monikaa2208

Konto zarejstrowane: 23 czerwca 2015
Ostatnio online: 24 grudnia 2022 o 01:04

Najnowsze posty użytkownika:

Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 18 maja 2021 o 15:52
Czy ktoś się orientuje jaki powinien być najlepszy stosunek otrab ryżowych do wyslodek ? Podawane codziennie jako 4 posiłek. I jaka jest ilość max ? ( koń wracający do pracy po kontuzji - musi przybrać na wadze )
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 09 maja 2021 o 14:59
Czy ktoś się orientuje jaki powinien być najlepszy stosunek otrab ryżowych do wyslodek ? Podawane codziennie jako 4 posiłek. I jaka jest ilość max ? ( koń wracający do pracy po kontuzji - musi przybrać na wadze )
Jak dbać o końskie nogi?
autor: monikaa2208 dnia 17 sierpnia 2020 o 14:14
Revoltowe wielkoludy(wielkokonie), czyli im wyższy koń tym lepiej :)
autor: monikaa2208 dnia 15 czerwca 2020 o 12:22
Najnowsze PS of Sweden DL wcale nie są takie ogromniaste.
Kupiłam COB i FULL - łapcie zdjęcie dla porównania.

Ale są piękne 🙂


PS of Sweden miałam okazję przymierzyć, Małe 🙁
Revoltowe wielkoludy(wielkokonie), czyli im wyższy koń tym lepiej :)
autor: monikaa2208 dnia 15 czerwca 2020 o 12:21
jabooshko
o super dobrze wiedzieć! 🙂😉) Ten błękitny - szal!

Słuchajcie możecie mi napisać ile wasze wielkoludy jedzą treściwego? Bo straciłam wprawę z żywieniem i ciągle główkuje czy nie daje za mało. Wiem ze różnie konie przyswajają pasze, ale no trochę mi by to dało jakiś ogląd 🙂 Mój w stałym treningu ujeżdzeniowym 6x w tygodniu + karuzela i padok codziennie je na kazdy posiek (3 posiłki/dzień) 2 kg treściwego + miarkę sieczki. Poza tym, raz dziennie mesz.
Dodam, że to koń z tych szybko chudnących i wolno przybierających na wadze.
Revoltowe wielkoludy(wielkokonie), czyli im wyższy koń tym lepiej :)
autor: monikaa2208 dnia 19 maja 2020 o 07:37
monikaa2208,
Eskadrony cottony DL są wielkie, Schockemuhle tez były spore, teraz w sumie nie wiem. Pady Eurostara te stare modele były duże, czapraki nie. Z tych nowych PS of Sweden wyglądają na ogromniaste, trzeba by poprosić zmierzyć.
Caball szyje na wymiar (kiedyś bez dopłat było) polecam bardzo - kilka padów większych mi uszyli, cenowo i jakościowo super. Tu pod siodłem 18 cali.dzięki ! 🙂
Cottony są akurat dla nas zbyt cienkie, lubie sztywne, grube czapraki. PS of Sweden wyglądają ciekawie, sprawdzę przy okazji. Nigdy nie patrzyłam w stronę Caballa, nie wiem czemu, a widzę że i wypełnienie sztywniejsze można dobrać 🙂 Zamawiam  😅 dziękuję 🙂

P.S. piękny ten Siwek !
Revoltowe wielkoludy(wielkokonie), czyli im wyższy koń tym lepiej :)
autor: monikaa2208 dnia 18 maja 2020 o 07:27
Ja miałam zawsze duże konie, w tym dwa bardzo duże.
Jeśli chodzi o sprzęt to nie ma takiego problemu wydaje mi się ze tego jest pełno i niekoniecznie drożej/dużo mniej różnorodnie.
180 cm nie oznacza ze będzie miał wszystko ogromne (może jest krotki albo ma delikatne nogi i głowę), będziesz musiała testować i niektore marki owszem kończą rozmiarówkę na L/XL. Ogłowie/napierśnik i ochraniacze/kaloszki to chyba największa bolączka, jeśli masz giganta rzeczywiście, derek dużych jest trochę, siodło dopasować to problem dla każdego konia, bo w Polsce za mało prasowaczy sensownych 🙂 , dużych kantarów, czapraków nie brakuje.

Ja akurat nie miałam problemu z pensjonatem, ale możliwe ze jakaś stajnie odrzucić będziesz musiała, bo boksy będą za male. W dobrych stajniach to zazwyczaj nie taki problem, bo boksy muszą spełniać warunki podstawowe, ale już przydomowe i mniej profesjonalne czasem będzie za ciasno.

