WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
17 października 2016 12:36
nowe informacje klik
Ciekawe kiedy okaże się , że biegły nie jest dostatecznie kompetentny, a na dodatek zawyżył swoje honorarium...
Czy jest jeszcze na świecie równie głupi naród jak Polacy? zwyczajnie się wstydzę....

Są Polacy, którzy mają w herbie orła w koronie i jest "Lepszy Sort" herbu kaczka w koronie. Tego drugiego owszem, należy się wstydzić.

Ciekawe kiedy okaże się , że biegły nie jest dostatecznie kompetentny, a na dodatek zawyżył swoje honorarium...

Biegły pewnie jest z "gorszego sortu" 😉
A zresztą co ma za znaczenie opinia biegłego, skoro i tak jeden z przydupasów prezesa może anulować każdy wyrok ?...
Dzisiaj podali w wiadomosciach RMF że po zbadaniu padłych klaczy ( w tym Pianissimy) wyniki  udowodniły, że to nie ludzie byłi winni ich śmierci, tylko naturalne czynniki.
dea   primum non nocere
18 października 2016 19:13
A jak tam sprawa źrebaka senatora? coś miało być 17. października. Odwołane czy dostał płaszcz z norek?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
18 października 2016 22:13
Kolejne zmiany dopadły Racot :/
Co w Racocie?? Tam przecież stajenny został prezesem i co? Już nie odpowiada?  🤔wirek:
dea, podobno senatorek zrezygnował z odszkodowania
Na 100% to nie wiadomo  czy  zrezygnował, może  dostał po  cichu, a  może  nowy prezes  sie  zgodził.  Jakoś  publicznie w TV  nie  podano że klacze  nie  zostały  otrute. Przeprosin  za  pomówienia  też nie  ma. A  pan minister  powinien jednak przeprosić.  No  i  sprawa  Amry dlaczego  ja przewożono. Owszem  sprawa  kolki to przypadek,  ale  w  sprawie  Amry  to  chyba  nie, kto przewozi  wysoko żrebną klacz  i  klacz zaraz po porodzie?  Kto jest  za to  odpowiedzialny?
w dodatku nie zawiadomili o swoich planach właścicieli Amry i tego im nie odpuszczą. Skazali tą klacz na śmierć ;((
Zastanawiającym jest fakt jesiennej aukcji koni arabskich w Janowie, póki co Michałów, nie zgłosił żadnych koni, ciekawe dlaczego. Czyżby Prezes "Grzesznik" miał inne plany sprzedaży koni poza okiem kamer ? Przecież kasa dla dojnej zmiany się przyda !!!
A tak na marginesie - ktoś coś wie na temat og. Partenon 1999- tyle lat w rezerwie przestał ? miał jakiś przychówek? bo chyba nigdy nie był oferowany przez stadninę?  👀 patrząc na sytuacje Ibrahima to sprzedać jednego z ostatnich synów Eukaliptusa w dodatku niewypróbowanego  to jednak trochę szkoda. Choć pewnie po tylu latach gdzieś w stajni na pewno nie jest modny i pożądany  🙁. 
Termin aukcji 11 listopada . Czy pozostałych pracownikow (poza prezesem) w tym dniu nie obowiązuje zakaz handlu ? Dotyczy to Pani od kasy (wadium ) i osób zaangazowanych w podpisanie i fanalizację umów sprzedaży ? W ogóle termin "niewekendowy" wygląda dziwnie i być może dla potencjalnych kupców z zagranicy również Polski może obniżyć już wątpliwa frekwencje, z uwagi tez na ubogą wciąż listę koni i jej późne ogloszenie ( w zeszłym roku 84 konie i pierwsza lista już pojawiła się w na koniec sierpnia..,) oraz w zasadzie brak jakiejkolwiek promocji wydarzenia. Czy pojawia się na niej konie prywatnej własności,  biorąc pod uwagę fakt wzrost opłaty uczestnictwa z 200 zł na 500 zł (za boks ze słomą)oraz prowizji od sprzedanego konia z 500 zł na prawie 10% prowizji oraz załamanie na rynku polskich koni arabskie może spowodować niską frekwencję także wśród wystawców prywatnych .  W ogóle biorąc pod uwagę że w tym roku stadnina jest organizatorem A wcześniej była firma Polturf dziwi mnie ta "podwyżka "stadniny, która zapewnie odbije się na frekwencji koni użytkowych z tej niższej półki cenowej . Jeśli nie będzie dużo koni na liście nie będzie też wielu kupców.  A miało być tak pięknie i tanio.
A może o ofercie informowano potencjalnych klientów dużo wcześniej? Kto ma kupić kupi -  w odpowiedniej cenie, aukcja odfajkowana więc przeciwnicy nie będą się mieli o co rzucać. Wszystko gra i buczy....
http://www.stadninamichalow.pl/przetargi-i-ogloszenia/445-przetargi-na-sprzedaz-koni

