Moniczka

Konto zarejstrowane: 16 czerwca 2009
Ostatnio online: 13 lutego 2021 o 15:41

Najnowsze posty użytkownika:

Stajnie w Warszawie i okolicach
autor: Moniczka dnia 03 listopada 2016 o 08:49
Ręce mi opadły po tym co przeczytałam. W stajni Heartland trzymam nie pierwszego już konia i jestem bardzo zadowolona. W nie jednym też miejscu byłam i nie jedno widziałam.  Z tej stajni i pensjonatu jestem bardzo zadowolona. Mam wrażenie, że mój koń wreszcie znalazł swoje miejsce na ziemi. To dziewczyny też nauczyły moją córkę nie tylko jeździć czy skakać. Nauczyła się tu pokory i szacunku czego mam wrażenie niektórym na tym forum brakuje. Ogromny szacunek dla właścicielek stajni, które z powodzeniem połączyły pasję i pracę. Tak trzymać dziewczyny!  😅 A do wszystkich którzy oczerniają pamiętajcie, że to do Was wróci w dorosłym życiu więc lepiej nie robić czegoś czego się będzie kiedyś żałować. Chociaż teraz nie zdajecie sobie z tego sprawy... Szkoda.  Może po prostu przenieść się tam gdzie się Wam podoba i tyle.
Stajnie w Warszawie i okolicach
autor: Moniczka dnia 23 czerwca 2011 o 16:04
O ludzie po co ta przepychanka z tym HORSELANDEM, niech każdy pojedzie i sprawdzi! Ja się tam przeniosłam z Humorka jakiś 1,5 roku temu i jestem bardzo zadowolona. Ponieważ byłam zainteresowana dzierżawą miałam okazję jeździć na różnych koniach, które tam są i szczerze mówiąc nie spotkałam się z sytuacją, że koń się czegoś boi, stoi w jakichś strasznych warunkach, itp. Zabieram tam moje dzieciaki (10 i 5 lat) które same przyprowadzają konie, czyszczą, jeżdżą i do tego super się bawią. Nie dawno były tam dwie wycieczki szkolne i były bardzo zadowolone (co można sprawdzić). Naprawdę długo szukałam miejsca przyjaznego dla wszystkich i przetestowałam całe grono stajni (z Legią włącznie) i myślę, że wreszcie znalazłam, a jeżeli ktoś rzuca jakieś oskarżenia to lepiej niech ma  na nie poparcie bo niesłuszne oskarżanie o problemy z np. alkoholem mogą mieć poważne konsekwencje czego nikomu nie życzę.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników.
P.S. Jestem tu zarejestrowana od bardzo dawna🙂
Obozy jeździeckie
autor: Moniczka dnia 23 czerwca 2011 o 15:06
Ja proponuję horseland w okolicach Wołomina pod Warszawą, świetne tereny, konie i instruktorzy też. Do tego bardzo dobra zabawa.