Gdańsk, Trójmiasto - fajne miejsca, wydarzenia, r-voltowicze

Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 września 2017 10:12
Behemotowa, we Wrzeszczu mogę ci polecić Mirka Przeworskiego, gabinet na Słowackiego (http://animal.med.pl/). Tak w razie W jest wszystko, co trzeba: ma dobre USG, nowy aparat do EKG, porządne RTG, zabiegi w narkozie robią z aparatem tlenowym. Do tego Mirek miał zawsze fajne podejście do zwierząt 🙂
Wybieram sie na weekend do Trójmiasta. Ale mam nietypowy problem :-) chciałam pozwiedzać, zobaczyc cos ciekawego, ale moim problemem jest chodzenie o kulach. Gdzie isc, zeby nie łazić bardzo duzo? Co warto zobaczyc? Gdzie zjesc? Na prwno macie fajne knajpki/ restauracje, ktore warto odwiedzić 🙂 a moze wpadł wam w oczy ciekawy hotel z winda?
rtk, na samej starówce jest hotel http://www.hotelwm.pl/ - fajny standard, maja windę. Minusem może byc to ze hotel miesci się jakby w dwóch budynkach, więc polecałabym zaznaczyc przy rezerwacji ze potrzebujesz pokoju w tym samym budynku co recepcja, żeby ograniczyć chodzenie. maja room service, wiec sniadanie bez problemu mozna zamówic do pokoju.

Starówka jest chyba najbardziej malowniczym miejscem w Gdańsku, mnóstwo knajp z pysznym jedzeniem i kawiarni na niedużym obszarze, ale tu jednak nie da się całkiem wyeliminowac chodzenia, chociaż można podjechać tu i ówdzie dochodzacymi uliczkami. Nad motława jest koło widokowe (nie mam pojęcia jak to się nazywa, taka duża karuzela z której można obejrzeć sobie starówkę z góry). Widoki może nie robia jakiego wielkiego szału, ale jak masz okazję to można spróbować 😉 ) Starówka jest o tyle fajna, że zwiedzanie zaczyna się jak tylko wyjdziesz z hotelu / wysiadziesz z auta 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
11 sierpnia 2018 07:44
Kochani mam pytanie, może ktoś z Was może pomóc. Mój przyjaciel szuka pilnie pokoju do wynajęcia w Gdańsku. Jest bardzo fajnym, porządnym facetem, ma starszą, grzeczną kotkę. Czy może ktoś z Was zna kogoś lub sam ma coś gdzie mogliby się przenieść? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 października 2019 10:28
Organizowana jest zbiorka pieniędzy na leczenie bulterierow wyciągniętych z pseudohodowli pod znakiem zwiazku kynologicznego. Ludzie zaangazowani w pomoc wystawili wiele fantow, jeden z mieszkańców trojmiasta zaoferowal licytacje uslug malarskich. Moze ktos potrzebuje polamowac salon? 😉
Uwaga uwaga uwaga uśmiech

Mam na sprzedaż bilet na końcert Garou GAROU Garou w Gdańsku 25 02 2020 płyta gł. Może ktoś chętny? \
wysyłka poczta pl polecony prior , wpłata na konto / za pobraniem
  priv
Odkopuję, ale nie znalazłam lepszego wątku  😉
Szukam gastronomicznych poleceń w Trójmieście (coby dowoziły do Sopotu) - najchętniej sushi, ale innymi miejscami też nie pogardzę.
I może jakieś dobre, warte odwiedzenia miejsca działają „na żywo”, nie tylko w dowozie?
infantil, a gdzie dowoz dokładnie?
Ja uwielbiam Hashi Suhi, jest też fajne Ryba i Ryż, ale pewnie maks do dolnego sopotu dowiozą, dalej nie.
Potwierdzam nie ma lepszego sushi niż hashi sushi , i polecam restauracje Moon z Gdyni , dowiozą do Sopotu ( polędwiczki wołowe na maśle z czosnkiem - turbo smaczne)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się