Zmiana podejścia do wątku "Promocje i wyprzedaże" i wątków pensjonatowych

Livia   ...z innego świata
24 czerwca 2016 14:40
W związku z debatą wśród moderatorów na temat umieszczania informacji przez właścicieli stajni i sklepów w wątku "Promocje i wyprzedaże" oraz regionalnych wątkach stajniowo-pensjonatowych, informujemy, że od dzisiaj sklepy / właściciele pensjonatów mogą się w tych wątkach wypowiadać, zachowując jednak pewne zasady.

Użytkownicy powinni się dostosować do poniższych zasad:

1. Sklep może krótko i zwięźle napisać o promocji (jaki rabat, od kiedy do kiedy), a właściciel pensjonatu o stajni (jakie warunki, jaka cena) - od tekstów marketingowych są forumowe Ogłoszenia,
2. W razie niepochlebnych opinii sklep / właściciel pensjonatu może napisać posta z wyjaśnieniem i przedstawieniem swojej wersji zdarzeń,
3. Sklep / właściciel pensjonatu może odpowiadać na pytania związane ze swoimi produktami / warunkami w stajni.

Nasza decyzja jest podyktowana po pierwsze dobrem użytkowników (użytkownicy mogą skorzystać z informacji o promocji i dzięki temu zaoszczędzić, czy też o nowej stajni w okolicy - być może alternatywy dla ich obecnego pensjonatu), po drugie - zwiększoną ostatnio liczbą zgłoszeń, gdzie niektóre z nich dochodziły do absurdu.

Odnośnie wszystkich użytkowników - nie było to wcześniej uregulowane, ale posty typu "czy słyszeliście coś o jakimś koniu do wydzierżawienia?" lub "czy ktoś zna tego konia?" nie będą przez nas traktowane jako ogłoszenia.

Na koniec chcemy dodać, że moderacja zachowuje swoje prawo do działania uznaniowego - reagowania wtedy, kiedy uznajemy to za stosowne. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
Dziękujemy za uwagę 😉

wątek zamknięty
famka   hrabia Monte Kopytko
24 czerwca 2016 14:43
alleluja !
wątek zamknięty
Nareszcie!
wątek zamknięty
spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.