Końska Rewia Mody cz. X (2016)

To light gray z NG 2015  🙂
wątek zamknięty
A jak bluza Sugar horse ?
Ja na razie posiadam tylko z horsetshirt. Ale może się skuszę.
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 kwietnia 2016 21:44
W sumie faktycznie ten zestaw kolorów niezbyt udany. Przypomina piżame (jak to już ktoś wspominał) i to nie tym razem wina maści konia, jak podejrzewałam  😁


Ja bodajże powiedziałam, że to piżama 🙂

Mnie te rzeczy się zupełnie nie podobaja 🙁 Na zdjęciach katalogowych o wiele lepiej wyglądały.

Malinowa Jechałaś dzisiaj w petrolu w Gaj?  😎


Ha! Tym razem to był trochę wyblakły Ocean, tydzień temu w Bogusławicach miałam petrola przywdzianego  🏇
wątek zamknięty
anil22 ma fajny krój (z przodu krótsza, z tyłu dłuższa). Materiał jest przyjemny, taki gruby i mięsisty. Niestety wzięłam L i dopiero na fotach widzę, że jest za duża  🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 kwietnia 2016 11:24
Wreszcie miałam chwilę, żeby obfocić prezent, który ostatnio dostaliśmy 🙂 Zdjęcia poglądowe, ale pokazują, jakie to cudeńko 🙂



wątek zamknięty
Wrzucam poglądowo fryzia w darkredzie  💘
edit dorzucam brakujące zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
kitty, kurczę, SH zupełnie nie powala :-(
wątek zamknięty
tulipan czyli L to taka bardziej 40?  👀 czy większe 38?
wątek zamknięty
Kurcze, SH bardzo nie powaliło, a nawet zastanawiałam się nad kupnem jakiegoś czapraka... Ale bardzo piżamowato to wygląda  😁 Chociaż może bluza? Zobaczę jak będzie więcej fotek i opinii 🙂

Dziewczyny, czy któraś wie co to za kolekcja? Chyba Classic Sports, bo tak na tej plakietce jest napisane, resztę nie mam pojęcia.
wątek zamknięty
Euphorycznie spore 40 😉 Spokojnie mogłam wziąć M.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 kwietnia 2016 16:35
Livia, arika00 czad  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 kwietnia 2016 19:36
Cheerful, obstawiałabym Green z Navy-Green (zima 2010).

Nasturcja-Renata, dziękuję, mnie też się ogromnie podoba! 🙂
wątek zamknięty
Livia, ja się chyba nigdy nie przekonam do tych serduszek 😉 Ale odcień jest przepiękny. Swoją drogą - jezdzicie jeszcze czasem klasycznie? 🙂
arika00, o, teraz widzę fotę! Baaardzo ladnie! 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2016 09:27
harja, mnie te serduszka właśnie ujęły, tak poza kolorem, który jest faktycznie boski 🙂 Od czasu do czasu zbiera mi się na wspomnienia, siodła klasyczne ciągle mam - ciężko mi tak całkiem się odciąć od klasyki 🙂
wątek zamknięty
Harja,Nasturcja-Renata dziekuje mi tez sie bardzo podoba ten kolor na każdej maści wygląda super  🙂
wątek zamknięty
Dodaje fotkę mojego młodziaka w petrolu CS 2015  💘
W końcu doczekaliśmy się zdjęcia  😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogromne zdjęcie
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
26 kwietnia 2016 21:30
Pomocy, bo nie mogę się zdecydować 😉 Na paskudę ze zdjęcia walnut styknie, czy będzie bezszał?
wątek zamknięty
Gniadata, moja gniada tak się prezentuje w walnucie w silnym słońcu 🙂. Mi tam się podoba, ale ja się nie znam. 😁

wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
26 kwietnia 2016 21:42
Dramuta kuurde, ładnie 😀 Coś czuje, że się złamię 😂
wątek zamknięty
Gniadata,dziękujemy. Polecam walnuta, jest śliczniutki na żywo 😀.
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
26 kwietnia 2016 21:52
Dramuta ja po darkredzie chciałam powiedzieć basta, bo czapraki zbieram a siodła do nich jeszcze ni ma, ale coś za bardzo się do mnie ten walnut chyba uśmiecha 😁
wątek zamknięty
czapraki zbieram a siodła do nich jeszcze ni ma 😁

Jestem w tej samej sytuacji! Pożyczyłam sobie siodełko do szmatofotki 😂
wątek zamknięty
Uwaga, rzadki widok, quantowy team w wersji odstypionej 😉 Dzięki nieocenionej pomocy Vissenny, która ogarnęła odbiór niemieckiej paki mój metroseksualny rudzielec lansuje się w Eskadronie gold shine  😍





Ale chociaż kolor jest obłędny to jakość szmatek nie powala, naprawdę. Będą z nich ciuszki na sesje i nic więcej. Owijki już od pierwszego przewinięcia widać, że się błyskawicznie skulkują, czapraka na co dzień dla mocno pocącego się konia też bym nie używała. Szmata kupiona dla koloru 😉
wątek zamknięty
Olać jakość to jest kolor na Rudego!  😜
wątek zamknięty
tulipan, takoż właśnie pomyślałam 😁 Użytkowość mierna, ale zaciesz mam ogromny 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, a ja standardowo zbieram szczękę z podłogi 😉 sprzęt sprzętem, ale koń 😍 cudo wytworzylas 😉
wątek zamknięty
quantanamera -  😍 Cudny kolor na pięknym rudzielcu 🙂 Musisz częściej ubierać swoje ogony nie-stypowo  🤣

Tak tylko wyszedł na zdjęciach czy ten kolorek jest (prawie) taki sam jak to ostatnie mango?

Ja mam kilka nowych zdjęć Czarneckiej w starym mango i niebieskim FP + niebieskich kontaktach, ale zastanawiam się ile można męczyć tymi samymi szmatkami  🤔wirek:
wątek zamknięty
Cześć! Miło zawitać w tak kobiecym wątku 😉

Poradźcie coś w sprawie kolorystyki dla mojego ciapkowatego kucykoaraba...

Stara baba jestem, czasem rekreacyjnie bujam się na moim małym koniku (nota bene, kupionym "dla dzieci", ale raczej chyba spełniłam swoje dziecięce marzenie o własnym pony... a że wyglądam lekko śmiesznie - no trudno...  🙂 )

Najpierw był czaprak kasztanowy, ale Vox na wiosnę przeobraził się w siwiejące niewiadomoco... Kupiłam więc czarny - uniwersalny - myślę sobie, ale nie jestem zadowolona. Tak nijak to wszystko się prezentuje. Macie jakiś pomysł? Może kaktusowy? 🙂
wątek zamknięty
Zeave, tego akurat ubieram w kolorki często, bo to jest metroseksualny cukiereczek, wszystko mu pasuje i wszystko mi się na nim podoba (chociaż i tak stypa najbardziej). Sucharowi, męskiemu Preclowi albo mojej ogierzej kobyle bym tego nie zrobiła 🤣
Kolor jest podobny do mango, może ciut bardziej nasycony i pół tonu ciemniejszy, takie ciemne żółtko 😉 Na pewno gold shine różni się od mango lamówką, w goldzie jest czarna z białym paskiem (i super kontrastowa), a w mango trochę cienki czarny pasek, biały i żółty i całość wypada bardziej blado.

kamila_len, dla mnie w czarnym pięknie 🙂
wątek zamknięty
kamila_ len w tym czarnym z jasną lamówką wygląda super! Ja bym go nie ubierała w jakieś pstrokate kolory, bo sam jest dość mocno kolorowy.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.