Ja, Kataira i nasza kilkunastoletnia walka z problemami z okiem :(

faith, aż się pobeczałam
Dzięki  :kwiatek: 💘
Misiek- dorzuć na osobne aukcje Mamroty😀
_Gaga nie beczymy, szkoda oczu  :kwiatek: trzymam za was kciuki a arabce zawiaze supelek na ogonku na szczescie w waszej intencji 🙂 bedzie dobrze!

Atea Nagi 50-letni grubas na koźle, zdecydowanie nie będzie wyglądał zachęcająco. Zaraz ludzie wycofają się z licytacji  😀

Etam. Jak rozumiem to jako wartości dodane tego wątku:

Misiek69 Dołóż jeszcze, że woźnica będzie na golasa, to zaraz cena wywinduje w górę 😉 Super pomysł! Masz świetne warunki do promocji, nie dosyć, że Niuniek robi wrażenie, to jeszcze przejażdżka po Wilkowyjach  😜 Rewelacja!

Dowiadujemy się, że  woźnica na golasa ma świetne warunki i że nie tylko Niuniek robi wrażenie. W połączeniu z informacją z jakiegoś innego wątku (nie pamiętam, jakiego) o zaletach Niuńka cieszę się, że nie licytuję przejażdżki jako prezentu dla dziecka. 


Co to są Mamroty?
trusia W punkt  😂 Misiek, już wszyscy wiedzą, że masz świetne warunki  😁

No to, kto da więcej??  😎

Mamrot to jest wino(?), które piją w Wilkowyjach na ławeczce. W serialu Rancho oczywiście 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 marca 2016 12:34
Śpieszę z wyjaśnieniem - mamrot - to napój piwopodobny (serio tak jest na etykiecie), z racji tego że stoimy u Miska z młodym - mój mąż wyposażył już w Mamrota wszystkich znajomych i całą rodzinę. Dotychczas tylko jedna osoba odważyła się na degustację - podobno mało poniewiera 🙂
Ten Mamrot naprawdę istnieje! Poczytałam linki mamrotowe (dzięki), ale myślałam, że to tylko taki serialowy rekwizyt.

bjoork, faktycznie z truskawek? Truskawki są mi bliskie  😀
asds   Life goes on...
09 marca 2016 14:00
To jeżeli będzie degustacja Mamrota to zakładam ze da się jakiś nocleg załatwić dla zmotoryzowanych? 😀 Jeśli of course wygrają aukcję 🙂.

222,22 zł

😎


Ps. Coś na rozluźnienie 🙂

A ja jako fanka Rancza, dziekuje za linki!
Licytowalabym wycieczke, ale troche daleko  😕
asds Wierz mi na słowo, nie będziesz chciała spróbować mamrota  🙂  Nawet jeślibyś chciała, to zawartość alkoholu w tym jest znikoma.
Gaga, bardzo trzymam kciuki, dobrze, że powstał ten wątek, bo komu jak komu..  😉 Postaram się podesłać grosik w przyszłym tyg, w następnym miesiącu może więcej się uda.  😡
_Gaga, odczytaj proszę priv mam na bazarek kamizelkę
aszhar, nic nie doszło na pw 🙁
asds   Life goes on...
09 marca 2016 20:40
asds Wierz mi na słowo, nie będziesz chciała spróbować mamrota  🙂  Nawet jeślibyś chciała, to zawartość alkoholu w tym jest znikoma.


Nie no ale chyba jakieś napoje będą ?  😉
_Gaga, hmm a teraz?
Gago-poszla paczka. Reszta na privie  :kwiatek:
asds Oczywiście zapraszamy na kawę, herbatę, lub coś zimnego. Mamrot wliczony jest w ofertę wycieczki, więc zostanie przekazany w zwycięskie dłonie.  🙂
225
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
10 marca 2016 11:42
Po konsultacji z _Gagą zapraszam na ogłoszenie w formie licytacji zestawu Fair Play składającego się z czapraka Ruby, ochraniaczy Pro, oraz nauszników Beryl. Ogłoszenie będzie wisiało do 20 marca do godz. 20😲0 - wygrywa najwyższa propozycja cenowa o tej godzinie. 10 dni, aby wszyscy zdążyli się napatrzeć i zaoferować jak najwyższą kwotę  😅
Wartość sklepowa to 378 zł, zaczynamy od 250 zł. UWAGA! KOLOR DO WYBORU z tych, które będą dostępne!

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/235619

Doradźcie proszę jak tu wrzucić linki do ogłoszeń na nasz cel
Aktualnie dostałam kolejne wsparcie o takie "fajoskie"
I powinno się to jakoś poukładać, co nie? 🙂
Tylko jak  🙄  ❓

aa już aniapa wkleiła ten  "fajoski" komplecik  💘  :kwiatek:
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
10 marca 2016 11:47
Ano wkleiłam. I na zaostrzenie apetytu - patrzajcie, jak to to fajnie na koniu wygląda! Ten zestaw kolorystyczny - z zielonymi nausznikami - także do wyboru!

Na prawdę super komplecik

Jeszcze jedno - bardzo ważne dziewczyny: pisać stan konta z poszczególnymi aukcjami i wpłatami?
Kurcze wypada, zaraz coś wykombinię OK?