Zdrowie to jest najgorsze wydaje mi się - masz naprawdę dużo większa szanse na problemy z nogami - szpat, shivers, kolana. Jeśli nie ma dobrych kopyt, tez będzie słabo. Ze zdrowiem końskim nigdy nie wiesz tak naprawdę, badania mogą być idealne, a tak ci się uszkodzi i odwrotnie może mieć jedna krzywa nogę i braki w trzeszczkach, a nie zakuleje nigdy. Ale jednak z dużym koniem świadomie ryzykujesz więcej.

Suplementy będą starczać na krócej i paszy zje więcej na 100% - ale tu tez bardzo zależy jak będziesz go karmić, użytkować i jakie potrzeby będzie miał koń. Mały koń może mieć problemy zdrowotnie i jeść pasze pelnoporcjowo wraz z suplementami  - i tak zbankrutujesz. Ciężko tak podliczyć finansowo różnice. 

Do czego pije - bierz, jeśli badania przechodzi - duże jest fajne! 🙂 Jeśli mąż będzie dużo jeździł łatwiej mu będzie się odnaleźć i siodło duże dopasować.
a wiesz może które czapraki (firma/model) są większe od stanadardowych ? 🙂 Szukam dużych czapraków DR na mojego wielkokonia, standardowe wypadają dosyć krótkie.

Zgadzam się ze wszystkim powyzej, wzrost nie jest jakimś wyznacznikiem problemów zdrowotnych, bo to zależy od stanu ogólnego. Poza standardowymi badaniami, warto mu zrobić endoskopie przed zakupem. Tutaj jest akurat większe prawdopodobieństwo na problemy z układem oddechowym, ale i szybko zauważone, są łatwiej wyleczalne. Sama mam od kilku lat wilekopolaka 180cm. Ogłowie szyłam na wymiar - łeb ma ogromny, ale są w stajni wyższe konie które mają 2 razy mniejsze głowy 😉 kantary, ochraniacze, kaloszki, derki - jestem już obeznana które firmy maja XL lub XXL pasujące na mojego olbrzyma. Wybór nie jest problemem. Nigdy nie miałam problemu ze zbyt małymi boksami, pasza to kwestia indywidualna, niezależna od wzrostu. Mój koń ma 12 lat, jest w stałym treningu, nigdy nie miał problemów z nogami, ani żadnych problemów zdrowotnych, kopyta ma wychwalane przez kowali🙂 Wysokie konie moim zdaniem są zachwycające, dla mnie im potężniejszy, większy tym piękniejszy  😍 😍 choć to też kwestia gustu.  Podsumowując, polecam  😅

ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach
autor: monikaa2208 dnia 03 maja 2020 o 17:12
monikaa2208, - tak, srebro jest potrzebne właśnie do N i C. Do P włącznie możesz jechać na brązie.


dziękuję za odpowiedź 🙂
to czekamy tylko na powrót zawodów 😉
ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach
autor: monikaa2208 dnia 03 maja 2020 o 16:16
monikaa2208, - tak, zdanie srebrnej jest równoznaczne z uzyskaniem licencji III, uzyskaniem uprawnień do startów. Sama z tego korzystam 😉


w N i C również ?
ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach
autor: monikaa2208 dnia 03 maja 2020 o 10:44
czy ktoś się orientuje w aktualnych przepisach ?  Czy żeby jechać N, C w ujeżdżeniu potrzebna jest III klasa sportowa LUB tylko srebrna odznaka ?
Znalazłam taki zapis w PZJ, ale chce się upewnić że faktycznie wystarczy srebro do startów w C klasie  🤔
file:///C:/Users/PRACOWNIK/Downloads/Warunki_uzyskiwania_uprawnien_sportowych_w_Ujezdzeniu.pdf

Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 kwietnia 2020 o 21:15
monikaa2208 jeżeli nie boisz się tłuszczu w diecie to ja bardzo polecam Mega Fat ( Sklep Magia). Nic mi się tak nie sprawdziło na przytycie jak to.


