Teczki SB, działalność IPN - agent Bolek i inni

Jak oceniacie to, co się dzieje.  Czy ujawnienie dokumentów w sprawie Bolka nie powinno poczekać na ekspertyzę grafologów? Co to w ogóle znaczy, że teczki są autentyczne, ale ekspertyzy jeszcze nie było? Autentyczna jest okładka? Spis treści zrobiony wg wzoru prowadzenia tego typu teczek?
Sama ze sobą pogadam.    😉

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Internowanych i Represjonowanych chce, żeby Wałęsa dobrowolnie zwrócił nagrodę Nobla i przekazał jej wartość na konto Stowarzyszenia. Czy tylko mnie bulwersuje ten pomysł?
 
Czekam niecierpliwie kiedy ktoś wymyśli, że nagroda powinna zostać przekazana spadkobiercom Lecha Kaczyńskiego, bo tak naprawdę jemu się należała, a Komitet Noblowski po prostu się pomylił.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
23 lutego 2016 15:09
trusia, ja jestem tak obrzydzona całą tą sytuacją (i nie tylko tą), że już nawet nie chce mi się komentować.
Niedługo się dowiemy, że system w Polsce zmienili Jarek Kaczyński i Antonii Macierewicz...
Ja mam podobne odczucia jak Lotnaa,.
Niestety...
Tylko się pomyliła, bo ja już słyszałam od jakiegoś pisiorowego polityka coś a propos Lecha Kaczyńskiego...
Ja czuję to samo co Lotnaa, i pokemon...
A lotnisko w Gdańsku pewnie niedługo będzie nosić imię innego Lecha.
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Internowanych i Represjonowanych chce, żeby Wałęsa dobrowolnie zwrócił nagrodę Nobla i przekazał jej wartość na konto Stowarzyszenia. Czy tylko mnie bulwersuje ten pomysł?


Musieli być rzeczywiście ciężko represjonowani. Nagroda jest na Jasnej Górze a kasa poszła w całości na szpital w Gdańsku.

A lotnisko w Gdańsku pewnie niedługo będzie nosić imię innego Lecha.

Długo czekać nie będziemy.

Kancelaria Prezydenta umieściła na Twitterze informację dotyczącą programu #dziejesienazywo: "popieram wolę odebrania lotnisku im. Lecha Wałęsy" - brzmiał wpis. Prezydent nie wypowiedział takich słów. Wpis zniknął, ale pozostał na zrzutach ekranu, wykonanych przez Internautów.

Prezydent, pytany o to, czy jeżeli potwierdzą się doniesienia z teczek gen. Kiszczaka, należałoby rozważyć jakieś kroki wobec Lecha Wałęsy, np. zmianę nazwy lotniska w Gdańsku. - Wałęsa ma swoje zasługi. Daleki jestem od jakichś kroków w tej sprawie - odpowiedział Andrzej Duda.

Magdalena Żuraw, prowadząca konto prezydenta na Twitterze, przeprosiła za zdarzenie.


Skasowany tweet:

Prezydent RP @Andrzej Duda: Popieram wolę odebrania lotnisku im. Lecha Wałęsy.


Zadziwiająca pomyłka! Testują nastroje.


Straszne, co się dzieje. Całym sercem stoję za Lechem, mimo że nigdy za bardzo go nie lubiłem. Te małe wredne sku@@@@syny z kaczorem na czele plują na symbol. Zawsze było wiadomo, że coś podpisał i że pod koniec lat 70-tych się z tego wymiksował. Teraz tym hałasem chcą odsunąć uwagę od wszystkiego, co aktualnie wyczyniają.
Te nocne prace sejmu, błyskawiczne Ustawy , wdzięczności dla O. Dyrektora a teraz błyskawiczna akcja przejęcia dokumentów. P. Generałowa przychodzi do IPN-u bo nie ma kasy na Ukrainkę do sprzątania ,a oni błyskawicznie przejmują dokumenty i po długotrwałej kilku godzinnej weryfikacji najlepszych ekspertów wykładają dokumenty do wglądu szerokiej publiczności jako oryginały opatrzone komentarzami Histeryków.

