Milenchen

Konto zarejstrowane: 17 września 2010

Najnowsze posty użytkownika:

Prace magisterskie, licencjackie, ankiety - wspólny wątek
autor: Milenchen dnia 30 kwietnia 2019 o 18:40
Cześć!
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej pracy magisterskiej o tematyce jeździeckiej. Jestem fizjoterapeutą i chcę zbadać problematykę urazów w naszym sporcie. Potrzebuję około stu ankiet, a dopiero zaczynam zbierać wyniki, więc będę wdzięczna za każdy przesłany formularz. Z góry dziękuję za pomoc!  :kwiatek:
CIACH

Skracaj linki!!  🤦
Viss
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 08 maja 2017 o 13:54
Kobitki poszukuję ogiera do pokrycia z UM w uje ponad 1500 ktoś coś?? Cena do dogadania lub coś z CR

Mam z 1450 gdybyś nic innego nie znalazła 🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 07 maja 2017 o 15:28
Proszę o gratulacje na PL na konto milenchen24  :kwiatek:
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 06 maja 2017 o 23:14
Milenchen jeżeli chcesz to ja mogę a sprawdzić mnie możesz u xxagaxx lub na howrse myniak. Wraca 6.05 a aktualnie zajmuje się jej kontem.

Chętnie, zaproszę Cię do znajomych na howrse i się dogadamy 🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 05 maja 2017 o 18:58
Czy macie kogoś sprawdzonego do sitterowania?

Spotkała mnie bardzo dziwna sytuacja. Zgłosiła się do mnie dziewczyna, która chciała sitterować u mnie. Nie mam dużo koni, więc to nie zajmowało dużo czasu, jednak oczywiście za każdego konia za dzień liczyłam jej equus do wypłaty po pierwszym tygodniu pracy.
W pierwszym dniu współpracy dostałam wiadomość, że opieka nad moimi końmi zajmuje jej 15 minut i ona chciałaby robić to charytatywnie. Nie chciałam się zgodzić, ale przekonywała mnie, że to dla niej żaden problem. Dziś dostałam wiadomość, że musi zrezygnować z gry, bardzo dziękuje za współpracę i w ramach podziękowania (za sitterowanie mi za darmo koni  😲) wystawia mi kilka koni z wysokim UM lub z wiekiem +20 na sprzedażach prywatnych za 500 equus.
Jestem na howrse już ponad trzy lata i z kimś tak uprzejmym się jeszcze nie spotkałam 😀.
Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!
autor: Milenchen dnia 17 stycznia 2017 o 22:23
O, to i ja wrzucę coś! Co prawda sprzed półtora miesiąca, ale musiałam się trochę nagimnastykować, żeby je zrobić, więc się pochwalę  😎
KLIK

Fota gigant!
Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)
autor: Milenchen dnia 10 stycznia 2017 o 14:04
Orientujecie się może, gdzie znajdę stajnię w Łodzi (niestety nie mam prawa jazdy, więc ciężko będzie mi dojechać poza zasięg MPK) w której prowadzona jest hipoterapia? Wkopałam się w pisanie pracy licencjackiej na temat hipoterapii w rehabilitacji osób z mózgowym porażeniem dziecięcym, przeszukałam internet ale wszędzie, gdzie dzwonię okazuje się, że numer już dawno nieaktualny. Nie chciałabym krążyć godzinami w tramwajach, szukając czegokolwiek. Muszę rozdać kilkanaście piętnastominutowych ankiet na temat postępów w procesie rehabilitacji rodzicom dzieci i jak najszybciej przerobić to na wyniki badań 🙄
Wegetarianizm - dyskusje
autor: Milenchen dnia 14 lipca 2016 o 22:46
trusia oświecisz mnie proszę, jakie moje teksty, w których podobno "pławię się w szlachetności noszenia butów, które nie zabijają, a jak trzeba wyjrzeć poza czubek własnego nosa - to już nie jest od tego" Cię tak denerwują? Bo ja nie widzę tutaj żadnego. Wytłumaczyłam tutaj tylko EliPe, że jej zdanie, jakobym kończyła swoją miłość do zwierząt na nie posiadaniu mięsa na talerzu, jest błędne. Dodałam, co jeszcze robię w ważnej dla mnie sprawie. Nie jestem kryształowa. Jeśli Ty wolisz nosić skórzane buty, żeby chronić środowisko - proszę bardzo! Jeśli ja wolę nosić syntetyczne, ponieważ uważam to za mniejsze zło, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa, a Tobie nic do tego. Uważaj - ta gula rośnie od dopowiadania sobie teorii 🥂 .
Wegetarianizm - dyskusje
autor: Milenchen dnia 11 lipca 2016 o 22:39
Milenchen, syntetyczne buty wcale nie są lepsze dla środowiska.