wow, niezły skład 😍 nie widziałam jeszcze paszy z taką kalorycznością i taką ilością białka, dzięki, wezmę pod uwagę.
Ile podawałas? mieszałaś z owsem ?
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 kwietnia 2020 o 12:41
monikaa2208, - no tylko odchudzanie jest frustrujące. Koń chodzi codziennie na poziomie N/C. Tyra, ora, raz w tygodniu galopy kondycyjne. Nie mogę od niego wymagać życia na samym sianie. Ucinam teraz garści, je pół życia na garści. Nie mogę go puścić na trawę, codziennie ładuje siatki z małymi oczkami... a on znowu gruby. Nie może być gruby, bo nogi obrywają, nie mam na prawdę jak już mu dołożyć ruchu i to jest tak potwornie irytujące... przecież ja się cieszę, jak mamy słabe siano, bo przynajmniej jest łatwiej 🤔wirek:rozumiem Twój ból, bo u mnie jest identycznie tylko z drugiej strony  😜 Diety miał układane przez 3 dietetyków, pełnoporcjowe, bez owsa, z czwartym posiłkiem ( mesz/wysłodki), zupełnie nieekonomiczne, oleje, suple, dodatki i nic go nie rusza. Dobrze o tyle o ile i na owies i na zmiany w żywieniu reaguje zwyczajnie, tzn. zawsze ma odpowiednią ilość energii na treningu -  jest bardziej z tych elektrycznych koni do przodu, ale w takim stopniu który mi odpowiada. Najgorsze są okresy bez treningu tzn. w razie kontuzji, czy ostatnio - ropa w kopycie. Spada z mięśni jeszcze bardziej.

Generalnie, nie wygląda na zabiedzonego, niektórzy mówią, że jest w sam raz  🤔 . Nie mniej jednak, próbuje go nabudować od tak długiego okresu że rozkładam powoli ręce i nie wierze, że cokolwiek zadziała  🙄 🙄 🙄
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 kwietnia 2020 o 12:11
monikaa2208, no niestety, dlatego dla konia w treninigu ta pasza tylko w połączeniu z jakąś paszą energetyczną, ale mój na 2 miarkach tej paszy przybiera natychmiast. Nie mniej coś źle patrzyłaś, bo energia to Energia strawna 10,5 MJ/kg  😉
https://sklep.hippovet.pl/produkty/brandon-xs-25-kg/

hm a to ciekawe bo na innej stronie podają energię na poziomie 8,5 : [[a]]https://vital.sklep.pl/pl/p/Brandon-XS-standard%2C-25kg/292?gclid=Cj0KCQjwhZr1BRCLARIsALjRVQMPO2kJXUK3GRByb82RenGfCm4NwKjqjf6d24POJTHfZpvDsGjLTU0aAs5REALw_wcB[[a]]

2 miarki tej paszy rozłożone na 3 posiłki ? Plus owies ?🙂
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 kwietnia 2020 o 11:48
monikaa2208, bardzo bogata dieta, bo pasza , i owies i jeszcze balancer  😉 To zdecydowanie nie wychodzi ekonomicznie finansowo  🙁

A może masz jakieś zdjęcie konia?

To jest ok. 5kg  paszy plus sieczka  😉 to kurczaki naprawdę bardzo sporo.

Na nabranie ciała to ja polecę jak zawsze Brandon XS, bo strawność jest zupełnie inna w porównaniu z paszami komercyjnymi.
patrzyłam na Brandon XS, ale finalnie zniechęciła mnie mniejsza ilość kalorii -Energia strawna 8,5 MJ/kg
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 kwietnia 2020 o 11:17
monikaa2208, ale to musi być foto zootechniczne od boku, bez siodła, bo tak to nic nie widać.
Zobacz w wątku młode konie, jakie foto obrazujące stan kondycji konia przed chwilą wstawiła llilid


wiem, ale nie mam. Zrobię jak będę w stajni
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 kwietnia 2020 o 11:12
monikaa2208,
A próbowałaś otręby ryżowe, wysłodki coś z tych rzeczy na ciepło?
Mozę jeśli tez mięśni nie nabiera jak by się chciało spróbować Derbymed, bo na tym konie puchną w miesiąc (plus ruch).


Tak wysłodki na ciepło dostawał przez długi okres, żadnych efektów  🤔wirek:
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 kwietnia 2020 o 11:07
Tak, finansowo mnie zabija, a efektów dużych brak stąd moja narastająca irytacja  🙄 🙄 jakieś efekty są, po 3-4 msc na tej diecię trochę przytył, ale efekt zbyt mały.