To nie jest istotne czy dokumenty są prawdziwe czy nie . Bo na 100% są prawdziwe. Tylko treść spreparowana na potrzeby SB. Takie same dokumenty dostarczono do komitetu Noblowskiego ,tylko że tam powołano fachowców i od razu wychwycili spreparowane fałszywki . W SB był cały wydział do preparowania historii i dorabiania do niej dokumentacji.  Niemcy w czasie 2 wojny podrabiali Angielską walutę i jedyny błąd jaki był w fałszywkach to był brak błędu , bo w oryginale był a w fałszywkach nie , były zbyt idealne ( produkowali je więźniowie w Obozach Koncentracyjnych ) 😁 😁 😁 To dla aparatu państwowego mającego całe wydziały najlepszych specjalistów i nieograniczone środki problemem było wytworzenie takiej dokumentacji ? 😁 😁 😁 😁 Ten kto myśli że mieli z tym najmniejszy problem , jest takim samym .......... jak ci co zafundowali nam cały ten cały cyrk  😤

P.S Pamiętam jak słuchałem audycji która miała pokazać jaki to Wałęsa jest ochydny bo wziął kasę za Nagrodę Nobla i przepijał ją chyba z bratem klnąc niemiłosiernie . 🙄
Sesja zdjęciowa pani generałowej wzbudziła u mnie odruchy wymiotne. Dżizas, co autor miał na myśli robiąc te zdjęcia a później publikując je w sieci?  😲 😲
Sesja zdjęciowa pani generałowej wzbudziła u mnie odruchy wymiotne. Dżizas, co autor miał na myśli robiąc te zdjęcia a później publikując je w sieci?  😲 😲


ZEMSTĘ !!!! Przynajmniej , ona się mści za męża i chce go gloryfikować na dupie Wałęsy. Bo bez niego ( Gen.) wg. niej nie było by wolnej Polski  😤 Przynajmniej takiej wersji chce się trzymać . No a chłopakom w PIS-ie ta wersja niczym miód na ich duszę . 😤

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/267926-brednie-zony-komunistycznego-dygnitarza-maria-kiszczak-czeslaw-kochal-polske-byl-wielkim-polskim-patriota

I taka kobieta ( Mega wykształcona i inteligentna ) udaje słodką idiotkę i przychodzi do IPN i proponuje im zakup dokumentów ( jak worka kartofli ) 😵 To nawet nie jest szyte grubymi nićmi. To Lina do cumowania tankowców.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Teresa_Kiszczak
To kobieta na tyle inteligentna, żeby nie chcieć podzielić losu małżeństwa Jaroszewiczów.
A mnie  to nie interesuje - wcale a wcale. Interesuje mnie przyszłość oraz to że media są zajęte teczkami a nie tym co oni tam w tym rządzie wyrabiają. Sprawa Naszych stadnin czy inne czystki to mnie interesuje jak najbardzie. Poza jakie to ustawy znowu sobie nasz rząd uchwala.  I kiedy 10 kwiecień będzie świętem narodowym 😉
halo, ciekawa teoria z tym, ze podobno w pozostałych pudlach nic nie było specjalnego czyli cała zabawa miała dotknąć tylko Walese. Bo trudno uwierzyć, ze Kiszczak trzymał haki tylko na jednego osobnika.

Jak oceniacie to, co się dzieje.  Czy ujawnienie dokumentów w sprawie Bolka nie powinno poczekać na ekspertyzę grafologów? Co to w ogóle znaczy, że teczki są autentyczne, ale ekspertyzy jeszcze nie było? Autentyczna jest okładka? Spis treści zrobiony wg wzoru prowadzenia tego typu teczek?


Profi by było gdyby najpierw zrobili wszystkie ekspertyzy ale z drugiej strony sprawa Bolka została juz dokladnie zbadana i potwierdzona na tylu frontach, ze możliwe, ze czuli sie pewnie. Dziwne jest np to, ze nie mieli dla wdowy czasu przez 2 tygodnie i cała procedura potem (przeszukanie bez spisania protokołu np) tez była dziwna.

Co do domniemanej inteligencji i wykształcenia Kiszczakowej to ja jednak jestem ostrożna. Po pierwsze ona była nauczycielka po jakimś studium wiec bez szału. Po drugie w Rzepie pisali, o tym ze wiele lat temu napisała list do Kultury paryskiej, iz jej maz jest bohaterem i wyzwolil Polskę, za co Kiszczak w następnym liście przepraszał nazywając sytuacje żenująca. To jednak świadczy o jej permanentnym oderwaniu od rzeczywistości bo nie sadze, zeby juz wtedy przygotowywała sie do roli słodkiej idiotki.

