Końska Rewia Mody cz. X (2016)

budyń, - jest szał 💘
anil22, - ten blackberry bardzo zacny, ale jak widę, DL-ki już nie ma
wątek zamknięty
Nowe Caballowe czapraki już są dostępne  😍
http://sklep.caball.pl/czapraki/139-weave.html
wątek zamknięty
dairoxroxi dziekuję :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 lipca 2016 13:27
budyń, pięknie w tym stripie! To chyba moje ulubione zestawienie EuroStara 🙂
wątek zamknięty
keirashara Fajowy, ja lubie takie odcienie.
harja Ale piekne te nowe czapraki  😍
wątek zamknięty
anil22, zgadzam się 😍 My nadal bardzo intensywnie testujemy jagodę - po jazdach i terenach dalej fajny, a w weekend leci do pralki, chociaz coś czuję, że jak go wyciągnę, to i tak będzie jak nówka 😉
Już powoli zaczynam ciułać na kolejny.. Może czas posprzedawać eskadrony  😂
z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że budyń, zdecydowanie nie jest źle! Zastanawiam się tylko, czemu ten pad nie trafił do mnie jednak 😁
dairoxroxi, młody super wygląda!
wątek zamknięty
A są gdzies dostęone kolory live tych czapraków??
wątek zamknięty
anil22, jak na razie chyba tylko moje fotki.

aaaa zobaczcie jeszcze co do nas niebawem przyjdzie 😍

Caball oczywiście! Zdjęcie z ich strony :kwiatek:
wątek zamknięty
harja, ty mi stripe ina, a ja tobie tego pasiaka zazdroszczę 😁 Czadowy jest.
Livia, na taki ciemny fiolet polowałam od półtora roku jakoś, ale nigdy coś nie mogłam do niego dobrnąć przez multum innych kolorków :P
wątek zamknięty
Harja, to Imperial? Cholernie podobają mi się takie pasiaste czapraki, ale tylko do momentu założenia go na jakiegokolwiek konia. 😀
wątek zamknięty
harja Tego stripe ina ma zairka na sprzedaż.

Ja muszę nabyć takiego caballa jak quanta ma, tego złotego. Jest piękny i bardzo elegancki  😍 Chociaż bardziej rozsądne by było zamówienie takiej podkładki pod pas do lonżowania, bo zanim ja wsiądę....
wątek zamknięty
harja Ale cudo! Co to jest konkretnie? Od dawna marzy mi się taki pasiasty czaprak, ale nie rwie mnie, żeby kupować Eskadrona. Cena powala a jakość - jak czytam forum - bywa różna.
wątek zamknięty
budyń, sprawię sobie znowu kiedyś takiego, jest kolejny na mojej liście. Nieee, wcale nie jeden z wielu 😁
Sivrite, zamawialam go przez facebooka, bo na stronie nie ma pasiaka w ofercie, więc nie wiem nawet, czy ma jakąś nazwę 😉
Sivens, tak, ale ESa, a ja chcę Caballa ;-)
Sama jestem ciekawa jak będzie ten moj wymysl na koniu wyglądał ;-)
Chainsy, tak jak pisałam w poście ze zdjęciem, jest to Caball. Bardzo polecam. Z tym, że to pad, a nie czaprak, ale myślę, że czaprak tez by ci uszyli 🙂 Cena przystępna, a jakość bez zarzutów.
wątek zamknięty
Czyli rozumiem, że to nie konkretny "taśmowy" model w paski, tylko taki sobie zażyczyłaś. Dzięki za info, harja 🙂
wątek zamknięty
Chainsy, tak, dokładnie 🙂
wątek zamknięty
harja Bardzo fajny pasiak! 😀 kojarzy mi się z Nici ocean tylko konika brakuje 🙂
budyń Super jest ten komplet  😍 sama się czaję dla mojego czarnego

Dzisiejsze w czekoladce Anky, teraz tylko czekamy na ogłowie od equi-platon i mogę robić szmato foty na całego  😀iabeł:

wątek zamknięty
dairoxroxi, ta anka już naprawdę zmęczona co? Tak się wydaje ale niektóre z nich te starsze to po 10 lat chyba mają.
wątek zamknięty
burza To jest ta stara kolekcja właśnie, ale muszę przyznać ze na żywo prezentuje sie znacznie lepiej, gruba puchata i bez przetarć. To zdjęcie i tak ma strasznie przekłamane kolory bo i taka sprano ruda nie jest  👀
wątek zamknięty
Ja bym ja trochę inaczej osiodłała (dziubek z przodu), zeby nie była taka naciagnieta.
wątek zamknięty
dairoxroxi, - rewelka, uwielbiam brązy 🙂

Poglądowa fota berry i owijek darkbasalt. Proszę litościwie pominąć milczeniem moją patologię dosiadową, kombinujemy z trenerem żeby było lepiej i jeszcze nie zawsze mnie chce wszystko słuchać, dziś dopiero wpadłam na to, ze przecież mogę klocek przestawić, bo jest na rzep 😵 😂


wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 lipca 2016 06:44
keirashara super  💘 uwielbiam ten kolor.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 lipca 2016 06:52
keirashara, pięknie! Wesoły ten Berry 🙂

dairoxroxi, do mnie niestety czekolada na karym w ogóle nie mówi... ale jakość Anek jest nie do podrobienia 😉
wątek zamknięty
Ja mam nowy model Caballa, berry. Bardzo fajny materiał.
wątek zamknięty
dairoxroxi, to jest grafit/smerf - i całe szczęście, że nie ma konika! 😀
z tą Anką, to przyznam, że średnio mi się widzi. Może kwestia światła, czy coś - może gdyby była ciemniejsza... 🙂
keirashara, jak fajnie, słodko 😁
kasiakliczkowska, prawda, że fajny? 😀 I super wygląda na twoim siwku.
wątek zamknięty
harja no wlasnie na żywo dla mnie jest szał, to zdjęcie mnie tez nie przekonuje zbytnio. Dla porównania pad wyglada tak na sucho i serio ma taki ciemny kolor 😉

wątek zamknięty
harja bardzo fajny i jakość jak zwykle 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lipca 2016 17:40
Sto lat nas nie było, fotkę mamy tylko komórkową. :P

wątek zamknięty
dairoxroxi, to może faktycznie jej tak nie naciągaj, bo wyglądają jak dwie inne szmaty 🙂

keirashara, szmata taka tam ale foto super!
wątek zamknięty
My z Siwką znowu złapałyśmy ładne zdjęcia, więc znowu się prezentujemy  🤣

Tym razem czaprak Eskadron Wiosna/ Lato 2016 kolor Fresh Berry, a drugi to Kingsland Jesse kolor RED TANGO. Nauszniki to najzwyklejsze czarne HKM.

Fotografie autorstwa Pauli Maciak  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Juuuhuuu  🏇
Jednak mamy zawody w sobotę, więc El-Vis zaprezentuje wam się w czapraku Veredus'a z equishopu!
Tak na temat bardziej to macie go w cyanie quilted star bodajże, dostałam na imieniny od znajomej i tak mi się podoba Burunio w tym niebieskim, że szału dostaję. 💃
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.