WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Twoje też lajknę. Dzisiaj jest mniej komentarzy, więc może będzie łatwiej. [s]Napisz jak się nazywasz, łatwiej będzie znaleźć.[/s] Znalazłam - Hanka Zab . Mam nadzieję, że nie masz mi za złe  :kwiatek:

Lary szukajcie we wczorajszym niusie o tym wydaniu, w komentarzach w przedziale od 500-600.
Ja znalazlam tylko pytanie uzytkownika hanka zab I zalajkowalam.

Moim zdaniem pomysł z cavaliada swietny - z pewnoscia jest jakas przerwa miedzy konkursami lub przed/po zeby zgarnac wszystkich na protest. Jednego dnia czy np w sobote rozdac ulotki a w niedziele poki jest pelno ludzi z calej polski iść na protest. Moze ludzie spod warszawy mogly by konie wziąć.  Ale to chyba się zglasza?
Pomysł dobry, ale Dodofon może mieć rację:

[quote author=asds link=topic=99140.msg2501345#msg2501345 date=1456219118]
Bardzo fajnie by było jakby organizatorzy Cavalliady w ramach solidarność  z sprawą np. zrobili projekcie 5 minutowego materiału o tych dwóch stadninach i esencji sprawy zwolnień? W czasie największej oglądalności w TV?


z tego co pamiętam organizatorem Cavaliady są Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Nie jest to prywatna firma - podlega więc również zawirowaniom politycznym.
Nie sądzę więc by w jakikolwiek sposób była zainteresowana wikłaniem się w jakąkolwiek polemikę. Zwłaszcza, ze Cavaliada to jeden z wielu projektów jakie robi.
[/quote]
Znalazłam oba pytania i zalajkowałam, oby to coś dało.
Nie znam niemieckiego: może ktoś przybliżyć jaki jest ogólny wydźwięk tego artykułu?
Pisza ze koniarze sa przerazeni ta decyzja. pisza kogo i skad zwolnili i zeby petycje podpisywac o przywrocenie ich do pracy.
asds   Life goes on...
23 lutego 2016 12:46
Pomysł dobry, ale Dodofon może mieć rację:

[quote author=Dodofon link=topic=99140.msg2501436#msg2501436 date=1456227489]
[quote author=asds link=topic=99140.msg2501345#msg2501345 date=1456219118]
Bardzo fajnie by było jakby organizatorzy Cavalliady w ramach solidarność  z sprawą np. zrobili projekcie 5 minutowego materiału o tych dwóch stadninach i esencji sprawy zwolnień? W czasie największej oglądalności w TV?


z tego co pamiętam organizatorem Cavaliady są Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Nie jest to prywatna firma - podlega więc również zawirowaniom politycznym.
Nie sądzę więc by w jakikolwiek sposób była zainteresowana wikłaniem się w jakąkolwiek polemikę. Zwłaszcza, ze Cavaliada to jeden z wielu projektów jakie robi.
[/quote]





[/quote]

No to opcja druga. Zorganizować zbiorową akcję ludzi na trybunach z dużym plakatem, bannerem?
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
23 lutego 2016 13:09
Pytanie Hanki ma 30 lików w tej chwili, Lary nie znalazłam.
[quote author=Atea link=topic=99140.msg2501459#msg2501459 date=1456229587]
Pomysł dobry, ale Dodofon może mieć rację:

[quote author=Dodofon link=topic=99140.msg2501436#msg2501436 date=1456227489]
[quote author=asds link=topic=99140.msg2501345#msg2501345 date=1456219118]
Bardzo fajnie by było jakby organizatorzy Cavalliady w ramach solidarność  z sprawą np. zrobili projekcie 5 minutowego materiału o tych dwóch stadninach i esencji sprawy zwolnień? W czasie największej oglądalności w TV?


z tego co pamiętam organizatorem Cavaliady są Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Nie jest to prywatna firma - podlega więc również zawirowaniom politycznym.
Nie sądzę więc by w jakikolwiek sposób była zainteresowana wikłaniem się w jakąkolwiek polemikę. Zwłaszcza, ze Cavaliada to jeden z wielu projektów jakie robi.
[/quote]





[/quote]