Misiek69, czy zawsze było wiadomo? Zależy komu i tu jest pies pogrzebany. Społeczeństwo nie wiedziało (pomijając tych którzy sie onteresuja tematem), co czyniło Walese podatnym na szantaże. I to jest całe clou tej historii. Tu nie chodzi o obronę Wałęsy bo środowisko, które dzisiaj go tak zaciekle broni w latach 90-tych ochoczo go opluwalo. To czego broni to środowisko wykorzystująca empatię Polaków, którym zwyczajnie żal człowieka, to obrona polityki grubej kreski i odwrócenie uwagi od prawdziwych konsekwencji tej polityki. Bo upadek legendy walesy to pikus. SB podlegało Moskwie, jeszcze w latach 80-tych zdaje sie mieliśmy szefa prosto z ZSRR. Zreszta skoro Kiszczak miał u siebie papiery to spokojnie mozna założyć, ze haki krążyły. Bóg jeden raczy wiedzieć czyje wywiady miały i maja do nich dostęp. I ilu jest jeszcze ludzi wpływowych, którzy tak jak Wałęsa zrobią wiele, zeby sie nie wydało. I to rzutuje na przyszłość, o ktora martwi sie Barnabik.
a ja straciłam ulubiona audycję w PR 1 z terapeutą rodzinnym, który wstał i wyszedł w proteście i obronie byłego Prezydenta.
Mnie fakt, że coś jest o "Bolku" zupełnie nie dziwi, dziwi mnie udział mediów z misją w taniej jatce dla sępów. Dziwnie mnie po stokroć, że wygrzebuje się coś na, jakby nie było, Prezydenta i wywleka się mu to pod jego nieobecność w kraju. Dziwi jeszcze bardziej, że zanim ujrzeli to eksperci, to pokazano to publicznie, wydano wyroki na jedną osobę, a milczy się zupełnie o tym co jeszcze było wśród dokumentów. Z drugiej jednak strony, pytanie jacy to teraz eksperci, w tej "dobrej zmianie", bo jeden np.: "koniami" się zamierza zainteresować hobbystycznie jako "ekspert" od polskiej hodowli, to może i w IPN hobbyści grafolodzy i historycy...
nika77, to nie było nagle wyciągnięte, ja np o tym, ze Wałęsa był Bolkiem wiem od kilku lat. Pisano o tym książki i zrobiono o tym film. Po prostu ta informacja była od dawna banowana z mediów. A sam Wałęsa mógł sie z tego tłumaczyć kiedy chciał. No niestety wolał ciagnąć po sadach swojego kumpla za mówienie prawdy i wykorzystywać swój autorytet do szkalowania innych za to samo. Jezeli ci ludzie go nienawidzą teraz, to im sie w sumie nie dziwie.

A propos mediów, cytaty z Michnika i cyngli gazety wyborczej. Wtedy jak widać mozna było o Walesie mowić wszystko, wtedy nie był bohaterem i symbolem?

GW o Wałęsie: „Antysemita, bolszewik, dzieli” Mądrość etapu inna, metody te same


Adam Michnik w Gazecie Wyborczej z okresu „wojny na górze” i wyborów prezydenckich 1990:

„Wałęsa podzielił >Solidarność<. Usunął tych wszystkich, którzy umieli mu się przeciwstawić i mogliby zagrodzić drogę. W tym celu uznał za pożyteczne określić ich publicznie mianem >jajogłowych< lub >Żydów<”

(…)

„Lech Wałęsa nie będzie prezydentem demokratycznej Rzeczpospolitej. Być może przegra powszechne wybory prezydenckie. Słuchając jego kolejnych deklaracji samochwalczych, łatwo można nabrać przekonania, że przewodniczący NSZZ >Solidarność< nie ma nic do zaproponowania poza własną osobą i potokiem sprzecznych ze sobą obietnic”

(…)

„Być może Wałęsa zwycięży w wyborach prezydenckich. Ale i wtedy nie będzie prezydentem demokratycznej Rzeczpospolitej, lecz czynnikiem destabilizującym polityczny układ, wprowadzającym chaos, izolującym Polskę od świata”

(…)

„Wódz charyzmatyczny będzie ze złowrogą intuicją likwidował wszelkie odruchy niezależne, aż złamie kruchą polską demokrację”

(…)

„Nie odczuwam bowiem żadnej solidarności z ludźmi, którzy z symbolu wolności i nadziei uczynili znak konformizmu i knebla”

(…)

