WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Wybory wyborami , tylko te konsekwencje tych wyborów  😵
[quote author=dominoxs link=topic=99140.msg2516760#msg2516760 date=1458636058]
Niektórych ludzi , którzy głosują palcem , a nie mózgiem , też nic nie usprawiedliwa.


A myślałam, że brak szacunku do wyborów innych ludzi to cecha zwolenników pisu  🤣
[/quote]

Naprawdę tak myslałaś ??? I mimo to,  zagłosowałaś na ludzi nie mających szacunku do wyborów innych  ludzi ?
dominox, a czego się spodziewałaś po osobie, która w Twoim mniemaniu nie używa mózgu?

Daruj, ale to nie jest mój poziom komunikacji.
Wręcz przeciwnie , uważam , że Ty jak najbardziej  używasz mózgu , piszesz ciekawe posty , wyróżniasz się erudycją , dowcipem . Natomiast  w dalszym ciągu nie rozumiem , czemu tak wielu ludzi , którzy otrzymali dar od Boga w postaci intelektu i dobrego charakteru , nie użyło tych przymiotów do zlustrowania swoich kandydatów na posłów i senatorów.  I czy to się powtórzy  kiedyś , kiedy będziemy być może mieli jeszcze jakieś demokratyczne wybory - żeby ktoś mógł posprzątać tę stajnię Augiasza.
Wręcz przeciwnie , uważam , że Ty jak najbardziej  używasz mózgu , piszesz ciekawe posty , wyróżniasz się erudycją , dowcipem . Natomiast  w dalszym ciągu nie rozumiem , czemu tak wielu ludzi , którzy otrzymali dar od Boga w postaci intelektu i dobrego charakteru , nie użyło tych przymiotów do zlustrowania swoich kandydatów na posłów i senatorów.  I czy to się powtórzy  kiedyś , kiedy będziemy być może mieli jeszcze jakieś demokratyczne wybory - żeby ktoś mógł posprzątać tę stajnię Augiasza.


dominoxs... no widzisz, to jest prawdziwy paradoks. Głosowałam w swoim okręgu na człowieka, którego znam z działań społecznych i logistycznych. Znam, cenię, uważam go za świetnego fachowca i bardzo prężnego lidera. Pech, był z pisu. Kontrkandydaci nie budzili we mnie absolutnie zaufania. Drżała mi ręka przy głosowaniu, bo mam przyjaciół gejów, popieram wolny wybór każdego człowieka, mam mocno liberalne poglądy... Teraz słucham o Janowie i walę głową w ścianę... Bo Janów mnie dobił. Ale i poprzedni rząd absolutnie, ale to absolutnie nie był dla mnie. Nie daruję im OFE, ciechu i setek innych afer. W ogóle najchętniej nie głosowałabym wcale, a na temat wyborów mam do powiedzenia dokładnie to, co Giza (którego jestem wielką fanką). Polecam. Naprawdę.
Jujkasek , ale przecież szefem i Bogiem twojego kandydata jest ... naczelny Nienawidzer, a jak on działa i mysli , to pamiętasz , nie masz przecież dwudziestu lat . Dwa plus dwa i masz cztery .
Jujkasek , ale przecież szefem i Bogiem twojego kandydata jest ... naczelny Nienawidzer, a jak on działa i mysli , to pamiętasz , nie masz przecież dwudziestu lat . Dwa plus dwa i masz cztery .


dominoxs, pamiętam również ostatnich 8 lat, które - delikatnie mówiąc - dalekie były od ideału... a gościa znam z poczynań. I też nie chciałabym dostawac po głowie za mojego szefa 😉
Jakoś do stadnin to złe PO się nie dobrało ? A dlaczego , skoro takie "niedobre" , że aż  trzeba je było "zamienić na kijek" ?
Jakoś do stadnin to złe PO się nie dobrało ? A dlaczego , skoro takie "niedobre" , że aż  trzeba je było "zamienić na kijek" ?


dominoxs, ale ja Cię proszę... nie podpalaj pode mną stosu, bo mnie też szlag trafia równo, jak tylko pomyślę o Janowie... PO było niedobre. To w ogóle nie ulega kwestii. Co nie zmienia faktu, że na to, co teraz się dzieje spuszczam zasłonę milczenia...
Jakoś do stadnin to złe PO się nie dobrało ?