Tak, porcje są duże, od zawsze tyle je. Koń 179cm, na zdjęciach wyglada róznie, raz lepiej raz gorzej 😉
dodam, że główny problem widać w okolicach miednicy, gdzie jest zapadnięty.
[img][/img]
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 kwietnia 2020 o 10:35
halo, - tylko on już zaczynał tyć na 1m. Ważyłam kiedyś i wychodziło 400-450g. Dorzuciłam na energię, nie wiem czy jak utnę to mi znowu nie uśnie, choć też już myślałam, żeby spróbować dzielić 4 miarki na 3 wiadra... tylko wszystko co próbuje uciąć to są jakieś mikro ilości i już głupieje, czy to ma sens.
Moon, -  no mash był moim pierwszym tropem, ale właśnie kwestie brzuszkowe. Serio, już bym chyba wolała karmić wiadrami, nie wiecznie mu ucinać i dmuchać na to co żre 😉


Mój koń, duży 11 letni wlkp, od 4 lat u mnie, ma od zawsze problemy z nabraniem masy. Powiedziałabym wręcz że to nasz kompleks i z zazdrością patrzę na okrągłe, umięśnione konie😉 gdy będę kupować kolejnego konia, zdecydowanie bardziej będę przychylna do takiego do odchudzenia niż w drugą stronę  😵 🙄

Może ktoś ma jakiś pomysł, może warto coś zmienić / dorzucić w tej diecie? dodam, że koń w regularnym ujezdzeniowym treningu, 6x w tygodniu, raz dziennie karuzela i kilka h piaskowy padok. Siano w siatce do oporu.

Śniadanie: 1m owies niegnieciony + 1m musli Conditionig Mix Spillers + 1m Sieczki Energia ( z lucerną)
Obiad: jak wyżej
Kolacja:  1m musli Conditionig Mix Spillers + 1m granulat SPILLERS Gro N'Win Stud Balancer + 1m Sieczki Energia ( z lucerną)

dodatkowo dostaje suplement Muscle Maker HorseLinePRO + kapka oleju do każdego posiłku.

Robione badania: włos, krew, gastroskopia. Wszystko jest ok. Weterynarz twierdzi, że taka jego budowa i nie ma opcji na większe zaokrąglenie..

Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 22 kwietnia 2020 o 09:31
[quote author=Enduroboy link=topic=25.msg2924751#msg2924751 date=1587469353]
Siwa ewelin_n
Karmicie tylko 2kg Build up i nic więcej?
Zastanawiam się czy mi kobyła nie spadnie z masy przy takiej ilości?

Mój dostaje do tego owies gnieciony, 3 miarki na śniadanie, obiad, 2 na kolacje.
[/quote]

Czyli siwy dostaje 2 miarki owsa gniecionego plus miarkę Build Up na jeden posiłek ?

Zainteresowała mnie ta pasza Build Up. Cena i skład są w porządku a jak jeszcze daje taki efekt o którym piszesz, moze warto się nad nią zastanowić.

Miał ktoś styczność z paszami Spillers?
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 17 kwietnia 2020 o 10:56
hej,
czy ktoś stosuje sieczki od Podkowy? Czytałam różne opinie.

Może ktoś poleca jakąs sieczke z dużą ilością białka i energii , z dobrym składem i nie za milion monet 😉?
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 11 kwietnia 2020 o 18:30
Odnośnie sieczki to u Podkowy są już dostępne. Miałam wiele sieczek, ale wszystkie Podkowie do pięt nie sięgają 🙂


podkowa.eu?
Końska Rewia Mody XIV (2020)
autor: monikaa2208 dnia 03 kwietnia 2020 o 18:55
anil22, - ale do kategorii duże te Yorki już zdecydowanie nie pasują 😉 Dla mnie to one są idealne pod skokówkę, nie pod uje 🤣

Eskadrony są duże, a stare pady są mega grube i się nie ubijają, warto upolować.


wiadomo moze z której kolekcji pady są grube ?🙂 te nowe są jak szmatki 🙁 w dodatku bardzo szybko się ubijają
Końska Rewia Mody XIV (2020)
autor: monikaa2208 dnia 02 kwietnia 2020 o 08:14
dziękuję 🙂 szukam czarnego BR model Nathen DR choć widzę że większość jest wszechstronnych
siodło ujeżdżeniowe
autor: monikaa2208 dnia 30 marca 2020 o 20:37
Szukając siodła w Erre polecam wsiąść na oba Impulsy, mono i duo. Całkiem inne siodła, dla mnie bezkonkurencyjnie wygrał mono. Własnie po miesiącu testów wszystkich Erre podjęłam decyzję o kupnie.
Końska Rewia Mody XIV (2020)
autor: monikaa2208 dnia 30 marca 2020 o 12:57
[quote author=keirashara link=topic=102969.msg2919861#msg2919861 date=1585568127]
anil22, - ale do kategorii duże te Yorki już zdecydowanie nie pasują 😉 Dla mnie to one są idealne pod skokówkę, nie pod uje 🤣

Eskadrony są duże, a stare pady są mega grube i się nie ubijają, warto upolować.


