>> więcej zdjęć na Instgramie: jesse.dreamhorse"/> Fryz do współdzierżawy :: Ogłoszenia re-volta.pl >> więcej zdjęć na Instgramie: jesse.dreamhorse">

Fryz do współdzierżawy

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Oferuję współdzierżawę pięknego, grzecznego 8-letniego konia fryzyjskiego. Wzrost w kłębie 170 cm. Uwielbia tereny, leśne spacery, doskonale chodzi w zastępie oraz sam. Porusza się w 3 podstawowych chodach, wykonuje łopatki oraz ustępowania, efektywnie pracuje na lonży.

Koń uwielbia kontakt z człowiekiem, jest empatyczny, kochany i bardzo grzeczny podczas wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych (zaplatania warkoczy, szczotkowania, kąpieli, spreyowania, czyszczenia kopyt). W kwestii "beauty" z pewnością należy poświęcić mu dużo czasu, co jest niesamowitą przyjemnością dla obu stron a koń oddaje to z nawiązką. Koń jest bardzo bezpieczny, zarówno na ujeżdżalni jak i w terenie.

Szukam zaufanej osoby, potrafiącej dobrze jeździć, czerpiącej przyjemność ze wspólnej jazdy zarówno na menażu jak i w terenie. Chciałabym by koń mógł się dalej rozwijać wraz z nowym jeźdźcem choć nie jest to wyznacznik, najważniejsze jest dla mnie dobro konia.

Koń mieszka w stajni Ozorowice (k. Wiszni Małej). Stajnia z menażem piaskowym, krytą halą oraz bezpośrednim wjazdem do lasu.
Zapraszam do kontaktu 693830678

>>> więcej zdjęć na Instgramie: jesse.dreamhorse

Informacje

Ogłoszenie dodane 01 grudnia 2019 o 09:37
Wyświetlane do 31 grudnia 2019

ID ogłoszenia: 228050
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama