Ja, Kataira i nasza kilkunastoletnia walka z problemami z okiem :(

Atea, znaczy Lee Childa?
trusia, pisałaś o książkach a mi "umkło"   😡
Oczywiście dodaję  😅  :kwiatek:

Edit i przypominam o licytacjach w wątku:
1. Przejażdżka po Wikowyjach z Miśkiem, Niuńkiem i mamrotem - wygrywa Karla 225 zł
2. Tarnikowanie zębów - generalnie cały kraj , ale nie przesadzajcie - ogórek (czyli Michał P. Słupca).
Uwaga: dochodzą koszty dojazdu. Licytacja od 150 zł

marszylka, gapa ze mnie i ogłoszenie wygasło. Jest już w moich ogłoszeniach aktualne z linkiem do dysku Google, gdzie jest więcej zdjęć. 🙂
Po wizycie weta... wieści cóż średnie
Koń stracił apetyt. Dołączamy do leków Biovetalgin... oczywiście ten w lodówce jest przeterminowany  😵
PRP , cornergel itp na razie nie wchodzą w grę. Zależy nam na stanie zapalnym (takim pod kontrolą) aby toto chciało wyziarninować... (czy jakoś tak)
W dodatku Byśka zraniła się dodatkowo w rogówkę - gdzieś przytarła, czy coś i tym bardziej oko boli
wrr
Nicto liczę na magię FB i znalezienie w piątkowy wieczór Biovetalginu... od jutra postaram się chociaż powalczyć o jej tuszę, bo w sumie w te prawie 3 tygodnie nieźle schudła 🙁

Ja się niestety bardzo źle czuję. Leki które biorę na ten "gupi" kręgosłup mają paskudne skutki uboczne  😕

W firmie przebąkują o jakiś nagrodach rocznych. Nie wiem kiedy i ile, ale to by nam rozwiązało finanse pewnie - chociaż tyle optymistycznych informacji
BUCK   buttermilk buckskin
11 marca 2016 19:15
250,oo  🙂
BUCK Lubię to !  :-)
Trzymam za Katairę kciuki :kwiatek:, w końcu woziła mnie na swoim grzbiecie jak wracałam do jeździectwa po długiej przerwie.
Wesprę akcję też aukcją może ktoś potrzebuje, a cel szczytny http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/198483 a od siebie też wpłacę grosik, niech Byśka wraca do zdrowia. Trzymajcie się Dziewczyny!
Biovetalgin zadziałał, od południa Babsztyl je
UFF

kamień z serca

Ale chuda się robi... rozważam dorzucenie wysłodków do diety...

Dzięki Magda!!!
_Gaga jakbyś potrzebowała wysłodków, otrąb, paszy albo coś w tym guście z żarełka to mogę wspomóc  :kwiatek:
BUCK   buttermilk buckskin
13 marca 2016 09:04
275,oo  😀
Wątek nam spada, a licytacje stoją w miejscu poza jedną
Halo , Niuniek czeka, ogórek czeka, dziewczyny czekają z aparatami 🙂

Ps. Kolejny dzień pod znakiem Vetalginu, kopyta latały na wszystkie strony 🙁 niestety Byśka nie jest koniem współpracującym przy tego typu zabiegach. Ale lek działa, po zastrzyku wraca jej humor troszkę 🙂 no i apetyt jak był tak jest 🙂
Kochani  😉 Niedługo święta, może ktoś chciałby sprawić sobie prezent? Do wykorzystania w  dowolnym czasie  😉 Nadal zachęcam do przyjazdu nad morze, na sesje oraz galop po plaży  ( stajnia w Kopań zach-pom.).   Każda złotówka to "cegiełka" w zdrowiu Byśki  😀
Na zachętę wrzucam  zdjęcia
_Gaga - masz jakiś termin do zapłaty za leczenie ? Bo wypłatę mam dopiero 20.03 a że to niedziela to kasa będzie albo w piątek albo w poniedziałek. Dopiero wtedy mogłabym Cię wesprzeć finansowo.
merciful, my się leczymy cały czas, co tydzień wydaję na to po prostu kilka stówek 🙂 O ile na pierwsze 2 tygodnie było o tyle potem z dnia na dzień  już było krucho, ale z pomocą forum spokojnie daję radę płacić wszystko na bieżąco  😅  :kwiatek:
_Gaga czy jest moze szansa na wydluzenie czasu licytacji przejazdzki Niunkiem? chetnie bym jeszcze policytowala, ale czekam ruch mojego szefa (powinnam w tym tygodniu podpisac umowe o prace, tak jestesmy umowienia, ale poki nie podpisze to nie chce dalej licytowac) :kwiatek:
_Gaga, Wystawiłam moje usługi ;-) Tym sposobem mamy pokrytą całą długośc polski ;-)

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/57632

Oferuję zrobić zdjęcia w małopolskim, świętokrzyskim i śląskim :-)

Udostępnisz konia i zrobisz zdjęcia z galopu po plaży?  🙂
Losia, do kiedy chcesz tę licytację przedłużyć?

ewabe, kogo pytasz o zdjęcia na plaży, bo się w tych zdjęciach pogubiłam 🙁

Dziś ok 16 konsultuję Byśkę u innego lekweta - bo jest w stajni, więc tak przy okazji. Poza tym chcę zrobić badania krwi, skonsultować guza (między ganaszami) i kupić Biovetalgin i Zylexis , pokazać nie gojące się obtarcia Darco (pomimo nie chodzenia pod siodłem 🙁  ) itd itp. Trzymajcie kciuki, bo moje konie nie lubią wetów, a już obcych wetów to kompletnie nie tolerują 🙁
ewabe - jeśli o  mnie chodzi, to tak.
siwaaa, tak, Ciebie pytałam :-) Nick mi się z wiadomości usunłą 🙁
ewabe - tak  😉 udostepnie swojego konia na galop po plaży i nogę porobić zdjęcia. Choć fotografem nie jestem. Ale jakieś fotki wjda 😉
o... polecam w kopań jest piękna plaża ... a i zdjęcia z wiatrakami b. fajne 🙂
siwaaa, ja wiem, że to OT kompletne, ale trzymasz w Kopaniu swojego konia? Który to? Byłam tam we wrześniu z moim na wakacjach 🙂.

Mogę miejsce tylko zareklamować - fajna plaża, piękna okolica, mało ludzi - świetne miejsce!
Dzięki  dziewczyny za recenzje :kwiatek:
epk- trzymam od 1 stycznia  tego roku .  😉
Pogubiłam się.. gdzie znajdę jakiegoś linka do allegro? 🙂  Ciekawa jestem co macie fajnego bo chętnie bym wsparła.
siwaaa, ja wiem, że to OT kompletne, ale trzymasz w Kopaniu swojego konia? Który to? Byłam tam we wrześniu z moim na wakacjach 🙂.

Mogę miejsce tylko zareklamować - fajna plaża, piękna okolica, mało ludzi - świetne miejsce!


Gaga, sorry za OT)

Z koniem można pojechać? Dobrze rozumiem? Jakie wakacyjne warunki dla konia i człowieka? Może czas moje coroczne Mazury zdradzić.
trusia- tak jak wyżej napisałam - ja swojego konia udostepnie .
kozdanda, cofnij się 1 stronę, jest post podsumowujący większość wsparciowych akcji 😀

Gaga, sorry za OT)
Luzik 😉


Po konsultacji lek wet - zalecenia podobne, plus leki p bólowe długofalowo. Wrzuciłam temat prowadzącemu (smsem, bo pracuje) i czekam na odzew... póki co poszły p. bólowe dożylnie , wiem że zwierz potrzebuje bo bida cierpi bardzo  😕
Za to dodatkowa ranka pod dziurą ładnie się goi, prawie nie ma już śladu. Naczynia krwionośne rosną... i czekamy nadal na cud...
Dziś było sporo wpłat  :kwiatek: 💘
Wybaczcie fakt, że ogarnę wszystko jutro (z pracy  😡 ), dopiero weszłam do domu (wyszłam rano) i trochę jestem głodna (coś muszę ugotować) i bardzo padnięta 🙁 a jutro wieczorem kowal, zatem podobna lub późniejsza pora obiadu będzie pewnie  😵

AA jakoś niedługo chyba się jednak kończy licytacja miśkowa? Misiek69?

ps. mi się też marzy galop po plaży, najchętniej w ogóle to na Byśce  przy zachodzie słońca z muzyczką z brazylijskiego serialu w tle (jak kicz to na całego) - i to tak serio serio

Ale najbardziej mi się marzy aby już zaczęło się goić to oczko i żeby chociaż troszkę mniej bolało... bo jak się patrzy codziennie jak bida beczy, to kurcze serducho pęka ciągle i ciągle  😕
_Gaga dobra, nie bede kombinowac 😉 licytuje 350zl za przejazd bryczka
BUCK   buttermilk buckskin
14 marca 2016 18:40
375,oo 🙂


Losia
  tylko my dwie chcemy poznać Niuńka  🤣  połączmy siły 🙂  _Gaga zyska więcej, a my się zapewne zmieścimy 🙂🙂🙂
To nie tak, że tylko wy chcecie go poznać, tylko dla niektórych Niuniek to... za wysokie progi  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się