Interbeta

Konto zarejstrowane: 06 listopada 2010

Najnowsze posty użytkownika:

Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska
autor: Interbeta dnia 26 stycznia 2020 o 11:57
Mieszkam na Podgórzu.
Wątek oczywiście przeglądałam, ale w dużej ilości pytania dotyczą indywidualnych treningów sportowych/pensjonatu dla własnego konia.
Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska
autor: Interbeta dnia 26 stycznia 2020 o 07:26
Mam nadzieję, że to dobre miejsce na takie pytanie -  przeprowadziłam się do Krakowa, kompletnie nie znam miasta i okolic, a chciałabym wrócić do jazdy z instruktorem. Możliwe, że ze mną na jazdy chodziłaby znajoma (ostatnie lata to głównie wypady w tereny, czasem jakaś jazda z kimś, kto z boku popatrzył na dosiad).
Polecicie coś? 🙂
wasze ulubione seriale
autor: Interbeta dnia 13 grudnia 2019 o 13:54
Chyba pousuwali seriale ze stronki s e r i a l eonline. pl  Co ja teraz będę włączać do prasowania  😲  Macie może do polecenia inną stronkę z serialami online? Netflixa i HBO Go miałam, ale pousuwałam, bo jednak trochę kasy szło na to.
wasze ulubione seriale
autor: Interbeta dnia 30 października 2018 o 13:05
Mam takie same odczucia. Poza tym serial chyba nie wyjaśni sporej części zasad świata przedstawionego, a lubię zagłębić się w takie sprawy.

Zaczęłam oglądać serial i po 4 odcinkach wzięłam się za książki - mega fajnie się czyta 🙂 Polecam na jesienne wieczory.
Pralka i inne AGD - uwagi i rady.
autor: Interbeta dnia 17 marca 2018 o 08:55
Czy laptopa można podciągnąć pod AGD ? 🙂  👀
Mój Asusik kończy 7 lat, niestety ledwie ciągnie, nie opłaca mi się już inwestować w kolejne naprawy gniazda do ładowarki i głośnika.
Stąd pytanie - możecie polecić jakieś modele laptopów, najlepiej do 2,5 tys. mas.
Laptop ma służyć do robienia prezentacji, nauki, oglądania seriali. Fajnie, żeby nie był mocno ciężki. Obecny model to Asus K53s.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 30 grudnia 2017 o 07:53
Ja się aż dziwnie czuję bez sesji na 6 roku xD Za to muszę na szybko ogarnąć analizowanie w Statistice i nie wiem kompletnie, jak się za to zabrać. Pytanie do dziewczyn ze ścisłych kierunków - macie może jakieś skrypty, opracowanka?

maiiaF  Nie przejmuj się, teraz po 6 latach martwienia się o zaliczanie wszystkiego widzę, ile innych ciekawych zajęć czy angażowania w projekty mnie ominęło. Szkoda, czasu się nie cofnie.
Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym
autor: Interbeta dnia 05 grudnia 2017 o 19:02
Mam do was Mamy prośbę 🙂 W ramach działania Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Hematoloonkologii piszemy pracę, na temat motywacji do zostania Potencjalnym Dawcą Komórek Macierzystych. Czy mogłabym prosić te z Was, które już SĄ zarejestrowane jako potencjalny dawca, o wypełnienie bardzo krótkiej ankiety? Z góry dziękuję  :kwiatek: :kwiatek:  https://goo.gl/forms/Y6g28YlGXqGC0iR32
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 31 maja 2017 o 20:02
Nie rozumiem, jak niektórzy studenci mogą się zachować tak chamsko wobec innych studentów. Poszłam dzisiaj z koleżanką oglądać 2 pokoje, bo zmieniamy mieszkanie. Od 2 tygodni czekałyśmy na to (nie mogłyśmy pójść rzucić okiem na pokoje bez obecności dwóch lokatorek, a tym ci co chwilę coś wypadało). Po czy W TRAKCIE oglądania pada informacja, że jedna się rozmyśliła i jednak w pokoju zostaje. 2 tygodnie zmarnowane, nie szukałyśmy nic, bo tam miał być pewniak, a tu takie coś  😵 Do końca czerwca mamy gdzie mieszkać, a później w sumie nie wiem co zrobię, gdzie od lipca zaczynam pracę. Ręce opadają, jakby nie mogły dać wcześniej znać jaka jest sytuacja, bo z tego co później wyszło już od 1,5 tygodnia się wahała ta dziewczyna.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 17 listopada 2016 o 11:57
Psychologia/socjologia  Czy są wśród nas jakieś osoby studiujące te kierunki ? Piszemy z koleżankami pracę na konferencję na temat tego, jak rodzice postrzegają studentów medycyny odbywających zajęcia kliniczne. Potrzebujemy literatury odnoście kontaktu pacjent-lekarz , dziecko-lekarz. Dałaby radę któraś podrzucić jakieś tytuły? 🙂
Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"
autor: Interbeta dnia 07 sierpnia 2016 o 14:16
REKLAMACJA Kupiłam około rok temu ( w czerwcu minął rok)  baletki w CCC z firmy Lasocki. I zrobiła się dziura w podeszwie. Czy jest sens to reklamować ? Buty były często noszone, ale nie jestem do końca przekonana czy w skórzanych, porządnych butach takie coś miało prawo się stać ?
Praca. Szukam/oferuję
autor: Interbeta dnia 04 sierpnia 2016 o 10:57
Poszukuję pracy dla chłopaka, który wrócił z Holandii. Prawo jazdy kategorii B plus ukończenie szkół o profilu mechanika samochodowego, bez udokumentowanego doświadczenia jako mechanik. Najlepiej Lublin i okolice.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 08 kwietnia 2016 o 20:06
robakt Poszło priv 🙂

Stałam dzisiaj na hakach przy operacji na ginekologii xD Całkiem inna perspektywa niż takie wyglądanie zza ramienia operatora 🙂 Było suuper  😍
matura
autor: Interbeta dnia 01 kwietnia 2016 o 17:27
Czy któraś z Was ma może młodsze rodzeństwo w 1 klasie liceum albo sama uczyła się z Nowej Ery na biologii ? Trzeba mi kilka fotek podręcznika do biologii z Nowej Ery do 1 klasy liceum, zakres podstawowy 🙂
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 01 kwietnia 2016 o 17:26
Czy któraś z Was ma może młodsze rodzeństwo w 1 klasie liceum ? Trzeba mi kilka fotek podręcznika do biologii z Nowej Ery do 1 klasy liceum, zakres podstawowy 🙂
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 23 lutego 2016 o 10:39
Dziewczyny, czy któraś z was miała coś wspólnego z bazą danych UpToDate ?
wasze ulubione seriale
autor: Interbeta dnia 09 lutego 2016 o 18:52
dziękuję 🙂
wasze ulubione seriale
autor: Interbeta dnia 09 lutego 2016 o 07:33
Wiecie może, gdzie mogę od 1 sezonu oglądać Downtown Abbey ? 🙂
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 08 lutego 2016 o 12:16
Praktyka zdana i... ferie ! xD Aż sama nie wiem co zrobić z taką ilością wolnego czasu :P
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 07 lutego 2016 o 08:03
galopada Też "miła" sekretarka na nefro wam powiedziała, że jeśli się przyjdzie PO 8, to nikt już na egzamin nie weźmie, wiec PROSI o punktualność? :P  Nas to trochę rozbawiło, biorąc pod uwagę z jakimi opóźnieniami zaczynały się seminaria, a potem było narzekanie, że co tak mało czasu mają na przedstawienie tematu.
