Instruktor PZJ, zawodnik podejmie współpracę

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Z powodu planowego zakończenia działalności ośrodka (maj), z którym aktualnie współpracuję, chętnie podejmę współpracę w zakresie prowadzenia szkółek sportowych z ośrodkiem na Śląsku/ treningu koni i jeźdźców.

Jestem Szkoleniowcem z listy PZJ (http://pzj.pl/sport/zestawienia/szkoleniowcy?field_wzj_num_value=All&field_uprawnienia_szkoleniowe_value=All&title=Pilarska), sędzią PZJ w skokach (S022416) oraz czynnym zawodnikiem z III klasami sportowymi w ujeżdżeniu i skokach, jak i Halowym II vice-mistrzem Śląska w Skokach Przez Przeszkody z 2016 roku, oraz 27 zawodnikiem w rankingu ujeżdżenia SZJ i 8 w skokach. Jestem również tegorocznym finalistą i 5 zawodnikiem Akademickich Mistrzostw POLSKI w Jeździectwie z 2018 roku. Realizuję również w obecnej chwili awans sędziowski na II klasę.

W obecnej chwili prowadzę z sukcesami kameralną szkółkę sportową (mogę pochwalić się zdobyciem przez jedną podopieczną na koniu "szkółkowym" halowego mistrzostwa śląska w ujeżdżeniu). Interesuje mnie współpraca długoterminowa.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania telefonicznie. Można również skontaktować się ze mną mailowo.

Informacje

Ogłoszenie dodane 17 kwietnia 2019 o 19:53
Odświeżone 09 września 2019 o 12:51
Wyświetlane do 09 października 2019

ID ogłoszenia: 179907
Liczba osób obserwujących: 3
Liczba wyświetleń: 767

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama