Pożar stajni w Karolewku

Pomoc w transporcie rzeczy z Warszawskiej Cavaliady do Karolewka zadeklarowała Kasia Kokowska - także kontaktujcie się z nią!
A z tymi konsultacjami to super pomysł🙂
Dava   kiss kiss bang bang
19 lutego 2016 02:03
Super dziewczyny, zabieram w takim razie rzeczy na Cavaliade  :kwiatek:
ziejuszek   Nic na siłę!
19 lutego 2016 06:21
karolkamadry czy mogłabyś mi podać jakieś namiary na Kasię na priv? będę w piątek na CAV i chciałabym się z Kasią jakoś znaleźć, a osobiście się nie znamy ;]
ziejuszek, z tego, co jest napisane na poprzedniej stronie akcję zbiórki na Cavaliadzie koordynuje pracująca tam Karla🙂, , a Kasia to forumowa crazy,. Obie dziewczyny możesz łapać przez PW na forum 🙂
Jakby ktoś chciał pomóc nie tylko zbiórkami, a datkami - dane w linku. Sama ze swojej strony postaram się ogarnąć jakieś derki i inne najpotrzebniejsze rzeczy.

https://zabookuj.eu/pl/strona-glowna/pozar-w-stajni-w-karolewku.html
Przydałby się mod do uporządkowania wątku i przeklejenia na początek... 🙁

Szybki research
Dane do wpłat:
Bezpośrednio
Danuta Tarnowska-Juneborg , Miłobądz 1, 78-421 Drzonowo
31 1020 2791 0000 7002 0188 5524
Tytułem: Pomoc po pożarze

Pośrednio - pomoc celowa
[size=14pt]Zachodniopomorski Związek Jeździecki:
88 2030 0045 1110 0000 0397 4260
Tytułem: Pomoc Stajnia Karolewko


Aktualne PILNE potrzeby:
Siano, słoma, pasze, sprzęt : szczególnie derki dla ocalałych koni, kantary, itp., oraz preparaty do leczenia oparzeń.
Adres jak w danych do przelewów bezpośrednich

Cavaliada zbiórkę koordynuje Karla🙂 (TAK?) , rzeczy przekazane do soboty do południa - crazy wiezie bezpośrednio do Karolewka.
Jednak jeśli ktoś z Was ma jakąś zalegającą derkę, kantar to ślijcie od razu. Konie są na zewnątrz nie przyzwyczajone do tego, są w szoku, jest zimno...  😕 Siano / słoma - tu apel do okolicznych stajni / gospodarstw - jeśli możecie - pomóżcie...


[s]EDIT: nr konta do wpłat bezpośrednich u mnie nie działa. Postaram się to jak najszybciej zweryfikować[/s] ZWERYFIKOWANY
Tak- ogarne zbiorke na cavaliadzie, jesli ktos woli podrzucic na Ursynow to tez no problem
Wrocław niech się zgłasza do Dizi
Do akcji włączył się też KONIK

Na hasło "karolewko" sklep udziela 20% rabatu na wszystkie produkty.

Są tylko 2 warunki do skorzystania z rabatu:
1. obowiązkowa przedpłata (z wiadomych względów sklep nie będzie wysyłać paczek pobraniowych)
2. adresem do wysyłki musi być adres stajni w Karolewku, czyli:
Stadnina Koni Karolewko
Danuta Tarnowska-Juneborg
Miłobądz 1
78-421 Drzonowo
(zamówienia z wykorzystaniem kodu, które będą zaadresowane inaczej będą anulowane!)

Kod jest już aktywny. Akcja kończy się 29 lutego.

Sklep dziś wysyła również paczkę od siebie.
Gdyby ktoś z Bydgoszczy chciał coś dorzucić!
"UWAGA UWAGA kuj-pom koniarze i ludzie otwartych serc robimy pilną zbiórkę dla stadniny w Karolewku
gdzie jak wiecie wczoraj spaliło się kilka koni owiec ale wiele z tych zwierzaków które przeżyły potrzebują pomocy
zbieramy dzisiaj do 16 póżniej samochód z pomocą już jedzie do Karolewka przywoźcie co możecie do Myślęcinka
koce derki kantary środki opatrunkowe wszystko co pomoże przy poparzeniach liczę na was udostępniajcie"

Tutaj oryginalne info
LUBLIN  - będę jechała do Warszawy w czwartek i niedzielę samochodem. W związku z tym jeśli ktoś mialby coś, co chciałby żeby trafiło do Kasi Kokowskiej, to będę miała możliwość to podrzucić na Cavaliadę.
Wielkopolska - organizuję transport sprzętu, pasz, suplementów, wszystkiego. Startujemy w niedzielę z Poznania, jeśli ktoś chciałby coś przekazać, to piszcie proszę
Nie wiecie czy jakieś sprzęty w stylu strzemiona, puśliska, czaprak też się przydadzą ? Mam kilka takich sprzętów których nie używam, a nie chciałam wyrzucać.  👀
Kaprioleczka, jeśli tak Ci będzie wygodniej, to mogę od Ciebie odebrać przy okazji ewentualną paczkę i podrzucić na Torwar. I tak będę zgarniać paczki ze stajni i od znajomych.
Kaprioleczka, jeśli tak Ci będzie wygodniej, to mogę od Ciebie odebrać przy okazji ewentualną paczkę i podrzucić na Torwar. I tak będę zgarniać paczki ze stajni i od znajomych.
pewnie  😉 wtedy to już w ogóle będzie łatwo  :kwiatek:
W środę przed Cavaliadą paczkę można będzie jeszcze podrzucić mojemu lubemu do kliniki na Lazurowej na warszawskim Bemowie lub w kolejne dni do Schronu na Paluchu (autko z dużym bagażnikiem czeka🙂 ).
Sumire super, że możesz od Kaprioleczki odebrać, bo ja jestem uziemiona na Cavaliadzie od rana do nocy ( w sumie w nocy też 🙂😉
Nie ma sprawy. 🙂
_Gaga, wiesz może, czy ocalały jakieś kucyki? Czy tylko duże konie? Zbieram do kupy derki i kantary właśnie i nie wiem, czy te malutkie też słać 🙁
na fb jest info o koniach 120cm w kłębie
Czy opatrunki też się przydadzą? Mam tego trochę na zbyciu i mogłabym posłać
Na fb, powstało następne konto do zbiórki.

Wklejam treść :
Nr konta do przelewu na leki koni z wczorajszego pożaru w Stadninie Koni KAROLEWKO !! 2 klaczki są w bardzo złym stanie i walczą o życie. Reszta koni potrzebuje kroplówek.. Prosimy o przelewy !! Gabinet weterynaryjny Karat Julia Wojciechowska Ul.Wolnosci 7/1a. 64-130 Rydzyna 70 1090 1274 0000 0001 0977 8114
opatrunki jak najbardziej tak, witaminy, suplementy- wszystko co powoli koniom wrócić do zdrowia. Monia dzięki za kolejny link!
ja niestety sama się jeszcze wypłacam z leczenia Kaprioli, więc nie bardzo mogę się poza transportowaniem gratów przydać, ale w poniedziałek policzę opatrunki, powinny nam zostać bardzo drogie i BARDZO skuteczne plastry przeciwodleżynowe, które pięknie goją też rany oparzeniowe. Niestety dużo ich nie będzie, ale to zawsze jakiś start. zobaczę czy mi jeszcze zostały jakieś kantary.
Ok w takim razie ode mnie pójdą opatrunki, kupiłam też octenisept duży i coś na gojenie ran
Karla🙂, dzięki!
Boże jaki bidus na tych zdjęciach 🙁
Uwaga KRAKÓW!
Jezeli ktos chce dorzucić cokolwiek do Laskonikowej paczki to będzie taka możliwość jutro w okolicach politechniki i os. II-go Pulku, szczegóły na pw.
W niedzielę nasz człowiek będzie tez w KROŚNIE  😉
Powiedzcie czy przyda się płynny probiotyk? Mam 3/4 butelki litrowej, kupiłam dla psa, a nie potrzebuje już. Nie jest przeterminowany. Wysłać tez?
Myślę, że tak- to ładnie goi rany, grudę itp. a jak im teraz konie wpadną w immunosupresję to o takie problemy zdrowotne nietrudno🙁
Poznaniacy! Kto się nie załapie na  transport Moniki ( Monika zabierze rano w niedzielę też rzeczy ze zbiórki ze sklepu) może również przywozić rzeczy do siedziby sklepu, a my po uzbieraniu towaru będziemy wysyłać kolejne paczki.
Osobiście zbieram  na kolejny worek wysłodków, na razie czwarty 🙂 Zapraszam na priv !
Z mojej okolicy poszedł już jeden transport ze sprzętem, sianem itp. Jutro jedziemy jeszcze raz. Najlepsze, że chętnych do pomocy nie brakuje i jest ich coraz więcej! 🙂

https://www.facebook.com/piotr.tlok/posts/521108351384284
czy w ŁÓDZKIM ktoś działa ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się