Ale ja nie jestem od ochrony środowiska. Bardzo mi się spodobało stwierdzenie - albo można być złym, albo kryształowym? Ja dbam o zwierzęta, ponieważ lubię je, szanuję, staram się dbać o nie, pomagać im. Staram się jak mogę, aby żyć zgodnie z własnym sumieniem i być najlepsza, jak tylko potrafię, w moim postrzeganiu. Jeśli mam wybrać gorsze dla środowiska syntetyczne buty, a buty skórzane "uczestniczące" w procederze zabijania zwierząt biorę to pierwsze 🙂

Edit : co do dzieci, niestety nie mogę się zdecydować jeszcze, gdyż jestem zbyt młoda na zastanawianie się nad wychowaniem potomstwa, jednak chciałabym, żeby moje dzieci wiedziały, skąd bierze się mięso. Nie będę wegeterrorystą - nie zamierzam puszczać im krwawych filmów z rzeźni, pokazywać na każdym kroku zdjęć czy też upominać. Chciałabym jednak wytłumaczyć im, jak to się odbywa, ale bez nacisku. Porozmawiać o tym, dlaczego ja nie jem mięsa. A wybór pozostawiam tylko i wyłącznie im. Jeśli nie będą się zgadzały z wege dietą - nie będę miała im tego za złe. Nie wiem tylko jak rozwiązać kwestię karmienia dzieci do tego wieku, w którym będą już świadome swoich decyzji.
Wegetarianizm - dyskusje
autor: Milenchen dnia 11 lipca 2016 o 19:18
Murat-Gazon ale ja rezygnuję z jedzenia mięsa i używania wszelkich produktów skórzanych/futrzanych w swojej garderobie, oraz ograniczam się do stosowania kosmetyków nietestowanych na zwierzętach. Wydaje mi się, że to właśnie określa życie zgodnie z moim własnym sumieniem - nie używanie dla własnej wygody niczego, co przyczynia się do zabijania/cierpienia zwierząt, ponieważ uważam to za wyjątkowo nie fair. Napisałam o własnej wygodzie, ponieważ jak wiadomo - syntetyczne buty się niszczą, nie tak łatwo znaleźć dobre jakościowo, są kiepskie do chodzenia w zimie, nietestowane produkty są nierzadko droższe, a i czasami gorsze jakościowo, jedzenie wegetariańskie również nie należy do najtańszych i w mniejszych miastach ciężko dostać wiele produktów.
Gdzie więc w moim działaniu hipokryzja, zakłamanie?
Wegetarianizm - dyskusje
autor: Milenchen dnia 11 lipca 2016 o 18:46

Gorzej jeśli się jest wege czy wega  bo się wierzy że nie krzywdzi w ten sposób zwierząt, stara się szerzyć te swoje przekonania na innych, a jednocześnie używa w życiu codziennym wyrobów powstałych ze zwierząt czy karmi pieski/kotki karmą dla psów/kotów. Dla mnie to jest po prostu hipokryzja, zakłamanie i podwójna moralność.


