Gdańsk, Trójmiasto - fajne miejsca, wydarzenia, r-voltowicze

Niestety odpada. W pon i wt nie ma mnie w stajni, bo mam zajęcia do późna, reszty dni sobie nie odpuszczam. Błoto jest i nie da sie jeździć, ale chociaz na chambonie niech koń popracuje, bo kompletnie straci mięśnie przez tą zime.
A niedziela?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 października 2009 21:23
A sobota/niedziela w okolicach południowych? My w sobotę na pewno będziemy na hajpo, choć nie wiem kiedy dojedzie aga. Jak nam będzie zimno, to możemy śmignąć na żabiankę do kawiaretonu. http://www.kawiareton.pl/
w niedziele mam nadzieje ze nie bedzie mnie w 3miescie 😉 sobota ok poludnia ok. ale to na herbatke i to bez prundu bo do rana niemal w pracy wytrzymac trzeba bedzie :/
dea   primum non nocere
13 października 2009 00:15
Mnie też weekend nie wyjdzie na pewno. Zawsze jest dużo więcej do roboty niż czasu. W czwartek miałam inne plany, ale mogę odpuścić na taką okazję 🙂

Alice jak masz marudzić, to i Tobie za taksę mogę robić 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
13 października 2009 08:48
CZWARTEK, 19.00, OLIWA - spotkanie sesja pierwsza 
W weekend możemy poorganizować kolejne sesje trójmiejskie...  😎
OK, to wtedy mną sie nie przejmujcie😉
W czwartek niestety muszę być w stajni, więc na 19 nie zdążę. Jak dojadę to bedę, ale raczej wątpię.
Dea, to bardziej o czas chodzi😉 Ale dzięki.
Może załapie się na drugą ture kiedyś :P
CZWARTEK, 19.00, OLIWA - spotkanie sesja pierwsza 


Bardzo mi to pasuje, na pewno przyjdę do Arbata, ale mną też się nie przejmujcie 😉 Najlepiej w ogóle nie zwracajcie uwagi 😂
Czyli co, kto będzie?
Strzyga, Alvika, Magda, Felix, dea ? Tak? ja tez postaram się wpaść.
Możliwe, że ja również.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 października 2009 19:58
Ja myslę, że będę. Choć mam ćwiczenia z powszechnej w pt. ale kij z tym.
Strzyga, najwyżej Cię przepytamy🙂 Dzięki temu będzie o czym rozmawiać i nie będą potrzebne arbatowe gry planszowe 😁 Łii, to się super team szukuje na pojutrze 😀
ok. czwartek juz jutro, ja mozliwe ze dostepu do forum nie bede miec, wiec jakby jaki kataklizm sie wydarzyl i cos mialo nie wyjsc do dajcie mi znac na fona.. bede ok 19, najwyzej bede dzwonic po instrukcje jak trafic 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 października 2009 21:05
magda, możesz dzwonić. Ja też postaram się dotrzeć na 19, chociaż mam ortodontę na 18. Klami może też wpadnie...
Mnie, niestety, być może nie będzie. Okaże się.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
15 października 2009 16:47
Będę, tylko autobus zaatakuję.
Głupie pytanie mam.
Wybiera się ktoś na koncert grupy Bez Jacka, 24 X? 😡
dzieki za dzis i polecam sie na przyszlosc! ale lokal nie zrobil na mnie dobrego wrazenia..
gumka w winie, brak jakiegokolwiek przepraszam (choc przyznaje, drugi kieliszek dostalam i znizke studencka), no i 'dziewczyny, ja juz zamykam..
ee.. czy ja za duzo wymagam?
dea   primum non nocere
16 października 2009 09:23
Nie było tak źle, chamski nie był i na swój sposób się starał, a potrafię zrozumieć, że chciał już wracać do domu 🙂

Sorbet malinowo-truskawkowy był SUPER - i bez gumki :P

W lokalu nie było ani grama dymu papierosowego  😅

...ja też dostałam zniżkę studencką, hehehehhe dawno takiej nie miałam 😉

...może gdybym znalazła gumkę w swoim napoju 😉 miałabym inne nastawienie, generalnie na plus.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 października 2009 10:47
Czekolada była suuuper. I też na zniżkę studencką.
magda,  następnym razem pójdziemy gdzie indziej.
A ja nie mam zniżki, ale i tak miło było Was spotkać 😉 Polecam się na przyszłośc.
I ja dziękuję za miły wieczór - niesamowicie szybko zleciał mi czas i tyle ciekawego się o koniach dowiedziałam 😉 Przykro mi, że tak późno przyszłam i tak szybko wymiękłam, ale mnie zmogło. I nie wsparłam Was w walce z gumkodajem-zamykaczem... Teraz zalegam, poskładana do tego stopnia, że nawet do konia nie pojadę 🙁 A wiecie, jak baardzo lubię Felixa 😁
dea   primum non nocere
16 października 2009 11:56
Lena, nie miałaś zniżki, bo wyszłaś, zanim przedyskutowałyśmy z panem obecność nadmiarowej gumki w kieliszku Magdy 😉
Gdyby nie ta gumka, nie sądzę, żebym załapała się na wariant studencki.

😉 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
16 października 2009 14:47
dea, no wiesz... Ja miałam legitkę przy sobie  🥂
Również dziękuję wszystkim za spotkanie, odstresowałam się.
dea   primum non nocere
16 października 2009 14:50
Alvika - ja mówię o sobie 😉 dyplom wisi, ale legitki nie posiadam od hmmm... paru lat 😉

Cieszę się, że udało mi się gdzieś wyjść... bez tarnika 😀
dragonnia, jest jeszcze Lena, Zuziasta, kate, Hanula, wrotki, xxagaxx .... ktos jeszcze ??


i jeszcze ja 😉 choc tymczasowo wybyta z 3miasta, ale bywam tu co jakis czas 🙂
kujka   new better life mode: on
16 października 2009 18:30
a ja jade jutro (wczesniej niz slonce wstanie... o.0) na weekend do Gdanska 🙂 chyba skorzystam z paru Waszych poleconych miejsc 😉 albo moze dopisze jeszcze jakies swoje? 😉
halo trojmiasto 😉
moze by tak gdzies sie wybrac? komu kiedy pasuje? u mnie odpada piatek-sobota-niedziela(raczej tez, choc nie wiem) a reszta dni po 20 jestem wolna, a moze i wczesniej..
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 października 2009 16:49
ja i tak we wszystkie dni powinnam się uczyć, wiec się dopasuję ^__^
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
28 października 2009 18:03
Ja piątek jestem u Wielbłądów - muszę, 2 tygodnie mnie w stajni nie było...
A może ktoś lubi napić się kawki siedząc na kartonach?  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się