No to opcja druga. Zorganizować zbiorową akcję ludzi na trybunach z dużym plakatem, bannerem?
[/quote]

Też pomyślałam o akcji z banerem na Cavaliadzie...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 lutego 2016 13:27
Tylko niech ktoś słucha, ja pracę kończę po 15 🙁

35 lików - może będzie
tylko prosze nie z Kodem bo powiąza ze to sprawa polityczna
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 lutego 2016 13:54
bera7 no tak mogła i wysłaliby kolejnego księgowego, może prawnika lub jeszcze kogoś innego. To że nie przyjęliby tych stanowisk nie oznacza, że byli prezesi nie zostaliby odwołani. To jest główny problem. Jak dla mnie to jeśli chcieli zmienić osoby decyzyjne, bo im nie pasowały to mogli zostawić ich jako głównych hodowców do emerytury, którzy mieliby przekazać wiedzę następcy. Nie podejmowaliby już decyzji strategicznych, ale myśl hodowlana byłaby zachowana. To że byli prezesi osobiście zajmowali się hodowlą to już ich wybór, normalnie od tego jest główny hodowca. Prezes ma na głowie całą firmę, konie, bydło, uprawy, ludzi itd, itp. i każdy z nich wie, że w każdej chwili może być odwołany.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 lutego 2016 14:22
Cała rozmowa będzie chyba poświęcona tematowi teczek ...
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
23 lutego 2016 15:46
W sobotę o godzinie 10 ekipa z Janowa z przyjaciółmi planuje pojawić się przed budynkiem Torwaru. Jutro zostanie podana szczegółowa informacja o pikiecie i puscimy to w obieg. Prosimy się przyłączać. Im nas więcej tym lepiej 🏇
Dajcie znać jakie są plany działania na Torwar.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
23 lutego 2016 15:58
Jak tylko ustalimy szczegóły dam znac
Tylko nie razem z KODEM bo powiązane Nas z polityka że chcemy cyt"świnie do koryta przywrócić" ..szkoda że ta gazeta niemiecka to taką z niewielkim nakładem ...Będzie co będzie ale szum jest i im więcej tym lepiej.
Jestem w szoku... Rządowi już się w głowie poprzewracało.
Jestem z Wami! Petycję podpisane, na wszystkie możliwe akcje jestem chętna!

P.S. Jutro złapie profesora prawa i się spytam czy coś jeszcze co możemy jako obywatele zrobić.
Trzeba zrobić wszystko co się da.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 lutego 2016 16:30
Już wiem PISowi się popie***o, że jak "państwowe" to ich, a nie "nasze - obywateli"  😵

Oczywiście rozmowa była o teczka, 500+ i o teczkach ...
pytań i o kase dla Rydzyka i o konie nikt się chyba już nie odważy zadać
Bronze   "Born to chase and flee.."
23 lutego 2016 16:53
Safie, polecam lekturę Angory. Za parę miesięcy zacznie się legalne wywłaszczanie rolników z ich ziem. Żeby nie było, wszystko zgodnie z ustawą  😵
Już wiem PISowi się popie***o, że jak "państwowe" to ich, a nie "nasze - obywateli"  😵

Ja na pewno przyjadę jak podacie szczegóły i zaproszę innych z Częstochowy i okolic.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 lutego 2016 17:11
Atea , to samo robią z nadleśnictwami ....
i z państwową weterynarią
Ciekawe, czy wszyscy nowo mianowani są równie "kompetentni", jak w Janowie i Michałowie...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 lutego 2016 17:18
Murat, z tego co o leśnictwie słyszałam to ... tak. Kompetencja w tym zakresie jest chyba, że ktoś zbierał grzyby w lesie  🙇
A nie widzicie że WP.pl to bardzo wlazi w tyłek obecnej władzy?Dlatego mnie nie dziwi że nie żądano niewygodnych pytań
W kwestii wywłaszczania rolników z ziemi to mnie się to baaaaaardzo podoba dlaczego?Ano dlatego że to głównie rolnicy głosowali na nich podobnie podoba mi się podatek audiowizualny choć nie mam telewizora ale lubię jak ci co głosowali na piss niepomni iż u władzy piss już był dostają to czego chcieli.
Karla a o co chodzi z państwową weterynaria?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się