Dobierało się , głównie PSL, prawie do każdej, a do niektórych tak, że albo się posypały (Bogusławice Ochaby, Kozienice) albo ledwo zipią - Walewice. Tylko, że  to było po jakichś kątach i mało kto widział.
Ekhm...  no akurat  PSLu fanką wielką to ja nie jestem , niemniej jednak była to ( czy dobrze piszę , używając czasu przeszłego ? ) partia rolnicza. W pewnym sensie - na miejscu w gospodarstwach hodowlanych , z założenia , czyż nie ?  Jako partia współrządząca , niestety,  klątwa kazdej koalicji  😤 podobnie jak cały nasz przeklęty polski lobbing , który każdą reformę  wysadzi w powietrze .
I jak piszesz , skala inna . O, Walewice. No  to popatrzmy , kto tam teraz zasiadł  👀 http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/761235,znachor-i-panienki-w-samorzadowym-hostelu,id,t.html ?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 marca 2016 13:16
Prawdziwy, a nie tylko wirtualny czy papierowy, protest przeciwko zwolnieniu dyrektorów Treli i Białoboka oraz p. Stojanowskiej wyrazić można tylko poprzez nieprzyjeżdżanie na aukcję i niekupowanie koni arabskich z tych stadnin. List Johanny Ullström.

Arabian Horse World magazine
17 marca o 15:52 ·

The situation in Poland has created confusion and outcry in our industry. Johanna Ullström recently posted this on her personal Facebook page, with her permission we repost it here:

From Johanna Ullström

I wonder how many of you who will have guts enough to stand against the situation with the State Studs right now, and how many of you secretly hope to get some advantage at the Polish auction this year -- if there will be one.

Would you go to buy a great horse at the auction this year because you see your chance? While at the same time whine about the situation, and about the people trying to take advantage of it? I wonder how many of you out there are hypocritical, or how many of you that will stand your ground in your support of reinstating the three Directors.

They dedicated their lives to the Arabian horse and the State Studs without calculation or personal gain. Would your personal gain be more important than the support of this unique and irreplaceable national treasure?

In my opinion, I think we should show more courage, support and dedication towards the Polish Arabian horse than just a signature on a letter, by instead simply refuse to judge, buy horses or even attend events connected to the State Studs under this new and less else than solid management.

But when it goes that far, I fear that suddenly many supporters of Stojanowska, Trela and Białobok will become quiet. To me, this too is a hidden agenda.

Think about it.

A mnie dziś zagotowało.
Prowadziłam dyskusję na temat zwolnionych prezesów. I co usłyszałam?

Właścicielką firmy Polturf, która zgarniała cały zysk z DA, była córka pana dyrektora ( nie wiem którego).
Osoba, z którą dyrektor  podpisywał umowę o wynajem lokalu mieszkalnego, była księgowa- jego żona.
Stadniny nie miały żadnego zysku z koni.

I kilka innych podobnych bzdur. Pierwszy raz w życiu poczułam ciśnienie i to, że jestem czerwona na twarzy.


edit- a w Janowie to było takie dziadostwo, że płotek, jak się nogą kopnęło to się wywracał  👀
Powiedzcie mi, na tej szybkiej konferencji w Janowie, po padnięciu (uśpieniu)klaczy Preria, mówiono, że hodowlą nadal zajmuje się główny hodowca (czy coś takiego), który od tej pory się tym zajmował. Na pewno nie chodziło o nikogo z obecnych. Czy to prawda?
główny specjalista do spraw hodowli koni, prawda
Poraża mnie jak tutaj na forum krokodyle łzy ronią osoby ktore głosowaly na PIS  🤔mnie też nie odpowiadała poprzednia partia i to co czyniła ale ..prze sekundę mi przez myśl nie przeszło by glosować na pis ! Pamięć na szczęście mam dobrą i świetnie zapamiętałam poprzednie rządy ...hasełka wyborcze wystarczy poddać chłodnej logicznej ocenie popatrzeć na zasoby finansowe jakimi Polska dysponuje popatrzeć na wielkość dziury budżetowej i wiedzieć że nie ma z czego ich spelnić ....i tylko patrzeć jak za kilka lat to wszystko pięknie p...e i nastanie druga Grecja a 10 procent oszczędności przejdzie do budżetu państwa - uwaga w razie zawieruchy cale oszczędności !
ale są osoby, które wierzą, że te pieniądze cudowny rząd znajdzie ( bo wcześniejszy okradał).
s.heykowski Nie powiem że jestem zdziwiona. Ciekawi mnie czy Pani Stefaniuk również zrezygnuje, wtedy pan Mat. mógłby pochwalić się swoim Katarem, podobno długo chorował w Al Zobara Stub i Al Shaqab.  😁
ale są osoby, które wierzą, że te pieniądze cudowny rząd znajdzie ( bo wcześniejszy okradał).


