Szukam-trenera.pl czyli o poszukiwaniu trenerów i portalu

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
16 lutego 2016 15:32
Witajcie,
z racji, że ogromnie szanuję społeczność re-volty, vel voltopirów za wyjątkową merytoryczność w forumowym świecie, chciałabym z jednej strony pochwalić się swoim nowym dziełem a z drugiej prosić Was o opinie:

Założyłam portal www.szukam-trenera.pl, ponieważ chyba wszyscy mamy ten sam problem (nie tylko jeźdźcy, ale i sportowcy) - strasznie ciężko jest znaleźć trenera.

Zachęcam obecnych tu trenerów i instruktorów do rejestracji, a wszystkich użytkowników do przejrzenia strony i przedstawienia mi swoich wrażeń.

Obecnie testujemy stronę, więc mogą wyskakiwać błędy, jednocześnie pracując nad czymś można nie pomyśleć o funkcjonalnościach, które by się przydały.

Jak oceniacie stronę? Czy widzicie jakieś błędy? Czy macie pomysł na udoskonalenia? Na wprowadzenie czegoś, co by Wam się spodobało, przydało?

Czy pomysł portalu jest dobry?

A może chcecie zaproponować trenera, z którym mogłabym się skontaktować aby założył konto?

Wszelka dyskusja mile widziana.

edit: mamy też fb https://www.facebook.com/szukamtrenera/
Pomysł IMO świetny! Naprawdę genialny.  😅

Edit* Mam pierwszy błąd. Nie można się zalogować przez fb
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
16 lutego 2016 15:59
dzięki za info! już daję do programisty!

edit: podrzucisz mi screen z dokładnym opisem czynności na aleksandra.duda@szukam-trenera.pl ? Programista twierdzi, że działa.
zarejestrowałam się :-)

w wyborze dyscypliny jeździectwo jest w kilku różnych miejscach a z konkurencji westernowych jest tylko jeździectwo-reining
a reszta?
PS
a czemu profil rozszerzony jest obowiązkowy?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 lutego 2016 21:41
Po kliknięciu na "Zaloguj przez FB" wyskakuje to:

Konfiguracja aplikacji nie zezwala na wykorzystanie podanego adresu URL.: Co najmniej jeden z podanych adresów URL jest niedozwolony przez ustawienia aplikacji. Adres musi pasować do adresu URL witryny lub strony kanwy albo domena musi być poddomeną jednej z domen aplikacji.

Nie działa też zaznaczanie odległości "w promieniu" w wyszukiwaniu zaawansowanym
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 lutego 2016 10:23
Magda Pawlowicz, w wyborze dyscypliny w profilu trenera wystarczy wpisać jeździectwo i wszystkie opcje jeździectwo wyskoczą pod ręką
w wyborze dyscypliny jeśli szuka się trenera - rzeczywiście, będzie co najwyżej alfabetycznie

dyscypliny są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę, dlatego jest to rozwiązane w ten sposób

jak wpiszesz jeździectwo w wyszukiwarkę bez dyscypliny - wyskoczą wszyscy instruktorzy i trenerzy którzy mają człon jeździectwo w określeniu swojej działalności

nie wiedziałam jak skategoryzować western, bo nie znam się na tej dyscyplinie i nie wiem jak można ją ogólnie nazwać... i nie wiem czy ma sens rozbijanie westernu na poddyscypliny; jeśli uważacie, że tak, to będę wdzięczna za wypisanie jak to powinno wyglądać

ElaPe, logowanie przez fb powinno już działać, ale tylko dla użytkowników, nie dla trenerów - mamy dwie ścieżki zakładania konta.

w promieniu działa, ale po odczycie adresu IP, czyli znajduję trenerów w promieniu np. 35km od tego gdzie znajduje się Twój komputer 🙂
Hej,nie wiem czy w tym wątku powinnam pisać ale pozwole sobie zadać to pytaniu tu 😉
Czy trenował ktoś z Markiem Wajda ?Jakie są wasze opinie?Mam dwa młode konie i zależy mi aby były dobrze prowadzone🙂
aleqsandra, teraz to się cała strona wykrzaczyła. Mi się w ogóle nie otwiera.
w tej chwili mi dziala

w wyszukiwarce nie podaje żadnych wynikow kiedy wpisze sie "jazda konna"; moim zdaniem powinno to od razu przekierowywac do jeździectwa, bo ktoś się moze łatwo zrazic na zasadzie "nie znalazłam/em, trudno, nie ma"

pomysł super  😅
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 lutego 2016 13:57
Nadal nie działa "zaloguj przez FB" - wykrzacza się (tak, jestem użytkownikiem)

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 lutego 2016 14:03
nagana, a na jakiej przeglądarce i urządzeniu? możesz podesłać mi screen?