Muszę to jutro zdać, bo już nie mogę patrzyć na Szczeklika, chociaż przeczytałam tylko nefro i coś tam o nadciśnieniu. Niby po nauce na test sporo się rzeczy pamięta, ale jak zaczną wymagać coś bardzo szczegółowo, może być różnie.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 02 lutego 2016 o 10:42
Chyba się uwzięli na nasz rocznik xD  Takie pytania, że szok. Powiedziałam znajomemu, który robi specke z kardiologi o co nas tam pytali. Na początku myślał, że żartuje :P
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 01 lutego 2016 o 14:10
A ja to pójdę jutro na egzamin postrzelać. Liczę, że na poprawce się sporo pytań powtórzy. Dzisiaj robiłam testy i jak zobaczyłam, o jakie rzeczy potrafią zapytać np. z nefro to trochę zwątpiłam xD  No ale może wezmą pod uwagę, że obecny nasz rocznik przeszedł "przyspieszony" kurs interny. Kardiologii nie ruszyłam zupełnie, jedynie przerobiłam pytania.
Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)
autor: Interbeta dnia 28 stycznia 2016 o 21:00
Ogryzek - nie, nie puchową 🙂 Tak tylko na zdjęciu wyszła.
Dzionka - Wiem, trudno uwierzyć, ale jestem na 4 roku studiów, rocznikowo powinnam być na 5 xD W szpitalu na praktykach w tym roku przy pobieraniu krwi pacjentowi usłyszałam -  "A panienka to ma chociaż 18 lat?"
Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)
autor: Interbeta dnia 28 stycznia 2016 o 16:13
 
Szczęśliwa z kotem koleżanki, 2/3 sesji zdane xD
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 10 stycznia 2016 o 23:43
galopadaa, z tej całej trójki laryngo dla mnie najlepsze , skrypt przeczytać i się zda 🙂 chociaż zajęcia wyglądaly  tak ze zglaszalismy się w kilka osób i chodziliśmy zabiegi oglądać.  Szkoda ze  teraz dostać się tam na fakultet będzie graniczylo  z cudem.
Queridiculomas - to współczuję.  Ogólnie podziwiam osoby studiujące prawo i kierunki pokrewne.  Te wszystkie zmiany, paragrafy itp.  I wszystko na pamięć bo jak tu zrozumieć coś, co po prostu jest ściśle określone i trzeba to przyjąć do wiadomości. 
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 10 stycznia 2016 o 14:29
Przyszłam ponarzekać. Ta sesja będzie koszmarna. O ile z interny wiem z  jakiej książki się uczyć (szkoda tylko, że co czytam to na 2 dzień zapominam te wszystkie skale, kryteria rozpoznania itp.)  tak z neurologii nie wiem z czego się uczyć i zakres materiału też do końca określony nie jest. Są jakieś skrypty, kompendia, ostatecznie 2 tomowy Kozubski. Chyba mogę zapomnieć o feriach  😵
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 03 grudnia 2015 o 11:37
Olencja, priv 🙂
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 02 grudnia 2015 o 17:37
Jest wśród nas jakaś voltowiczka, która przeczytałaby i poprawiłaby krótką prezentację po angielsku? Zrobiłam prez na konferencję do przedstawienia swojej pracy, ale nie jestem pewna co do 100% poprawności językowej.
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: Interbeta dnia 19 lipca 2015 o 17:02
Dzięki 🙂  :kwiatek:  Jeśli chodzi o spalanie, to ja nie chcę zrzucać kg, tylko właśnie wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję.
pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury
autor: Interbeta dnia 19 lipca 2015 o 10:16
U mnie znowu nasilił się problem z wypadaniem 🙁 Przez 5 miesięcy był spokój, nawet w sesji było OK. Wiem, że to było dzięki preparatowi Lipogaine (5% minoksidil), który dostałam od rodziny z USA. No i mimo, że nadal go stosuję, zaczął się ten koszmar na nowo.
Czy to może mieć związek z tym, że wyjechałam do Holandii? Zmiana wody, klimatu itp. ?  Czy po prostu preparat przestał działać? Zużyłam dotąd 3 buteleczki, jestem w trakcie 4.
Pielęgnacji nie zmieniałam, problemy zdrowotne też wykluczam, żadnej anemii, problemów z tarczycą. Sama nie wiem, co z tym robić ;(  Niestety tutaj nie mam dostępu do suplementów jak w Polsce.
Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania
autor: Interbeta dnia 19 lipca 2015 o 10:10
Dziewczyny, macie może jakieś sprawdzone programy (najlepiej na youtube) na wzmocnienie mięśni brzucha? Robię Mel B, ale zaczyna mnie już trochę nudzić.
Emigracja - czyli re-voltowicze i voltopiry rozsiani po świecie.
autor: Interbeta dnia 24 czerwca 2015 o 17:44
Do dziewczyn w Holandii 🙂 Dostanę w jakiejś drogerii kosmetyki Alverde albo Balea ?
Języki obce, nauka języków
autor: Interbeta dnia 24 czerwca 2015 o 17:10
A ma ktoś w pdf jakiś dobry podręcznik do podstaw holenderskiego ? 🙂
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 17 czerwca 2015 o 15:04
Chyba nas celowo "w konia" robili, bo wyniki wywiesili dzisiaj. I jest piękne 4 z dermy !! 🙂 💃
A ta biochemia to na każdym kierunku męczy ludzi. Robią z tego nie wiadomo jak ważny przedmiot i dołują ludzi warunkami itp. No ale które studia w Polsce są tak zorganizowane, jak być powinny? Chyba żadne.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 16 czerwca 2015 o 18:54
robakt, niestety mogą. Ja po napisaniu dermy codziennie mam takie bóle głowy, że szok. Uczę się już na resztkach sił, nie wiem co mi jest. Pierwszy raz tak tragicznie sesje znoszę.  A wysypiam się, uczę się jak zwykle z przerwami.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 16 czerwca 2015 o 10:54
Nic tak w sesji nie wkurza, jak przesuwanie terminów wyników :/ Miały być dzisiaj, a będą PRAWDOPODOBNIE w czwartek.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 12 czerwca 2015 o 05:21
Proszę o mocne kciuki za mnie i galopade o 8 🙂
Xequus egzamin jak coś się poprawi, super że już magisterską z głowy.
Kotlet, niby głupia akcja z tym odkladanym macierzynstwem, a tyle radości z oglądania memów :P
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 11 czerwca 2015 o 17:39
Miałam dzisiaj do 23 posiedzieć, ale już mi kompletnie odeszły chęci do powtarzania tej dermy. Miło, że zdarzają się pytania o choroby, których nie mieliśmy w rozpisce.  A i jutro też niezbyt mam opcję zrobić dzień wolnego, bo wypada chociaż zacząć coś z diagnostyki laboratoryjnej na 18.06 . Co najlepsze - mamy podane 3 propozycje podręczników i nie wiem na jaki się zdecydować. Z 3 na bank czytać nie będę.

Ramires Miałam podobnie na pamiętnej biofizyce na 1 roku ;P Niestety, czasem lepiej profilaktycznie lać wodę. No chyba, że wiadomo od starszych roczników, że dany prowadzący tego nie lubi itp.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 08 czerwca 2015 o 18:09
Mam ogromną prośbę do dziewczyn z Lublina, możecie udostępnić na FB ten link ?  http://olx.pl/i2/oferta/duzy-2-osobowy-pokoj-blisko-um-CID3-IDalLqd.html.  może ktoś z waszych znajomych szuka pokoju na wakacje.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 08 czerwca 2015 o 08:52
Mi chyba derma na wrzesień zostanie. Nic mi do głowy nie wchodzi.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 08 czerwca 2015 o 08:13
Tradycyjnie, zabrakło mi pół oceny do zerówki z diagnostyki. Takie szczęście xD
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 02 czerwca 2015 o 17:57
Gastro napisane, teraz trochę powalcze z diagnostyka, która pisze jutro. A później to juz  tylko sesja :-)  i od 18 czerwca wakacje.
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 01 czerwca 2015 o 19:36
Drabcio, właśnie w takich momentach doceniam, ze u nas juz tylko wirtualnie oceny są XD pamiętam jak byłam na farmacji jeszcze i był cyrk z wpisywaniem, zbieraniem indeksów, kolejnością przedmiotów. Masakra.
