Indywidualne jazdy ze szkoleniowcem PZJ

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Kameralna stadnina w miejscowości Łaziska Górne woj. śląskie zaprasza na treningi sportowe prowadzone przez oficjalnego zawodnika (zeszłorocznego finalistę i piątego zawodnika Akademickich Mistrzostw POLSKI), szkoleniowca i sędziego Polskiego Związku Jeździeckiego.

Więcej o instruktorce: http://ogloszenia.re-volta.pl/treningi-sportowe-anna-pilarska-szkoleniowiec-i-sedzia-pzj/o/91197/.

Cena jazdy wynosi 55zł i trwa OKOŁO godziny (parę minut w jedną czy w drugą stronę w zależności od rodzaju treningu). Stadnina dysponuje wymiarowym czworobokiem do treningów ujeżdżeniowych, oraz kompletem przeszkód. JAZDY PROWADZONE SĄ INDYWIDUALNIE.


Organizujemy i przygotowujemy do wyjazdów na zawody i odznaki PZJ. ORGANIZUJEMY EGZAMINY NA BRĄZOWĄ ODZNAKĘ (część: OPIEKA STAJENNA) PZJ. Możliwość zorganizowania wyjazdów w teren, w cenie treningu :)

Istnieje możliwość treningu konia, przestartowania go w zawodach regionalnych i ogólnopolskich- zawodniczka posiada uprawnienia sportowe i w skokach i w ujeżdżeniu, pomoc w sprzedaży oraz kupnie wierzchowca (cena za wszelkie inne usługi ustalana indywidualnie).

UWAGA! jeźdźcy podczas treningów są chronieni dodatkowym ubezpieczeniem NNW :)

Kontakt ze mną możliwy jest zarówno mailowo (odpisuję ZAWSZE, jeśli odpowiedź do Państwa nie dotrze, znaczy, że jest problem z pocztą :) ), jak i telefonicznie, jednak telefon raczej odbieram "24h na dobę" i tą formę kontaktu preferuję ;)

Informacje

Ogłoszenie dodane 09 lutego 2018 o 15:33
Odświeżone 22 stycznia 2020 o 09:56
Wyświetlane do 21 lutego 2020

ID ogłoszenia: 56912
Liczba osób obserwujących: 14
Liczba wyświetleń: ponad 10000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama
v