Gdańsk, Trójmiasto - fajne miejsca, wydarzenia, r-voltowicze

pony   inspired by pony
17 sierpnia 2010 12:21
łał, dziekuje fin🙂! Jest troche ludzi, ale w sumie czego sie spodziewac nad morzem w srodku lata🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
17 sierpnia 2010 18:15
[quote author=Ktoś link=topic=9998.msg672473#msg672473 date=1281464512]
Kami, a gdzie dokładnie?mam do Ciebie z pracy spacerkiem jakieś 10 minut 🙂
[/quote]

Przepraszam, że dopiero teraz ale na jarmarku mam mało czasu na internet  😉 mamy stoisko na św.Ducha, bliżej Motławy, centralnie naprzeciwko pubu Duszek - stoisko z biżuterią z kamieni  🙂
Poniaku, dzisiaj dla odmiany mam zdjęcia z Sobieszewa:
 
 
 
Zdecydowanie puściej niż na Stogach 😉
ja wyladowalam w koncu w jelitkowie a nie w sobieszewie i nie polecam zdecydowanie... ludzi masakrycznie duzo, glonow chyba jeszcze wiecej..
jesli jeszcze bedzie czas i pogoda na plazowanie to na pewno gdzies dalej sie wybiore, bo kilka metrow od wody tak smierdzialo ze sie nie dalo wytrzymac...
Może ktoś jutro wybiera się poszlajać na jarmark?

Magda jak się nazywała ta przyprawa? pamiętam tylko, że zielona  😡
czubryca 🙂
Lena, a co powiesz na kino - tym razem przeglad filmow niemieckich w neptunie?
zapewne czesc ludzikow juz wie.. mam do wynajecia pokoj tuz kolo hipodromu
szczegoly na pw/maila/telefon itd itp..................

p.s.
moze W KONCU jakies spotkanie przy herbatce/winie bez gumki/piffku???????????
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 sierpnia 2010 22:40
Znajdzie się ktoś, kto jak ja jeszcze nie był na Avatarze  i miały ochotę na wersję 3d?
zapewne czesc ludzikow juz wie.. mam do wynajecia pokoj tuz kolo hipodromu
szczegoly na pw/maila/telefon itd itp..................

p.s.
moze W KONCU jakies spotkanie przy herbatce/winie bez gumki/piffku???????????


o tak!
Odczułam właśnie, jak totalnie mnie w tym Trójmieście boleśnie NIE MA 😕
A kiedy do nas wracasz?
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
01 września 2010 08:47
Strzyga, a gdzie jeszcze grają?
Ja na lapku oglądałam... w 2 ratach, bo usnęłam w połowie  😡
u mnie np graja..
kino.trojmiasto.pl
w połowie września wybieramy się ponownie do Sopotu (w zeszłym roku w grudniu nieco zaskoczył nas śnieg :P), nocować będziemy w Harcerskim Schronisku Młodzieżowym na Al. Niepodległości, przy okazji chciałabym spełnić swoje marzenie- stąd moje pytanie, czy w jakiejś Sopockiej stajni organizują galopy brzegiem morza? :-)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 września 2010 11:52
Kaktus, z tego, co się orientuję, nie.
Dokładnie, jest zakaz wjazdu konno na plażę od kwietnia do października bodajże.
nie załamujcie mnie nawet  😕
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
01 września 2010 12:35
Kaktus, no niech ci będzie, pocieszę cię: między 3.00 a 4.00 rano jest największa szansa na przelecenie się konno po plaży bez opłaty mandatu. Jakieś 80% szansy na sukces.
to nie wiem czy jakaś stajnia zaryzykuje.. :P w takim razie wyrwę się po październiku..
Jak nie miałam konia i chciałam na plażę, kupowałam wyjazd w teren w jakiejś stajni hipodromowej i naciągałam, że nad morze chcę. Ale to były już tak dawne czasy...

Może wrócę do 3miasta w tym roku, może już tej jesieni, jak będzie zimno i sztormowo 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 października 2010 14:46
Odgrzebując dea, nie masz firmowej ścianki ciągle?
W ogóle może ktoś miałby raz na jakiś czas ochotę na ściankę/łyżwy?
dea   primum non nocere
12 października 2010 16:10
Strzyga - niestety, firma własnie wprowadziła obostrzenie - mogę chodzić tylko z rodziną, przy czym np. brat, siostra czy mama nie są moją rodziną :/ ale i tak możemy się zgadać na jakiś forumowy wypad do Elewatora (moim zdaniem tam jest fajniej) - 15zł da się przeżyć...
Czy ktoś się wybiera na pierwsze zajęcia z angielskiego 06.11. o 12.30 w Gdyni na Świętojańskiej w ramach projektu "Jeździectwo w Unii" ?
Strzyga - niestety, firma własnie wprowadziła obostrzenie - mogę chodzić tylko z rodziną, przy czym np. brat, siostra czy mama nie są moją rodziną :/ ale i tak możemy się zgadać na jakiś forumowy wypad do Elewatora (moim zdaniem tam jest fajniej) - 15zł da się przeżyć...


Jakby cuś ja też się piszę. Pierwsze próby mam za sobą, Elewator jest super, wszyscy przeżyli 😉
podbijam🙂
Nikt z forum nie jeździ na "PZJ-wski" angielski do Gdyni? Jest kilka grup po kilkanaście osób,więc...?
Majac lokalne rozeznanie, jakie miejsce moglibyscie polecic na uroczysta kolacje (do 130 osob, obiekt najprawdopodobniej bedzie zamkniety dla innych gosci, wyzsze szczeble kierownictwa, jesli obiekt mogly zawierac w sobie jakas nutke historyczna, polskosci, ogolnie "cos" to byloby super) w okolicy Wladyslawowa ?

I jak duzym utrapieniem bedzie przeprowadzenie kolumny z poczatkiem wrzesnia ? (czy najgorsze tlumy na Hel jada jednak w same wakacje 07-08 ?)
Czy bezpieczniej bedzie pozostac w samym Trojmiescie ?
Baba oblookaj sobie pałac w Rzucewie niedaleko Pucka. Byłam tam kiedyś na imprezie firmowej i mile wspominam.
Gillian   four letter word
16 grudnia 2010 11:16
i stajnia w Rzecewie jest obok pałacu 🙂
a przynajmniej była 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 grudnia 2010 11:20
jest stajnia nadal...popza tym,to Rzucewa da się dojechac boczną drogą,bez korków 😉
Dziekuje za informacje.
Stajnia jest raczej niepozadana, albowiem stanowczo nie bedzie to spotkanie zwiazane z nasza branza  😉
A ponadto zamkniecie (prawdopodobnie) obiektu, zablokuje don dostep chetnym (klientom, pensjonariuszom).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się