Malachitowa

Konto zarejstrowane: 18 października 2019
Ostatnio online: 19 lutego 2024 o 19:26

Najnowsze posty użytkownika:

Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie
autor: Malachitowa dnia 01 lipca 2023 o 16:44
Poszukuję dobrego weterynarza w okolicach bydgoszczy do zrobienia TUV do kupna sprzedaży. Może ktoś zna do polecenia?
Stajnie w Warszawie i okolicach
autor: Malachitowa dnia 05 kwietnia 2023 o 10:44
Hej szukam pensjonatu z padokami/łąkami dla skontuzjowanej kobyłki która na tą wiosnę będzie zaźrebiana. Najchetniej gdzieś koło trasy piaseczno grójec ale cos trochę dalej też może byc 😉 i też w sensownych pieniążkach. Może ktoś coś wie ?
jakiego kiełzna używacie/ WĘDZIDŁA - rodzaje, zastosowania, spostrzeżenia
autor: Malachitowa dnia 07 stycznia 2023 o 20:07
Czy może ktos wie czy bandaż lateksowy sealtex jest gdzieś dostępny? Wszędzie go szukałam ale nigdzie nie ma niestety.
preparaty na stawy
autor: Malachitowa dnia 13 lipca 2022 o 17:21
Poszukuję preparatu który by się sprawdził u rumaka z przeciążeniami w stawach (narazie mamy problem z zapaleniem w kolanie, zwiększona ilość płynu), aktualnie dostaje kwas hialuronowy dożylnie ale przydało by się coś po tym żeby może mu pomóc suplementacją. Może ktoś ma sprawdzony i przetestowany suplement który był by odpowiedni do takich wypadków.
Kącik Ujeżdżenia
autor: Malachitowa dnia 19 czerwca 2022 o 18:10
Czy ktoś może wie czy na zawody regionalne ujeżdżeniowe jest zabronione używanie zwykłego berisa językowego? Próbuję się doczytać w przepisach ale nie jestem w stanie znaleść jakiegokolwiek arykułu czy przepisu z tym związanego
Wątek przeciwowadowy, sposoby przeciw owadom, na muchy
autor: Malachitowa dnia 03 maja 2022 o 18:20
Poszukuję derki na padok dla alergika, nie mówię o lipcówce, a raczej tylko że mi puchnie w dosyć delikatnych miejscach, (krocze, pachwiny, pachy) czy ma ktoś może derkę godną polecenia, i w takich dosyć niskich pieniądzach (bucas odpada)
Paka :-)
autor: Malachitowa dnia 20 września 2021 o 16:13
Poszukuje sklepu która robi paki ze zdjęcia, dwu drzwiowa, z szufladą i półką w środku. Na czterech kołach z małym uchwytem z tyłu do transportu. Myślałam ze to z unicase ale nie zgadza mi się żaden z ich modeli z nią.
Może ktoś wie?
Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie
autor: Malachitowa dnia 09 czerwca 2021 o 15:19
Też takie opinie slyszałam, że ciężko się doprosić wyników. Wziełam to sobie do serca i dobijałam się bezlitośnie, przypominając że czekam i miałam po kilku dniach wszystko wraz z zaleceniami.
zembria,
Dokładnie też tak miałam, dostałam sms że skoro dzwonie to musi być pilne, wyników doczekałam sie po 11 dniach, wyskazały zapalenie w drogach oddechowych i lekkie RAO, zalecenia i wszystko dostałam dopiero po tym jak sie do niej dobijałam telefonicznie. Więc nie polecam.
Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie
autor: Malachitowa dnia 31 maja 2021 o 10:35
Czy ktoś miał taki przypadek z Blanką Wysocką, że po badaniach bardzo przeciągała wysyłanie wyników? 20 maja była u mnie i robiła endoskopię (u konia z podejrzeniem początkowej fazy RAO) i do dziś nie mogę się uprosić o wysłanie wyników. Zaznaczę ze robiła również gastro u innego konia i znajoma dostała wyniki 2 dni później, a mnie powiedziała że zadzwoni do mnie (na co nie liczyłam).