„Lech Wałęsa jest politykiem obdarzonym wielkim talentem skłócania ludzi i dlatego jest tak bardzo niebezpieczny. Jego wielkie zasługi przeobrażą się w swoje przeciwieństwo – staną się przekleństwem dla Polski”

(…)

„Wałęsa może zwyciężyć w wyborach, jeśli zdoła utrzymać swój mit >ojca narodu<. Ojciec – jak wiadomo – może się upić i zbić żonę, ale dzieciom na ojca nie wolno podnieść ani głosu, ani ręki. Jeśli ten mit sparaliżuje polskie umysły i serca – wtedy Wałęsa zwycięży. Zwycięży, choć jasno zapowiada w swych wypowiedziach, że demokracja jest mu potrzebna jako instrument do objęcia steru rządów. A potem – obawiam się – demokratyczne będzie już tylko to, co on sam zadekretuje”

(…)

„Wałęsa jest nieprzewidywalny. Wałęsa jest nieodpowiedzialny. Jest też niereformowalny. I jest niekompetentny. Nieprzewidywalność była zaletą w walce z totalitarnym komunizmem. I stać się musi katastrofą w demokratycznych strukturach współczesnego państwa”

(…)

„Idea >Solidarności< wkroczyła w fazę agonii. Za tę agonię odpowiedzialny jest Lech Wałęsa”

(…)

„Straszliwym błędem Gdańskiego Noblisty, błędem, za który płacimy i płacić będziemy ogromną cenę, jest wbicie klina pomiędzy inteligencję a robotników, zaatakowanie i zelżenie tego, co w >Solidarności< najcenniejsze: solidarności. To, co budowaliśmy przez kilkanaście lat, można paru nierozsądnymi wypowiedziami zniszczyć w ciągu kilkunastu dni. Tym bardziej że ludziom sfrustrowanym, tak biedą jak i kłótniami przywódców, łatwo podsunąć wizerunek wroga – >jajogłowego< intelektualisty, >warszawsko-krakowskiego salonu<. Oby nie gorzej…”

(…)

„Mówi Wałęsa, komentując krytyczne opinie prasy zachodniej, że >macki niektórych daleko sięgają<. Skąd ja znam ten język obsesji i insynuacji?”

(…)

„wypowiadając nonsensy o >jajogłowych< i dzieląc ludzi wedle kryteriów rasowych na Żydów i nie-Żydów, złożył pokłon wyznawcom antyinteligenckiego populizmu i antysemickiej fobii. Ci ludzie będą teraz popierać dążenie Wałęsy do prezydentury”

(…)

„Będę prowadził kampanię negatywną. Przy całym szacunku dla Tadeusza Mazowieckiego uważam za mniej ważne, by został on prezydentem. Dla mnie ważniejsze jest, by Wałęsa prezydentem nie został”

Paweł Smoleński w Gazecie Wyborczej:

„Boli mnie, gdy śledzę kierunek ewolucji Wałęsy: od symbolu demokracji, do jej groteskowej karykatury”

Ewa Berberyusz w Gazecie Wyborczej:

„Mówienie więc o Warszawce, którą trzeba przewietrzyć, jako o jakiejś nieformalnej, ale zwartej i złowrogiej grupie interesów, rezydujących w stolicy i próbujących zawładnąć Polską, jest albo niepoważne, albo dowodzi kompleksu prowincji”

Czy to nam czegoś nie przypomina?


Wybór cytatów pochodzi z artykułu Piotra Lisiewicza z Gazety Polskiej z 2008 roku

Edit: zródło TySol
Co do domniemanej inteligencji i wykształcenia Kiszczakowej to ja jednak jestem ostrożna. Po pierwsze ona była nauczycielka po jakimś studium wiec bez szału. Po drugie w Rzepie pisali, o tym ze wiele lat temu napisała list do Kultury paryskiej, iz jej maz jest bohaterem i wyzwolil Polskę, za co Kiszczak w następnym liście przepraszał nazywając sytuacje żenująca. To jednak świadczy o jej permanentnym oderwaniu od rzeczywistości bo nie sadze, zeby juz wtedy przygotowywała sie do roli słodkiej idiotki.


MARIA KISZCZAK -

Z wykształcenia jest magistrem ekonomii. Po studiach pracowała jako nauczyciel oraz nauczyciel-metodyk przedmiotów ekonomicznych w średnich szkołach zawodowych. W 1985 uzyskała stopień naukowy doktora na podstawie pracy pod tytułem Instytucjonalne uwarunkowania samokształcenia nauczycieli przedmiotów ekonomicznych. W latach 80. XX wieku adiunkt w Instytucie Kształcenia Nauczycieli. Po przełomie ustrojowym i powstaniu prywatnych uczelni wykładała do 2006 marketing w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Bielsku-Białej[1].

