Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

Rudzik jak nie podobają mi się taranty, tak Twoja Bimka jest obłędna! 😍
wątek zamknięty
harja Stanowczo, co najważniejsze nie odczuwam przy nim takiego stresu jak przy siwym związanego nawet z małymi codziennymi czynnościami 😉
ikarina Avatar jest moim dziełem, konik w wektorach i wypełnienie figur kolorami odpowiadającymi umaszczeniu Połyska 😀 a jeździć w teren mamy z kim i jeździmy 🙂 tylko ten wypad był raczej na zdjęcia nastawiony i nie spodziewałam się takiego zachowania z jego strony, zawsze samotne spacery w ręku znosi dobrze- może to jeszcze po sylwestrowy uraz (mocno nam obok stajni strzelali)...  :/
wątek zamknięty
ikarina, e, na takie rzeczy jestem za cienka w uszach, w fotografii jeszcze raczkuję 🙂 Ale serdecznie dziękuję, to miłe :kwiatek:
No i zauważyłam, że "grubasy" stały się od niedawna dość... modne i popularne, jeśli mogę to tak ująć, więc wcale nie tak rzadko można je spotkać na kartach kalendarzy czy np.pocztówek, zatem nie byłaby to jakaś nowość 😉
dairoxroxi, to najważniejsze 🙂
wątek zamknięty
ikarina, świetnie Milli wygląda!
jestemzlasu, pięknie wyszła 🙂
dairoxroxi, oj, taka samowolka mogła się źle skończyć. Dobrze, że nic się nie wydarzyło.  🙂
Rudzik, wow, niezła zmiana maści!
harja,  ha ha, Kuba-Mikołaj robi furorę! Fantastyczne zdjęcie 😀
Julie, jakie kulki urocze! 😉
czeggra1, u Was widzę pracowicie 😀
lusia722, pięknie mu z taką rozpuszczoną grzywą. Uroczy jest!

My też składamy życzenia wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!


wątek zamknięty
A dziękuję w imieniu grubej, ikarina ma 12, a dlaczego pytasz?
harja zdjęcie Kuby jest obłędnie urocze 🙂
wątek zamknięty
Nie chce mi się każdego wymieniać, ale wszystkie konie fajne. Choć moimi faworytami są Birma i Połysk 😀 No i Kuba niezmiennie!

-12 było, ubrałam koniowi czapeczkę  😜
wątek zamknięty
Ahahahhahaa, szalowa  😜
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
02 stycznia 2016 21:27
W imieniu Bimki dziękuje, a mnie sie wydaje taka paskudna. Za to charakter ma cudowny. Mój typ urody to zimnior taki jak Kubus, albo rudas jak kon jestemzlasu.

Anai twój szarak tez chyba całkiem sie zmienił w ostatnim czasie. Zaglądam do rekreantow i bardzo lubię wasze zdjęcia.
wątek zamknięty
Więc poszłam na to wielkie pole z kantarem w ręku i wołam: Iris! Iris! I kurczę, w ogóle jej nie mogę znaleźć, nigdzie jej nie widzę. No to dalej chodzę już z dobre pół godziny i dalej wołam "Iris! Iris!" i kurde, nic. Tylko jakiś taki biały koń się za mną pałęta i mnie woła, nie wiem czemu tak bez powodu mnie lubi.

No co, wołałaś, to przyszła, i jeszcze uprzejmie pytała, czego potrzebujesz. 😁

budyń 😂
wątek zamknięty
jestemzlasu, :kwiatek:
anai, dziękuję! Szarak ci się rozrasta i jaśnieje, to już prawie nie ten sam koń, co na początku waszej drogi! Aż miło popatrzeć, może dane mi będzie was jeszcze na żywo na jakichś zawodach zobaczyć 🙂
budyń, wygrałaś internety tym zdjęciem 😂
Rudzik, na pewno nie jest paskudna! Jest piękna.
I może was zdziwię (bo tyle tu "ochów" i "achów" w Siwego stronę), ale z kolei moim typem urody zupełnie nie jest Suchoklates - no ładny jest, siwki uwielbiam, ale generalnie wolę zupełnie inny typ konia (zimnokrwistego, innego dla siebie nie uznaję, za długo w tym tkwię 😀). Za to jest przekochany i mądry, czym nadrabia wszystko, to mnie chyba do niego przyciągnęło 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, ja to zawsze podziwiam, jak ktoś tworzy coś swojego 😉