Pady ANKY ?
[/quote]
Końska Rewia Mody XIV (2020)
autor: monikaa2208 dnia 30 marca 2020 o 12:57
anil22, - ale do kategorii duże te Yorki już zdecydowanie nie pasują 😉 Dla mnie to one są idealne pod skokówkę, nie pod uje 🤣

Eskadrony są duże, a stare pady są mega grube i się nie ubijają, warto upolować.


dziękuję🙂
Stanówka
autor: monikaa2208 dnia 30 marca 2020 o 10:34
Zna ktoś potomstwo ogiera Bakalar (Caretino K/Balda)? http://ogloszenia.voltahorse.pl/horse_71715.html


mam jego syna 😉

Polecam regulamin! Post archiwalny i pisanie postu pod postem!
Viss Mod

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Pisanie postu pod postem!
Stanówka
autor: monikaa2208 dnia 30 marca 2020 o 10:33
[quote author=saltydrop link=topic=5968.msg1749762#msg1749762 date=1366044498]
Zna ktoś potomstwo ogiera Bakalar (Caretino K/Balda)? http://ogloszenia.voltahorse.pl/horse_71715.html


Mam jego syna. Jest ramowym, poprawnym źrebakiem o jak na sporą domieszkę WLKP bardzo dobrym ruchu. Mógł by mieć jednak szerszą klatkę piersiową (jak na ogiera). Z tego co widziałam Bakalar w zależności od klaczy potrafił dać bardzo dobre źrebięta budową.. nie wiem jak skoki etc. Ale to już chyba temat nie ważny, ponieważ Bakalar bodajże w tym roku padł na kolkę.
 post pod postem

[/quote]

ja również mam jego syna 🙂
Końska Rewia Mody XIV (2020)
autor: monikaa2208 dnia 30 marca 2020 o 10:24
Czy wie ktoś które czapraki poza padami ANKY są naprawdę grube?
i duże ?🙂

Chodzi o czapraki DR.
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 marca 2020 o 13:00
Patrztoja, suplementy na przyrost masy mięśniowej:
Eggesrsmann Aminoral
Equitop Myopast
Derbymed Myocrescat
Derbymed Orysanol E albo inny preparat z gammaoryzanolem, najlepszy efekt daje w połączeniu z preparatem aminokwasowym jak powyższe lub po prostu białkiem w postaci chociażby lucerny
Otręby ryżowe Maxeglo albo Build & Grow Dodsona, zawierają gammaoryzanol więc łączyć je najlepiej z preparatami zawierającymi aminokwasy, np. trzy pierwsze
Humavet Gammaorysanol

Pasze, np. Spillers Conditioning Mix, Dodson Build Up


czy to dobry pomysł żeby podawać Derbymed Myocrescat i Derbymed Orysanol E razem ?🙂
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 marca 2020 o 10:19
monikaaa2208,
dawałam musclemaker i chyba działa 😉
mam też gammaoryzanol, ale jeszcze nie podawałam.

przy okazji zapytam czy takie rzeczy można wrzodkom podawać? ktoś wie?


Dzięki za odpowiedź 🙂, a ile czasu podawałas?
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 27 marca 2020 o 10:01
Czy ktoś podawał

HorseLinePRO Muscle Maker
lub
HorseLinePRO GammaOryzanol  ?

szukam jakiegoś dodatku na rozbudowę mięsni, przytycie 🙂
Oficerki
autor: monikaa2208 dnia 15 listopada 2019 o 08:15
Gdzie znajdę drewniane prawidła do oficerek ? 🤔 🤔 🤔
Ogłowia
autor: monikaa2208 dnia 02 listopada 2019 o 20:09
Czy ktoś robił całe oglowie u Pana Marka ? Bądź nachrapnik ?
Jak cenowo to wyglada ?
Ogłowia
autor: monikaa2208 dnia 30 października 2019 o 20:14
monikaa2208, Pan Marek? KaWal?


