patrycja.bie

Konto zarejstrowane: 14 września 2013

Najnowsze posty użytkownika:

Jaki żel polecacie?
autor: patrycja.bie dnia 15 kwietnia 2015 o 21:05
Mam głupie pytanie: kupiłam żel pod siodło Busse "Soft-air" i zastanawiam się czy powinnam kupić do niego pokrowiec ? Lepiej kłaść sam żel pomiędzy siodło a czaprak czy w pokrowcu na żel ? Pytanie może głupie, ale jeszcze się dokształcam, a chcę jak najlepiej dla konia.
Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?
autor: patrycja.bie dnia 19 kwietnia 2014 o 16:48
NIGDY nie chciałam żeby mi ktoś za darmo coś pisał. Liczyłam jedynie na wskazówkę gdzie szukać. Na to, że może ktoś poleci mi jakąś publikacje, którą przeoczyłam (Za co dziękuję halo). Nie będę już dyskutować na ten temat, bo pomijając fakt, że jestem patologicznie leniwa i mi się nie chce to nie rajcuje mnie wylewanie swoich żali w internecie i gimbazjalne kłótnie na forum. Żegnam
Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?
autor: patrycja.bie dnia 19 kwietnia 2014 o 16:23
Tylko jedną mam taką odpowiedź. Mój błąd, że od razu stwierdziłam - no dobra to napiszę na forum.
A teraz możecie sobie dalej kontynuować jechanie mnie, enjoy.
Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?
autor: patrycja.bie dnia 19 kwietnia 2014 o 16:06
"Bardzo mi przykro, ale nie posiadam takich informacji. Nie znam też pozycji, które mogły bym jakoś te sprawę rozjaśnić. Zawsze jest szansa, że ludzie na branżowych forach internetowych będą mieć więcej do powiedzenia na ten temat. Życzę powodzenia w szukaniu informacji." - Tyle jeśli chodzi o maile do redakcji.
Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?
autor: patrycja.bie dnia 19 kwietnia 2014 o 15:36
Dzięki za radę, to na prawdę genialna wskazówka... Przecież wszystkie redakcje zapraszają do siebie na "pogrzebanie w archiwum" w wolnych chwilach.
Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?
autor: patrycja.bie dnia 19 kwietnia 2014 o 12:32
Cześć 🙂 Tak się składa, że muszę napisać pracę na temat miesięczników jeździeckich i mam problem z historią takiej prasy w Polsce. W internecie jest bardzo mało informacji na temat rozwoju prasy jeździeckiej dlatego jeśli ktoś zna się na tym, ma jakieś informacje lub pisał kiedyś o tym na uczelnię to będę wdzięczna za pomoc. Brakuje mi min. informacji o pierwszych wzmiankach "jeździeckich" w gazetach, opisu jak ta prasa rozwijała się na przestrzeni lat i masy innych rzeczy, bo o ile datę postania "Konia Polskiego" można łatwo znaleźć to na tym niestety nie kończy się moja praca więc  będę BARDZO wdzięczna za pomoc!
Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)
autor: patrycja.bie dnia 19 kwietnia 2014 o 12:25
Cześć 🙂 Tak się składa, że muszę napisać pracę na temat klasyfikacji miesięczników jeździeckich i mam problem z historią takiej prasy w Polsce. W internecie jest bardzo mało informacji na temat rozwoju prasy jeździeckiej dlatego jeśli ktoś zna się na tym, ma jakieś informacje lub pisał kiedyś o tym na uczelnię to będę wdzięczna za pomoc. Brakuje mi min. informacji o pierwszych wzmiankach "jeździeckich" w gazetach, opisu jak ta prasa rozwijała się na przestrzeni lat i masy innych rzeczy, bo o ile datę postania "Konia Polskiego" można łatwo znaleźć to na tym niestety nie kończy się moja praca więc  będę BARDZO wdzięczna za pomoc!