Jest autorką publikacji naukowych i pomocy dydaktycznych, a także powieści beletrystycznych, wierszy ("Tańczące Anioły", "Oszałamiająco pachnie dziki bez"[2]), przypowieści i bajek ("Hocki klocki", "Nasza babcia Ufoludka"😉. Wydała dwie książki autobiograficzne ("Żona generała Kiszczaka mówi" i "Niebezpieczna gra"😉, w których opisuje życie prywatne oraz kreśli subiektywny obraz Polski lat 70. i 80.

W latach 90. organizatorka aukcji charytatywnych[3].

W 2015 roku ukazał się wywiad rzeka "Kiszczakowa. Tajemnice generałowej" - rozmowa z Kamilem Szewczykiem.

17 lutego 2016 spotkała się z Prezesem IPN Łukaszem Kamińskim, próbując sprzedać za 90 tys. złotych dokumenty będące w jej posiadaniu, dotyczące m.in. współpracy Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa PRL. W wyniku tego spotkania odbyło się przeszukanie w domu jej i nieżyjącego już męża.

Coś mi tu Bobek nie pasuje Studium a Doktorat z Ekonomii , to jednak drobniutka różnica   😉

I co . p. Maria nie wiedziała że jak pojawi się z dokumentami w IPN-ie i zaproponuje im kupno za 90 tyś bo potrzebuje na pomoc do sprzątania , to oni się na nią nie rzucą i nie będą chcieli wydrzeć tych dokumentów. Doktor  Ekonomi , wykładowca akademicki , wtajemniczony we wszystkie tajemnice naszego świata odwala taki numer. Ręce mi już opadają .  😵 To jest sprawa szyta ,cumą do kotwiczenia tankowców. 😁 😁 😁
Gdzieś wyczytałam prześmieszną argumenetację, że akcja łapu capu prezesa IPN nie jest sterowana przez PiS, bo Kamiński jest z czasów PO. Tymczasem dowodzi to właśnie tego, że jest sterowany. Musi się wykazać, żeby miotła go nie zamiotła.  A jak lepiej to zrobić, niż obrzygać wroga kociego prezesa.   

Ciekawe, jaki będzie ciąg dalszy tego zapowiadanego serialu w odcinkach. Obstawiam, że teczki Rajmunda nie pokażą.
Pomijam już całą chęć zemsty p.Jarka to jeszcze ta cała akcja odwróciła uwagę od najważniejszego .

http://kontakt24.tvn24.pl/100-dni-rzadu-premier-beaty-szydlo-jak-je-oceniacie,655,gt
Smok10, ok co do formalnego wyksztalcenia przyznaje racje, o tym nie wiedzialam. Natomiast czy w przypadku waznej generalowej to sie przeklada na ynteligencje? Ksiazki tez sobie kazdy w PL moze wydac jak ma kaprys. Sama zreszta o sobie powiedziala, ze gdyby nie zostala zona Kiszczaka to bylaby nauczycielka. Ale co do wierszy? Czytales? BO ja tak  😁
No ale o czym my tu mowimy, to czy ona jest inteligentna i ogarnia czy tez nie, nie ma duzego znaczenia bo zawsze moze nia kierowac ktos kto ma mozg, np o ile spryt szedl po mieczu to jej dzieci. Z drugiej strony fakt, ze wyglada na kompletnie oderwana od rzeczywistosci jednak pozwala sie zastanowic, czy ona sama nie obmyslila tego numeru z 90 tysiami od IPN-u, tym bardziej, ze jest to akcja obarczona oczywistym ryzykiem. Posiadanie tego rodzaju dokumnentow jest nielegalne wiec proby ich przehandlowania, zamiast doborowolnego zwrotu to przestepstwo.

Gdzieś wyczytałam prześmieszną argumenetację, że akcja łapu capu prezesa IPN nie jest sterowana przez PiS, bo Kamiński jest z czasów PO. Tymczasem dowodzi to właśnie tego, że jest sterowany. Musi się wykazać, żeby miotła go nie zamiotła.  A jak lepiej to zrobić, niż obrzygać wroga kociego prezesa.   