A co do uczenia się na pamięć - pozdrawiam znad lipoproten, w trakcie studiów ucxylam się ich kolo 6 razy, a mam wrażenie jakbym pierwszy raz czytała to ich cale wymienianie się  🤔
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 01 czerwca 2015 o 07:04
Jutro gastro, nie wiem jak ja to ogarne do konca kiedy zapowiada się tak ładny dzień. I we środę diagnostyka . mam nadzieję ze chociaż w połowie test się powtórzy :-)
wasze ulubione seriale
autor: Interbeta dnia 01 czerwca 2015 o 07:00
I ja po proszę o spoiler Bones :-). Może to mnie odciagnie od ogladania serialu w sesji :P
wasze ulubione seriale
autor: Interbeta dnia 31 maja 2015 o 11:32
Dziewczyny, wam tez seansik.tv nie działa ?
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 26 maja 2015 o 17:04
Męski
leleiria Fizjo pamiętam całkiem przyjemnie się uczyło, gorzej z biochemią...
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 26 maja 2015 o 16:18
Ale mi lekko po dzisiejszym dniu xD Pulmony i farma kliniczna na 5, kardio zaliczone, nie wiem na jaką ocenę, ale liczę, że tego pana dr już na oczy więcej nie zobaczę ;P
W dziekanacie pozałatwiane, chociaż przez niekompetencję pani z dziekanatu 3 razy latałam po różnych przychodniach. Ona twierdziła, że muszę podbić książeczkę, a jak się okazało chodziło o całkiem inne zaświadczenie, o czym poinformowała mnie dopiero druga pani :/ Więc albo mają bałagan w papierach i nie wiedzą, co od kogo chcą, albo nie są zorientowane do końca we wszystkim.
Jutro kolos z dermy, ale podobno znowu jakiś donos poszedł od jakiegoś kretyna z mojego roku i pilnują strasznie przez to. Ogólnie na katedrze dermy nasz rok uchodzi za "roszczeniowy i kłótliwy". Ciekawe jaki egzamin nam dowalą z "życzliwości" za zachowanie jakiejś grupki osób.  😵
Sesja/Studia i t d ;)
autor: Interbeta dnia 23 maja 2015 o 18:48
Mam gdzie mieszkać za rok xD  I nawet w przystępnej cenie udało się trafić pokój niedaleko uczelni.
Przyszły tydzień to dla mnie masakra... pn-pulmony  wt-kardio  śr-dermatologia  . Pulmony w sumie dzisiaj skończyłam czytać, bo jutro cały dzień zleci na zawodach w LKJ. Ale derma nieruszona i chyba tak zostanie. Może nastrzelam, a jak nie to poprawię 🙂
LUBLIN i okolice
autor: Interbeta dnia 18 maja 2015 o 17:13
http://olx.pl/i2/oferta/do-wynajecia-na-okres-wakacji-pokoj-jednoosobowy-ul-mackiewicza-CID3-IDacq17.html?action=show&id=150723309&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20150518-[diplayLink]-31408559@1-20150518084756.  Byłoby super gdybyś udostępniła :-)  nie mogę wypowiedzieć niestety.
LUBLIN i okolice
autor: Interbeta dnia 18 maja 2015 o 16:54
To może chociaż wynajmij za pół ceny?  😉 A nie chcesz zrezygnować i po wakacjach poszukać innego mieszkania? Ja zawsze płaciłam za pusty pokój, ale mam tyle gratów że nie wyobrażam sobie tego wozić w tę i z powrotem..
właśnie o to chodzi ze umowa zobowiązuje, że do końca września mam opłacać. Niestety. ja place 600+ opłaty. Gdyby ktoś za 500 czy nawet 400 chciał wynająć to ja z miejsca się zgadzam ;P resztę doplace. Bo inaczej 1800 idzie się ....no. Wiadomo o chodzi . Juz nigdy więcej nie podpisze umowy w takiej formie jak podpisałam 🙁