harja, no to zdjęcie z Mikołajem to śmiało byś mogła brać na pocztówkę. Tylko uważaj, aby nikt ci tego zdjęcia nie "ukradł" 😉

anai, dzięki! I tobie też życzę wszystkiego dobrego! Obyś nie miała takich przebojów, jak w zeszłym roku i żebyś jeszcze więcej startowała 🙂

jestemzlasu, czego ja mam 12? Reniferów?

budyń, genialny pomysł na zdjęcie 😀

Rudzik, jak o swoim koniu możesz mówić, że paskudny! 🤬

sumire, to sobie wyobraź teraz, co Iris musiała sobie o mnie myśleć - stoi za mną, mówi dzień dobry, a ja dalej idę i krzyczę 😁
wątek zamknięty
No właśnie... 🤣 "Halo, no przecież tutaj jestem, stoję za tobą! Ślepa jakaś czy co?... Hej, nie mam w stadzie żadnej imienniczki, nie krzycz już tak, nikt więcej nie przyjdzie!"
wątek zamknięty
Wszystkiego dobrego w nowym roku, dużo zdrowia dla was i waszych koni! 🙂

Nowych zdjęć nie mamy, ale takie małe zestatwienie, jak może się koń w ciągu 10 lat zmienić:
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
03 stycznia 2016 18:09
Cocosowo, właśnie o twojego Lasera mi chodziło. To jest piękny przykład metamorfozy.
wątek zamknięty
anai , co to macie za kantar? Świetny kolor i bardzo do tej maści pasuje!  😉
Cocosowo , niesamowite! W obu wersjach piękny  🙂
U nas mroźnie i śnieżnie. Aż trzeba było uwiecznić, dla potomnych hihi.
Ontario (a na te brudne łapy to chyba tylko fotoszop pomoże) :

wątek zamknięty
ontaria  eee nie są znowu takie brudne  😀
ja się przypominam ze swoimi kopytnymi, zdjęcia z sylwestra  🏇

wątek zamknięty
anai, Szarak chwytający za oko i elegancki jak zawsze 🙂. BTW piękne zdjęcia jak zwykle! U nas wraz z nowym rokiem zrobiło się rzeczywiście jakoś bardziej pracowicie 🙂. W tym roku postanowiłam więcej jeździć, trenować, częściej pojeździć na zawody i nabrać więcej obycia startowego, a nie tylko się kontuzjować na każdym kroku 😂.
W listopadzie byłam na chwilkę w Owczarni i odwiedziłam naszą kobyłkę "chorowitkę" Dusię, która jest opieką Iwonki. Miała dziewczyna doborowe sąsiedztwo - Twojego Dino 😀! Ależ ten Twój emeryt dobrze wygląda 😀!

ontaria, boskie foty 🙂!
budyń, bomba 😂!
cocosowo, niezła zmiana 😜
wątek zamknięty
anai Szarak świetny, widzę, że jaśnieje  😜