Ciekawe, jaki będzie ciąg dalszy tego zapowiadanego serialu w odcinkach. Obstawiam, że teczki Rajmunda nie pokażą.


A ja myslalam, ze pokrecone teorie spiskowe to domena zwolennikow PiS 😉
Z drugiej strony fakt, ze wyglada na kompletnie oderwana od rzeczywistosci jednak pozwala sie zastanowic, czy ona sama nie obmyslila tego numeru z 90 tysiami od IPN-u, tym bardziej, ze jest to akcja obarczona oczywistym ryzykiem. Posiadanie tego rodzaju dokumnentow jest nielegalne wiec proby ich przehandlowania, zamiast doborowolnego zwrotu to przestepstwo.


Można mieć swoje odjazdy , z resztą jak każdy. Każdy ma jakiegoś kotka. Ale nie można obrażać czyjejś inteligencji . To nie była baba z zabitej wsi ,po 3 klasach podstawóki. O tym że ma nielegalne dokumenty wiedziała o tym od samego początku. Pewno razem z mężem , segregowała szafki na każdego coś fajnego. I co najciekawsze , w całym domu były tylko te dotyczące Bolka  😂 😂 😂 😂
A propos mediów, cytaty z Michnika i cyngli gazety wyborczej. 
(...)
Wybór cytatów pochodzi z artykułu Piotra Lisiewicza z Gazety Polskiej z 2008 roku


Wybierając teksty jednych cyngli, zupełnie wyrwane z kontekstu i ustawione w potrzebną całość przez innych cyngli obrażasz inteligencję ludzi czytających to forum. Jeśli chcesz zachować nawet pozory obiektywizmu, to nie dziel prasy na gazety i Gazety bo to jest śmieszne.
Niejaki  Jan Sobieski zdradził Rzeczypospolitą i wraz z Szwedami wyrzynał wojsko wierne królowi, zerwał sejm koronacyjny, zezwolił swojemu wojsku gwałcić i rabować w Warszawie no i co z tego ?
s.heykowski, w k torym miejscu cos podzielilam? i to ze wyrwane z kontekstu niczego nie zmienia bo kontekst byl wlasnie taki, mam na to swiadkow 🙂
Różnym się różne historie opowiada: KLIK
Nic dziwnego, że trzeba jednych deprecjonować, żeby zrobić miejsce innym.

W wypowiedzi  Dudy w programie #dziejesienażywo, o której wspomnialam wyżej, uderzyło mnie jeszcze jego protekcjonalne stwierdzenie “Wałęsa ma swoje zasługi”.  No żeż, swoimi zasługami do pięt mu nie dorasta ani nie dorośnie, jego zwierzchnik prezes ani brat zwierzchnika również, a wypowiada się, jakby sam nie wiadomo czego dokonał, a zasługi Wałęsy były z gatunku usprawnienia organizacji ruchu na trasie Gdańsk-Warszawa.

Ciekawe, czy tę Żuraw, co przekręciła słowa Dudy, wywalą z jej funkcji. 
s.heykowski, w k torym miejscu cos podzielilam?
w tym:
cytaty z Michnika i cyngli gazety wyborczej.  
z artykułu Piotra Lisiewicza z Gazety Polskiej

to podświadome ale znaczące  😉


Bobek ja nie jestem zaskoczona faktem, że Bolek itd, jestem zniesmaczona, że znalezienie nowych dokumentów w sprawie i przedstawienie ich w ten sposób się odbyło. Najpierw IPN 2 tyg nie miał czasu, a potem poleciał z ozorem do mediów, a te media to rozszarpały...te z misją i te bez. To swoja drogą świetna płachta żeby zakryć to co się teraz dzieje w PL. O niczym innym się nie mówi, tylko Bolek, Wałęsa itd.
Ojj trzeba po prostu przeanalizować co akurat w tej chwili chcą ukryć 😉. Taka aferka, taka medialna i nikt się już niczym innym nie interesuje 😉.
Ojj trzeba po prostu przeanalizować co akurat w tej chwili chcą ukryć 😉. Taka aferka, taka medialna i nikt się już niczym innym nie interesuje 😉.


A ,tylko to http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/100-dni-rzadu-beaty-szydlo,621988.html
Dokładnie...
Swoją drogą bardzo ciekawe, że tylko na Bolka są kwity w tych pudłach...hahaha. Dobre sobie. Nie było niczego na "100dni" to się wyjęło newsa dla plebsu w sposób z gatunku "poniżej pasa"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się