Re-voltowy łańcuszek książkowy

Cariotka   płomienna pasja
16 lutego 2016 07:41
Co ciekawe Latentpony obiecalas 8 lutego ze wyślesz jutro książki priorytetowo 🙂 10 i 11 lutego pisałaś jeszcze posty na rv wiec mogłaś napisać ze jednak nie wysłałaś 9 lutego książki 😵
mam nadzieje ze ksiazka bedzie latwa w czytaniu, bo w tydzien przy 2 dzieci to bedzie nie lada wyczyn 🙂
czasami mam czas w tydzien strone przeczytac  😉
hmmm minely kolejne 2 dni i dalej nie mam 🙁
Cierp1enie może ja Ci wyślę, żebyś sobie coś przeczytała chociaż?  👀
Mam taką jedną książkę, którą bardzo lubię i ciekawa jestem co inni na to.  😁
Cariotka   płomienna pasja
19 lutego 2016 11:09
Ja wyjątkowo wysłałam książkę juz Scottie bo później nie będę miała jak 🙂
LatentPony, a może wypiszesz sie z zabawy i odeślesz książkę która wysłałam do Ciebie do Cierpienia?

Inaczej kazda ksiazka ktora będę odsylala, będzie trafiala w czarna dziurę.

Lubilam bardzo moja książkę, chciałabym żeby przeszła caly łańcuszek i do mnie wrocila.
Ja też wysłałam do LatentPony, bo jest w obu łańcuszkach...
oo chetnie!  Euphorycznie :*
bo dzis rowniez ksiazka nie przyszla 🙁

A wiem ze poczta pracuje super, IPN wyslal mi w srode ksiazki i w czwartek mialam.
To samo na allegro kupilam gre w czwartek i dzis mialam 🙂
Tak po za łańcuszkiem ci wyśle.
No bo co zrobić? Organizator się zgadza?
A jak przeczytasz to nie wiem, odeślesz komuś kto tez nie dostał?

Edit: możecie mnie tylko uświadomić ile kosztuje wysłanie książki priorytetem?
Nie mam pojęcia bo jeśli już coś wysyłałam to zazwyczaj paczką24.  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lutego 2016 19:17
Euphorycznie, wszystko zależy jak na poczcie policzą Ci gabaryt

Gabaryt A
do 350g 5,50zł
350g do 1000g 7,20zł

Gabaryt B
do 350g 8,20zł
350g do 1000g 11zł
Cierpiku, ja w weekend skończę juz książkę od JARY, miałam wysyłać do LatentPony ale w tej sytuacji nie wysle, proponuje ominąć ją w lancuszku - przeslalabym do Ciebie.

Pozostaje wtedy tylko problem odzyskania mojej książki do dalszej zabawy.

Wkurza mnie to. Nie da się przeprowadzić fajnej akcji bez takich kwiatków?
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
19 lutego 2016 21:38
Chyba już wykazałyśmy się wystarczającą cierpliwością... LatentPony przykro mi, ale muszę Cię skreślić z obu łańcuszków. Proszę, nie przerywaj nam zabawy i nadaj pilnie książki od tereski (do mnie) i sienki (do Cierp1enie).
LatentPony   Pretty Little Pony :)
19 lutego 2016 21:38
Ok, jeżeli chcecie mogę się wypisać z łańcuszka. W takim wypadku odeślę książki dalej i proszę również aby moje do mnie wróciły.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
19 lutego 2016 21:40
Nadałaś książki? Proszę o nr przesyłek. Jeżeli są "w drodze', to ok. Ale zrozum też nas - dwa razy obiecywałaś wysyłkę, nie odzywasz się... Wiem, że różnie w życiu bywa, ale gdybyś chociaż zachowała z nami regularny kontakt...
LatentPony   Pretty Little Pony :)
19 lutego 2016 21:41
Tak, książki są w drodze, powinny dotrzeć w piątek. Ale w porządku, w poniedziałek wyślę dalej książki które otrzymałam, proszę tylko aby moje też do mnie wróciły.

