesz podlinkować te ochraniacze z Horze? ew jaki to model? Bo same skorupki znajduję
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 stycznia 2016 12:33
marlin, ładnie w tym niebieskim!

brzezinka, róż słodki, a brąz bardzo zyskuje na koniu - świetnie wygląda na kasztanie 🙂

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.