ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach

Flygirl. dwie strony temu było, leniuszku. 😜

Tu bezpośredni link, bo chyba łaskawcy zapomnieli w ogóle dać odnośnik na stronie.
Teraz już trzy i to nawet ja pytałam.😅 Jestem w takim niedoczasie, że mi się wydaje, że październik był lata świetlne temu. W każdym razie dziękuję ci jeszcze raz ogromnie.😘
flygirl, https://gsdirect.pl/portalb2c/gsbenefits/willis9992/jezdzieckie/formularz.aspx

edit: sorki, nie widziałam poprzednich odpowiedzi ;(
Post został usunięty przez autora
wypadłam trochę z obiegu zawodowego ostatnio 😉 i chciałabym zapytać jak na szybko zorganizować badania sportowe albo zgodę na start?
Czy na ZT potrzebuję coś więcej?
Pati2012, w tym względzie nic się zmieniło. Badania musisz mieć od lekarza sportowego, chyba że ważność Twoich badań upłynęła po dniu 7 marca 2020. Wtedy stare badania są ważne do 60 dni po odwołaniu stanu zagrożenia epidemiologicznego.
Ponadto badania lekarskie do 23 roku życia włącznie, może przeprowadzić lekarz pierwszego kontaktu, na orzeczeniu musi być jednak klauzula o braku przeciwwskazań do uprawiania jeździectwa.
Pati2012, z wynikami krew, mocz, ekg do lekarza sportowego, który wypisuje orzeczenie. Załatwiłam to ostatnio w 2 dni, 1 badania, drugi wizyta u lekarza.
mindgame, to już zależy od lekarza, u niektórych to nie przejdzie i trzeba mieć jeszcze zaświadczenie od laryngologa, okulisty, RTG płuc a czasem stomatologa. Także zanim się zapiszę do sportowego warto zasięgnąć informacji czego dany lekarz wymaga.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się