W Michałowie też szykuje się wyprzedaż, ciekawe jakie konie wystawi Pan Prezes i kto je kupi? Nie wierze w przypadki i podobnie jak w SK Prudnik http://radio.opole.pl/100,174882,nowy-prezes-stadniny-w-prudniku-sprzedaje-konie- kupi je znajomy królika. Ptaszki śpiewają, że Michałów ma wystawić bardzo dobre konie aby ograniczyć ich ilość a w ich miejsce dokupić bydła w końcu dojna zmiana w natarciu !!! Oby tylko to nie była prawda.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-02-27/protest-hodowcow-koni-bronimy-200-lat-historii-hodowli/

Ciekawa wypowiedź Pani Sztuki - zwłaszcza ostatni fragment o mniej rozsądnej sprzedaży czyżby była wróżką ? A teraz uwaga wkrótce 3 przetargi na sprzedaż koni w Michałowie, gdzie od kilku dni pracuje Pani Sztuka !!!!
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 listopada 2016 07:57
Te konie z Prudnika o których była mowa w Radio Opole były sprzedane za takie kwoty na jakie były wycenione. W każdej stadninie zawsze trafi się bardzo tani koń na sprzedaż. Pozostałe konie mają zdecydowanie wyższe ceny.

Poza tym ogłoszony został konkurs na Prezesa SK Prudnik na stronie stadniny i ANR.
Pewnie taki sam konkurs jak na prezesów stadnin arabskich. Wygra ten, co ma wygrać
Ale niespodzianka  😜  😜  😜 http://www.empik.com/marek-trela-moje-konie-moje-zycie-baglaj-ewa,p1128962010,ksiazka-p

A co się dziwisz ? 🙂 Skoro takie postaci jak "były mąż Rozenek" czy "Narzeczona kolegi Piszczka" mogą mieć swoje 5 minut (to z dzisiejszego "szmatławca"😉, to czemu nie pan Trela ?
Kupujcie, kupujcie, bo kto wie, czy za chwilę książka nie znajdzie się  na specjalnie utworzonym przez rząd Indeksie Ksiąg Zakazanych IV Rzeczypospolitej 😉
Ja się nie dziwię tylko bardzo cieszę!!  😅  😅
Bardzo się cieszę, duży krok w tradycji chodowli koni arabskich w Polsce.
Mnie tylko autorka książki niepokoi. Czytałam "Broszkę" tej autorki i nie jest to dzieło które poleciłabym innym...
Podobno zwolnili Panią Urszulę Białobok
co takiego? oO skąd to info?
RMF24 podało
Czyli, niestety, prawda... Zniszczą wszystko, nie oglądając się na nic.
Ręce opadają...  😵  😵  😵 To zwyczajna podłość, zemsta i chamstwo. Na miejsce Pani Urszuli, której dorobek wszyscy znamy przychodzi p. Sztuka o której nawet szkoda pisać. To najbardziej podła i knująca osoba zaraz po p. Luft.
Pomijając efekty jakie osiągała hodowla krów w Michałowie to P. Urszula darzyła hodowlę jerseyek szczególnym uczuciem. Odebranie Jej tego przed emeryturą nie można nawet nazwać. Więcej nie napiszę bo musiałabym użyć słów, których na forum używać nie wolno.  👿  👿  👿  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się