Edit wykombiniłam, żeby nikt się nie czuł lepszy czy gorszy (bo dla mnie każdy grosz równie ważny) to podam dziennie ile przybyło może być? Jak coś- dawajcie znać, to zmienię
Dzienne sumy - w tym przelewy z Allegro:
Poniedziałek 07 marca : 530 zł
Wtorek 08 marca: 131 zł
Środa 09 marca: 160 zł
Czwartek 10 marca: dziś wpłynie z PayU z aukcji: 388,50 (odjęłam wysyłki)
Wow mamy w sumie 1 209,5 zł  :kwiatek:

Dziś mam wizytę weta (o ile się uda skontaktować), w poniedziałek konsultacje innego. No i lecę do apteki po kolejną porcję antybiotyków - wow nawet po cztery (ajak) Jest na luzie z czego zapłacić za obu wetów  😍 Czekam na decyzję i koszty PRP (komórki macierzyste)... ew dalszy tryb postępowania...

Do tego mamy kilka różnych aukcji, czyli
a) przejażdżka po Wikowyjach z Miśkiem, Niuńkiem i mamrotem - wygrywa Karla 225 zł
b) komplecik od aniapa
c) paczka od Planty (za kilka dni w kraju)
d) Piękne podkowy
e) gadżety od Libelli
f) kilka rzeczy od Livii
g) aaa i moje ogłoszenia
EDIT
h) juniorska kamizelka bezpieczeństwa od aszhar
i) tarnikowanie zębów - generalnie cały kraj , ale nie przesadzajcie - ogórek (czyli Michał P. Słupca). Uwaga: dochodzą koszty dojazdu. Licytacja oczywiście  od 150 zł 😍
j) sesja zdjęciowa Warszawa rb.ex,
k) sesja zdjęciowa + użyczenie konia gdzieś nad morzem w zachpomie siwaaa,
l) książki w języku angielskim od trusi 25 zł / szt

WOW  🏇

💘 💘 :kwiatek: :kwiatek:

Tygodniowy koszt leczenia (bez weta) wychodzi ok 500 - 600 zł (w tym suple i immunostymulanty). Z PRP sporo drożej, ale oj tam teraz już się tym nie martwię  💘
Ogarniemy to - rzeczywiście wspólnie to na pewno ogarniemy

A co do stanu zwierza, bo przecież to najważniejsze , to niestety nie ma spektakularnej poprawy , ale też nie ma co na nią liczyć
Naczynia krwionośne, które mają nam temat załatwić rosną sobie - jak na Byśkę szybko. Pomaga na pewno Zylexis, bo zawsze dobrze działał w potrzebie. Do tego czarci znów poszedł w ruch (znaczy wyciąg) aby zapobiegać zapaleniom a nie wchodzić z butapirazolem (szczęście ten z Dromy nie wychodzi bajońsko drogo). Bo my tu tak w sumie o Miśkach, Niuńkach i kompletach a ja się nic a nic nie spowiadam z tego, na co wydaję Wasze pieniądze  😡


Może być tak poukładane?  💃
Ode mnie w ogłoszeniach do wylicytowania kamizelka ochronna dla dziecka.
Gaga, trzymam kciuki!
Postaram się wspomóc przelewem. A póki co mogę zaproponować zrobienie zdjęć, z których przychód pójdzie całkowicie na cel Gagi. Niestety, z uwagi na studia, prace i masę innych obowiązków w grę wchodzi tylko Warszawa i okolice 🙁

(Mam ogłoszenie, gdzie można zobaczyć moje dotychczasowe zdjęcia.)
_Gaga Jeśli mogę, chciałabym dodać do licytacji- użyczenie konia na sesje zdjęciową na plaży, ew. nawet sama mogę jakieś foty porobić.  Do plaży ze stajni mamy zaledwie 900m, jeśli jest ktoś chętny to zapraszam.  😉
Krótko, bo późno a ja trochę na nos padam (za 4 h trzeba wstać). Lek wet dotrze jutro wieczorem, zatem jutro dam znać nt stanu konia i dalszych opcji leczenia. Zwierz czuje się znów gorzej niestety 🙁 huśtawka taka
W poniedziałek biorę nową wetkę na konsultację - chociaż swojemu ufam, to skonsultować nie zaszkodzi

Tyle
Uzupełniłam długiego posta z różnymi ofertami pomocy od re-voltowiczów
Słabo Wam idzie licytowanie mamrotów hihi, jakieś to dzisiejsze jeździectwo niepijące, czy jak?  😂
Gaga, może dodasz książki w języku angielskim ode mnie – tytuły/autorzy do ustalenia, bo za dużo ich mam, żeby zrobić listę, odpowiem na zapotrzebowanie.  Np. dla miłośników książek sensacyjnych dobrze znany (tak mi się wydaje) Lee Child (którego uwielbiam).  Książki po 25 zł.
rb.ex, a gdzie można zobaczyć ogłoszenie ze zdjęciami 😉?
trusia To ja bym chciała ze dwie, najciekawsze 😉 W poniedziałek wpłacę na konto Gagi i wyślę Ci potwierdzenie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się