Narsesowa

Konto zarejstrowane: 16 września 2013
Ostatnio online: 14 czerwca 2024 o 12:25

Najnowsze posty użytkownika:

Ciężko sprzedać, ciężko kupić- Wasze refleksje o handlowaniu końmi
autor: Narsesowa dnia 04 sierpnia 2017 o 09:17
Lillid i o taka odpowiedz mi chodziło. Właśnie o te NN czy faktycznie działa tak odstraszająco na potencjalnego kupca jak mi sie wydawało.  Rozumiem że dzięki temu w połączeniu z brakiem większych umiejętności jest wart tyle co po prostu każdy inny 3 latek z bardzo przeciętnym papierem.  Dzięki 😉
Ciężko sprzedać, ciężko kupić- Wasze refleksje o handlowaniu końmi
autor: Narsesowa dnia 04 sierpnia 2017 o 08:02
Zdaje sobie z tego sprawe ale chodzi mi o chociaz zbliżoną  Wartość konia z takim paierem. Nie znam sie m tym, a podobno konie w jego paszporcie nie są takie złe.  Rozumiem że na wycene konia składa się jego budowa, zdrowie i umiejętności ale chodzi mi tylko chociaż o jakiś zakres co kolwiek zbliżonego w odniesieniu do tego co napisałam.
Ciężko sprzedać, ciężko kupić- Wasze refleksje o handlowaniu końmi
autor: Narsesowa dnia 04 sierpnia 2017 o 06:26
Mam pytanie, myślę że temat jak najbardziej zbliżony do handlu końmi  ( jak jest coś konkretnego to mnie odeślijcie), mianowicie chodzi o wycene konia i bardzo prosze o to osoby które znaja sie co nieco 😉
Koń wałach. Ojciec Grand Master po Grannus od Wianna III, matka Markiza po Imbir (dalej Czad, Dido, Ikebana) Od Majka i dalej niestety NN przez niedopilnowanie właściciela. Koń 3,5 lat zajedzony w trzech podstawowych chodach. Kilka razy małe krzyżaki. Skacze chętnie. Naskakany w korytarzu. Maść skarogniada z odmianami. Docelowo 169cm. Póki co bez TUV.  Proszę o cenę chociaż zbliżoną. A pytam ponieważ zastanawiam sie nad sprzedażą  i kupnem czegoś "gotowego " ale tylko do małej rekreacji i teren. A ten koń ma potencjał, wiem to i chyba wolę żeby się rozwijał.
Koziniec
autor: Narsesowa dnia 31 marca 2017 o 22:11
POMOCY!!!
za niedługi czas planuje kupić konia. Znalazłam fajnego 4-latka, który bardzo wpadł mi w oko jednak coś mi nie gra z tymi przednimi nogami. Nie dość, że dostrzegam tu lekkiego kozińca to jeszcze trochę to nogi ma podstawione. Nie jestem aż tak doświadczona w tych sprawach ale coś jednak jest na rzeczy. Konika nie byłam jeszcze oglądać osobiście, a jeśli pojadę to na pewno z wetem ale chciała bym poznać waszą opinie, co wy tu widzicie oraz czy mimo tego co tu jest, koń będzie nadawał się do skoków na max poziomie P ?
ŚLEPOTA MIESIĘCZNA U KONI....
autor: Narsesowa dnia 28 kwietnia 2014 o 18:02
Mam pytanie trochę z innej beczki ale też w sprawie oczu (nie chciałam zakładać niepotrzebnie nowego wątku). Mianowicie chodzi o jaskrę i użytkowanie konia cierpiącego na to, wiem na czym polega ta choroba. Ale czy  koń cierpiący na to schorzenie może skakać.? Znam konia który ma jaskrę, leczoną pod kontrolą, jednak nikt na nim nie skacze, rzadko małe jazdy (po prostu nie ma komu). Oko wygląda dobrze. Z tego co sie dowiedziałam to cisnienie jakos 26-28mmHg a norma jest do 20mmHg. Wiem że podczas skoku wzrasta nieco cisnienie ale czy ma to duży wpływ na to oko.?
UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie
autor: Narsesowa dnia 02 kwietnia 2014 o 20:12
Wielki plus dla Angela za miłą transakcje  :kwiatek:
SARKOIDY - leczenie, zdjęcia
autor: Narsesowa dnia 10 lutego 2014 o 22:08
Nie będę wertować całego forum ale czy ktos może używał tej masci na sarkoidy.? http://www.hidalgo.pl/sarc-less-cream-masc-na-sarkoidy-100ml-vital-herbs-p-2206.html Czy komus udało się nią zwalczyć to paskudztwo.?