St. Hippolyt Warszawa

Konto zarejstrowane: 16 listopada 2009

Najnowsze posty użytkownika:

masaż koni
autor: St. Hippolyt Warszawa dnia 15 lipca 2014 o 19:27
Ciach - przemycone ogłoszenie
szkolenia, kursy
autor: St. Hippolyt Warszawa dnia 15 lipca 2014 o 19:25
[b]Ciach - przemycone ogłoszenie[/b]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieprawidłowym miejscu
TRANSPORT- szukam, oferuje
autor: St. Hippolyt Warszawa dnia 04 czerwca 2014 o 17:21
[font=Verdana]OFERTA LAST MINUTE 😉[/font]
Będę wracała pustym koniowozem z ANGLII w najbliższą sobotę/niedzielę. Mogę zabrać dwa koniki w kierunku Warszawy. Planowana trasa ANGLIA, BELGIA, HOLANDIA, NIEMCY, WARSZAWA. Jeśli ktoś byłby zainteresowany przewiezieniem konia na tej lub zbliżonej trasie bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam,
szkolenia, kursy
autor: St. Hippolyt Warszawa dnia 16 września 2010 o 18:47
Do ogłoszeń proszę!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Zgodnie z poprzednim ostrzeżeniem zostajesz uciszona za ponowne umieszczanie ogłoszeń w wątkach do tego nie przeznaczonych.
Kurs Silversand Horsemanship oraz inne eventy w Stajni "ZaKOŃtek"
autor: St. Hippolyt Warszawa dnia 17 maja 2010 o 22:47
edit
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama. Zapraszam do ogłoszeń. Przy okazji proszę o bezzwłoczne usunięcie reklamy w postaci linków w podpisie. W przeciwnym razie ostrzeżenie zostanie podniesione do wyższej rangi.
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: St. Hippolyt Warszawa dnia 08 grudnia 2009 o 14:19
Bardzo was proszę o radę, mianowicei potrzebuję czegoś co moglabym dawać pól na pól z owsem niskobialkowego, kobyla dostaje teraz 3 litry 3x dziennie owsa gnieconego plus witaminy wiczorem i raz w tygodniu mesz- wygląda świetnie i jest w bardzo dobrej kondycji dodam, że ma 3,5 roku i pracuje na lonży mniej więcej 4 razy w tygodniu. Cale życie spędzala na pastwiskach i zauważylam, że teraz gdy pogoda czasami nie sprzyja i stoi dlużej w boksie delikatnie nabierają jej tylne nogi, nie jakoś bardzo rzecz jasna, ale jest różnica w dniach gdy pól dnia jest na padoku, a gdy tylko idą biegać godzinkę lub ciut dlużej na halę. Dla mnie jest jasne, że ma za dużo bialka w diecie, dlatego chcialbym coś zmienić, ale nie jestem tak zorientowana w rynku obecnie jak co poniektórzy w tym wątku, dlatego zwracam się z prośbą o polecenie jakiś fajnych musli o niskiej zawartości bialka i co myślicie o uzupelnienie diety w lucernę. Mam jeszcze pytanie odnośnie otrębów, co przemawia za otrębami ryżowymi, a co za pszennymi?

Jeśli podejrzewasz przebiałczenie to absolutnie nie dawaj lucerny - bo to jest głównie białko. Nabieranie tylnych kończyn zastoinowe - niektóre konie mają do tego szczególne predyspozyjne (u mnie na przykład jest to kobyła z białymi skarpetami). Jeśli chciałabyś podać kobylce cos typu "dodatek trawiasty" to proponuje np. "Pre Alpin" jest to dodatek na bazie traw z alpejskich łąk i ziół - tu zawartość białka 49g/kg gdzie w przypadku lucerny jest to powyzej 80g/kg. Natomiast jeśli chodzi o musli niskobiałkowe to mogę polecić linie Hesta Mix.
Konie hodowli SK Plękity
autor: St. Hippolyt Warszawa dnia 18 listopada 2009 o 23:30
Matka mojego konia jest hodowli SK Plękity.

Silencja wlkp

O: Elpar xx
M: Syga wlkp

Ma ktoś może jej zdjęcia?


O kurcze... To ten sam Samuar? Oglądałam go w styczniu..... Zastanawiałam się nad kupnem, ale strasznie dużo za niego chcieli... Jak się sprawuje? Zajeżdzony juz? Jak go ostatnio widziałam to był bardzo zabawowy! 🙂 Masz jakieś jego zdjęcia? Kupiłaś go od staruszka z Baboszewa, czy gdzieś z drugich rąk?

Wrzucam fotki:

Sam z matką:

Matka:


SAM:

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Zbyt duże zdjęcia. Rozmiar dopuszczalny 800 a 800 pikseli
St. Hippolyt - pasza i odzywki
autor: St. Hippolyt Warszawa dnia 17 listopada 2009 o 22:02
Witam Wszystkich Forumowiczow,

Potwierdzam powrot Hippolyta do Warszawy. (...) dodo

Pozdrawiam,
Krzysztof Szaniawski

do ogłoszen proszę!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] przemycanie ogłoszeń w działach innych niż OGŁOSZENIA
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: St. Hippolyt Warszawa dnia 17 listopada 2009 o 21:55
Skład te pasze według mnie mają super, nawet to La Roslet, podstawowe musli zawiera bardzo dużo komponentów,a cena fajna. My kontaktowałyśmy sie z Krzysztofem Szaniawskim. Jeśli udało by ci sie dostać ta paszę jakoś w Warszawie to daj znać 🙂


Witam Wszystkich Forumowiczow,

Potwierdzam powrot Hippolyta do Warszawy. (...) Dodofon

Pozdrawiam,
Krzysztof Szaniawski

prosze z takimi postami do ogłoszeń!! dodo