Podkreśliłam to do czego się chcę odnieść ponieważ do reszty odniosłam się już wcześniej. ElaPe wytłumacz mi proszę, co jest zakłamanego w stwierdzeniu - ja jestem wege, ponieważ działam zgodnie ze swoim sumieniem. Nikomu nic do tego, a mi nic do diet innych osób. Nie mam prawa zmuszać, czy namolnie przekonywać nikogo do takiej diety. A moje psy nie są w stanie wyrazić zdania, czy chciałyby być wege, czy też nie. Nie znam żadnego weta polecającego wege dietę (co nie znaczy, że tacy nie istnieją). Karmię więc tak, jak polecają to znani mi ludzie, którzy mają trochę większą wiedzę na temat danego gatunku niż ja, nie chcąc nikomu dookoła robić krzywdy.
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 03 lipca 2016 o 18:48
Czy jest tu ktoś, kto chciałby positterować przy 25-30 koniach? Szukam i szukam i nikogo znaleźć nie mogę  😵
Wegetarianizm - dyskusje
autor: Milenchen dnia 03 lipca 2016 o 10:57
Luna_s20 - wszędzie są "oszołomy", ja nie lubię ani tych wege o których wspominasz, ani mięsożerców którzy po tysiąc razy powtarzają, że umrę bo jak można żyć bez mięsa, że pewnie jem trawę i kamienie, po czym śmieją mi się prosto w twarz gdy tylko próbuje zjeść cokolwiek zgodnie z moją dietą  🤬 .
Strzyga - "oszołomstwo" u nikogo nie kończy się dobrze 😉
Keirashara - muszę w takim razie na przyszłość wypróbować więcej siodeł syntetycznych - może któreś spodoba mi się bardziej niż skórzane które mam teraz, kto wie 😉
Wegetarianizm - dyskusje
autor: Milenchen dnia 02 lipca 2016 o 08:16
ElaPe, Strzyga aż muszę się wypowiedzieć bo mocno razi mnie Wasze zdanie 🙂. Opowiem jak to wygląda z mojej strony :
Jestem wege od x lat, sama nie noszę skórzanych rzeczy. Nawet jak nogi odmarzają mi w butach syntetycznych w zimę/pocą się latem, to nie narzekam. Jednakże siodło mam jak najbardziej skórzane. Dlaczego? Męczenie się w sztucznych rzeczach (bo nie próbujmy nazwać tego inaczej - są one mniej wygodne, niż rzeczy pochodzenia zwierzęcego), należy tylko do mojego sumienia i mojego życia. Tak jak nikomu w talerz nie zaglądam, tak i nie zamierzam nikomu uprzykrzać życia moim pomysłem na bycie wege. Siodła syntetyczne są, przynajmniej moim zdaniem, gorsze jakościowo od siodeł skórzanych. Dlaczego mój koń i jego plecy mają mieć mniej komfortowe warunki w imię moich ideologii? W związku z poruszonym tematem psów/kotów wege : z siodłem jest dla mnie tak samo jak z faktem, że karmię moje psy mięsem. Nie odbiło mi jeszcze na tyle, żeby w całym swoim pomyśle na życie odbierać im mięso bo "przecież na warzywach też sobie poradzą". Moje żywienie - moja sprawa i nie zamierzam na nikogo tym wpływać. A już na pewno nie na kogoś, kto swojego zdania wyrazić nie może 😉.

Wegetarianizm - dyskusje
autor: Milenchen dnia 01 lipca 2016 o 22:49
Wydzieliłam z wątku "Co mnie wkurza w jeździectwie".

Powiedz mi proszę Na_biegunach, czemu wkurzają Cię weganie w wypasionych, skórzanych siodłach? To nie żaden atak - jestem ciekawa Twojego zdania 🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 17 kwietnia 2016 o 11:31
Jak to przelać kase w pasze? Chyba przez tą nieobecność zacofałam się w howrse 😀
EDIT : już wiem, to mega pomysł! Dzięki ChemiK! 🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 17 kwietnia 2016 o 11:20
Czy ktoś może mi przetrzymać 1 700 000 equus? Chciałabym kupić kupon, a nie chce wydawać na niego 300 000 equus  :kwiatek:

Dodatkowo ponawiam pytanie - ma ktoś do polecenia dobrego sittera lub ktoś chciałby podjąć się tego zadania? Moje konto z braku czasu dziczeje  🏇
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 17 kwietnia 2016 o 10:57
1. ChemiK - ChemiK (pl)
2. flygirl - isfolket (pl)
3. maluda - maluda (pl)\
4. xxagaxx - xxagaxx, myniak (na pl oba)
5. budyń - beton (pl)
6. Nancy - boniowata (com i pl)
7. lilou - Agaffcia0210 (pl)
8. calore - calore (PL), xofkate (COM)
9. Watrusia - Deni (pl), Zapałka1 (com.)
10. Cynamonowa_ - wuzetka(pl)
11. kaka2002 - kaka2002 (pl), szetlandzik13 (pl)
12. Grettiena- Greta. (pl), Greta.(com)
13. desire - smarties (pl)
14. thaya - edinka (com), cidi (mężowe na com), edinka (pl)
15. Dementek- Dementek (pl), dementek (com i ru)
16. CzarownicaSa- Kermitek (pl), CzarownicaSa (com)
17. Miyako - MiyakoKuchiki (pl), Miyako (com)
18. Małe No - Hen. (pl)
19. karla158 - karla158 (pl), karolkakonie (com), szkapa (com)
20. bajaderka-zorro - razed_in_black (pl)
21 .asia540 - cara54 (pl)
22. kaprioleczka - Kapri (com)
23. wera5510 - wera5510 (pl)
24. karla158 - karla158 (pl), karolkakonie (com), szkapa (com)
25. Milenchen - milenchen24 (pl)
Promocje i wyprzedaże - centrum informacji
autor: Milenchen dnia 22 marca 2016 o 15:16
malem widziałam informację o tej promocji, jednak w asortymencie pasi-konika są tylko jedne syntetyczne sztyblety i czapsy. Gdyby komuś rzuciło się w oczy coś więcej - będę wdzięczna, staram się być na bieżąco z większością promocji, ale każdemu może coś umknąć 😉
Promocje i wyprzedaże - centrum informacji
autor: Milenchen dnia 22 marca 2016 o 15:06
Czy komuś rzuciły się w oczy przeceny sztybletów i czapsów syntetycznych?  :kwiatek:
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 27 czerwca 2015 o 15:01
Zna ktoś może jakiegoś dobrego, sprawdzonego sittera ? Poszukuję, co prawda tylko do niecałych 30 koni, ale kompletnie nie mam czasu się nimi zajmować, a stoją bezczynnie...
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 26 grudnia 2014 o 14:04
Mógłby mi ktoś przetrzymać 1 000 000 equus 🙂?  :kwiatek: konto milenchen24 🙂
Stajnie w Warszawie i okolicach
autor: Milenchen dnia 02 grudnia 2014 o 17:43
Również polecam Dadę 🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 22 września 2014 o 23:20
Jest tu może ktoś chętny na współdzielenie konta na pl?
Od dłuższego czasu nie wchodziłam na howrse, a szkoda mi marnować wysiłki z przeszłości, stąd też pytanie. Właściwie moja rola polegałaby tylko na zaglądaniu co jakiś czas w ramach niewielkiej ilości chwil dla siebie na odmóżdżenie i uporządkowaniu wszystkiego. Staż 551 dni, trochę kuponów i jednorogów andaluzyjskich 🙂 .
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 29 sierpnia 2014 o 16:27
Ja na pl niestety tylko pomogę, na com nie mam  🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 29 sierpnia 2014 o 16:21
Mogłabym prosić o przetrzymanie 750 000 equus? Nick : milenchen  :kwiatek:
Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)
autor: Milenchen dnia 28 sierpnia 2014 o 11:41
Okej, dziękuję dziewczyny, odezwę się zatem do którejś z sióstr Szulc 🙂
Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)
autor: Milenchen dnia 28 sierpnia 2014 o 11:22
Do sióstr tzn?  😀
Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)
autor: Milenchen dnia 28 sierpnia 2014 o 11:09
Kahlan,Isabelle dziękuję za szybką odpowiedź 😉. Właśnie czegoś powyżej poziomu L poszukuję, co prawda C to byś nie musi, ale chętnie N, żeby uczyła się dalej a nie dreptała w miejscu. No nic, w takim razie jeszcze popytam i spróbuję coś z tą współdzierżawą, aczkolwiek docelowo zostanę biednym studentem który żyje od pierwszego do pierwszego 🙂.
Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)
autor: Milenchen dnia 28 sierpnia 2014 o 10:57
Jedyne posty jakie znalazłam na ten temat w wątku łodzianina są z 2012 roku albo dotyczą pensjonatów, a być może ktoś udzieli mi odpowiedzi, więc uderzam tutaj  :kwiatek: . Czy w Łodzi lub jej okolicach (z dobrym dojazdem komunikacją) znajdę jakąś stajnię, w której bez własnego konia można trochę ambitniej pojeździć, docelowo w kierunku ujeżdżenia ? Szukam możliwości dalszego rozwoju, gdyż wyprowadzam się na studia do zupełnie nieznanego mi miasta, a nie chciałabym jeździć "w ciemno" i szukać czegoś przyzwoitego 🙂 .
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 24 czerwca 2014 o 14:35
Milenchen, wystawiam 😉

edit. mogłabyś mi też przetrzymac? 😀 wystaw zwrotnego za 1 000 000 i pozniej odkupisz za 100 000? :kwiatek:

Przepraszam, na śmierć zapomniałam! Wrócę tylko do domu i akceptuję + wystawię zwrotnego, dzięki ! 🙂
edit : szukam kogoś kto kliknąłby mi w piniatę na PL + odwdzięczę się tym samym 🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 22 czerwca 2014 o 22:47
Mogę prosić kogoś o przetrzymanie 900 000 equus z konta milenchen24  :kwiatek: ?
NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE
autor: Milenchen dnia 06 czerwca 2014 o 12:57
horse_art pisałam Ci już na PW, ale może przestrzegę tutaj innych użytkowników.
W grudniu kupiłam od niej osobiście (dzięki Bogu...) siodło. Wszystko ładnie, pięknie, siodło w dobrej cenie, niezłym stanie. Niestety przy spotkaniu pani Katarzyna nie miała przy sobie umowy, którą obiecała wydrukować, o dokonaniu transakcji. Bądź co bądź wolałabym być jakkolwiek ubezpieczona gdyby siodło miało być kradzione 😉. Zapewniła mnie więc, że dośle umowę z pokrowcem na siodło, którego także zapomniała, najszybciej jak tylko może. Sprawa ciągnie się od stycznia, do dziś nie otrzymałam ani jednej, ani drugiej rzeczy. Za każdym razem gdy raczy odebrać telefon zbywana jestem nowymi, wstrząsającymi faktami z jej życia które uniemożliwiły wybranie się na pocztę.
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 02 maja 2014 o 09:36
milenchen24
dziękuję! 🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 02 maja 2014 o 08:13
Czy mógłby ktoś mi przetrzymać 450 000 ?  :kwiatek:

Ponawiam prośbę,z tym że już teraz 650 000  :kwiatek:
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 29 kwietnia 2014 o 11:35
Czy mógłby ktoś mi przetrzymać 450 000 ?  :kwiatek:
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 05 lutego 2014 o 21:38
Dziękuję raz jeszcze i wystawiam zwrotne 🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 05 lutego 2014 o 21:34
na milenchen24,dziękuję! 🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 05 lutego 2014 o 20:53
Czy mógłby ktoś przetrzymać mi 1 300 000 equus 🙂 ?
NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE
autor: Milenchen dnia 26 stycznia 2014 o 22:10
bera7 oczywiście, rozumiem że sprawy mogą się różnie potoczyć,sama miałam kiedyś tygodniowe opóźnienie w wysyłce i kżdą sytuację zrozumiem,ale tu jest bardzo słaby kontakt i prawie miesiąc czekania. No nic,jeszcze kilka dni mnie nie zbawi.
NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE
autor: Milenchen dnia 25 stycznia 2014 o 17:45
Niestety z przykrością dopisuję tutaj także użytkowniczkę czilloutkaczacza. Kupiłam od niej siodło,odebrałam i zapłaciłam osobiście,wzięte na przymiarkę. Dostałam wszelkie dokumenty, prosiłam jeszcze o pokrowiec do siodła i umowę kupna-sprzedaży gdy siodło będzie pasowało i na 100% będę je brała. Pokrowiec wraz z umową miał być wysłany 30 grudnia. Najpierw zwodzenie,że paczka wysłana, listem poleconym i może gdzieś zaginęła na poczcie. Użytkowniczka miała się wybrać po mojej kolejnej wiadomości że paczki nie ma (w sobotę 11 stycznia) na pocztę sprawdzić co się dzieje. Dostałam wiadomość zwrotną, że w poniedziałek zapyta na poczcie. Potem długo nic, kilka moich wiadomości na re-volcie na skrzynkę, czilloutkaczacza logowała się 1-2 razy dziennie i odpowiedzi nie było. Wiadomość dostałam dopiero w czwartek 16 stycznia, że komputer szwankuje i na pocztę wyruszy w sobotę. Kilka kolejnych wiadomości ode mnie co z paczką - odpowiedzi doczekałam się we wtorek, że list wrócił po podwójnym awizo. Przeszukałam wszystkie dokumenty wyjęte ze skrzynki pocztowej w ciągu ostatnich tygodni, pytałam babci,brata - żadnego awizo do mnie nie było. Poprosiłam więc czilloutkaczacza o numer przesyłki lub skan nadania z dopiskiem,że jeśli faktycznie było podwójnie awizowane to prześlę pieniądze za kolejną przesyłkę,przeproszę i złożę skargę na listonosza. 20 stycznia dostałam odpowiedź "W sobotę wyślę jeszcze raz, może tym razem się uda.",na moje pytania o numer listu lub skan nadania głucha cisza. Użytkowniczka loguje się na re-voltę kilka razy dziennie,lecz nie raczy odpisać co z wysyłką.
Mam nadzieję, że sprawa się wreszcie rozwiąże i będę mogła cofnąć ten komentarz...  🙄
kącik żółtodziobów - czyli pytania o podstawy
autor: Milenchen dnia 10 stycznia 2014 o 09:58
W ramach ciekawostki napisze,że w związku z moimi wątpliwościami napisałam bezpośrednio do Stubben Polska,których to strzemiona mam obecnie. Odpisali "powinno się je zakładać krótszym ramieniem do wewnątrz" 🙂
kącik żółtodziobów - czyli pytania o podstawy
autor: Milenchen dnia 08 stycznia 2014 o 22:21
espana bardzo dziękuję,widziałam już tą rozmowę ale nadal są tam sprzeczne informacje :kwiatek: chyba kupię zwykłe... A jutro spróbuję założyć je odwrotnie 🙂
kącik żółtodziobów - czyli pytania o podstawy
autor: Milenchen dnia 08 stycznia 2014 o 21:55
espana, _Gaga bardzo dziękuję za odpowiedź  :kwiatek: chociaż są sprzeczne 🙂
znalezione w internecie :
[img]http://re-volta.pl/galeria/img/99042[/img] <- teraz mam założone tak

i teraz zupełnie nic nie wiem 😵 . Napisałam nawet e-mail do producenta,ale odpowiedzi się niestety nie doczekałam
EDIT : nie ta fotka 🙂
kącik żółtodziobów - czyli pytania o podstawy
autor: Milenchen dnia 08 stycznia 2014 o 20:39
Pytałam już w "strzemionach" ale nikt nie odpowiedział,więc uderzam tutaj :
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak powinnam zakładać strzemiona skośne? Np. takie : http://konik.com.pl/kiefferstrzemionaskosne . Mi przez cały czas wydawało się,że tym "dłuższym" bokiem powinny być na zewnątrz,natomiast widziałam kilka innych opinii i już się pogubiłam :kwiatek:.
strzemiona
autor: Milenchen dnia 07 stycznia 2014 o 12:48
Podejrzewam,że to pytanie się już gdzieś pojawiło,ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak powinnam zakładać strzemiona skośne? Np. takie : http://konik.com.pl/kiefferstrzemionaskosne . Mi przez cały czas wydawało się,że tym "dłuższym" bokiem powinny być na zewnątrz,natomiast widziałam kilka innych opinii i już się pogubiłam :kwiatek:.
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 24 grudnia 2013 o 09:40
Czy ktoś ma konia powyżej 30 roku życia i mógłby go pożyczyć? Postarzę do 35 lat i oddam - potrzebne mi do zadania  :kwiatek:
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 04 grudnia 2013 o 16:55
PATRYCJA10822 wystaw mi konia na konto milenchen24 🙂
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 04 grudnia 2013 o 16:27
Mógłby mi ktoś przetrzymać 1 000 000 equus  :kwiatek: ?

Nadal kogoś potrzebuję  :kwiatek:
Howrse gra :)
autor: Milenchen dnia 03 grudnia 2013 o 19:56
Mógłby mi ktoś przetrzymać 1 000 000 equus  :kwiatek: ?