Kto ?🙂
Ogłowia
autor: monikaa2208 dnia 30 października 2019 o 14:11
Bezskutecznie od dłuższego czasu poszukuję bardzo szerokiego nachrapnika, 5cm bądz więcej. Zapinanego do pasków z obu stron. Może zna ktoś osobę która mogłaby uszyc na wymiar?  👀 👀 👀
KOWALE
autor: monikaa2208 dnia 08 kwietnia 2019 o 11:18
Hej,
czy ma ktoś kontakt z kowalem Michałem Nojmanem ?
Ogłowia
autor: monikaa2208 dnia 10 lutego 2018 o 19:29
Czy ktoś orientuje się która firma ma największe Fulle ? 🤔
albo która robi ładne, porządne ogłowia X-Full ?

Bezskutecznie próbuję znaleźć ogłowie Xfull z opadającym naczółkiem (choć to najmniej istotne), z nachrapanikiem kkombinowanym lakierowanym.
Ogłowia rozm. Full firm takich jak Busse czy Euroriding nawet nie wchodziły mojemu maluchowi za uszy  😵

a może ktoś ma do polecania osobę, która szyje ogłowia na zamówienie?  👀

Siodło skokowe
autor: monikaa2208 dnia 28 listopada 2016 o 09:24
Chodzi mi o konkretne modele.
Siodło skokowe
autor: monikaa2208 dnia 24 listopada 2016 o 22:30
Czy zna ktoś siodło, które będzie odpowiednie dla wysokich osób ?🙂
Wątek przeciwowadowy, sposoby przeciw owadom, na muchy
autor: monikaa2208 dnia 20 czerwca 2016 o 22:56
czy ktoś może polecić jakąś konkretną derkę, która wytrzyma chociaż jeden sezon i w której koń się nie poci?
Derki
autor: monikaa2208 dnia 15 czerwca 2016 o 19:11
Poleca ktoś jakąś derkę siatkową?
Promocje i wyprzedaże - centrum informacji
autor: monikaa2208 dnia 15 czerwca 2016 o 08:10
A widział ktoś gdzieś daw-maga grand prix taniej niż 3680 lub 4080zł ?
Tak przy okazji to jakiś kod na okser.pl ktoś ma ?🙂

Ja kupowałam w sklepie Karina, tam na zakupy pow 500zł masz 5% zniżki i po przejrzeniu ofert we wszystkich sklepach, w Karinie wychodziło najtaniej.
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 05 maja 2016 o 15:09
Poleci ktoś jakieś dobre i niedrogie musli? Nie powodujące nadpobudliwości, wspierające przybranie na wadze dla konia w codziennym treningu
Końska Rewia Mody cz. X (2016)
autor: monikaa2208 dnia 04 kwietnia 2016 o 17:03
czy kotś może się orrientuje gdzize znajdę futerko na naczólek? w jakim sklepie internetowym?

Edit ! chodziło mi o nagłówek 🙂
Końska Rewia Mody cz. X (2016)
autor: monikaa2208 dnia 04 kwietnia 2016 o 16:49
czy kotś może się orrientuje gdzize znajdę futerko na naczólek? w jakim sklepie internetowym?
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 01 kwietnia 2016 o 11:39
monikaa2208, Ten mesz z hippolyta jest świetny, ale bardzo szybko się psuje, także konieczny do regularnego stosowania. ja się parę razy zapomniałam, mesz chwilę postał i część worka musiałam wyrzucić. Tzn, wydaje mi się, że to dobrze, bo skoro coś się szybko psuje = znaczy, ma mało konserwantów 😉

ok dzięki 🙂 zamawiam z hippolyta🙂
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 31 marca 2016 o 14:46
[quote author=monikaa2208 link=topic=25.msg2521096#msg2521096 date=1459409183]
Szukam informacji na temat meszu.  Havens? Baileys? Hippolyt? Czy ktos może coś polecić ?🙂


https://animalia.pl/st-hippolyt-irish-mash-15kg/szczegoly/10668/
Monika tu masz dobry mash i do tego kurier z animalii przywozi do nas do stajni.
[/quote]
dzięki ! mogłam odrazu Ciebie się poradzić 🙂
Jakie pasze dajecie swoim koniom?
autor: monikaa2208 dnia 31 marca 2016 o 08:26
Szukam informacji na temat meszu.  Havens? Baileys? Hippolyt? Czy ktos może coś polecić ?🙂
Promocje i wyprzedaże - centrum informacji
autor: monikaa2208 dnia 30 marca 2016 o 00:13
orientuje sie ktoś gdzie znajdę teraz promocję na derki przejściowe?