Od momentu kiedy pamiętam ,słyszę ten sam argument . Rząd okrada Polaków. Rządów przeżyłem wiele ale argument zawsze był ten sam . Ci na górze kradną a my biedni musimy na nich robić. Były nawet rządy takich całkiem prostych ludzi i co . Po chwili padał na nich ten sam tekst . Oni kradną . To w takim razie kogo należy wybrać żeby w mniemaniu wyborców nie kradł ????  🙄

Pieniędzy cudowny rząd nie znajdzie , bo nie można znaleźć tego czego nie ma . Ludzie to myślą że wystarczy wejść do rządu , stanąć przed wejściem do sejmu i powiedzieć ,,SEZAMIE OTWÓRZ SIĘ !!!" . Czy nasz naród jest aż tak naiwny ???  🙁
To w takim razie kogo należy wybrać żeby w mniemaniu wyborców nie kradł ????  🙄

Niektórzy chorzy na depresję z zachowaniami autodestrukcyjnymi maja tendencje do rozdawania cennych  rzeczy. Może więc kogoś z tego grona ?

Czy nasz naród jest aż tak naiwny ???  🙁


Tak, w 60%
Sugerujesz kogoś z kręgu Św. Mikołaja ???  🤣 Chyba już łatwiej znaleźć te pieniądze co to ich nie ma niż polityka który zamiast brać będzie dawać .  😁 😁 😁
Szefowie stadnin byli wybitnymi fachowcami. Ale nic się nie stało  :kwiatek: 
Wywiad z udziałem p.Wójtowicza
http://lublin.tvp.pl/24524027/21-marca-2016
Ręce opadają .  😵 Przyznam fakt że pan Senator z PIS-u był jednym z nielicznych którego dało się słuchać . Przykre tylko że stara się tłumaczyć ( wygładzać ) posunięcia swoich partyjnych zwierzchników . Trochę niewdzięczna sprawa dla człowieka , który z gruntu wygląda na inteligentnego i rozsądnego . Cóż w polityce nie wybiera się moralności tylko opowiada po jednej ze stron ze wszelkimi tego działania konsekwencjami.  🤔 🤔 🤔 p. Wójtowicz  😵 żenada. Ewidentnie chce ugrać prywatny interes ( hodowcy ) na upadku konkurencji.  😤 Cała kolejka na to czeka , jak stado sępów.  😤
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
22 marca 2016 21:28
Streścicie mi ten wywiad? Próbowałam włączyć, przebrnęłam przez niekończące się reklamy ale z jakiegoś powodu nie miałam dźwięku.
ale z jakiegoś powodu nie miałam dźwięku.


Nic nie straciłaś  takie pier.....e o niczym.  🤔 Tego się nie da streścić , to jednak trzeba wysłuchać
Najbardziej mi się podoba to "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". Świat dużo mówi teraz o polskich arabach i to jest świetna promocja. I gdzieś tam w necie wyczytałem - "Jak pan Wójtowicz uważa tych nowych za wybitnych fachowców, to niech ich zatrudni u siebie, niech sobie tam eksperymentują".
Tak " ja byłem nowy w branży i mi się udało to i nowym się uda" przypadek prawda?
Nie ważne co i jak mówią ważne żeby mówili. Świetna promocja Polskich produktów . ,, Teraz Polska " 😵 😁 Zawsze i wszędzie musi się trafić jakiś pajac.  🙄
Pan Wójtowicz  eksperymentował na  własnym i  nie  takiej  wielkości  bo  nie sądzę  że  ma 400 koni  i  tyle  rodów  i  rodzin.  A  nowi prezesi  maja  eksperymentować na  państwowym i  duzo  większym stadzie. A  jak  się nie  uda to  po  tych  10  latach  nic  nie  zostanie  i  pan Wójtowicz  zyska  bo  bedzie  mial  okazję  sie  pokazać  ze  swoimi konmi. Nie  mogę  pojąc  jak  można  zwolnic  wybitnych  fachowców  dając  na ich  miejsce kogoś  kto  ma  dopiero sie    uczyć  popełniając  błędy, które  wyjdą  za  kilka  lat. Jakoś nikt  nie  wpałl z  rozmówców  na to że klęska  stadnin to okazja  dla  prywatnej  stadniny  pana Wójtowicza
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się