Edit: Wysyłałam priorytetem, nie dostałam numeru przesyłki.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
19 lutego 2016 21:49
Ech... cytując zaproponowane przeze mnie zasady zabawy:

[quote=aniapa]
Na przeczytanie ksiązki proponuję miesiąc czasu - wysyłka ksiązki do 15go każdego miesiąca. Wysyłka zawsze przesyłką priorytetową, posiadającą nr nadania
[/quote]

LatentPony ja wcale Cię nie chcę wykreślać... I mogę poczekać jeszcze do poniedziałku/wtorku - a Ty Cierp1enie?
Tylko proszę, bądź sama ze sobą szczera - czy te książki, które posiadasz, dasz radę nadać przed 5 marca? Czy nie będziesz więcej opóźniać łańcuszków?

Jeżeli opóźnienie zdarzy się po raz kolejny, serio już będę musiała Cię wykreślić...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lutego 2016 22:12
Ok, jeżeli chcecie mogę się wypisać z łańcuszka.


Dwa tygodnie poślizgu masz, nie dziw się, że mają ludzie pretensje.
Poza tym czy w kolejnych miesiącach nie będzie podobnej historii.
Cariotka   płomienna pasja
20 lutego 2016 10:57
Zawsze jak wysyła się poleconym jest nr przesyłki  😵
Ech... cytując zaproponowane przeze mnie zasady zabawy:

[quote=aniapa]
Na przeczytanie ksiązki proponuję miesiąc czasu - wysyłka ksiązki do 15go każdego miesiąca. Wysyłka zawsze przesyłką priorytetową, posiadającą nr nadania


LatentPony ja wcale Cię nie chcę wykreślać... I mogę poczekać jeszcze do poniedziałku/wtorku - a Ty Cierp1enie?
Tylko proszę, bądź sama ze sobą szczera - czy te książki, które posiadasz, dasz radę nadać przed 5 marca? Czy nie będziesz więcej opóźniać łańcuszków?

Jeżeli opóźnienie zdarzy się po raz kolejny, serio już będę musiała Cię wykreślić...
[/quote]


no dobra, to czekamy do jutra/wtorku....


LatenPony - jednak drugi termin coraz blizej, ja mam 2 dzieci, prace itd itd i tydzien czy poltora czasu na ksiazke to dla mnie malo...  ja mam takie dni, ze nawet nie spojrze na ksiazke, a UWIELBIAM czytac,
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 lutego 2016 11:46
LatentPony uff, książka dotarła  :kwiatek:. Teraz Twoja decyzja - chcesz brać udział w zabawie i będziesz się wywiązywać z kolejnych terminów, czy wycofujesz się i mamy odesłać Ci książki? Jeśli sytuacja powtórzy się drugi raz, będę musiała usunąć Cię z łańcuszka  🙁
oo to moja pewnie jutro dojdzie  🏇
LatentPony   Pretty Little Pony :)
22 lutego 2016 22:23
LatentPony uff, książka dotarła  :kwiatek:. Teraz Twoja decyzja - chcesz brać udział w zabawie i będziesz się wywiązywać z kolejnych terminów, czy wycofujesz się i mamy odesłać Ci książki? Jeśli sytuacja powtórzy się drugi raz, będę musiała usunąć Cię z łańcuszka  🙁


Jeżeli nikt nie zgłasza sprzeciwu, to chciałabym zostać.
Scottie   Cicha obserwatorka
24 lutego 2016 11:22
Chciałam tylko napisać, że właśnie odebrałam drugą książkę z łańcuszka (chociaż była na poczcie już w piątek) 🙂
a ja jeszcze pierwszej nie mam i dzis na pewno juz nie bede miala 🙁
Cariotka   płomienna pasja
25 lutego 2016 06:24
Tak jak wysłałam już Scottie bo wiedziałam że teraz będę bardzo zajęta i wiedziałam że przeczytała już pierwszą ☺
mam  🏇 dzis mam nadzieje ze uda mi sie troche poczytac
ja też już posłałam dalej 🙂
Cariotka   płomienna pasja
25 lutego 2016 16:15
Dzięki pestka dam znać jak dojdzie ☺ ze mną się nie musisz spieszyc
Mi jest tak łatwiej jak pozalatwiam sprawy pod koniec miesiąca, bo każdy początek miesiaca to u mnie w robocie sajgon, a teraz jeszcze przeprowadzka to bałam się że książka może się zgubić ;-)
Cariotka   płomienna pasja
25 lutego 2016 19:51
ja mam to samo 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się