Misiu12

Konto zarejstrowane: 05 września 2010

Najnowsze posty użytkownika:

Daw-Mag
autor: Misiu12 dnia 12 lutego 2011 o 21:35
Ja mam podzielone zdanie na temat tej firmy. Popręgi i puśliska są świetne! Po prostu nigdy się nie psują, wszystko jest super, pięknie i ładnie. POLECAM!

Natomiast siodło to porażka. Miałam przyjemność zakupić takowe siodło tej firmy i powiem szczerze - nie jestem zadowolona. Raz musiałam wsiąść na konia w mokrych bryczesach (od wody, nie, nie zsikałam się). Gdy zeszłam dokładnie osuszyłam siodło i posmarowałam specjalnym smarem do siodeł - pomarszczyło się. Skóra zrobiła się chropowata i nieprzyjemna w dotyku.

Poza tym raz siodło niespodziewanie spadło. Od razu złamana terlica. Kwestie gwarancji itd. to już inna sprawa, ale terlica złamana po tygodniu użytkowanie to już źle świadczy o tej firmie.

Poza tym siodło strasznie niewygodne. Sztywne jak nie wiem co, nie pracuje razem z ruchem konia. Kobyłka czuła się skrępowana i miała poobcierany grzbiet - chociaż podkładki pod siodło i czapraki były.

Takie jest MOJE zdanie. Proszę na mnie nie naskakiwać z tego powodu, bo może wy macie dobre mniemanie o siodłach - dla mnie to najgorsze badziewie, jakie kiedykolwiek kupiłam. Możliwe, że trafiła mi się jakaś trefna sztuka, ale siodło drugie (po połamanej terlicy zgłosiłam do gwarancji i dali mi nowe) zachowywało się identycznie...a więc nie mogło być tak, że akurat to konkretne siodło było "zepsute" fabrycznie.