Kaprioleczka, pracujemy nad tym 🙂

ElaPe, możesz zrobić screen? albo podać dane konta lub IP? to postaramy się prześledzić problem...


edit: wykrzaczenie trzeba usunąć w następujący sposób:
1. ponownie otworzyć przeglądarkę
LUB
1. wyczyścić cookies i aktywne zalogowania
myślę że western można do jednego wora :-)
jesli chcesz dzielić to
1 reining
2 konkurencje techniczne bez reiningu
3 konkurencje szybkościowe

jeszcze jest Extreme Trail (prowadzony przez PLWiR ale dla każdego zawodnika, nie typowo western)

i spoza western to jeszcze TREC, bo rajdy chyba tam są?

PS i w sumie ja samej siebie nie mam za bardzo jak dodać bo jeśli chcę dodać jako trener west to mam do dyzpozycji wyłącznie reining, którym się nie zajmuję
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 lutego 2016 18:19
Magda Pawlowicz, ok, rozumiem, to dodaję kategorię western 🙂
możesz spokojnie jutro dodawać dyscyplinę do konta 🙂


edit:
Drodzy, FAQ niedługo powstanie, niemniej zaznaczam, że strona jest do promowania osób z uprawnieniami. Jeżeli ktoś jest instruktorem bez papieru to niestety zachęcam aby go zrobił 🙂 .

Za dużo się napatrzyłam samozwańczych historii, a też poza jeździectwem się po prostu nie znam, więc nie chcę żeby strona była śmietnikiem nieidentyfikowalnych osób.
aleqsandra No śmiechłam teraz, polskie prawo nie wymaga papierów, ale wasza strona tak? Skoro istnieje możliwość wyrażania opinii dobrzy i źli instruktorzy/trenerzy zweryfikują się sami.
Aleqsandra - Uprawnienia weryfikuje Ustawa Deregulacyjna nie twoja strona i to też dotyczy tylko sportu . Rekreacji w ogóle nie reguluje prawo  zachęcam do lektury tematów z tym związanych   😉 
Np.

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,71.0.html

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,97546.0.html

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,92950.0.html

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,15720.0.html

I wiele innych

Jak się profesjonalnie bierze za jakieś zagadnienie to powinno się najpierw zapoznać z tematem i zdobyć wiedzę . 😉
A mi to się ten portal nie podoba. Pani w jakiś dziwny sposób ocenia, weryfikuje czy ktoś się nadaje czy nie. Selekcjonuję swoja miarka lepszych i gorszych. Tworząc jakąś bazę nie mając pojecia jak dana osoba pracuje. To jest chyba baza dla osób jeżdżących na wyższym poziomie bo ja jeździec rekreacyjny tam szkoleniowca nie znajdę.

Fajny pomysł tylko chyba nie w ten sposób.
elena111, z drugiej strony... Już ktoś coś takiego próbował, i może się nawet udało, ale nie w jeździectwie. Bo właśnie mógł się wpisywać kto chciał. Co, po pierwszych kilkunastu wpisach, sprawiło, że nikt poważny nie chciał być w takim towarzystwie, w towarzystwie zupełnych "no name".
ale w tej chwili jedyne realnie funkcjonujące uprawnienia to uprawnienia PZJ a po co dublować bazę PZJ ona juz jest przecież
no fakt że nie koniecznie działa jak trzeba
Ja bym nie przesadzała, bo aleqsandra sama nie selekcjonuje wpisów. Ja jestem instruktorem rekreacyjnym i chętnie się wpiszę, ale na razie nie wiem czy mogę, bo nie mam papierów  😂

