-Mari-

Konto zarejstrowane: 14 sierpnia 2021
Ostatnio online: 25 kwietnia 2022 o 20:59

Najnowsze posty użytkownika:

rekreacja wrocław
autor: -Mari- dnia 21 listopada 2021 o 21:17
Odkopuję wątek😉

Czy ktoś z Wrocławia zna jakieś stanie prywatne/ nieogłaszające się w internecie. Szukam czegoś gdzie mogę liczyć na małe skoki, chociaż w ostateczności jazdą na płasko też nie pogardzę, przy okazji czy poleca ktoś Klub Sportowy Adonai, jak tam wygląda TERAZ, wiem jak wyglądała stajnia spory kawał czasu temu , zmieniło sie tam coś?
Prywatne/ nie ogłaszające sie w internecie, mało znane stajnie.
autor: -Mari- dnia 18 listopada 2021 o 22:42
Hej! Poszukuje stajni we Wrocławiu, wiem, że jest pełno wątków o stajniach we worcku, ale nie znalazłam nigdzie pytania o stajnię prywatną/nieogłaszającą się w necie, nie wiem ile stajni odwiedziłam, ale jedyne co wymagam, żeby była możliwość małych skoków, nie powyżej metra (chociaż taka mała stajnia typowo nastawiona na sport też by była super, ponieważ mam za sobą skoki powyżej metra to mi by to nie przeszkadzało). Jeżeli znacie taką stajnię to prosiłabym o napisanie gdzie sie znajduje i jeżeli nie znajde tego nigdzie indziej dane konatktowe by móc skontaktować się z instr. bądz wałscicielem.
Polecacie jakieś stajnie we worcku?
autor: -Mari- dnia 10 listopada 2021 o 19:57
Hej! Poszukuje jakieś stajni we Wrocku... tak wiem strasznie tu ciężko o dobrą stajnię. Chętnie pobawiłabym się w coś prywatnego może macie jakiś kontakt do małych prywatnych stajni gdzie ewentualnie byłaby możliwość się wbić? Dzierżawa to ostateczność, zjeździłam sporo stajni, zależy mi, żeby był w miarę ok dojazd rowerem jak i komunikacją miejską.Nie zależy mi na nie wiadomo jakim sporcie, ale żeby była możliwość skoków nawet do 1 metra, może znacie jakieś stajnie małe nieogłaszające sie w internecie? ( jeżeli był już wcześniej taki wątek to przepraszam, ale jestem tu nowa) Od razu mówię, że partynice nie wchodzą w grę :/