budyń zdjęcie ekstra  😀


Moje z dziś pozdrawiają .
wątek zamknięty
Cocosowo  😲 zmiana o 180, albo nawet 360 stopni!
Dzisiaj miałam bardzo ambitną misje pod tytułem 'chcę zdjęcie z moim koniem'  😅 koń też się ucieszył i wyszedł ze stajni na dwóch nogach, jedyne zdjęcie które się udało  👿
Pozdrawiamy!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Rudzik, zmienił się, zmężniał, wyjaśniał. Ale jest cały czas dziecinny (a raczej źrebięcy 😉)
monia, oj tak, jaśnieje!
czeggra1, dzięki! Dusia i Dino byli sąsiadami, chociaż na początku nie połapałam się, że to Twoja Dusia 😉 (A Siwy stoi trzy boksy dalej 😉) Dino wygląda faktycznie imponująco, niestety wiek daje się mu we znaki mocno 🙁 Powodzenia w realizacji planów!
Weerka, jedno, ale ładne 😀
patid1220, i znowu duże latające 😉 Uwielbiam te Twoje maluszki 😉
ontaria, wow, piękna pogoda!  (kantar to eskadron next generation z jakiejś starszej kolekcji, kolor Raspberry)
Cocosowo, o rany, nie miałam pojęcia że taranty ciemnieją.
harja, dzięki! Szary faktycznie się zmienia, tak na plus (chociaż wolałabym, żeby nie jaśniał, albo raczej żeby jakimś cudem nie brudził się tak okropnie w boksie 🙂 )
ikarina, dziękuję! (podjęliśmy rodzinnie pewne decyzje, które powinny wyprostować nasze sprawy 😉)

I Dino, senior pełną gębą:
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/67410_975765262484634_3350809790769295187_n.jpg?oh=70c7df300d04663ae7fbe9f3ed486324&oe=57498534[/img]

wątek zamknięty
anai , dzięki  :kwiatek: Ten kolor teraz będzie za mną chodził, cudowny!
patid1220 , jestem fanką twoich koni! 🙂
wątek zamknięty
ontaria, tu jest cob dostępny : http://cavalloshop.shopgate.com/item/35323330, a w koniku inne rozmiary  tylko drożej. Kończę  OT 😉
wątek zamknięty
Ze 3 miesiące nie zaglądałam na rv, czas nadrobić zaległości ......... 😵 😂

ikarina jakie pięknie malowane tyły!
lusia Księciunio taki pocieszny! 💘
Met mi w lipcu stukną 4 lata z Bloodie, a czuję się jakbym kupowała ją wczoraj. Niestety w marcu kończy już 16 lat. Szkoda, że czas nie płynie wolniej.
czeggra Vitmo pięknie wygląda po goleniu, złoty koń. 🙂
harja śledzę cały czas Twój fp fotograficzny, Kuba model pełną parą. Jak zawsze wygląda obłędnie.
Rudzik masz cudownie umaszczonego konia! U mnie w stajni też stoi tarant, ale nie robi takiego szału.
eterowa super wyglądacie!
dairoxroxi widać, że srokacz Cie uszczęśliwia. 🙂
anai Szarak prawie biały, wow! Dino senior wygląda rewelacyjnie!
Budyń mega czapa. 😜
cocosowo w życiu bym nie powiedziała, że to ten sam koń. 👀
ontaria piękne zdjęcia, u mnie śniegu ani grama🙁
monia jakie mają "derki śnieżne" 😍
Weerka warto było, wyglądacie nieziemsko!


Brak nowych zdjęć, a pogoda paskudna. Mroźno, wieje i ani grama śniegu. 🙁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 stycznia 2016 18:36
Anai Co tam u Dina? Jak mu emerytura służy?
Cocosowo super kameleon 😜
A my dostaliśmy zielone światło, jutro jak się uda zakładamy podkowy i zaczynamy rozruch 🏇
wątek zamknięty
harja, cudoo!
wątek zamknięty
lusia722 super wiadomość  🙂
ontaria dziękuje  :kwiatek:
anai ostatnio to ,, duże latające,, coś się za bardzo rozlatały  😁 ile Dino ma lat ?
wątek zamknięty
Sierra go ustrzeliła 🙂 Siwooczek 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
15 stycznia 2016 08:16
Kucykowo się zrobiło, no to dorzucę moje Maleństwa
wątek zamknięty
Pozdrawiamy z Suchoklatesem zimowo-śnieżnie, w końcu i u nas trochę śniegiem sypnęło 🙂
Brzuchol urósł, koń się rozleniwił - cóż, przymusowe wolne od siodła mu "służy" 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 stycznia 2016 17:44
Burza Uwielbiam 💘
Hajra Kubuś jak zawsze czarujący.
Pozdrawiamy rozruchowo 😀 Może w końcu się nauczę zawijać 😡.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.