Nie dziwię się aleqsandrze, że chce by jej pomysł rozwinął się i pozostał na dobrym poziomie. Jednak teraz papier wcale nie oznacza kompetencji, a brak papieru niekompetencji - takie czasy 🙂
Magda Pawłowicz - A jakież to Uprawnienia Nadaje PZJ , bo czegoś tu nie wiem ???  😲
własne, PZJtowskie przecież
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 lutego 2016 21:38
Niemniej zaznaczam, że strona jest do promowania osób z uprawnieniami. Jeżeli ktoś jest instruktorem bez papieru to niestety zachęcam aby go zrobił

Prześwietnie wręcz 😲 😂

Ciekawe jak to będziecie sprawdzać czy i jakie dany ktoś ma papiery
halo Wszystko rozumiem chodzi o jakoś. Ale powinno być to jakoś inaczej weryfikowane. Przecież IRR nie są w bazie PZJ.

własne, PZJtowskie przecież


UPRAWNIENIA  😲 ???? Nie przypuszczam  😁
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 lutego 2016 22:06
Atea, Nie zabraniam instruktorom wykonywania ich zawodu, tylko stawiam na to, że na stronie będą tylko osoby z uprawnieniami, właśnie dlatego.
Zgadzam się, że nie zawsze papier = umiejętności i odwrotnie, ale zdecydowanie popieram ideę certyfikacji i jeżeli ktoś ma odpowiednie umiejętności to zrobienie chociażby IRR to przecież żaden problem. Instruktor bez uprawnień to instruktor bez OC i z większym prawdopodobieństwem wyrządzenia podopiecznym krzywdy niż pożytku.
Magda Pawlowicz, baza pzj nie obejmuje innych sportów a nie wszyscy wiedzą, że mogą poprzez nią szukać i tak - nie jest idealna.
Smok10, Wbrew pozorom znam temat dość dobrze i przyjęłam takie a nie inne założenia - rynek zweryfikuje czy dobre czy złe.
elena111, Nie oceniam swoją miarką, tylko w każdym sporcie przyjmuję, że osoba rejestrująca się powinna mieć uprawnienia, które mówi, że ma. A każdy ma prawo do własnej opinii, więc szanuję też Twoją.
ElaPe, prośbą o podanie numeru/tytułu uprawnień i instytucję wydającą ten papier lub przesłanie skanu i potem kontakt z daną instytucją czy może potwierdzić te dane.
Magda Pawlowicz, zlituj się, nie ma żadnych UPRAWNIEŃ! Żadnych! NIE MA! I nie będzie.
Mogą być rekomendacje(!) PZJ.
aleqsandra, patrz powyżej!
elena111, to niech sobie IRR sami wymyślą sposób weryfikacji/certyfikacji/rekomendacji. Założyć dużą NGO - i jechane.
Nie masz pojęcia o czym piszesz . Uprawnienia to może masz na prowadzenie samochodu. To się nazywa prawo jazdy . I wychodzi na to że wbrew pozorom , nie nasz bladego pojęcia o czym pisze. Nie ma żadnych UPRAWNIEŃ instruktora Rekreacji bo w ogóle nie ma takiego zawodu a kwestie Instruktora czy Trenera Sportu reguluje Ustawa Deregulacyjna a.rekomendacji PZJ nie ma bo są w opracowaniu.   😉 Niedługo wszystkie będą weryfikowane .

[[a]]http://pzj.pl/sites/default/files/plikoteka/WNIOSKI%20Systemy%20szkoleniowe%20PZJ-%20propozycje%20i%20drogi%20rozwoju.pdf[[a]]

Termin zakończenia prac nad systemami szkoleniowycmi PZJ przewiduje się na termin 15 czerwca 2016r.

przygotował: radca prawny Łukasz Walter, moderator
W przypadku stanów dokumentów pamiętaj ze będziesz podlegać pod ustawę o danych osobowych i musisz te dane w obwiedni sposob przechowywać i uzyskać od uzytkownikow odpowiednie zgody na przetwarzanie tych danych i administrowanie nimi...
Pewna nie jestem, ale poszukaj info na temat żebyś sobie kłopotów nie zarobiła.
aleqsandra, większość znanych trenerów ujeżdżeniowych (czyt. kadra narodowa) nie ma żadnych uprawnień PZJ, i nikt ich nie będzie robił, bo po co? Skoro klientów na pęczki...
Widzę już pierwsze sławne nazwiska...gratulacje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się